Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość gość
jeśli chcesz włosy tylko zagęścić bierz włosy z STAR MY HAIR długość 50 cm ten który ja kupiłam 3 tasmy 40 g wystarczy.link:http://allegro.pl/clip-in-on-100-naturalne-wlosy-treski-3-tasmy-hit-i4469142466.html ;) Ewentualnie 6 taśm 75 gram zależy jakiego efektu oczekujesz?Włosy sa bardzo fajne nie odcinają się są miękkie,nie puszą się i nie plączą.Ewentualnie masz jeszcze to http://sklep.racoon.pl/treski-clip-in-standard też dobre jakościowo włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka123
Dzieki za podpowiedz. Juz zamowilam i czekam na przesylke. Jak tylko przyjdzie - dam znac jak wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który zestaw wzięłaś ? Mam nadzieję że będziesz zadowolona.Jak dostaniesz napisz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka123
Zamowiem volume set Star my hair. Clipy przyszly w ekspresowym tempie- dzien po zamowieniu byly juz u mnie. Udalo mi sie trafic z kolorem, a tego obawialam sie najbardzej. Co do ostatecznego efektu - jest bardzo naturalny, moze nawet za bardzo ;) Naogladam sie wczesniej na youtube wlosow foxylocks i mialam nadzieje na podobna objetosc tych włosków. Mimo to jestem zadowolona z moich Starow, bo nikt sie nie domysli, ze cos kombinowalam na głowie a ja bardzo dobrze sie czuje z tym delikatnym efektem push up. Ale wydaje mi sie, ze nastepnym razem odzaluje tych kilka dodatkowych stowek i wyprobuje cos bardziej ekstremalnego. Podsumowujac - Star My Hair polecam wszyskim, ktorzy rozpoczynaja swoja zabawe z clipami i chca za niewielka cene zorienowac sie, czy jest to patent dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukając włosów w innych firmach zwróć uwagę na gramaturę .Ja szukałam i powiem że nic nie znalazłam lepszego .Bo po przeliczeniu gramatura wychodzi taka sama jak w My Hair albo jak jest 10 gram więcej to są włosy gorsze jakościowo.Nic sensownego nie wykombinowałam.Gdyby tobie udało się znaleźć taką taśmę pojedynczo szytą z włosami indyjskimi z większą gramaturą daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kupiłam kiedys włosy w Star My Hair na allegro, na poczatku cudowne <3 z czasem zaczely sie okropnie lamac a naprawde o nie dbalam, kupilam nawetb specjalna szczotke. i z czasem koncowki byly taki postrzepione. zamowilam czarne a duzo wloskow bylo w kolorze czerownym i blond. gdy probowalam rozjasnic czesc rozjasnila sie a czesc zostala taka jaka byla ( 2 razy rozjasnione) . nie wiem co o tym myslec. po za tym cieniutkie:/ w sumie ja mam cieniuskie wlosy ale przykladowo namowilam kolezanke na wloski, przy jej grubych wlosach potrzebne jej sa min 2 opakowania. teraz szukam włosów słowianskich, czytalam ze sa najlepszej jakosci ale poszperałam troche na allegro i ciezko znalezc w 100 % naturalne:( moze ktoras z was zamowila kiedys włoski słowianskie i jest w stanie cos polecic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje włosy my star są stosunkowo nowe ale właśnie niedawno też gdzieś ktoś pisał że one z czasem łamią się .Co do włosów słowiańskich miałam je ale zakładane metodą na keratynę firmy racoon szału nie było.Osobiście uważam że szkoda za nie przepłacać ale to tylko moja opinia :) Takie włosy możesz kupić na tasmie i spinki sama wszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam włosy z Tukka Hair House właśnie, są dobre, używam na codzień 2-3 taśm jedynie, trochę za duży zestaw kupiłam ale nadwyżkę, ze tak powiem;) chyba ufarbuje i bede miała ombre kucyka lub warkocza:))) co Wy na to?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie włosy bez konkretnego pochodzenia mają to do siebie że po kilku myciach gdy zejdzie z nich silikon kołtunią się i nadają jedynie na śmietnik.Dlatego jestem na nie dla firmy o której piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że te włosy wszystkie mają takie same pochodzenie i jakość we wszystkich sklepach jest bardzo podobna jak nie taka sama...dlatego nie ma co pisać jakieś pierdoły ze włosy z tego sklepu sa lepsze niz tamte bo wszystkie maja tego samego dostawce...pracowałam w jednym sklepie z włosami i wiem co pisze..laski nie opłaca się przepłacać wszędzie jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem takiego samego zdania wszystkie włosy na allegro mają bardzo podobną jakość tylko się ceną różnią....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie się z tym nie zgadzam jeśli sprzedawca pisze że są to włosy Indyjskie,słowiańskie będą to włosy gatunkowo lepsze od tych gdzie nie ma podanego pochodzenia i zaczyna się mydlenie oczów sloganami typu włosy naturalne remy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja absolutnie sie zgadzam, Remy to Remy czyli dobre jakosciowo, w jednym kierunku luska, nie wazne czy malezyjskie, indyjskie, slowianskie. I tak wszystkie sa obrabiane chemicznie i pewnie od efektu koncowego zalezy "jakiego pochodzenia" nabieraja;) i ceny;) a czy wiecie, ze wlosy te z luxyhair.com sa chinskie i te siostry tego absolutnie nie ukrywaja? Po prostu jako martwe sa dobrze obrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dla ciebie to nie jest ważne dla mnie to bardzo ważne czy nosze 3 sortu azjatycki bubel powlekany silikonem czy naturalne włosy indyjskie,słowiańskie czy rosyjskie ,dobre włosy to takie gdzie mają udokumentowane pochodzenie a nie jakiś 3 sort z nie wiadomo skąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem takiego zdania że najważniejsze są końcówki bo one najdaja fryzurze ostatniego efektu...końcówki nie mogą być mocno wycieniowane bo wtedy sa jak pióra... dlatego nie ważne czy kupie drogie włosy słowiańskie jezeli okaże się że maja koncówki co drugi włos... ale jezeli chodzi o włosy z allegro to polecam bo prawie wsztystkie mają taką samą jakośc czyli dobrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam włosy w sklepie clipinwlosy.pl straszny badziew po 1) spinki końskich rozmiarów 2) za rzadko są spinki na taśmie 3) strasznie mało włosów na taśmie. Sama jakość włosa to za mało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiaaaaa
hej ja tak samo zakupiłam włosy od włosyclipin i się zraziłam strasznie spinki mega wielkie, rzadko rozstawione, taśma szeroka a włosy cieniutkie, nie trzymało się to coś nijak na głowie, przeswitywało kupiłam włosy w star my hair i jestem mega zadowolona, super małe spinki z gęstymi zębami, gęste włosy mam swoj***ardzo cienkie a mimo to zestaw ze star my hair trzyma się idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remy? łuski w jedną stronę? chyba ktos tu kpi.....większosć włosów z allegro to byle co, buble, odrzuty... widać to po włosie, kiedy czasem na końcu są cebulki!!!!!!!! a włosy plączą się po jednym myciu, włosy pochodzące z wyczesek czy ze szczotek, włosy zbierane ze smietników Dla mnie dobre włosy to: 1. So cap ( taśmy trzeba samemu pociąć pod clip ) 2. Racoon włosy sa ekstra jakościowo, azjatyckie gęste nieplączące, niestety ja mam naturalnie cienki włos więc wolę inne, bardziej zblizone do moich 3.Star my hair, bardzo dobre, lekkie, delikatne bardzo podobne do moich włosów, z gotowymi clipami, dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z powyższą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zakupy na allegro jezcze nigdy się nie zraziłam ...dlatego dziwią mnie wasze opinie...:) ja zakupiłam włosy indyjskie i jestem bardzo zadowolona noszę je codziennie od 3 miesięcy i są w bardzo dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś się tutaj strasznie nachalnie reklamuje...porażka...może jakieś plusy i minusy włosów clip in a nie reklamowanie swoich sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tutaj nikogo nie reklamuje.Każdy kto nosił włosy różnych firm clip in, wie o czym mowa.Co do plusów i minusów jest na kafe taki wątek po co go dublować.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba czytać się jeszcze nie nauczyłaś...to jest właśnie wątek plusy i minusy metody clip in ...kafeteria to nie panorama firm więc się przestań tak nachalnie reklamować ...pani właścicielko sklepu star my hair...DZIEWCZYNY NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TAKĄ PSEUDO REKLAME....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak właściciel sklepu star my hair non stop manipuluje swoimi klientkami... aż żal!!!! przecież na to się nikt nie nabierze...trochę wiary w inteligencje potencjalnych klientek :) oj nieładnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru nikomu udowadniać że nie jestem wielbłądem.Nikt się nabierać nie musi bo każdy kto wypróbuje te włosy wyrobi sobie zdanie.A ty jak jesteś taka mądra to podaj mi linki do clipów z takimi samymi spinkami jak star my hair włosy indyjskie najchętniej 3 taśmy 1 tasma z 5 spinkami o większej gramaturze.Bo ja szukam od 1,5 roku i znaleźć nie mogę.(szyte pojedynczo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha ale się uśmiałam....:) ja nie będę tutaj podawać żadnych linków bo to jest kafeteria PLUSY I MINUSY METODY CLIP IN !!!! a nie informacja o sklepach z włosami...dziewczyno zajmij się pracą a nie podstępem nagabujesz ludzi do swojego sklepu... daj sobie spokój bo przedstawisz marny poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podasz bo nie ma ,wiec przestań bredzić farmazony i zajmij się jakimś pożytecznym zajęciem np: szydełkowaniem.Dyskusja z tobą jest jak gra w szachy z gołębiem.Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny z wygranej. A jak chcesz poznać plusy i minusy to nazbieraj złomu kup sobie włosy i sprawdź na własnej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę się zniżać do Pani poziomu...i ucinam pogawędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam włosy u Pani na allegro star my hair i były bardzo drogie (droższe niż maja inni) i pomyślałam sobie że kupię droższe to będą na dłużej ale nic mylnego ...włosy masowo wypadały z taśmy po miesięcznym noszeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×