Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość sara2222
Moze mamy inne oczekiwania, ja nosiłam włosy racoon, great lenghts, so cap....mam byc może inne oczekiwania wobec włosów i remy-hair nie spełnia ich nawet w 10%. Ja również mam sporo znajomych jakie znają te włosy i ich nie polecają w tym fryzjerek które nigdy tych włosów nie polecą swoim klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlciaPralcia
Hej dziewczny.:) Co myślicie o stronie doczepiane.pl i o zestawie za 190 zł 50 cm 100 g naturalne oczywiście? Moje koncówi są rozdwojone i nie wiem czy mam je przyciąć( nie chce ) czy może zostawić.A i czy będzie wyglądać to naturalnie jeśli moje włosy mam do zapięcia stanika a ja chce 50 cm doczepić.. Są to moje pierwsze doczepiane włoski i nie chce wydać 200 zł w błoto.Włoski będe ubierać na jakieś okazje i jak będzie mi sie chciało więc mam nadziejeę ze długo wytrzymają:) pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam z doczepiane.pl bo są rzadkie i zle to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenciki
a to ja sie pochwale ze zamowilam teraz wlosy ze Stanow, sa w drodze ... maja byc na poczatku Grudnia i wtedy sie pochwale jakie sa... po wielu probach kupna w PL chce sprobowac cos naprawde dobrego wlosy kosztowaly mnie 150 USD , jestem pelna nadzieji ze efekt bedzie zadowalajacy, dam znac jak juz je otrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara 222
skąd zamawiałaś włosy? 150 dolarów to sporo kasy....plus pewnie wysylka, bałabym się że te włosy to to samo co w pl, niestety o dobre włosy trudno , najlepsze to racoon, great lenghts i so cap te ostatnie są w formie na taśmie ale niestety bez clipów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z zagranicznych zamawiałam kiedyś z headkandy, były fajne bardzo gęste, ale zużyły się podobnie. to jest kwestia gatunku włosów, jak są indyjskie albo azjatyckie to szybko się zużywają, wszystkie są podobne, z różnych firm kupowałam. teraz kupiłam europejskie w star my hair i są inne, w ogóle długo już mam i nie matowieją, są gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenciki
150 USD razem z przesylka juz. Zamowilam z firmy hmm Luxy hair rozwazalam tez wlosy Foxy lox, ale ostatecznie po wielu filmikach z you tuba porownuajcych te 2 firmy wybralam firme Luxy, Let's see ! biore pod uwage to ze sie zuzywaja jak kazde ... ale chce dostac od razu cos z czego bede zadowolona, ilosc w gramach za ktora place a nie to co w polsce 100 gram ze spinkami ... albo 80 gram ze spinkami za 200 czy 300 zl no kpina, a koncowki wlosow przezroczyste jak firanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 2456
JA Noszę włosy z COSMOSHOP i ich włosy zawsze nosze od 8-miesiecy do roku czasu nosze je CODZIENNIE jestem bardzo zadowolona. Jeśli dobrze się o włoski dba to na długo nam posłużą a Jak je katujemy To nie dziwmy się Temu ze się niszczą ....:) Bardzo Polecam można odwiedzić ich sklepy stacjonarne Wrocław Poznań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawejak włosy z luxy, ładne mają zdjęcia. a te indyjskie to jasne można i tak długo chodzić, ale po prostu z czasem się ma już dosyć tego dbania :) czesanie, puszenie, wygładzanie i tak w kółko... ja tam wolę dopłacić do europejskich i mieć lepszy gatunek. ale to też zależy, bo jak miałam włosy długie to i indyjskie mi nie przeszkadzały, ładnie się wtapiały. ale przy krótkich włosach to nie dało się ich opanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenciki
Niestety nie mieszkam w Polsce a tylko przyjezdzam czasem stad odwiedziny sklepow z wlosami w Polsce sa utrudnione dla mnie. Moim zdaniem mycie wlosow zbyt czeste najbardziej je niszczy. To nie sa wlosy w stanie juz wzrostu sa naturalne ale jakoby "martwe" i co zauwazylam po umyciu nigdy ten wlosy juz nie byl taki sam jak w dniu dostania przesylki. Poki co widze ze moja paczka "utknela" w Chicago i sie obawiam ze nie dojdzie do swiat :(. Czekam niecierpliwie i napewno napisze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia24
Podnoszę temat. Ja zamówiłam sobie włosy z Cameron hair i tragedia nie można ich związać w kucyka bo sterczą sztywno jak u lalki barbie. Teraz czekam na dostawe z doczepiane.pl zobaczymy czy to nie przereklamowany towar i czy faktycznie są takie jak o nich piszą. Jeśli jeszcze raz trafię na badziewie daje sobie spokój z doczepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka0212
@klaudia24 Napisz o włoskach z doczepiane.pl Ja też mam zamiar zakupić , ale dopiero po świętach ponieważ czekają na dostawę :) Czekam na twoją opinie i zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, a macie może jakieś fotki przed i po, ale żeby przed było na dość krótkich włosach? (do ramion), chętnie obejrzę, bo nie wiem czy to będzie naturalnie wyglądało. a taśmy Wam się odsłaniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka0212
Jak tylko włosy mi przyjdą wrzucę zdjęcia i opisze co i jak :) Może komuś to się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy z doczepiane.pl rzadkie ? najgęstsze zestawy w Polsce no ale cóż dla niektórych to pewnie za mało - cyrk konkurencji na kafeterii trwa nadal, tak to jest jak można anonimowo szkalować i kłamać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiaa1990
Nie wiem w doczepanych nie kupowałam, bo nie mają balejaży. Clip-in kupuję w Star My Hair firma ma dobre opinie i te włosy rzeczywiście są naturalne. Kupuję ten średni zestaw 6 taśm a i tak są gęste. jak swoje włosy się ma wycieniowane, to nic nie widać. Ja mam balejaż, to w ogóle włosy w ogóle się nie odróżniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wrzucaj zdjęcia, kolejna żałosna reklama doczepiane.pl. Komu by się chciało zdjęcia robić i wrzucać na kafeterię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka0212
Hahahah. To ze chce podzielic sie z innymi dziewczynami moimi wrazeniami dotyczacych doczepiane.pl i chce dac zdjecia zeby niektore dziewczyny mogly zobaczyc jak te wlosy wygladaja np kolor przy naturalnym swietle to wedlug ciebie jestem reklama ? W takim razie 80% wypowiadajacych sie tutaj i polecajacych jakas tam firme to zalosna reklama?? Walnij sie w czulko i nie oceniaj kogos po 2 zdaniach :)) Bo ja nie wychwalam tutaj firmy tylko chce pomoc. POZDRAWIAM :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenciki
a ja polecam wlosy ktore zamowilam z Luxy hair ! swietna jakos co prawda oczekiwanie na paczke oplacenie podatku VAT to troszke nerwow ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoana1234567
ja wpielam tylko dwie tasmy i moim zdaniem wlosow jest wystarczajaco,ale rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shelove
Też zamówiłam włoski z cosmoshop ,,ciemny brąz, 50cm,100 gr. I choć struktura włosa bardzo fajna to gęstość ich jest do max 30cm,reszta to kilka wiszących strąków,czy jeśli odczepilam je i przymierzylam(bo w opakowaniu wyglądały na w miarę gęste) jest możliwość ich wymiany na inne??szkoda mi wydanych pieniędzy bo to nie 20zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj regulamin sklepu , tam powinno wszystko byc. Włosy z doczepiane mi doszly niedawno.Jak ktos zainteresowany zdj to pisac :) 24073224 gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja zamówiłam włoski na stronce http://www.sklep.longhair.pl/ bardzo polecam ten sklep, wcześniej zamówiłam u nich naturalne włosy pod ringi, ale teraz ringi ściągam i będę zakładać sobie włoski na clip in :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiawlosy
ta pani ktora nachalnie reklamuje swoj sklep wyzej (clipinwlosy pl) to zwykla oszustka zostalam zablokowana na fb a moje komentarze wykasowane poniewaz upublicznilam ich oszustwo - podawanie falszywej wagi wlosow - w zestawie 70g wlosow jest max 55g a deklaruja 65 roznica to 20 PROCENT - jest to zwyczajne robienie idiotow z klientow - za kasowanie moich wpisow zadbam o to zeby kazdy dowiedzial sie jak funkcjonuje ta firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiawlosy
klamie w zywe oczy ze 16 spinek z zestawu wazy 5g kiedy waza 15 gram a wiec wlosow w kazdym zestawie jest o 10 gramow mniej niz deklaruje - OSZUSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaamozebasia
to sie nazywa mania przesladowcza łączenie mnie z niewiadomo jakimi ksywkami to paranoja nigdy nikogo nie reklamowałam wpisuję się w ramach rewanżu za zablokowanie mnie na facebooku nie lubię cenzury ! ktoś tu chyba próbuje odciągnąć od tematu jakim jest okłamywanie na żywca klientów że 16 spinek waży 5 gramów !!! udowodnicie że jest inaczej to problem zniknie zamiast wertowac forum w poszukiwaniu i dopasowywaniu do autora wszystkich niewygodnych ksywek bo to zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darionia
Dziewczyny!!! błagam pomóżcie czy te klipy to rzeczywiście nie niszczą włosów ?? czy są tutaj dziewczyny które nosza je juz np od kilku lat??? bo ja moje noszę od kilku miesięcy i nie wiem czy to przez to ze noszę te włosy clip in czy moze jeszcze cos innego ale bardzo wypadaja mi moje włosy...masowo az mozna powiedziec. Proszę o odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnoliaaaaaaaaaaaaaaaaa
witam Cię Dariona! Noszę treski juz od kilku lat i moje koleżanki tez i jestem prawie pewna że to że włosy ci wypadaja to pewnie powodu musisz szukac gdzies indziej...winy tutaj chyba nie ma w treskach... ja uzywam klipów juz tyle czasu i żadnych skutków ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLUSY
ja tez nie mam skutków ubocznych :) wrecz nie mogę nawet znaleźć jakiegoś minusa na clip in włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna89
włosy clip in na bank tobie nie niszczą włosów ...tyle sie naczytałam o tej metodzie i ogólnie tez je noszę od 3 lat tak wiec szukaj innych powodów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×