Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość Klaudia AAA
hehe do dziewczyn wyżej, myślę, że co drugi post w tym wątku pisała właśnie pani Karina z DOCZEPIANE.PL, miałam okazję poznać ją osobiście, w mojej opinii z oczu to po prostu zawiść jej wychodzi, ma jakiś przerost ambicji ponad swoje możliwości... Z zawodu to KOMORNIK to chyba jasność co to za wredne babsko, nie dziwne że wszystkich OCZERNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu chyba zazdrości p. Karinie sukcesu i chyba same plujecie jadem....... Do Klaudia AAA: może sama szkoły nie skończyłaś, nic nie osiągnęłaś i pracujesz w supermarkecie i to tobie zawiść z oczu wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Karino!!! proszę nie obrażać ludzi pracujących w supermarkecie. Żadna praca nie hańbi...!!! POWINNO BYĆ PANI WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica supermarketu
nie ogarniam kto to Pani Karina ale czuję się urażona że według tej Pani osoba pracująca w sklepie nic nie osiągnęła, dla Pani wiadomości ukończyłam studia tak jak wiele moich koleżanek z pracy ale w tym kraju niestety nie ma pracy, biorę co jest ale nie czuję się przegrana...Wchodzę na forum aby poczytać coś na temat clipów a tu taka przykra wiadomość ...obrażanie swoich potencjalnych klientek...to chyba nie przemyślana gra..niech się Pani ze sklepu doczepiane.pl nie zadławi tym sukcesem. Z poważaniem pracownica supermarketu Tesco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wiadomo coś na temat włosów z "luxy hair". Wyczytałam, że jedna z was je zamówiła, jednak nic nie wiadomo jak się sprawują po kilku tygodniach użytkowania. Szczerze mówiąc chciałam kupić włosy z allegro lub cosmoshopu, doczepiane , itd , ale po przeczytaniu wszystkich opinii z tego jak i innego forum jestem w kropce. Nie ma praktycznie żadnej firmy której można byłoby zaufać i zamówić włosy bez obaw co przyjdzie. Naprawdę nie wiadomo co wybrać, tym bardziej , że potrzebuję włoski falowane a tu wybór dość mocno się zawęża. Poradźcie coś, jeśli macie jakieś spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_krk
Jesli chodzi co o sklep luxy.com.pl to tak kupilam zestaw jakis miesiac temu, zestaw jest 100% naturalny 6 tasm, cena wg mnie adekwatna co do jakosci, kupowalam tez kiedys na allegro tansze zestawy ale byly kiepskie. Takze raczej polecilabym raczej tego sprzedawce, wysylka byla szybka, najwazniejsze ze zdjecia pokazuja caly produkt nie tylko wycinek koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalojalna
Ja od dłuższego czasu zamawiam na allegro od sklepu uzytkownika k8accesorize, kupowalam tylko naturalne dla siebie, siostry oraz dla znajomej i za kazdym razem bylo wszystko ok, włosy te dalo sie farbowac, krecilam je bez problemu, zamawialam przez telefon i sprzedajaca byla bardzo mila. Mój zestaw ma 8 taśm i efekt jest mega efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qlaudii
ile takich dopinek trzeba bylby kupic ? czy 3 wystarczaja, chce zrobic sobie kucyka http://luxy.com.pl/9-dopinki-3-klipsowe czy farbowałyscie włosy clip in ? czy mozna to zrobic samemu sklepowa farba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiviki
wydaję mi się że do kucyka wystarczą ci już 2 taśmy, ja robiłam kucyka z 1 taśmy ale dokupiłam jeszcze 1 taśmę, teraz efekt jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qlaudii
kupiłam, postaram się dać znać jak paczka dotrze, mam nadzieje ze efekt bedzie widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qlaudii
paczka dotarła, włosy jak na zdjęciach, 3 dopinki jak dla mnie bez problemu wystarczają do grubego kucyka, efekt wygląda bardzo naturalnie, jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarunia2455555
Włosy star my hair po 2,5 miesiąca codziennego noszenia i spaniu w nich dalej nie supłają się i są bardzo miękkie jednak jest to włos tak przetrawiony że skruszyły się około 10-15 cm z koncówek. Kolor najjaśniejszy blond. Więcej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spisz w dopinkach ? ja bym nie zasnęła w nich to jest hardcore...szkoda włosów i nieprzespanych nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i tak ale włosy clip on nie niszczą moich naturalnych włosów a na zgrzewy juz miałam i bardzo duzo włosów mi wypadło dlatego postanowiłam ze już nigdy włosów na stałe przedłużanych...dopinki noszę od jakiegoś roku i nie odczułam żeby wpłyneły jakoś negatywnie na moje włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka19922412
Ja od jakiś 3 lat kupuję włosy w Warszawie. Zaczęłam od long hair na stawki. Pierwsze były super, miałam ****ardzo długo. Każdy następny zakup niestety nie był udany. Żywotność to od 3 do 5 miesięcy maksymalnie, przy należytym użytkowaniu ( robiło się przysłowiowe siano). Później zmieniłam na star my hair, choć opcji jest tam wiele do wyboru niestety okres użytkowania włosów to podobnie 3-4 miesiące, później nie nadają się do użytku. Bardzo często się 'kruszą'. Chciałabym zasięgnąć informacji, czy na dzień dzisiejszy jest która z was, która poleca coś w Warszawie? bo niestety mam dosyć wydawania ciągle pieniędzy w błoto, a bez nich nie potrafię żyć :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ostatnio bardzo.zastanawiam sie nad kupnem wlosow clip in, boje sie ze jesli zamowie przez neta to dostane jakis szajs.. czy ktoras z Was wie gdzie znajduje sie sklep stacjonarny z takimi wlosami? Pomóżcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc xyz
hm... moim zdaniem ta metoda nie powinna niszczyc wlosow. jednak mozliwe jest ze przy dluzszym stosowaniu tego typu metod moga zacząć wypadac. wkoncu jesli masz swoje słebsze cebulki i nosisz na swoich wlosach cieżar w postaci doczepinaych wlosow to po pewnym czasie moze cebulka niewytrzymac i wlosy moge wypadac w wzmozonych ilosciach. druga sprawa ze kazdy włos ma swoja okreslona faze w ktorej aktulaie jest i jesli przychodzi faza teolegenowa to wlosy wypada, wiec czasmi po paru latach moze sie komus wydawac ze wlosy wypadaja "od doczepniaych" a to poprostu wlosy wypadaaja ze starosci. osobiscie nie przedluzalam wlosow nigdy. ale borykam sie z wypadniem dlatego sporo o wlosach czytam. jedyna metodoa na ktora bym sie zdecydowala to włanie click in on.zastaniwam sie nad zakupieniem wlosow naturlanych 40cm okolo 8pasm... mam włosy sredniej dlugosci ,rzadkie i zniszczone.co byscie mi polecily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xyz
witam z rana:d dziewczyny ktore maja dowiadczenie w kupywaniu i noszeniu wlosow clip in on prosze o odpowiedz na wczesnijszy wpis. napiszcie jakie macie wlosy... czy przy wlosach mniej wiecej do ramion cienkich i zniszcoznych ma sens taka dopinka z natrulanych... bo mam wraznie ze kazda z was piszacych ma piekne dlugie wlosy tylko je dodatkowo podrasowuje. jestem ciekawa jak jest naprawe...?moze bujna wyobraznia mnie ponosi!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam problem z moimi wlosami clip in . zamawiałam je z doczepiane.pl i mialam na sobie 3 razy . po ostatnim razie strasznie napuszyly sie koncowki i staly sie niemile w dotyku . co moge na to zaradzic aby ich nie uszkodzic? licze na wasza pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj jedwabiu na te końcówki.:-) Dziewczyny czy możecie mi polecić sklep z clipami włosy naturalne gdzie włosów na taśmie jest dużo? Potrzebuję jednej taśmy z 4 grzebykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny gdzie w wawie jest sklep stacjonany z wlosami naturalnymi na clipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wawie nie pomożemy, ale prowadzimy sprzedaż wysyłkową jeśli zamówisz do 15.oo do dostarczymy na drugi dzień:) www.smeggi.pl Polecamy się, jeśli będziesz miała pytania dzwoń lub pisz. Pomozemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smeggi a mozesz mi uszyć tasme z włosami :) bo te co masz na 3 klipy to za mała jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillljanna
Hej, kupowałam zestaw Clip in od Luxy.com.pl i tak jak wcześniej dziewczyny na forum mogę polecić ten sklep. Dobrze doradzono mi co do koloru, otrzymałam wyczerpujące informacje dot. tych wlosow ich uzytkowania. Wlosy wygladaja naprawde dobrze. Znajoma kupowala u nich tez pasemka pod mikroringi i podobno tez byly ok. Nie za bardzo tylko wiem jak zrobic koka, jak przyczepic tasmy.... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StephanieSeymour
Mam dobrą wiadomość pracującej dla Domu Tukka:) Ta firma zaczyna w Polsce sprzedaz online, ale pochodzi z Francji , rozmawialam z nia na sesji zdjeciowej. Podczas przedluzania wlosow opowiedziala, ze maja zaczac rozprowadzac wkrotce w polsce wlosy premium, podobne jakosciowo do Balmaina. Ale będą kosztować od 600 zl wzwyz. Ja mialam Balmaina kiedys, cudo, cudo.. Jak tak ma byc, to czekam, odkladam i nic na razie nie kupuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StephanieSeymour
A jeszcze co do dyskusji powyzej odnosnie reklamy, rzeczywiscie, wydaje się dziwnym zachowanie "pseudo klientek" firmy doczepiane.pl. Czy istnieje tylko ta firma? Czy jesli kupimy ziemniaki na targu to mowimy, ze gdzie indziej są be.. zgnile? niedobre? Nie. Mowimy po prostu: tam jest OK. Ale nie krytykujemy w tym samym czasie innych sprzedawcow ziemniakow bo po co? szkoda czasu. wiec chociazby z tego wzgledu nie kupie tam i tyle. A propos wiedzy na temat clip inow to Nasza wizazystka kupowala na clipinwlosy.pl chyba sa ok, bo pracuje na nich ale nie jestem pewna czy wciaz. Rozpisalam się ale kocham clip iny:))))) Uzależniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam włosy STAR MY HAIR zestaw 1x 5 spinek 2x 2 spinki same włosy są świetne,spinki małe i bardzo wygodne ale tych włosów na taśmie z 5 spinkami jest trochę za mało.Przeszukałam internet i nie mogę znaleźć innej firmy z włosami 100% naturalnymi z takim zestawem ale z gęstszą taśmą.Wszędzie widzę zestawy po 6 taśm i więcej.Nie chcę taśmy podwójnie szytej chcę aby na taśmie było więcej włosów i żeby spinki były takie same jak te z STAR MY HAIR to ważne ,bo miałam włosy z Cameron Hair i te spinki to była porażka czy ktoś poratuje mnie linkiem ? będę bardzo wdzięczna:) czy tylko star my hair ma zestawy do zagęszczania włosów? a pozostali skupili się na na przedłużaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps, dziewczyny chodzi mi o zestaw 3 taśmy 1x 5 spinek i 2 x 2 spinki z włosami 100% naturalnymi dobrej jakości taśmy pojedyncze z większą ilością włosów na taśmie jak te które ma Star My Hair ale z takimi samymi spinkami .Ewentualnie może wiecie gdzie mogę uszyć takie taśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka123
Czesc dziewczyny. Ja również mam pytanie do doświadczonych uzytkowniczek clip inów. Jestem na etapie wyboru odpowiednich doczepek. Moje włosy są wystarczająco dlugie (47 cm), niepocieniowane (czy jest to rzeczywiscie powazny problem jesli chodzi o widocznosc doczepek?), ale bardzo cienkie, dlatego zalezy mi na ich zageszczeniu (kolor wlosow to cieply jasny blond). Najbardziej chcialabym zagescic okolice przy skroniach, ale nie spotkalam sie z takimi zestawami taśm, wiec chyba musze kupic pelowymiarowy zestaw. Wlosow nie zamierzam farbowac, prostowac ani krecic, ale nie chcialabym tez poświęcać za duzo czasu na ich pielęgnację. Z clipow korzystalabym 3, 4 razy w tygodniu a moj budzet to 350 zl (ale nie obrazilabym sie, gdyby okazalo sie, ze w moim przypadku nanlepszy okaze sie zestaw syntetykow za 50 zl. Doradzcie mi prosze dlugosc wlosow, ich gramature, pochodzenie, bo nie mam zadnego doswiadczenia w tej kwestii i nie chcialabym popelnic bledu. Dzieki za cierpliwosc - dlugi post mi wyszedl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×