Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMUSIA KRK

MIKRODERMABRAZJA CZY KWASY?

Polecane posty

Gość kate12
ika12 latem lub w przypadku dużego nasłonecznienia nie powinnaś robić mikrodermabrazji, zresztą efekty i tak będą znikome. Kwas migdałowy możesz używać bez obaw. Kup sobie najlepiej na www.mazidla.com , kosztuje b.mało , a wystarcza na długo. Efekt lepszy niż w gabinecie. Gorąco Ci polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika33
kate 12, piszesz przekonująco. Bardzo mnie uspokoiłaś. Na początek zrobię jeden zabieg z kwasem w gabinecie, zeby widzieć jak się to robi a potem skorzystam z adresu kt mi podałaś. Bardzo dizęki za odzew...i Wesołych i "jasnych" Świąt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) myslalam o zabiegu MIKRODERMABRAZJi aczkolwiek mam pewien problem spore naczynka na twarzy - nie pisza nigdzie ze jest to przeciwwskazaniem jednak nurtuja mnie watpliwosci. moja cera jest ziemista sucha, ma oczywiscie rozsrzerzone porki i czarne kropki na nosie oraz trszke sie luszczy. Po pryszczach ktore wyskakuja mi co miesiac przez okresem mam blizny - wiec zabieg ten chyba by sie nadawal.... powiedzcie co mi doradzacie, na moja przesuszona ziemista odwodniona naczynkowa skore? moze sa jakies inne zabiegi by dodac jej blasku? :( ;(:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Najnowszy i najbardziej skuteczny zabieg to HYDRADERMABRAZJA. Tego dziewczyny szukajcie, efekt poprostu powalający po pierwszym zabiegu w porównaniu z tradycyjna mikrodermabrazją, od razu nawilża i nie ma odczynu na twarzy.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pro sbe
czy możecie mi dokladnie powiedzuie c jak samemu zrobic sobie kwas migdalowy na buzie?tak po kolei.Ktoraś z Was pisała ,że jest bardzo prosto.skoro tak to nie ma sensu przepłacać .bardzo prosze o Wasze rady.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borysek
Witam mam pytanko do pań jestem po zabiegu mikrodermabrazji z kwasami i kosmetyczka wyjaśniła mi że skóra bedzie zaczerwieniona i będzie źle wyglądac przez kilka dni oraz ze bedzie sie bardzo łuszczyć, przygotowałam się psychicznie na to złuszczanie straszne a tu nic, ani cera nie jest jakos strasznie przebarwiona ani nic. Czy to znaczy że coś jest nie tak czy złuszczanie może się zacząć dopiero po np 2 dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też wczoraj byłam na mikrodermabrazji + kwas migdałowy, nic nie zauważyłam, buzia troszkę gładsza, ale wcale nie łuszczy się, nic nie piecze, nie jest czerwona... może coś było za słabe?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja rowniez zaopatruje sie w kwas migdalowy na www.mazidla.com i szczerze polecam, na tej stronce sa rozne przepisy by stworzyc mikstury, w strachu robilam sobie tonik wlasnie z kwasem migdalowym, ale przyznaje ze strach ma wielkie oczy;P buteleczke trzymam w lodowce, stosuje rano i wieczorem. efekty? skora o niebo gladsza, przebarwienia o wiele wiele mniejsze, jestem zauroczona tym tonikiem. nadmienie ejszcze ze prezencie dostalam tabletki evelle+krem i po rownoczesnym stosowaniu z tonikiem jestem mile zaskoczona efektami, niestety tabletki drogie bo ok. 130 zl na allegro, ale mysle ze zakup wart tych pieniedzy, wlosy mam blyszczace, nie wypadaja tak jak wczesniej, bo na podlodze, poscieli caly ogrom zawsze lezal, no i skora bardziej promienna, jedrna. Takie widze efekty po stosowaniu miesiecznym, zatem dobrej mysli jestem jak wybiore jeszcze 2 kuracje, bo tyle jest zalecane:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym - zapomnialam dodac ze przez kilka dni stosowania toniku faktycznie skora luszczyla sie, lekko piekla, ewentualne strupki same schodzily, ale bez przesady-krem, troszke fluidu i spokojnie szlam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja rowniez zaopatruje sie w kwas migdalowy na www.mazidla.com i szczerze polecam, na tej stronce sa rozne przepisy by stworzyc mikstury, w strachu robilam sobie tonik wlasnie z kwasem migdalowym, ale przyznaje ze strach ma wielkie oczy;P buteleczke trzymam w lodowce, stosuje rano i wieczorem. efekty? skora o niebo gladsza, przebarwienia o wiele wiele mniejsze, jestem zauroczona tym tonikiem. nadmienie ejszcze ze prezencie dostalam tabletki evelle+krem i po rownoczesnym stosowaniu z tonikiem jestem mile zaskoczona efektami, niestety tabletki drogie bo ok. 130 zl na allegro, ale mysle ze zakup wart tych pieniedzy, wlosy mam blyszczace, nie wypadaja tak jak wczesniej, bo na podlodze, poscieli caly ogrom zawsze lezal, no i skora bardziej promienna, jedrna. Takie widze efekty po stosowaniu miesiecznym, zatem dobrej mysli jestem jak wybiore jeszcze 2 kuracje, bo tyle jest zalecane:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam mirodermabrazję najlepiej korundową , bo jest bardziej sterylna . Jestem bardzo zadowolona z gabinetu Doris Dorin w Krakowie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3zuzia
Z KRK JESTES? w skawinie w " Słoniku" zaplacisz za microdermabrazje 100 zl.a efekt swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie! Dla 2000 użytkownika cenna nagroda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3zuzia....dzięki za info ., ale ja załapałam się na super promocję i dlatego skorzystałam . Jedna mikro kosztowała mnie 170 pln w pakiecie a do tego dostałam zabieg gratis i jeszcze pięc sesji opalania natryskowego tez za free...:) Jeśli też KRK to polecam! Zwłaszcza , ze to opalanie jest super! Wygladam jakbym wróciła z Egiptu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bageraa
a w jakim salonie takie promocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się na kwasy gdzieś chętnie wybrała. Jak się rozglądałam tak po necie, to sporo ofert SPA mi wyskakiwało i tak mi się Primavera rzuciła w oczy - fajny pakiecik tam maja i można m. in. skorzystać z zabiegów typu kwasy AHA. Aż mi się nie chce pracować, jak sobie pomyślę, że mogłabym się zrelaksować podczas takiego zabiegu, czy innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fłefefef
nie wolno robić ani kwasów ani żadnej dermabrazji w taką pogodę. Te zabiegi wykonuję się na jesień lub wczesną wiosną. Kosmetyczki nastawione na zysk wogóle o tym nie informują swoich klientek, na szczęście moja jest w porządku i powiedziała mi, że zrobi mi owszem, ale w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwisia1999
Kobiety , bez szaleństw : nie robi się kwasów w taką pogode ani mikrodermabrazji!!! Do rozświetlenia cery polecam zabieg SPM Na twarz z użyciem naturalnego kolagenu. Zabieg jest długaśny , trwa prawie póltorej godziny , ale efekty warte grzechu: skóra napięta , rozświetlona i pięknie odżywiona. Fajnie się sprawdza przed wielkim wyjściem - bo wrażenie jest takie jakby ubyło lat.Polecam zabieg w salonie Doris Dorin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Kraków:38 zł zamiast 154 zł na kompleksową depilację woskową - nogi, pachy, broda, wąsik lub nogi, pachy i ręce w salonie BIOFEMINA oraz kupon rabatowy o wartości 220zł GRATIS - zniżka nawet do 336 zł http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,73786?nlp czesto pojawiaja sie rowniez inne uslugi kosmetyczne takie jak np mikrodermabrazja, mozna sie zarejestrowac i przysylaja codziennie nowe oferty mozna naprawde za bez cen zadbac o siebie i nie tylko sa tez bilety do kina wejscia na imprezy i do restauracji albo np kursy tanca. Oferty sa w kazdym duzym miescie, przy rejestracji wpisujemy interesujace nas miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zabiegi z kwasami w OPolu w Gabinecie Katarzyna Dzierzona10 a Maja tam 6 rodzajow kwasow od najmocniejszych do najslabszych wszystko uzaleznione od cery i potzreb klienta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graca oferta
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Poznań:49 zł zamiast 125 zł na mikrodermabrazję diamentową na twarz z serum i maską algową w Salonie kosmetycznym ASTARTE http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,89531?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wickyyy1000
Nastał czas mikrodermabrazji :) Myśle, ze lepiej działa niż kwasy , przynajmniej jeśli o mnie chodzi. Najważniejsze jest wykonanie na dobrym sprzęcie i doskonałe wykończenie zabiegu. Wiele też zależy od umiejętności kosmetyczki - czy jest dokładna i czy poświęci tyle czasu ile trzeba ( np. na okolice nosa) Polecam salon Doris Dorin dla dziewczyn z Krakowa, bo sama tam chodzę. Działają w trochę nietypowej formule - nie można wejść ot tak sobie z " ulicy" . No i nie spotka się żadnej innej klientki - co dla jedych jest zaletą a dla innych wadą ( nie można się pokazać :) W każdym razie w tym przypadku micro trwa długo a zabieg jest dodatkowowo wykańczany kremem i maskami ( + algi).Efekty naprawde sa rewelacyjne . Moja skóra jest raczej problematyczna więc byłam sceptyczna. ale teraz widzę, ze warto było :0 Kwasów sie zwyczajnie boję....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrodermabrazja opole 48zl
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Opole:48 zł zamiast 120 zł za zabieg mikrodermabrazji twarzy szyi i dekoltu w Studio Urody Estetica http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,94715?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca oferta
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Kraków:24 zł zamiast 120 zł za peeling kawitacyjny na twarz i szyję oraz 25% zniżki na dowolny zabieg w Studio Urody Lorena http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,95061?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watpliwości
Ostatnio ten zabieg jest bardzo modny i popularny, a ja się zastanawiam, czy faktycznie skuteczny i bezpieczny dla każdego. Mam 31lat, cerę z problemami, ślady po trądziku w postaci zgrubień i przebarwień, które nie są świeże, a paroletnie.. nie wiem, czy ten zabieg może mi pomóc wygładzić cerę i ujednolicić kolor, czy to raczej zbędny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula87e
Czy mozna zrobic mikrodermabrazje na biuscie miał ktos? Chodzi mi o rozstępy i blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elos
Mikrodermabrazja to zabieg mehcnaicznego złuszczania naskóra, może byc wykonywany na dowolna część ciała, także biust - w celu zmniejszenia rozstępów, wygładzenia skóry. Jeśłi chodzi o efekty jakie mozna uzyskać na twarzy, to wygładzenie skóry, zmniejszenie przebarwień i blizn potrądzikowych ( tych drugich oczywiście nie zlikwiduje w 100%), wygładzenie drobnych zmarszczek, zwężenie porów skóry, zmniejszenie objawów trądzika zaskórnikowego. Oczywiście wszystko to osiąga się po serii zabiegów, natomiast pojedyńczy zabieg działa oczyszczająco, gdyż odblokowuje pory skóry, rozświetlająco, pobudzająco na komórki. Mikrodermabrazja jest całkowicie bezpieczna pod warunkiem ze osoba ją wykonująca będzie doświadczona w tym zbaiegu. Jeśłi zabieg zostanie przeprowadzony nieprawidłowo (za mocno lub za słabo) moga pojawić się strupki lub nie będzie żadnego efektu. Prawidłowy odczyn skóry, to lekkie zaczerwienienie, miejscami może być mocniejsze, zwiększona wrażliwść skóry i lekkie łuszcenie. Jaka wybrać? Polecam korundową - daje większa kontrolę złusczania i lepsze efekty. Gdyby ktoś miał jeszcze jakies pytania chętnie pomogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×