Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMUSIA KRK

MIKRODERMABRAZJA CZY KWASY?

Polecane posty

Gość szajningszajning
Mam zmiany hormonalne i podobno takze przez stres, bardzo pogorszyla mi sie buzia. Mam takie niedoskonałosci i podskorne chrostki. Nie mam tradziku ani pryszczy, tylko taka grudkowata skore. Jak patrzyłam pod słonce, to mialam wrazenie, ze nie mam czystego cm na buzi ;(((( Po 4 zabiegu widze efekt, choć nie jest on na tyle spektakularny jakiego oczekiwalam. Szczerze mowiac, rozczarowalam sie, bo myslalam, ze bede miec zdartą skore i ze bede wygladac zupelnie "nowo".. a tu jednak proces wymaga czasu i powtarzania zabiegów. A jak z Twoja buzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajningszajning
Co do złuszczania, to owszem schodzi mi, ale bardzo delitaknie i mało - tylko przez 2-3 dni, troszke skórek widać.. czyli jak w srode robie zabiegi, to czwartek-piątek mam miejscowo te skorki, w sb jest lepiej, a w niedziele i do środy rewelka, gladka buzia i jest ok. Nie schodzi na tyle na ile bylam przygotowywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , bylam na kwasach oraz mikrodermabrazji , mialam troche problemow z cera bo za duzo przy niej gzebalam . .. Kwasy sa ok ,ale nie do konca jestem ich zwoleniczka , jesli trafisz na kiepskiego dermatologa badz kosmetyczke to czasem moze tobie ten zabieg przysforzyc wiecej szkod niz porzydku ... czesto po zle wykonanym kwasie zostaja przebarwienia w miejscu gdzie najbardziej podraznila sie skora... Bardzo lubie mikrodermabrazje mialam juz okolo 10 zabiegow z odstepami 1-2 tygodni , skora fantastyczna , mieka , jasniejsza przebarwienia zniwelowane , problemy z pryszczami naprawde tez ustaly, ABSOLUTNIE NIE PODDRAZNIA TEN ZABIEG NACZYNEK . Jedyny minus zabiegu to cena , ale ja zawsze wykupuje w jednym salonie kikla zabiegow na gruponie (kolo 30zl) naogol bez maseczki ale na miejscu za oplata 20-30 zl mozna dolaczyc do zabiegu , zawsze wychodzi taniej . Czesto zdaza sie tak ze kosmatyczki jak widza gruponowe zabiegi to troszke oszukuja na jakoscia kosmatykow i jakoscia wykonania zabiegu . Spokojnie na tym zabiegu nie maja jak oszukac . Zabieg mikrodermabrazji diamentowej trwa minimum 20 min do 30 plus 20 minut maseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajningszajning
niestety mieszkam w małym mieście i nie mam możliwości skorzystać z promo na gruperze, czy gruponie. Zbierałam kaske i co miesiąc odkladałam z myslą o zabiegu mikrodermabrazji i odłozylam sobie pieniedzy na 10 zabiegów. Widze efekt i buzia jest naprawde inna, zwlaszcza jak posmaruje twarz fluidem, wtedy jest gładziutka i efekt widoczny. Nagtomiast przebarwienia nie pozbnikały, a wrecz uwidoczniły sie tak jakby. Czekam na efekt koncowy, po ok 6 zabiegach. Nastepnie bede kontynuowac kuracje raz w miesiącu. Czy krem na dzien, (wiosna-lato) mający filtr 25 to nie za mało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbowrain
moim zdaniem mikrodemabrazja, ale to jest moje subiektywne odczucie, bo kiedyś byłam na takim zabiegu i byłam zachwycona efektem, ale wiecie najlepiej jest udać się do jakiegoś sprawdzonego miejsca, jak Polmedic, przedstawić jaki się ma problem, a kosmetyczka doradzi, jaki zabieg będzie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie kwasy, miałam i jedno i drugie i mikro jest ok ale nie powala efektami, a że mam tradzik to po kwasach mialam efekt. Robilam je w klinice urody Laime w krakowie i polecam bo maja ceny adekwatne do efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Witam. Ja miałam podobny problem - chciałam ogólnie odmłodzić twarz.. Córka zapisałam mnie na 3 zabiegi fotoodmładzania do Dermique w Krakowie. Muszę przyznać, że efekt jest. Znajomi sami zwrócili uwagę, że wyglądam lepiej i pytali co takiego zrobiłam. Czuję się teraz o wiele lepiej. Warto z tego skorzystać. Im więcej zabiegów, tym oczywiście efekt będzie bardziej widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Servia
Do Mary89 - a jakie robilas kwasy u nich? bo jez jestem zainteresowana i zastanawiam sie ktory wybrac, bo maja ich troche w ofercie. Powiedz ktore mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolada
Ja od jakiegoś czasu serwuję sobie, raz w miesiącu (po wypłacie he he) peeling migdałowy. Mam bardzo wrażliwą, naczynkową cerę i po takim zabiegu-REWELACJA, fakt w trakcie zabiegu buzia piecze i mam wrażenie że jestem jak burak czerwona, a tu zaskoczenie-jaśniutka, napięta, zdrowo wyglądająca twarz! I można iść "w miasto". Na drugi dzień leciutko się łuszczę, lecz odpowiedni makijaż to niweluje, na trzeci i kolejny coraz mniej. Nie robiłam nigdy mikrodermabrazji, nie wiem jaki byłby u mnie efekt, na jutro jestem umówiona z moją kosmetyczką, więc zasięgnę "języka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dota10
Serwia ja mialam pakiet 4 kwasow ferulowych wykupionych na przebarwienia i z efektow jestem naprawde zadowolona. Liczylam ze znikna mi przebarwienia na czole, a dodatkowo pozbylam sie takze piegow. Ten kwas jest mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asickapop
Dota a da sie chodzic bez makijazu, ptem? tzn mam na mysli to czy po serii takich zabiegow moglabym zrezygnowac z podkladu? bo na tym mi szczegolnie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly567
@Tolada ja też mam bardzo wrazliwą i naczynkową skórę na twarzy i bardzo boję się kwasu migdalowego :( naprawdę nie bylaś czerwona po tym kwasie? ja boję się, że kwas podrażni mi skórę i potworza mi się nowe naczynka... a chciałabym pozbyc się przebarwień po pryszczach i delikatnych przebarwień slonecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolada
Nie bój się, jeśli trafisz do dobrej kosmetyczki to ona będzie wiedziała co zrobić, by nie przedobrzyć, wszystko zależy jak długo potrzyma ten kwas ta twarzy. Jestem właśnie po kolejnym, na razie nie robiłam mikrodermabrazji, zrobiłyśmy kwas ale trzymała nieco dłużej niż zawsze (ok 10 min.) i złuszczyłam się cała ;) , ale warto bo buzia jest jak u niemowlaka. Zacznij delikatnie, to jest zabieg typowo dla cer wrażliwych, a ja taką mam, kremy tylko specjalistyczne, apteczne itp. A za miesiąc robię mikrodermabrazję i mezoterapię bezigłową, zdam relację :). A może któraś robiła taki podwójny pakiet i się podzieli efektami ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly567
Chyba się zdecyduję :) póki co, kończę leczenie antybiotykiem trądziku, który nie wiadomo skąd nagle mi się zaczął pojawiać (a mam 31lat!). Zastanwiam się nad hydrobrazją/oxybrazją - róznie na to mówią. jest to taka mikrodermabrazja ale wykonywana pod wplywem wysokiego stężenia soli fizjologicznej i jest polecana wlaśnie osobą ze skórą wrażliwą i naczynkową :) wpiszcie sobie w google "jet peel" to znajdziecie informacje na ten temat. Chyba jest to obecnie najnowoczesniejszy sposob na wykonanie mikrodermabrazji. Rok temu byłam na tym i rzeczywiście skóra była bardzo odświeżona, wygładzona - jakby ktoś mi zdjął pancerz z twarzy hehe. Byłam tylko raz, więc innych efektów nie zauwazyłam. No i teraz się zastanawiam: albo seria z kwasów migdałowych albo seria jet peel... przy czym moja skóra jest mega wrazliwa i naprawdę muszę uważać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniul
witam, no to ja też się podzielę doświadczeniami i rozterkami. do tej pory robiłam i mikrodermabrazję i kwas (migdałowy). Po mikraderm. - bez spektakularnych efektów (póki co, byłam 3 razy więc może za mało) ale też nie słyszałam od nikogo, żeby piał z zachwytu. co do kwasu - spodziewałam się mega efektu i ON NASTĄPIŁ. nie miałam nigdy problemów z cerą, chciałam po prostu ją odświeżyć. teraz naprawdę wygląda super (poza drobnymi kropkami - o tym poniżej), nie muszę nakładać podkładu, lekko puderek i tyle. ale jak zawsze w takich przypadkach, jest jedno "ale". dość istotne niestety. po peelingu kwasem migdałowym, tak po 3-4 dniach, wysypało mnie tak strasznie, że wstydziłam się wyjść nawet do sklepu (nie mówiąc o pracy - wzięłam 2 dni urlopu;). pryszcz koło pryszcza... to trwało jakieś 5 dni, zostało mi po tym trochę taich niedoleczonych czerwonych kropek (mam nadzieję że zejdą:(. gdybym wiedziała że to przejściowe i po kolejnych taki wysyp nie nastąpi, to kwas zagościłby u mnie na zawsze:), ale w przeciwnym razie chyba to odłożę. to spory minus. pytałam o to panią dermatolog ale powiedziała że nie ma reguły, u jednych to jednorazowa historia, u innych wysyp pojawia się zawsze. a ślady po nim "powinny zejść". tyle z moich doświadczeń. następny zabieg jaki planuję - mezoterapia igłowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotkaSS
Dlatego ja zawsze robię Mandel S, czyli kwas migdałowy+salicylowy. Bo też miałam wysyp pryszczy (ropnyyych!!!) po samym migdale. Niedawno przeprowadziłam się i zmieniłam kosmetyczkę i jak jej się skarżyłam na wysyp po kwasie to ona mi poleciła Mandela. Kwas migdałowy działa świetnie, ale salicylowy dodatkowo silnie antybakteryjnie - nie pozwala na "wysyp".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotkaSS
Aaa zapomniałam - ja za tydz mam iść właśnie na mezo igłową (boje się!) do tej swojej babeczki, ile u Was mniej więcej kosztuje ten zabieg w Wawie? :) chodzi mi o całą twarz. Bo chce mieć porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka**
a co są dzicie o zakupieniu kwasu na necie i samemu próbowac przebarwienia po pryszczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka**
usunąc bo duzo ludzi kupuje i jest zadowolonych opinie pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie ma się co bać tylko iść, do odważnych świat należy. Ja przeżyłam trochę takich mniej przyjemnych zabiegów, ale żadnego nie żałowałam. Nie wiem jak to jest z kwasami, ale ja byłam na mikrodermabrazji w goodtimeday spa i byłam zachwycona tym zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babelkara
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Dziewczyny, dobry specjalista polaczy terapie w taki sposob , ze bedzie na pewno i skutecznie i bezpiecznie. Ja chodzilam na mikro i kwasy na plecy do GoodTime w Łodzi i efekt byl super. Teraz zdecydowalam sie dodatkowo na Emerge za porada mojej tamze Kosmetyczki (polecam Anie;) ), ale cholernie boli. Jedyne co mnie motywuje to fakt ze po pierwszymz abiegu praktycznie zniknely przebarwienia i blizny po tradziku. Nie wiem tylko po co mi az 4 zabiegi;)? Zrobie jeszcze raz na plecy dla pewnosci, a reszte na dekolt. Tez mam blizny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mary89 - mam nadzieje, ze odpiszesz :) jakie kwasy robilas w Laime ? Czekm na odp i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaEnka
Ja na trądzik mam zaplanowane zabiegi z kwasem pirogronowym- całą serię 4-6 okaże się w trakcie jaka ilość będzie potrzebna, a następnie kilka zabiegów mikrodermabrazji korundowej, żeby usunąć przebarwienia pozostałe po trądziku. mikrodermabrazję będę miała robioną co dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba123123
Ja jestem zwolenniczką mikrodermabrazji. Miałam robiony peeling kwasami jednak okazało się że moja skóra nie przepada za takimi zabiegami - byla zaczerwieniona i ogólnie trochę mnie piekło. Za to po mikrodermabrazji - zero podrażnień, skóra lekko zaróżowiona, świeża i co najważniejsze są efekty!!!Tylko ważny jest chyba też gabinet gdzie się ją wykonuje bo słyszałam że potrafią coś oszukiwać. Chodzę już stale na ten zabieg do centrum laseroterapii Elite i zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na mikrodermabrazji w Femmalium MED SPA i jak najbardziej polecam:) Efekty przeszły moje oczekiwania! Robiłam mikrodermabrazję diamentową na twarz. pory zostały zmniejszony, cera jest gładka, ma ladny kolorek:) Więc polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesgabi
Wiecie co , w życiu wykonałam wiele zabiegów złuszczajacych od zabiegów mikrodermabrazji po kwasy o róznych stężniach.Owszem napewno wygładziły mi skórę ,ale niewiele .Zabieg który polecam to peeling frakcyjny.Ten zabieg odpowiada ok 8 mikrodermabrazjom .Po nim złuszczałam się ok 3-4 dni ,ale sam zabieg jest super .Peeling frakcyjny został mi polecony w Klinice Beautymed w Warszawie i tam go wykonałam z czego się bardzo cieszę .Nie co tracić czasu na delikatne peelingi :) ,a już napewno wtedy kiedy ma sie problemy ze skórą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja robiłam mikrodermabrazję w Krakowie, w Femmalium i byłam bardzo zadowolona z efektów. Skóra była gładka, pory zmniejszone i, oczywiscie, lepsze samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrodermabrazja w Poznaniu
Ja miałam korundową, a wczesniej diamentową. Nie ma porównania, po korundowej o wiele lepszy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Vivienne88
widzę że musisz być bardzo zadowolona z ich usług bo tak namiętnie piszesz o nich. A raczej mam inne zdanie. PRECZ Z FORUM Z REKLAMĄ mam już dość czytania bzdur salonów które nie mają klientów i poszukują ich na forum takie jak to. Dajcie żyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak wam źle idzie to zamknijcie ten przybytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Vivienne88
wszystkich innych przepraszam poniosło mnie ale w spokoju nie można czytać wpisów na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×