Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMUSIA KRK

MIKRODERMABRAZJA CZY KWASY?

Polecane posty

Gość kinga85
Hej,szukam dobrego salonu kosmetycznego w krakowie gdzie mozna zrobic mikroderbrazje diamentowa...co mozeie polecic dziewczynki... ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia12555
Ja chodzę do Pani Eweliny w Magnolia MED na ul. Pilotów. Miałam już kilka zabiegów mikrodermabrazji na plecy i twarz, co jakiś czas robimy też kwasy, nie wiem jakie bo to dla mnie czary mary ale najważniejsze że efekt niesamowity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, ja mogę Ci polecić esteticę na sławkowskiej. Ostatnio byłam u nich na konsultacjach i wyszłam bardzo zadolona - przyjemnie, panie miłe i konkretne. Wejdź sobie do nich na stronę. Mają opiasane wszystkie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doDziewczyn
na domowe warunki to lysanel dobry jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1986
Hej, moja znajoma robiła sobie mikrodermabrazję i była bardzo zadowolona z efektów. Ja też w sumie planuję sobie zafundować taki zabieg :-) Znajoma poleciła mi stronkę ze sprawdzonymi adresami salonów w całej polsce, gdzie wykonują takie zabiegi z dużymi zniżkami :-) http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Uroda/Zabiegi-kosmetyczne/mikrodermabrazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Dziękujemy wszystkim głosującym na nasz Portal w konkursie na Złotą Stronę Roku 2010 tygodnika Wprost. WYGRALIŚMY Dziękujemy za Wasze wsparcie, za każdy oddany głos, który jest dla nas niesamowitym dopingiem w tworzeniu serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z listą nagrodzonych użytkowników, którzy oddawali na nas swoje głosy. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/49/nasz-portal-zlota-strona-roku-2010-wprost-dziekujemy-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MAMUSIA KRK -jeżeli jest Pani kosmetyczką,to po co tyle pytań? kosmetyczka powinna wiedzieć co jak działa i jakie mogą być efekty.powinna również umieć dobrać do danej cery zabiegi.a pytania z Pani strony są jak od osoby w ogóle nie znającej się na rzeczy.czy mikro dermabrazja boli..? przecież kosmetyczka wie na czym polega taki zabieg...,również sama powinna umieć sobie położyć kwasy, wiedzieć jak.więc dziwne są dla mnie takie pytania zwłaszcza od strony kosmetyczki.(już kosmetyczki,bo twierdzi Pani ze się uczyła) Jeżeli kosmetyczka nie umie ocenić własnej twarzy,skóry i dobrać odpowiedni zabieg,który by jej pomógł,chociaż w jakimś stopniu,bo nie wszystko usunie się od razu,to jak ma doradzać klientce...? dziękuje wpaść w takie ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaKR
Cześć dziewczyny! Aktualnie leczę swój trądzik. Byłam u Pani dermatolog która najpierw przepisała antybiotyk, po którym miałam chyba wszystkie skutki uboczne, i musiałam to odstawić!!! ....nigdy więcej........ Pani doktor doradziła, że w takim razie mam do niej przychodzić na mikrodermabrazje. Koszt u tej pani był dość spory, a że chodzę do szkoły kosmetycznej, i w tym się specjalizuję, postanowiłam zakupić własną maszynę. Skóra po mikro jest miękka w dotyku, i czuć że działa na skórę. Moja buzia po 2razie powoli traciła przebarwienia:) Ogólnie jestem zadowolona, bo moja cera jest w lepszej kondycji niż była! Jeśli ktoś tak samo boryka się z tym okropnym trądzikiem, lub potrzebuje tego rodzaju zabiegu, to zapraszam do siebie na niedrogi zabieg(myślę że jest to okazja, porównując kolosalne ceny gabinetowe...). Mikro + maska algowa z bardzo dobrej firmy Bielenda za 60zł. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam :) h2o@mailmix.pl Tylko Śląsk i Małopolska ( KRAKÓW i okolice) Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaKR
Jeśli interesują was inne zabiegi to również zapraszam :) Kosmetyką zajmuję się od paru lat :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaKR
Jeśli interesują was inne zabiegi to również zapraszam :) Kosmetyką zajmuję się od paru lat :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwamados
a ja jestem po 4 zabiegach mikrodermabrazji tlenowej:) i muszę powiedziec ze jestem zachwycona efektem. Ogólnie mam wrażliwą skórę z popękanymi naczynkami wiec pani kosmetyczka odradzila mi mikrodermabrazje diamentową i korundową. Mam super nawilżoną skórę,oczyszczoną,mniej zaskórników,pory nie są już rozszerzone i takie malutkie grudki mi znikneły bo miałam ich cała buzie (to po solarium tak mi się wydaje) tak więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli było ryzyko uczulenia, to faktycznie mikrodermabrazja tlenowa to najlepsza opcja. Ja z kolei jestem zadowolona z mikrodermabrazji kordunowej (czyli mikrokryształki tlenku glinu). Po pierwsze skuteczna, bo zmniejszyła mi łojotok i zwężyła pory, po drugie bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co moje znajome robiły , mikrodermabrazję w krakowie w esetica studio i były bardzo zadowolone , przede wszystkim dlatego, że dało to bardzo fajne efekty i ten zabieg jest relatywnie w rozsądnej cenie , także warto o tym pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikrodemabrazję robie w domu :-) a na kwasy to moge polecic salon gdzie ja chodze, w Warszawie na Grzybowskiej - Klinika Urody BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_hehe
cześć dziewczyny:) mam bardzo tłustą cerę z rozszerzonymi porami 18 sierpnia miałam robiony u dermatologa zabieg kwasami owocowymi ale nie wiem dokładnie którymi i moja skóra nie była ani czerwona ani nie łuszczyła mi się i mam pytanie dlaczego? dlatego że stężenie kwasów było zbyt małe czy co? 8 września idę na drugi zabieg i zastanawiam czy tym razem stężenie będzie większe i w końcu zobaczę jakąś różnicę? moja dermatolog powiedziała mi że wystarczą 3 - 4 zabiegi a ja czytałam na forach że niektóre osoby miały nawet 8 - 10 zabiegów. już całkiem zgłupiałam w tym temacie:( pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to mam do odsprzedania 5 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej w salonie kosmetycznym PER SE w Chorzowie za 179 zł (zamiast 600zł) Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: sobczyke@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Historia
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie mikrodermabrazja diamentowa nie działa , już bardziej korundowa -jest mocniesza , ale w sumie to moze ten Cosmelan zadziała , tylko gdzie mam go zrobic? jezeli wogole się zdecyduję hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majestics
Mikrodermabrazja diamentowa, kwasy AHA, peeling kawitacyjny, peeling ciała, masaż relaksacyjny, makijaż w przystępnych cenach u klienta w domu. Pytania oraz rezerwacja pod nr tel. 784 930 354 lub mail: majestics@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kwasami jest tak ze wszytsko zalezy od stężenia i umiejętności nakładania kwasów i doboru dla każdego indywidualnie. Sama miałam robione i mlekowy i glikolowy. Skóra jest gładsza oczyszczona i zwężyły mi się w końcu pory z którymi walczyłam różnymi sposobami m.in mikrodermabrazją. Dzięki temu nie mam już tylu wyprysków. Zabieg robiłam w gabinecie medycyny estetycznej w Poznaniu w Ab-med. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kasik-he Spytaj swoja Pani dermatolog jaka powinna byc reakcja po kwasahc jakie na Tobie zastosowała. Widać za delikatne stężenie użyła skoro skóra w żaden sposób nie zareagowałą. Powinna się choć troche zarumienić z łuszczeniem bywa różnie. Ja po mlekowym łuszczyłam się mało.. a po glikolu słabym prawie wogóle. Przy wyższych steżeniach dopiero tak. Ale zarumieniaona byłam po kazdym z zabiegów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po drugim zabiegu
Ja właśnie dziś robiłam po raz drugi mikrodermabrazję diamentową i jestem bardzo zadowolona z efektów, które było widać już po pierwszym zabiegu. Moim problemem są przebarwienia na czole i już widzę, że są ewidentnie bledsze. Kosmetyczka zaleciła mi ok. 3-4 zabiegów mikro a potem jeszcze jakieś IPL czy coś w tym stylu :P Robię w studio Active Woman na Józefińskiej (Kraków) - ceny przystępne, szeroki wachlarz zabiegów wszelakich i przyjemna atmosfera - polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiirrkkaa
Mam pytanie odnosnie mikrodermabrazji,,, mialam juz 2 zabiegi w odstepie co 2 tygodnie i po pierwszym zabiegu bylam zadowolona przez pierwsze 2 dni, a pozniej wyskoczylo mi duzo pryszczy, po drugim zabiegu bylo to samo......czy powinnam isc na 3 zabieg?? czy ktoras z was tez miala taki problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutrzenka Stąd
Polecam microdermabrazję diamentową w Doris Dorin. Bardzo profesjonalna kosmetyczka, konsultacja gratis przed zabiegiem i promocja 4 + 2 gratis ( nie trzeba płacić z góry) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajningszajning
witam, zaglada tu ktos jeszcze?? mam wykonywana mikrodermabrazje podzielona na 6 zabiegów, w tygodniowym odstepie kazdy. Po kazdym scieraniu mechanicznym kosmetyczka naklada mi kwas migdałowy. Miałam juz 3 serie, jakos nie jestem przekonana do tego kwasu. Bo bnardzo piecze mnie buzia, zaraz po mikrodermabrazji i nie wiem,czy ten kwas nie szkodzi na to. Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam dylemat czy zrobić mikrodermabrazje czy kwasy. Wiele osób z tego co wyczytałam na różnych forach robiło mikroderm i kwas migdałowy. Kiedyś miałam robioną kawitację i oprócz gładszej twarzy żadnych innych efektów, pory się nawet minimalnie nie zmniejszyły a wręcz miałam wrażenie że są większe. Mam cerę tłustą, każdą porę rozszerzoną, mnóstwo grudek i po ciąży przebarwienia na czole i trochę na kościach policzkowych. Czy ktoś mógłby mi doradzić jaki zabieg byłby dla mnie wskazany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dopisałam, że po kawitacji twaez była gładsza jedynie w dotyku. Od strony wizualnej efekt był zerowy. Chyba dla mnie kawitacja to zbyt delikatny zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajningszajning
procent, moze stosowalas kwas pirogronowy ? dla mnie migdałowy jest nawet za mocny, ale to na pewno dlatego, ze buzia jest podrażniona po ścieraniu mikro.. Sama nie wiem co myslec, mialam juz 3 zabiegi, najbliżsi mowia,ze efekt jest, choc sama go nie widze i podejrzewam, ze mowia tak zeby mi "ulzyc". Zobaczymy jak to sie bedzie mialo po 6 zabiegu. W dalszym ciagu prosze o odp, czy raz w tyg mikrodermabrazja + kwasy, to nie za czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałam to chyba dobrze, że twarz piecze tzn że jest reakcja. Ale pewna nie jestem. A schodzi Tobie skóra? Bo niby ne zawsze schodzi. Kurcze nie mam pojęcia czy mikroderm i kwasy co tydzień to nie za często, ale chyba kosmetyczka wie co robi. Nie miałam nigdy kwasów, miałam tylko kawitację i nic mi ona nie dała. A jaką masz skórę, jakie niedoskonałości chcesz zlikwidować? Pozdrawiam:) Fajnie, że ktoś się odezwał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×