Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMUSIA KRK

MIKRODERMABRAZJA CZY KWASY?

Polecane posty

Gość gość
Też polecam mikrodermabrazję korundową. Tym bardziej, że jest bezpieczniejsza od diamentowej. Niedługo się wybieram na zabieg, bo dosyć mam już przebarwień po tegorocznych wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigi1983
Zdecydowanie kwasy, mam cerę która się tlusci i to dośc ostro, tak że rano po nocy mam skóre jakbym byla mokra, masakra. Jestem z krakowa i jakis czas temu bylam w klinice laime i zdecydowanie moge te panie polecic, bo mialam wczensiej robione w innych salonach mikrodermabrazje i oczyszczanie takie normalne i nie wiele pomaglao, a tutaj (nie wiem czy to kwestia wiedzy czy produktów) ale mialam robiony kwas salicylowy i jest genialny, skora mi sie poprawila i mniej sie tlusci, teraz po lecie czeka mnie kolejna seria. Niewiem czy kwas kwasowi równy, ale tek ktory tam maja to jest na serio rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virago
zdecydowanie stawiam na peelingi kwasami .Moim zdaniem super .O klinice beautymed słyszałam z telewizji ,występował właśnie miracki .Wybieram się tam niedługo .Dam znać czy prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to lubię robić na przemian mikrodermabrazję i pilingi z kwasami, a jeżeli podczas jednej wizyty w salonie to polecam mikrodermabrazję plus kwas laktobionowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweltarnawska
tez kwasy i to zdecydowanie, a tez byłam w laime tylko w nowym sączu i to polecam, mikro jest fajne ale na krótko a mi kwas ferulowy to tak starcza na jakies pól roku taka seria i mam ciagle dobrą skórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia34
Zarówno mikrodermabrazja jak i kwasy to strata pieniędzy. Nie lepiej oczyszczać sobie twarz w domu? W moim przypadku zabiegi w salonach w Krakowie były nieprzyjemne i nieskuteczne. Skóra wyglądała gorzej niż przed zabiegiem. Obecnie w domy robię sobie oczyszczanie. Mam peeling brzoskwiniowy hb i regularnie nakładam go na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gienia tym swoim pilingiem mozesz sobie pięty zeszlifowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zaprowadziłam córkę na Salonu Odrodzenie bo zaczęła jej się cera pogarszać. Jak dla mnie kwasy są lepsze od mikrodermabrazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden chiński bardziew z wpisu powyżej. Najlepsze połączenie do kwasy i mikrodermabrazja korundowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumek
Ja już mam zrobiony jeden zabieg mikrodermabrazji. Robili mi ją w http://www.laserdelux.pl/kielce/mikrodermabrazja-diamentowa/ . Muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się taki efektów po niej. Moja skóra ma lepszą kondycję. Nie mam zaskórników i skóra jest gładsza. Jak już robić jakiś zabieg to najlepiej mikrodermabrazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka9857
ja wykonuje zabieg oczyszczajacy na twarz troszke podobny do mikrodermabrazji o nazwie Hydrafacial. Jest swietnym zabiegiem, bardzo ladnie skora wyglada jest rozswietlona i oczyszczona. Zabieg wykorzystuje kwasy i dzialanie odsysajace z mikrodermabrazji dlatego mamy dwie rzeczy podczas jednego zabiegu. Super! Wykonywalam go w klinice Beautymed w warszawie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto nastepny z reklama swojej kliniki czy gabinetu???? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór pomiędzy mikrodermabrazją a kwasem powinien być zawsze indywidualnie dostosowany do rodzaju cery. Dobrze żeby w tym wyborze pomogła nam profesjonalna obsługa gabinetu. Ja po konsultacji z paniami z Artclinique zdecydowałam się na zabieg kwasem. Zabieg też miałam przeprowadzony w tym gabinecie. Co do wyboru to uważam że był bardzo słuszny. Efekty kwasu są bardziej widoczne i dłużej się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecem peeling kwasem glikolowym, dla mnie rewelacja. W Krakowie mam bardzo dobry salon, Black Pearl, zabieg wykonują bardzo profesjonalnie a do tego maja calkiem przyzwoite ceny, bo licza sobie tylko 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikrodermabrazja w Black Pearl w Krakowie okazała sie dla mnie strzalem w dziesiatke, moja skora bardzo sie poprawila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black Pearl w Krakowie nie żałują kasy na reklamy, które niby mają wyglądać jak wpisy forowiczek. Brawo jesteście prawie w każdym z wątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przepadam z kwasem azelainowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja polecam S-Peel 20% z Purlesa osobą z cerą problematyczną, już po 3-4 zabiegach widać dużą poprawę. Bogaty skład tego preparaty pozwala na uzyskanie znacznej zmiany na wielu płaszczyznach- mniejsze wydzielanie sebum, zmniejszenie ilości wyprysków, zwężenie porów, spłycenie blizn potrądzikowych. Natomiast dla Pań które borykają się ze zmarszczkami, przebarwieniami, ten zabieg również świetnie się spisze gdyż retinol poprzez działanie złuszczające świetnie wyrównuje koloryt i powierzchnię skóry. Dodatkowo spełnia rolę witaminy A(witamina młodości) której z wiekiem nam brakuje. F peel to swietny kwas odswierzający, nie powoduje luszczenia i chroni skore przed dzialaniem promienic UV. Bardzo dobrze sprawdza się jako zabieg uzupełniający inne terapie lub jako przygotowanie do wielu zabiegów pielegnacyjnych. nie podraznia ani nie szczypie. Gabinet Kosmetologii Estetycznej Podomedic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze to zalezy od cery, kosmetyczka powinna Ci umiec doradzic. Ja chodze na mikrodermabrazje do Black Pearl w Krakowie, lubie tez peeling kwasem migdalowym, ale mikrodermabrazja dla mojej skory jest lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam mikrodermabrazję. Miałam 3 zabiegi w krakowskim http://www.artclinique.pl i efekty po nich są świetne. Moja skóra jest jaśniejsza , gładsza, wygląda młodziej. Bez chwili zawahania wybrała bym znowu mikrodermabrazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kwas czy mikro? Oto jest pytanie. Na przebarwienia zdecydowanie kwasy a na tłustą cerę z zaskórnikami mikro. Słuchajcie ja po przejściach z moją cerą trądzikową stałam się bez mała ekspertem. :-) Teraz już nie mam trądziku ale mam pełno przebarwień i małych blizn i to z nimi walczę. Przez pięć lat testowałam te zabiegi i salony i tylko część z nich dała rezultat m.in. mikrodermabrazja a teraz na te przebarwienia robię Ferulac Peel w klinice Rubinkiewicz Med na Wrocławskiej i rzeczywiście przebarwienia są dużo mniejsze. Polecam ten zabieg no i mikro też. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ci kwasy medyczne Xylogic. Takie zabiegi wykonują w gabinecie http://www.tuttibeauty.pl/ w Gliwicach. Dzięki takim zabiegom skóra jest wygładzona, usuwane są zaskórniki, przebarwienia. To jest najlepszy sposób aby odmłodzić, oczyścić cerę i usunąć przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jedno i drugie jest dobre. Wszystko zależy od tego, jaki problem skórny nas dotyczy. Czasem można łączyć w jednym zabiegu kwasy i mikrodermabrazję. Z mikrodermabrazji bardziej polecam korundową niż diamentową. Jest po niej bardziej oczyszczona i wygładzona twarz, a na pewnk mniej podrażniona niż po diamentowej. Polecam kwasy i mikrodermabrazję w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korundowa, czy diamentowa ? śmiechu warte, kto cię tak wyszkolił ? Znowu " PERŁA ROKU" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaidu
Odgrzebałam temat:P Od razu przyznam się, że nie czytałam całego gdyż nie mam czasu na to. Przepraszam. Jako, że zbliża sie jesień i słonko nam będzie zanikać to trzeba dobrowadzć do porządku skórę. W tamtym roku miałam kilka mikrodermabrazji ze 3 albo 4 i ogólnie bylam zadowolona z efektów ale teraz minęlo już sporo czasu i skóra wróciła do poprzedniego stanu, pełno tych cholernych wągrów i tragicznie się przetłuszcza, no strasznie produkuje hektolitry sebum:/ zastanawiam się w tym roku czy znów mikro czy kwasy? A można połączyć jedno z drugim i na zmiane raz mikro a raz kwasy jak myslicie da to jakiś efektt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie peeling kwasem migdalowym w black pearl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to wszystko zależy od tego jak reaguje cera. U każdego to wygląda inaczej. Jak dla mnie lepsza jest mikrodermabrazja a chodzę na korundową. Ogólnie dzięki niej mam mniej widoczne zmarszczkI no i naprawdę fajnie działa na przebarwienia. Grunt żeby robić ją u sprawdzonej kosmetyczki jak chociażby ja w salonie Marosz www.agnieszka-marosz.pl. Trzeba jeszcze pamiętać żeby po takim zabiegu dobrze chronić się przed słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korundowa najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam mikrodermabrazje w black pearl w krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×