Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Karusia a powiedz ile kosztuje ten prenatal, bo jutro będe lecieć do apteki. A wiesz, że ja mam termin na 25 lipca, ale już to zostaje z wami :) śmiał się, że dużo kobiet w pierwszej ciąży rodzi wcześniej, także mimo tego, że wg wyliczeń byłby to około 5 sierpnia, to mówi, że będzie liczył normalnie czyli 25 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ciesze sie ze wszystko w porzadku i jak wam dobrze juz po wizycie okokokoko oczywiscie zostan z nami :) a jak tam u was z apetytem bo u mnie marnie nie mam na nic ochoty wczoraj na sniadanie owsianka, na obiad zwykla serowa pizza bez zadnych warzyw i na kolacje maly plasterek tej pizzy tez ( monotonia) ale nic innego nie moge w siebie wcisnac mam tylko nadzieje ze to minie jak nie bylam w ciazy to nigdy zwyklych prostych rzeczy nie jadlam a teraz jak najprostrze skladniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z apetytem na odwrót :(, jem wszystko i wyglądam już jakbym była co najmniej w 5 miesiącu. Dziś kupiłam sobie już dżinsy ciążowe, bo żadne stare spodnie na mnie nie wchodzą :(((. Jestem podłamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Prenatal Complex kosztuje 25 zł za 60 kapsułek.Wiesz ja w poprzednich ciążach zażywałam Falvit ale kiedy to było... Ja też zostanę z wami bo się przyzwyczaiłam i Was polubiłam koniec lipca początek sierpnia cóż to za różnica... Ja jak na razie ważę 56 kg waga stoi w miejscu ale mam taki ledwo widoczyny brzuszek.Chodzę jeszcze w starych ciuchach ale też będę się musiała rozglądnąć za czymś ciążowym bo jak mnie wywali to w momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelia no ty masz na odwrot oj my dziewczyny to sie mamy ja mam wstret do jedzenia a carmelia apetyt - zazdroszcze ci przekaz mi troszke swego apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!!!. Wyspałam się i teraz jestem. Co do apetytu to u mnie różnie bywa. Też raczej wole proste rzeczy. Wydziwiane powodują jakiś wstręt we mnie. Najgorzej bo nie mogę patrzeć na mięso. A powinnam przynajmniej trochę jeść. Narazie mąż przemyca białko zwierzęce np w grzankach lub jajecznicy :) Co do plusów to przesałam lubić mc donaldsa, jakoś superekstra nie byłąm fanką ale teraz to ciężko by mi było tam wejść. Carmelina kochana nic się nie martw, że przytyłaś. Widzisz ja już od tygodnia plotę o nowych spodniach i o już 12 cm w pasie więcej. Uszy do góry, to jest twoje maleństwo :). Poza tym nie ma się co martwić tylko pręż brzuszek do przodu :) Zobacz też, że spodnie ciążowe go troszkę modelują i nadają ciążowy kształt. Ja już zwykłe spodnie na dno szafy wsadziłam :) Karusia, dzięki, to pewnie kupie ten prenatal, bo materne z tego co pamiętam jest droższe i jest 30 tabletek. Poza tym zaczernij sobie nicka, żeby nikt się nie podszywał. Co do porodu, to myślę, że niekoniecznie musimy być pierwsze, może się okazać że dziewczyny szybciej pękną niż my :) Ja w sumie waże 66, to dużo w porównaniu z tobą :) Lekarz powiedział, że powinnam przytyć do 80 :) Strasznie brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko, a ile masz wzrostu? Pewnie ponad 1, 70 skoro ci kazał przytyć do 80. Ja waże 60, ale jestem niska, w tamtym roku o tę porę ważyłam 50, ale tak jakoś stopniowo przytyłam do 56 /58przed ciązą, a teraz już 60 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Mnie tam od jedzenia jakoś specjalnie nie odrzuca, ale jakby smak straciło żarełko całkowicie, bo co wezmę do ust, to mam wrażenie jakbym kawałek drewna jadła:O Też będę musiała zacząć brać jakieś witaminy dla kobiet w ciąży, bo moje wyniki nie są imponujące zaś jeśli chodzi o wagę, to pojęcia nie mam ile ważę i pewnie całe szczęście:D i tak pewnie dowiem się na poniedziałkowej wizycie. W każdym razie w żadne stare spodnie nie wchodzę już od dłuższego czasu no i to raczej nie cieszy mnie, bo nie tylko urósł mi brzuch, ale też rozrosłam się w biodrach:O Dziewczyny, czy Wy też tam przytyłyście??? jestem w szoku, bo przytyłam prawie 5 cm:O i nie wiem w takim razie co będzie później skoro teraz mam już tyle na plusie:O Dostałam w spadku po koleżance za duże sztruksy (mama jej kupiła te portki jak już urodziła synka żeby miała w czym chodzić) i to są jedyne spodnie, które noszę. Szkoda tylko, że są w jasno-brązowym kolorze, bo pogoda za oknem niezbyt jest do takiego koloru;) Nie wiem jakie spodnei kupić, kiedy, gdzie? Wy to jakieś takie bardziej jesteście obrotne ode mnie więc całe szczęście, że jesteście tutaj i piszecie:) Karusia---------> super, że wszystko dobrze u Ciebie:) ale dlaczego tak późno gin założył Ci kartę ciąży? oczko---------> jak tam zdrowie? Carmelina--------> nie przejmuj się wagą;) ja na 100% przytyłam najwięcej z Was:D w pasie mam już 78 cm :O:O:O vanilka--------> chyba lepiej nie wmuszać niczego na siłę, a jeść to na co ma się ochotę o ile na cokolwiek ma się ochotę;) pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budgie, ja kupilam sobie 2 pary spodni ciążowych - 1 w H&M a 2 w C&A - tam są strefy dla kobiet w ciąży, przy czym rzeczy są trochę jak dla słonia. Mało jest tych najmniejszych rozmiarów. Na mnie teraz były dobre jeszcze w rozmiarze 36, ale wzięłam 38 ze względu na to żeby dłużej pochodzić. O ile bawełniane ciażowe bluzki w tych sklpepach są nawet fajne, to reszta rzeczy nie zachęca - styl jakiś taki targowy, a ja niestety do prcy musze elegancko :( Są na pewno specjalne sklepy i butiki w centrach handlowych, ale jakos nie mogę się zebrać żeby pojechać. W dużym mieście nie powinnaś mieć problemu z kupnem czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniunia00
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 23.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25.......Wawa..............20.11.......... ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 konwalia9.......28.......Dublin............30.10........ ......06.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11.............24.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak ogladałam sobie wasza tabelke i zastanawiam sie czy ktorejs uda sie urodzic 08,08,08 he he - powinna za to jakas nagrode od prezydenta miasta dostac :D http://www.noworodek.pl/index.php?sm=4&ope=1 a to fajna wyliczarka odnosnie wagi - pokazuje ile powinnyscie przytyc przy swojej wadze i ile dokladnie w jakim tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie ma mojej wypowiedzi wczesniej była a teraz znikła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
Jak mam zaczernić sobie nicka??? Ja póki co mam w pasie 66 cm ale też mam wrażenie że jestem taka wypchana do przodu.A ja to chciałabym mieć ciążowy brzuszek.Myślałam że przy 3 ciąży pojawi się szybciej.Co się odwlecze to nie uciecze. Co do późnego założenia karty ciąży to mój lekarz zakłada koło10 tygodnia tak mi mówiła położna.Może też dlatego że moja ciąża była wywołyawna hormonami i może dlatego traktowana była w ten sposób że wszystko się może zdarzyć do 3 miesiąca.A wiecie że najbardziej niebezpieczny jest dla ciężarnej czas kiedy miałaby ona dostać 3 miesiączkę ?Mój lekarz powiedział że u mnie to zagrożenie właśnie minęło.Wtedy zdarza się najwięcej ze wszystkich poronień.Tak więc szczególnie uważajcie w tym czasie na siebie. Niedawno skończyłam generalny remont mieszkania ale w międzyczasie zaszłam w ciążę i zaczęła się rozglądać za większym mieszkaniem w mojej okolicy.No i znalazłam niedaleko siebie vis a vi żłobka ale do generalnego remontu za to bez dopłaty.No więc znowu czeka mnie remont...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Carmelina---------> dzięki wielkie za podpowiedź z tymi spodniami:) ja nie będę łazić po sklepach, bo tego po prostu nie znoszę i pójdę do tych, które wymieniłaś (we Wrocku to praktycznie w każdej galerii handlowej są te sklepy) i kupię sobie portki ciążowe i już;) stanik też muszę kupić więksy:O ale nie wiem czy już teraz czy odrobinkę odczekać? jak sądzicie? Karusia----------> jak zarezerwować nick? na samej górze masz masz taką opcję \"Internautko zarezerwuj swój nick\":) Kurczę, załamałaś mnie, że tak mało masz w pasie:( tylko 66cm??? to ja już nawet w talii mam 69cm, a zawsze miałam około 60cm:O a łudziłam się, że nie przytyję zbyt dużo, bo moja mama przy jednej i drugiej ciąży przytyła tak, że prawie nic nie było widać , niespełna 8 kilo:O widocznie wdałam się w babcię;) A powiedz mi dlaczego własnie w terminach miesiączki jest największe prawdopodobieństwo poronienia? wiesz coś więcej na ten temat? i w ogóle kiedy kończy się ten 1 trymestr? w którym tygodniu zacznie się 2-gi? już chciałabym żeby się skończył mini---------> fajna tabelka:) według niej powinnam w końcowej fazie ciąży ważyć 67kg:D natomiast myślę, że już teraz przekroczyłam granicę dopuszczalną dla 11 tygodnia:D Może dopiszemy do tabelki nasz przyrost kilogramów albo centymertów w obwodzie brzucha?;) co Wy na to? dwie kreseczki---------> nie sądzę by ktoś Cię wywali z tabelki:) na pewno Aniunia skopiwoała jakąś wcześniejszą, na której Ciebie jeszcze nie było:) skopiuj jeszcze raz i dopisz się:) A jeśli chodzi o magiczną datę 8 sierpnia 2008, to może ja wtedy urodzę?;) zwłaszcza, że jestem numerologiczną 8 i to jest dla mnie rzeczywiście szczęśliwa liczba:) zobaczymy:) No a w ogóle to rok 2008 jest rokiem przestępnym więc każda z nas może sobie od potencjalnego terminu odjąć 1 dzień (za 29 lutego);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mini:) zaraz sobie popatrzę:) a jak Ty liczyłaś u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie na te ciuchy .Jak dla mnie bomba. Trzy razy już wpisywałam dlaczego trzeba uważac w czasie kiedy miałaby wystąpić 3 miesiączka.To się wiąże z gospodarką hormonalną .Obliczcie sobie po dacie ostatniej @ kiedy maiałyby wypaść 3 kolejne i szczególnie uważajcie w czasie tej trzeciej której brakuje.Lekarz mi powiedzial że jak ten czas minie to ciąża prawie na pewno zakończy się sukcesem.Największe zagrożenie mija.Mój lekarz jak na państwowego wyjaśnia takie rzeczy i mogę go nudzić i pytać do woli. A co do obwodu w pasie to rzeczywiście mam 66cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budgie ja liczyłam 15 na wszelki wypadek ale po 12 tyg juz czułam ulge ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze liczyłam ze 15 tyg bo u mnie okres trwa mniej wiecej co 35 dni wiec akurat 15 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 25
jestem w 9 tygodniu ciąży!!!huraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Witam nowe cieżarówki :) Emilia 25 gratuluje Karusia1978 fajne są te rybaczki ja część cióchów mam z pierwszej ciąży, po części kupowane na allegro lub H&M i z C&A, 2 bluzeczki kupiłam sobie wczoraj a Kapallu na promocji po 19zł za szt, wiec polecam, biusonosz powinien mieć grube ramiączka, niekoniecznie ciązowy, to były zalecenia mojej dr, teraz jeszcze niezdecydowałam sie na gin, muszę sie wybrać ale tym razem panstowow (w I ciązy chodziłam prywatnie i na NFZ miałąm 2 ksiązeczki, i tylko dlatego rodziłam na Karowej inaczej by mnie nie przyjeli) cięzko bedzie, bo u nas jak niechodzi sie prywatnie to później jak rodzisz mogą cie wozić ze szpitala do szpitala, bo nie ma miejsc, a chciała bym rodzić na Solcu, tam poród rodzinny gratis, a położna 700zł wiec mało jak na Warszawe a wpisy na kafe czasem zniakają i wracają, albo pojawiają sie z innymi godzinami, niewiedzieć czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia73
Buuu...Dziewczyny jetem przy końcu szóstego tyg wprwdzie piersi bolą, ale wrócił mi apetyt i nie mam żednych inny ojawów np nudności, a na dodatek w pt zaczęłam plamić :( Pobiegłam czym prędzej do swojej pani doktor i przepisała mi Duphaston, póki co nic się nie zmienia :( staram się myśleć pozytywnie, ale nie jest to łatwe. Mam koleżankę, która jeszcze mnie stresuje twierdzi, że brak badania tylko wypisanie recepty świadczy o lekarzu źle i powinnam zmienić! Ona jest córką lekarzy i z każdym bólem leci na jakieś badania, zawsze mnie to u niej dziwiło, jestem troszkę inna, ale może ma racje, może ja bagatelizuję sprawę...co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. Ewcia. Bo ty najhbardziej chyba jesteś zestresowana. Kochana, ja tez jestem dzieckiem lekarza i nie latam ze wszystkim do lekarzy, bo po co. Co do Duphastonu, na plamienie, brudzenie itd raczej nie ma innej opcji i lekarz zawsze to przepisuje. Ja biorę od 6 albo 7 tygodnie. I też miałam brudzenie. Bez zastanowienia lekarz przepisał. Chodzi o to by wspomóc prace jajników. Nic się nie martw wszystko będzie dobrze, dla ciebie i maleństwa ważny jest teraz spokój. Swoją drogą nie rozumiem kioleżanek, które niepotrzebnie straszą. Uszy do góry. Carmelina, tak mam prawie 170. Niby bmi w normie, ale nie należę, do jakiś superszczuplaczków, jestem raczej normalna. Budgie to również do ciebie :) W pasie mam teraz ponad 90(nie w talii) :) A to dopiero początek :) Budgie spodnie jedne dostałam, drugie kupiłam w sklepie z odzieżą ciążową, we wtoerk idę do galerii to zobaczę w H&M ale z tego co widziałam, to trochę dużo 200 zł za spodnie ciążowe. Ale teraz są wyprzedaże, także może będą taniej. Sama zobaczę do C&A bo tam zawsze trochę taniej było Jak się nie wstydzisz, to wiem, że w taniej odzieży można kupić często odzież ciążową. Co do stanika, to ja kupiłam w H&M bawełniany, ekstra podtrzymuje piersi na szerokich ramiączkach. Rośnie wraz z piersiami. Ponoć, na mnie jest cały czas dobry. I jest mega wygody. To na stoisku z ciązową. No i nie wiem czy ci to przeszkadzac nie będzie, ale on jest przy okazji do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............25.07.08 :) BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 23.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25.......Wawa..............20.11.......... ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 konwalia9.......28.......Dublin............30.10........ ......06.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 23.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25.......Wawa..............20.11.......... ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 konwalia9.......28.......Dublin............30.10........ ......06.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 hej foremki:) sporo nas już jest:)super!!! przepraszam,że dopiero teraz piszę-wizytę miałam 21.12,później święta i nie miałam jak napisać:( ale w czasie wizyty,biło już serduszko i maluszek miał wtedy 11 mm:):):) foremki pomóżcie bo badania mam mieć w tę środę -cukier,moc,morfologia i WR-na czym badanie WR polega????i morfologia proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×