Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Chodzi o hemofilie, ktora w mojej rodzinie jest dziedziczna... Choruja tylko chlopcy, a wiem na pewno, ze moje dzidzi to chlopiec.... Wiec musze zrobic amnio, zeby zobaczyc czy bedzie chory... Z drugiej strony trzeba poczekac do 15 tc, zeby wykonac to badanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możesz się denerwować bo to jeszcze bardziej dzidzi szkodzi!! i musisz być dobrej myśli. to wcześnie już wiesz że będziesz mieć chłopca, ale wiesz już to na pewno?? głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka81 ojojo 3 godz machnie i już i będzie ładnie u izulki w domku ;) : :p :p ;) :D :p :p :-) :-) hehe a ja jade do mojego domu remontowów cd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Izulka, jakos sie trzymam.... Wiem na pewno, ze chlopiec, bo zrobili mi badania genetyczne krwi, zeby w razie co uniknac amnio... No i wyszedl chlopiec. Taki los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia wiem że szybko minie ale jak sie czeka to sama wiesz ze to nie ma końca. u mnie remoncik pokoju zaczyna sie w przyszłym tyg bo mąż będzie miał urlop :D :D :D :D :D ewitap nic się nie martw na zapas a myślenie pozytywne tylko ci pomoże i dzidziusiowi również! ja wierzę że będzie wszytko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Izulka za podtrzymywanie na duchu. Jak cos bede wiedziala, to napisze! Tymczasem musze Was opuscic, bo do zrobienia jeszcze mam pare rzeczy w pracy, a potem gnam do gina. Wycaluj mezulka (przyszlego tatusia) ode mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziękuję i na pewno przekaże. Trzymaj się i daj znać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ja tez uciekam z wiadomych powodów :D pierogi a później przytulanki :d buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka81 przytulanki ? :p jasne może nazwałabyś to ostrym sexem :p lepiej :p hehe a potem mąż ma urlop - oj aż zazdroszcze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, wlasnie wrocilam z miasyta bylam u kosmetyczki....hmm ale relaks a potem jeszcze u fryzjera i na zakupach nieliznianych a jak trzeba sie rozpieszczac i przygotowac na powrot meza ;-) Oczko co do tej inicjacji to mam nadzieje ze to byla pomylka bo 123 lat to wg mnie zdecydowanie za malo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do wieku ciazy to maoja sis ktora jet polozna odliczyla mi tak: wg terminu jaki wyznaczyl mi gi czyli 01.08.08m to bedzie piatek i wtedy zaczne 40tydzien policzcie sobie tygodnie do tylu u mnie np dzic wychodzi ze zaczelam 15 tydzien rozumiecie czy za bardzo namieszalam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam was wszystkie na pyszne gofry domowej roboty...mmmmmmmm...pycha.Dzieciaki robią i mnie karmią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mimio milego dnia mam juz go dosyc od powrotu do domu poprostu glowa mi peka lezalam odpoczywalam mialam nadzieje ze mi przejdzie ale jest coraz gorzej :((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny a możecie mi powiedziec jakie badania oprócz morfologi ,moczu na toxo i cytomegalie mialyście jeszcze robione do tej pory?? z góry dziękuje za odpowiedz:)aaa i czy w czasie ciąży można robić cytologie? bo ja nie mialam a czytalam ze w ciąży powinna być zrobiona..ach ten mój lekarz:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. Jeśli czas mi na to pozwoli chętnie zajżę do was od czasu do czasu. Ja termin mam na 12.08 - chociaż tak naprawdę planowaliśmy z mężem dzidziusia tak na 2009 rok no ale sie troszkę przyspieszyło ;) Bardzo się cieszę, z tej małej istotki, która we mnie rośnie, chociaż nie powiem, że się troszkę nie boję - to jest moja pierwsza ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola27 ja mialam jeszcze cukier, zoltaczke i wr a cytologie na 1 wizycie betka_83 witamy w klubie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotnie popludnie, w pon gin i znowu zobacze kruszynke :) yupii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobote. ewitap - pierwszy raz slysze,ze sa badania krwi ktore wykrywaja plec...w ktorym tyg sie je robi??i jak sie nazywaja... ciekawe czy w przypadku blizniakow to tez dziala:)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam hbs (żółtaczkę), wr(kiła), tokso, cytomegalię, morfologię, posiew moczu, cukier na czczo, grupa krwi, przeciwciała. Hiv ale to dla własnego spokoju zrobiliśmy z mężem jeszcze przed ciążą. Co do cytologii to MUSI być zrobiona, ale tak jak pisąłam w ciąży nie pobiera się z macicy wycinka tylko z pochwy. Upomnij się, to jest bardzo ważne. kurczę musze sobie pokupować majtek, bo mi z tyłka zjeżdzają :D A fajowe są Canpol dla kobiet w ciązy, ale niestety nigdzie nie ma mojego rozmiaru. Raz trafiłam i kupiłam dwie pary ostatnie. Chyba zamówię na allegro :), tam rozmiarówkę mają pełną. Dzisiaj na obiad mam rybkę a potem sałatka owocowa mmmm. no i ten barszczyk na którego robiłyście mi smaka Betka witaj :). Gratulacje, dopisz się do tabelki :) Ewitap jak tam poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedz,grupe też mialam robioną. okokokokokokoko ty to rzeczywiscie mialas komplet badan zrobione widze ze sie musze upomniec jeszcze o kilka;)oo jaki pyszny obiadek robilas,ja dzis tylko spaghetti hehe. Jutro wybieramy sie do księdza termin ślubu ustalić na początek kwietnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmała3
witam ponownie,znów mam pytanie. ewitap napisała,ze po genetycznym badaniu krwi stwierdzono płec dziecka.ja tez miałam pobierana krew do tego badania,czy wraz z wynikami tez dowiem sie o płci dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoi widze ze dziewczyny odpoczywaja w sobotni wieczor :-) no i dobrze bo ja tez przebumelowalam praktycznie caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oczko -> bylam wczoraj kontrolnie u gina i ze mna wszystko OK. Wyniki krwi mam super, ale to juz wiedzialam:D 25.lutego mam amniopunkcje - trzymajcie kciuki dziewczyny! Z tymi badaniami genetycznymi krwi to juz wyjasniam (->kotkaa; mmala3): jest to zupelnie nowe badanie i wykonuje sie tylko w wyspecjalizowanych centrach. Polega na \"przejrzeniu\" probki krwi matki pod katem obecnosci chromosomow meskich (Y). Jesli sie znajda, nie ma watpliwosci - bedzie chlopiec, bo my jako kobiety mamy w krwi jedynie chromosom X. Jesli sie nie stwiedzi obecnosci Y, to najprawdopodobniej jest to dziewczynka, ale wtedy nalezy powtorzyc badanie, aby sie upewnic, bo mozliwe, ze bylo za wczesnie i znaleziono jedynie chromosomy matki (takze kobiety). Dodam tylko, ze badanie jest wiarygodne od ok. 10 tc, bo wtedy krazy juz duzo komorek dziecka w krwi matki. Mnie wykonano to badanie, bym w razie \"szczesliwego trafu\" nie musiala czekac na amniopunkcje. No i co, jednak musze czekac! Cholera, jak pech, to pech! Zmieniajac temat: Izukli dzisaj nie uswiadczysz.... Ciekawe dlaczego????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc anabanana, co, glowa Ci przeszla? A tak w ogole: czy bierzecie cos na bol glowy? Ja jakos sie troche boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Mamusie!!! Ewitap miewam czasami bole glowy ale mysle ze to spowidowane ciaza bo wczesniej nie mialam takich problemow, najczesciej jak wracam z maista z zakupow np albo z uczelni. Mozna brac paractamol-ale tylko i wylacznie ale ja nie chce brac bo mimio wszystko boje sie o malcha. Ostatnio ratowalam sie zimnym mokrym recznikiem przelezalam tak z nim caly wieczor i z nim poszlam spac ale o dziwo obudzilam sie jak nowo narodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) mnie często boli gowa ale ja nie biore żadnych leków przeciwbólowych bo sie boje o dziecko,pewnie jedna tabletka raz na jakiś czas nie zaszkodzi ale ten ból jest do wytrzymania hehe.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×