Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość rataraa
poparcie?????buaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakim świecie ty żyjesz, nie tylko sierpniówki tu siedzą, czasem wchodza i znudzone pomarańczki, nie pamiętasz jaka ostatnio była afera, bo nas obrażały, są też i dziewcyzny z innych miesięcy np Titi, która rodzi w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet ktoś ma problem do mnie że mam 22 lata ? ? tego nie potrafie zrozumieć ? ... a że zdzirą mnie wyzywasz krecha - dobrze o tobie swiadczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rataraa
okokoko---------wcale nie jestem znudzona:( wchodzę tu czasem, bo lubie was czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wieku, do mnie jakoś się nikt nie przyczepia, też nie zauważyłam czepiania, a tego, ze ci powiedziano żebyś zachowywała się zgodnie ze swoim wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokokoko masz racje ... może jakiś aspiracji szukają ? albo po prostu awantur ... ja mam juz dość ide sie położyć ... nie wiedziałam że dzisiaj spotka mnie taki "jad" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jestem wpisana da tabelki ale czesciej udzielam sie na wrzesniowkach 2008 chcialam tylko napisac ze znam juz plec - tym razem bedzie corka!! :) i zapytac sie czy ktoraz z WAs tez juz cos wie? poza tym fajny pomysl z tymi zdjeciami, ja chcialam takie cos wprowadzic na wrzesniowkach ale sie nie udalo a tez chetnie wymienilabym sie zdjeciami :) pozdrawiam czasami Was podczytuje, ale mniej sie udzielam, widze ze macie tu swoje grupy przyjaciol :) trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mać ale sie wkurwiłam -> oko masz i czytaj prosze post z godziny : 13:11 ---eudaimonia Zachowuj się, już któryś topik na którym się czepiasz i wiesz najlepeiej. Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nikt tu nie byl upierdliwy a ty majac lat 22 zachowujesz sie jak gowniara ktorej sie nalezy. Nie siej zametu naucz sie szacunku do innych; a ty jak katarynka. weź czytaj czasem uwazniej a nie tylko co ci sie podoba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Cie rozczarować ale mam odwagę pisać pod swoim nickiem.. tylko z powodu dobrego wychowania powstrzymuję się przed powiedzeniem kilku słów.. Musisz sie z tym pogodzić że są osoby które za Tobą nie przepadają.. i to niestety nie jestem ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Evi :). U nas narazie czekamy, Ewitap wie, że będzie chłopak :). A reszta czeka :D. Jak samopoczucie, na mamusiach 85 też cisza :). Jakoś nie moge wciągnąć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I proszę następny post : 13:14 rataraa no i tak trzymaj , sio stąd głupia zdiro!!!!!!!!!!!!!!! sio!!!! ktoś w rozmachu nie dopisał litrki "z" i nie zapewniej mnie że w języku polskim jest słowo "ZDRIA" bo sama siebie przechodzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powoduj gotowania się w innych Nadal nie widze tam słowa zdzira, które jest uznane za powszechnie obraźliwe. Może jestem ślepa, ale nie widze tego słowa. To jest twoje właśne podsumowanie tych zdań. I błagam cie nie przeklinaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska -> "Musisz sie z tym pogodzić że są osoby które za Tobą nie przepadają.. i to niestety nie jestem ja" gdybyś mnie tak lubiła jak sobie pisujesz nie kontynuowałabyś tej głupiej kłótni ... ale widać że zależy ci na tym żeby wyzwać mnie od zdzir nawet ... tylko masz pecha bo nie wiem po czym to poznałaś ? Bo tak niestety ale nie ma .... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakim przeczeniu piszesz, ja napisałam że słowo zdzira jest powszechnie uznane za obraźliwe Nie napisalam ze zdira jest w słowniku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko dziekuje czuje sie nadzwyczaj dobrze, tak na topicu 85 cisza :( ale widze ze u Was nie najlepiej na topicu dziewczyny po co rozwalac taki fajny temat :( tak fajnie sie razem trzymalyscie i pomagalyscie nawzajem :( ok nie wtracam sie bo wiem ze z Was wszystkich mam najmniej do powiedzenia mam nadzieje ze jak tu zajrze jeszcze to temat nadal bedzie istnial pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a ja mam wierzyc że spod pomarańczowego nie napisała kreska ? ok oko masz racje - tak masz racje !! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po co ja mam sie tłumaczyć skoro wiesz i tak lepiej ode mnie , że to ja napisałam ? skoro poczujesz sie lepiej to niech ci będzie.. może w koncu przestaniesz skakać do gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie to się go przeniesie. Ale mam nadzieję, ze się zaraz uspokoi, ja też źle zrobiłam że się wmieszałam, ale chciałam żeby był spokój a nie kłótnie o bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak bardzo ci dziekuje za komplement dwiekreski ... niestety nie trafiłas dobrze - zdzirą nie jestem ... i przykre ze macie jakis sojusz :o pa przykre .... co piszecie o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie wtrącam już, Źle jak ktoś wyczuwa sojusz, którego nie ma. hehehehe przepraszam ale nasz były premier i obecny prezydent czuli taki klimat, to nie świadczy dobrze. Hehehehe PRzepraszam, ale to jakiś absurd. Hahahahaha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sojusz, wie kto co napisał, wie co kto myśli, wie co kto czuję ... nie chce mi sie uczyć .. wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diwie kreseczki, ja mam tą cholenra pracę do napisania, ale dam radę 30 stron napisać, :D hehehe. Albo przynajmniej 15 :D Teraz robię sobie kawkę, chce ktoś? I mam lody LaCremeria, wanilia z karmelem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy sie razem napić bo przede mna dlugiiii dzień z nauką .. a praca też czeka .. o tym nawet nie wspominam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nauki nie mam już, tylko ta praca nieszczęsna. Idę jutro kupić sokowirówkę, bo stwierdziłam, że zbankrutuję na tych sokach mętnych typu Marvit. Ohhh jak mi się marzy taki sok z jabłek. A kawę mam tylko Ricore. Zapraszam. :D A ty się mnie pytałaś gdzie będe rodzić w Krakowie, a ty gdzie będziesz? Przecież nie mieszkasz w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Krakowie :D? nie nie, ja mieszkam w Gorzowie, wiec wyboru wielkiego nie mam bo tylko jeden szpital jest. A sokowirówkę polecam .. chociaz jest upierdliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×