Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

no w sumie masz racje o tym nie pomyslalam,to poszukam se jakiegos wzoru w necie i pojde do niej,bede miala taka jaka bede chciala i o wiele taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bym chciala przyspieszyc czas i juz miec dziecko w domu hehe nie moge sie doczekac:D:D tych spacerkow i wogole❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam juz ,tesciowa miala wczoraj przyjechac ale jednak dzis bedzie trzeba sie jakos ogarnac hehe.Papa milego dzionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w sumie zaczynam się coraz bardziej bać, to co na uczelni wymyślili, to ile mam teraz egzaminów i tego wszystkiego, czy ja to pogodzę? W sumie już teraz nie ma wyjścia :D Zostało mi tylko czekać na tą kruszynkę. A boję się czy sobie z nią dam radę, czy się zmienię z leniucha itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam,gdyz juz z drugiego Usg wynika,ze termin mi sie troszu zmienił:D NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10..........25.07/02.08.2008 BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 .............01.08.2008 pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.200 evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .......16.08.200(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08 Szylusia.........28........Gdańsk.............19.11..... .........22.08.2008 eudaiomonia___22____Górny Śląsk_____18.11.07______25.08.08 malir.............27......3miasto............hmmmm...... ......06.08.08 Justyska1234.....30....Wrocław.......15.11.............. ..22.08.2008 Viola27...........27.....Żory.............18.10......... .25.07/03.08.2008 Gimelka.......22..........lubuskie.....????............5 -10.08.08 arvena4.......26........UK/Basingstoke....05/11/07...... ....08.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz zmykam na pociąg. Ale powiem wam wszystko co się dowiedziałam o moim wózku, jadę go jutro zobaczyć jak wygląda, jeśli jest ok to będe zamawiać już w marcu. U producenta ten wózek kosztuje 850 zł, czyli dużo taniej niż na allegro i dodatkowo mogą mi dorobić fotelik z adapterem za 130 zł :). Aha i gondolka ma około 85 cm wewnętrznej długości :). Hehehe cieszę się, zobaczę go jutro :) Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane uff tyle naskrobalyscie ze mam troszke czytania okokokoko -- co do waszych dolegliwosci to ja mam swietny sposob (oczywiscie jesli chodzi o zaparcia a rezultatem dlugotrwalych zaparc sa hemoroidy ) otoz kup sliwki suszone wez 2 - 3 i zalej wrzatkiem najlepiej rano przykryj i wypij wszysko wieczorem (kompocik ) przed snem + zjedz sliwki --po nocy z rana lekkie wyproznienie gwarantowane. ocZywiscie nie przesadzajcie ze slikami bo to swietny naturalny srodek przeczyszczajacy a nie chemia. to mnie zawsze rauje w miare potrzeby. A tylko nie przesadzajcie ze sliwkami ja kiedys zjdlam ich sporo potem jeszcze wypilam kompocik to ganialo mnie dobych kilka godzin a do tego czulam peryststyke jelit ale to bylo dawno temu takze umiar we wszystkim musi byc zachowany :) mam nadzieje ze wam to pomoze dajcie znak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki, mam nadzieję, że mogę się dołączyć, tak na serio to mam na imię monika- ale to tylko wersja oficjalna, dokumentowa, tak naprawdę ludzie mówią do mnie Kasia co też wolę, mój dzidek urodzi się około 5 sierpnia i będzie to już drugi dzieciaczek, bo pierwszy aktualnie biega po domu i jutro skończy 16 miesięcy, nie kojarzę teraz zbytnio - ale któraś z Was poruszała temat wózka, ja ze swojego dośiwadczenia wiem, że DEltim jest super wózkiem dla dziecka malutkiego zimowego, bo ma obszerną gondolę i dzieciaczek nawet większy spoko się w niej mieści, ale ogólnie firma Deltim ma promelmy ze sprężynami i my w swoim moedlu wymieniliśmy chyba ze 3- ogólnie jest to wózek ciężki, nie używaliśmy go jako spacerówki bo był za duży , za ciężki, trudno skręcał, teraz MAciek jeździ Chicco tą wersją o którj była mowa na forum, tylko my mamy samą spacerówkę i wnioski są takie, żę super sięprowadzi (jedynym minusem są skrzypiące koła- ale to siędzieje tylko od czasu do czasu) zajmuje małą powierzchniępo złożeniu tzn dość wąski ale długi, aha minusem dla mnie jest to, że nie można złożyć jedną ręką, poza tym to wporzo, gdybym miała kupować teraz nowy wózek- to nie wiem jednak czy bym kupiła cały ten zestaw chicco trio bo te gondolki po pierwsze są z jakiegośrodzaju plastiku a po drugie wydają mi się malutkie, zresztą sama nie wiem, to z pewnością kwestia swojego \"widzi mi się \", a co do fotelików samochodowych, to ten piewszy mieliśmy deltima- olbrzymi, nie wiem czy wygodny a teraz coneco- chyba fajny, napewno dobrze się w nim śpi, a teraz już kończę, mam nadzieję, że ktośto wogóle przeczyta to moe blablanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, witam Cię serdecznie Kasiu77, bardzo się cieszę, że do nas dołączyłaś, wszystkie posty czytam bardzo chętnie, szczególnie te w kwestii wózka Chicco ;-). U mnie dzisiaj lepszy nastrój, choć nie jest powiedziane że zaraz się nie zmieni. Co do Coli to piję dużo bo bez popchnięcia Colą nie ma mowy o trawieniu. Mam nadzieję, że dzidziuchowi nie zaszkodzi, inaczej nic bym nie jadła, a waga mimo powiększania się brzucha spada. Trochę mnie nastraszyłyście, ale rytm serca był w normie i miarowy, więc może nie jest to tak straszne? oczko-> ja też się zastanawiam czy dam radę, najgorsze, że musze wracać do pracy zaraz po macierzyńskim, bo kasa jest potrzebna, po za tym bardzo lubię pracować, no i boję się czy dam radę być dobrą mamą i pracować, ale pewnie damy radę bo dlaczego by nie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam pytanie bo troszke sie martwie. Od kilku dni odczuwam od zewnątrz brzucha ( ciężko to opisać) takie łaskotanie - raz delikatnie, raz silniej, czasami też takie jakby pulsowanie? kurcze nie wiem jak opisać :( Oczywiście nic mnie nie boli, tylko to zupelnie nowe, nieznane odczucie więc martwie się czy wszystko ok. Wy też tak macie? Czujecie jakby cos łaskotało od zewnątrz ? Wiem że na ruchy jeszcze za wcześnie. Chyba zbzikuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to jednak ruchy ja czułam bardzo szybko. Tylko z zewnatrz? Nie bardzo rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe zeby od 13-go tygodnia? Jak przyloze rękę to czuję takie pulsowanie (zeby nie powiedziec kopanie- bo to zbyt wiele powiedziane), no i to śmieszne łaskotanie.. mam nadzieje ze to nic zlego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalistą nie jestem, ale ja tak odczuwam ruchy :-) jesli bardzo Cię to niepokoi to zadzwoń do swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gina ide za tydzien, nie chcę panikować :) nic mnie nie boli, wiec poczekam. Na ostatniej wizycie gin mi naopowiadala ze po to są comiesięczne wizyty zeby sprawdzic czy czasami szyjka za wczesnie sie nie rozwiera. Bo ponoć czasami się to zdarza i to bezobjawowo, dlatego wówczas trzeba zakładac pessar albo szew. Wywarło to na mnie chyba zbyt duże wrażenie, bo ciągle mysle czy mnie to nie dotyczy, stąd tez moje obawy czy te odczucia nie świadczą właśnie o tym że szyjka może sie rozwierac... Coś czuje że to jednak moja psychika i moje wizjonerskie horrory .. zapewne maluch sobie pływa a ja wariata z siebie robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też czuje takie pulsowanie co jakiś czas, dzisiaj po raz pierwszy i również wiem, że to raczej nie są ruchy dziecka bo to dopiero 15tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym skracaniem szyjki to nie tak hoop siup i już to dłuższy proces i da się go wyłapać, tak sobie czytam o tych Waszych łaskotaniach- kiedyś czytałam, że ten stan ktoś kiedyś opisał, że tak jak by czuł motyle w brzuchu, mi samej też się wydawało, żę czuję ruchy, a co lepsze było to wysoko nad pępkiem także psychika chyba odgrywa olbrzymią rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja już po podróży, coś mnie boli brzuch, wogóle bolą mnie plecy blehhh. Vanilka dzięki za radę spróbuję z tymi śliwkami, moja mama jeszcze mówiła, żeby robić sobię wodę z miodem, która też powinna się odstać. Kasia 77 po pierwsze gratuluję, po drugie, czytam każdy post, a przynajmniej się staram, także pisz pisz :D Kolejna osoba, bardzo mi miło :) Malir, nic się nie przejmuj, jak ci cola pomaga to pij. :) Nic się nie bój, trzeba by było wypijać hektolitry, żeby coś się stało :) Ja nie wiem, ja mam jakiś problem, deneruwje się że to za dużo wzięłam sobie na głowę, że może jednak się nie nadaję, że nie dam rady itd. Pocieszam się tym, że nie ejstem sama, w razie czego będziemy się wspierać :) Poza tym tak jak piszesz, dlaczego mamy nie dac rady? Dwie_kreseczki nie wiem co to, ale jak to gilgocze cię na zewnątrz? Co do czytania bzdur, to one powinny być w ciązy zabronione i słuchanie głupich ludzi. Ja się stresuję bo szwagierka mnie nastraszyła sączeniem się wód płodowych, że to się zdarza często i takie bla bla bla. I teraz co więcej wydzieliny mam to się stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko o tym saczeniu wód to ja tez sie naczytalam i tez sie tak schizowalam czasami ale bylam u lekarza i wszystko ok,zreszta wody to woda wiec pewnie idzie odroznic:)mnie ciagle boli brzuch na dole po srodku nawet jak kicham albo napne miesnie ale hmm lekarz powiedzial ze wszystko ok,juz sie usg nie moge doczekac a jeszcze 2 tyg ja bym chciala miec robione co wizyte hehe.Co ile tyg macie wizyty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypadkiem trafilam na topik dwie_kreseczki to co czujesz to Twoja dzidzia, ja jestem w 15 tc i od kilku dni czuje to samo. jakby taka rybka w srodku pluskała, nie boli to i jest przyjemne :) Tylko nie czuje tego zawsze,czasami wieczorem jak sie poloze lub z rana po przebudzeniu. Bylam wczoraj u lekarza i potwierdzil, ze te łaskotki to moj bobas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka efekt podobny do śliwek daje wprowadzenie takiej czynności: codziennie na czczo wypić kubek letnij wody z sokiem z połówki cytryny- efekt regularne kupkanie gwarantowane :) pozdrawiam i życzę miłęgo weekendu, a sama znikam do sprzątania, bo niby robię to codziennie a i tak na sobotę robi się brudno, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 77 no wlasnie dlatego generalne porzadki robie tylko w soboty hehehe bo w tygodniu sie nie oplaca hehe,tez zaraz musze sie zabrac do roboty bo dzis bedziemy mieli gosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sa ruchy, tylko czuc jak dzidzia sie pluska. Moj lekarz mowil, ze to nie liczy sie jako ruchy, jak pierwszy ruch podajesz lekarzowi pierwszy kopniak :) to takie jakby łaskotanie od srodka, jakby rybka plywala...nie wiem...ja tak czuje i tak mi to lekarz tlumaczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zaraz jadę na zakupy, wyspałam się i wogóle, niby taki piękny dzień się zaczynał a już się chmurzy :). Viola też mi się tak wydaje. Co do bólu brzucha, też lekarz mówił, że to normalne w książkach też tak jest. To się ponoć więzadła przy macicy rozciągają i dlatego boli. Ja mam USG co wizytę, a te co 4 tygodnie, chociaż teraz lekarz powiedział, że jak na genetycznym wyjdzie wszystko ok to nie musze przychodzić, bo tamten lekarz wszystko sprawdzi. Sprzątajcie dziewczyny sprzątajcie, ja narazie się obijam, sprzątałam w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już posprzątałam- Maciek ułożony do spania, oglądałam dzisiaj Po prostu gotuj i tak mnie naszło na to co robił, że wymyśliłam że jeśli znajdę w Almie ślimaki w puszcze to zapodam na jutro, jutro przyjeżdża do nas mój brat z prawie żoną- i za każdym razem staram się zapodać coś nowego, cieakwe co powiedzą na muszelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×