Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

szylusia biedna musi leżeć pewnie nie może nawet do kompa wstać - współczuje jej okropniaście mocno !!! ale u mnie wichura ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że to bardzo dobry pomysł z tymi telefonami, zawsze chociaż smsa można wysłać i już któraś z nas poda to na topiku :) a już niedługo zaczniemy się rozpakowywać więc napewno każda z nas będzie chciała się pochwalić swoim skarbem :) no i napewno wszystkie będziemy niecierpliwie czekać na wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia mam nadzieję, że to tylko to. Wcześniej z tego co widziałam to chociaż raz dziennie zaglądała i pisała. Ale racja maluszek najważniejszy, forum poczeka ;) Jeżeli chodzi o telefony to chyba najlepiej by było wysłać do jednej osoby z forum na maila, a później ta osóbka prześle do tych co będą chciały całą listę. Taka jest moja propozycja. No chyba że jedna z nas zgodzi się na dyżurnego informatora ;) ale z tego co wiem jest to uciążliwe dla jednej osoby. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dawno mnie tu nie było, że pewnie nikt nawet mnie nie pamięta, no ale cóż zrobić gdy dostęp do internetu ograniczony. Mam pytanie, czy któraś z was chodziła (lub chodzi) do szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dziewczyny te historie z porodówek są ekstra, sama je już dawno temu dodałam do moich tematów :) Poprawia humor i daje na luz ze stresem przed porodem :) Moniś bierz magnez, to bardzo ważne. Lekarz na 100 ci go zaleci i jeszcze pewnie każe zrobić badanie poziomu magnezu. Anabanana czeam na sprawozdanie od gina :D LadyMia, skąd ja to znam, teraz też siusiu co chwilę bo wcinam ogromne ilości owoców. W brzuchu mam sam kompot truskawkowo-czerśniowy :). Marzka dziękuję :) Z tymi numerami telefonu to całkiem dobry pomysł :D Katee ja nie chodzę, ale widziałam chyba Eudaimonia zapisała się do szkoły rodzenia i chimerka, ale nie jestem pewna. Co do alkoholu to nie piję od ponad roku nic, a papierosy rzuciłam jak tylko zdecydowaliśmy, ze za rok rozpoczynamy starania. Paliłam dużo bo paczkę nawet półtorej dziennie. Także prawie dwa lata bez papierosów, jestem strasznie dumna z siebie i ponad rok bez alkoholu :). Ja mam jakieśs doły ostatnio. Nie wiem czy to huśtawka nastrojów czy co. Ale coś się ze mną nie tak dzieje, wszystko jest na nie, cały czas bym płakała, wogóle jestem w beznadziejmym nastroju. Koszmar, mam nadzieję, że to przejdzie. Strasznie męczy mnie ta uczelnia, to co sie dzieje, jak nas traktują itd. Coś okropnego :( ale nic nie poradzę. Zaczynam się bać tego co będzie za jakiś czas, tego co będzie jak się maluszek urodzi, jak sobie dam radę itd. A do tego każdy ma coś do powiedzenia, każdy mnie poucza, przez to czuje sie jak wyrodna matka, jakbym robiła coś złego. Bo każdy wie lepeiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak najpierw w 27 tc miałam iść na 1 lekcje ale zreygnowałam bo niemiła Pani kazała mi sie wlec busem 45 minut żeby sie tylko zarejestrować . Ale załatwiłam to że nie musze specjalnie jeździć sie rejestrować tylko po prostu przyjade przed zajęciami wcześniej i mnie zarejestrują -> ale trzeba było 2 razy dzwonić . Dwie inne baby - jedna do dupy a druga spoko i tyle . W poniedziałek ide na 1 lekcje na 16.oo :-) tylko nie pytałam czy mężowie też wchodzą ;P ale co tam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o nr telefonów to możecie do mnie przesłać na maila. Zrobię listę i odeśle na adresy z których pisałyście. To oczywiście dla chętnych i ewentualnie jak któraś nie chce być na liście to może to zaznaczyć. A to mój mail marzka_a@o2.pl W pierwszej ciąży nie chodziłam do SzR, teraz też nie, mam już wprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudo.......wiek.....miasto......data ost.@....termin....płeć dziecka Marzka.....24.....Warszawa......11.10........17.07.08 ..Dziewczynka Karusia1978...29...Kraków....24.10.08.....24.07.2008...Dziewczynka Viola27.......27.......Żory...........18.10......24. 07.08r dziewczynka okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10....25.07.2008...Chłopiec cocaina83....24.......Wrocław..........24.11....27.0 7. 2008 anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli 24.10 ....01.08.08..Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08....chłopiec Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Julka...........24.......Londyn............9.12..........15 .08.08 chłopak Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3.....35......Bydgoszcz.......09.11.......16.08 .08.dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... 19.08.2008....Córcia eudaiomonia__22__katowice__18.11.07___19.08___GIRL Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk...........19.11....2 2.08.2008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków......16.11....22 .08.2008...dziewczynka briana.........25......Poznań............/////....23 .08.2008. córeczka flamasterka...25.....Nowy Sącz.... 16.11......23.082008 dziewczynka dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk Aniunia00.....24.......Tarnów............17.11........ 24.08.08 chłopiec ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 malolepsza...33......kuj-pom.........20.11.......26.08.0 8 dziewczynka ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008 kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 Carmelina.....32..... Warszawa.........28.10..........? sikorka112...32.......Szczecin..........01.11..........? czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11......? Sylwik2630....26.......Den..Haag........27.11.........?J Marzka ok. jestem za, jak by co to możesz liczyć na moją pomoc, bo jednej osobie może być czasami ciężko, szczególnie, że ty będziesz rozpakowana jako jedna z pierwszych :) a właściwie powinnaś być pierwsza :) wszystkie mamusie które są w tabelce, ale nie mają uzupełnionych danych, wzywam do uzupełnienia i te których nie ma jeszcze wpisanych zapraszam do wpisania :) wzywam dlatego, że już niedługo będziemy przenosiś rozpakowane mamusie i ich dzidziusie do nowej tabelki, którą proponuje zrobić pod tą, i tym sposobem pierwsza się będzie kurczyć, a druga rosnąć :) :) może być????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia to świetnie, a więc te z mamuś które chcą mogą podać nr tel na meila Marzki, a tabeleczke zrobimy jak będzie pierwszy dzidziolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia no łeb w łeb, zobaczymy jak się wszystkie wyklują ;) ciekawi mnie tylko co z tymi dziewczynami co są ostatnie w tabelce, bo nie ma nawet daty porodu :( zobaczymy jeszcze troche, może się odezwą, a jak nie to może uporządkujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś u mnie może być, że faktycznie będę pierwsza i to jeszcze trochę przed czasem. Ostatnio mam wrażenie, że jakoś za tydzień, półtora się rozsypie ;) Ale pożyjemy zobaczymy. Maxia urodziłam w 34tc+2dni, czyli zostało mi 2 dni, aby Julcia była bardziej donoszona. Mam nadzieję, że będzie siedzieć jak najdłużej, ale tak doprawdy to mam wrażenie, że nie mam już szyjki i że mam lekkie rozwarcie, ale to tylko moje wrażenie ;) Co ma być to będzie, nie będę się nad tym zastanawiać, szkoda nerwów. Miałam jechać po zakupy z młodym, ale stwierdziłam, że nie dam rady i wolę nie ryzykować, w szczególności że jechałabym z nim sama. Zresztą muszę iść przewinąć małego smrodka, bo chodzi i roznosi odorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgadzam na wszystko :D Marzka, albo Karusia albo Mmała powiedzcie mi jakie to uczucie jak zbliża się poród, jak szyjka się skraca i wogóle, na co zwrócić uwagę. Ja panicznie boję się tego, ze urodze niedeługo. W związku ze stresem mam wrażenie, że może to nastąpić lada dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzka wysłałam :) marzka i okokokokok trzymajcie jeszcze brzuszki :) im dłużej posiedzi dzidziolek tym lepiej, a i tak wy będziecie pierwsze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam, moja mala jest nadal dziewzynka i noc jej nie uoslo haha, za to sama urosla i wazy prawie 2kg (dokladnie 1,980) pan dr mowi ze bardzo dobrze jak na swoj wiek :-) jest zdrowa i nadal obrocona glowka do dolu, umowilismy sie na za 2 tyg na ktg i wizyte (teraz wizyta bedzie co 2 tyg a ktg bodajze co tydzien) zrobic tez mam morfologie, cukier i mocz a ja sama przybralam 2kg wiec jak narazie od poczatku +9kg jak wracacalam od lekarza kupilam 2kg truskawek slicznych wielkich i pachnacych no i oczywiscie w drodze na dworzec autobusowy (dzis daj boze ostatni raz jechalam autobusem :-D!!!!!!!!!!!!!!!!!) zaczelam je pozerac bo nie moglam sie opamietac haha i sok mi kapnal na biala koszulke wiec slicznie wygladalam z czerwonymi plamami na piersiach hahaahahah marzka zaraz przesle ci nr tel na maila dobry pomysl z ta lista i informacjami smsowymi z porodowki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zagadalam sie dzis z pewna pania na dworcu i myslala ze jestem w 6tym mcu haha to rzeczywiscie chyba nie mam duzego brzuszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro się dowiem czy mały się odwrócił,czy nadal uparciuch na dupencji siedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko ja nie będę najlepszym przykładem na zbliżający się poród ;) Akurat leżałam na patologii ciąży z twardym brzuchem, nie dało się go zmiękczyć ;) Szyjkę miałam długą na 1 cm twardą, zamkniętą. Zanim worek mi pękł chodziłam co godzinkę do kibelka się wysiusiać. Za którymś razem jak wstawałam poczułam takie uszczypnięcie w środku i poleciały mi wody. A w sumie miałam nadzieję, że zdarzył mi się wypadek ;) Po wylądowaniu na porodówce władowali mi nospę na uciszenie skurczy, bo nie wiedzieli czy dadzą mi urodzić czy nie, a było to o 2:30 w nocy. Przez to skurczę ustały i dopiero około godziny 10:30 nie miałam szyjki i powoli zaczęła mi się rozwierać. Mówiąc szczerze praktycznie tych skurczy nie czułam. A że przez to, że wcześnie mi wody odeszłam to musiałam leżeć plackiem i długo to wszystko trwało. Ale na szczęście skończyło się po 18 godzinach od odpłynięcia wód z lekką pomocą oxytocyny. Idę małemu kawalerowi zrobić kaszkę i powoli kłaść go spać, bo zaczyna dostawać małpiego rozumu. Wariuje jak mała małpka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki🖐️🖐️ Ooooo jak miło,że zauważyłyscie,ze mnie nie ma:D:D:D No tak duzo leże,a jeszcze ostatnio doczepiła sie rwa kulszowa i nie moglam chodzic wogolenoga sztywna i bolao jak cholera,ale teraz juz lepiej dostalam witaminy B-complex i jest lepiej,w sensie nie boli az tak jak chodze. Dzis tez byłam u lekarza bo od niedzieli mam straszny bol prawego migdała,jak jem albo przelykam tymbardziej boli,domowe sposoby zawiodły.No ale dzieki Bogu,ze nie mam anginy,jednak mam znowu ssac Isle Mind,psikac gardlo Hasco-sept i syropek Stodal,powinno pomoc,a i 2 razy dziennie po tabletce cerutinu aby zamykal rozszerzone naczynka krwionosne,ma tez nadzieje,ze nic z tego sie nie rozwinie. No nie ma mnie często rowniez,bo mój tato z mama są od 2 tyg.u nas,no i on przesiaduje cały czas na necie,bo w domu nie ma i teraz siedzi i nadrabia i strasznie mnie wkurza tym,bo sie strasznie rzadzi cały czas tylko przy kompie i tv,ja cos oglądam on wchodzi i nie interesuje go czy cos mojego leci czy nie ,przelacza i tyle,cholera ciesze sie,ze jutro juz jadą,tzn.mama by mogla zostac,ale on niech jedzie bo mam juz dosc!!!!:P A co do szkoły rodzenia,ja doszłam do wniosku tak na 80%,ze nie bede chodziła,bo w sumie i tak musze urodzic,a dla mnie 3 razy w tygodniu jazda samochodem i to nie zawsze z mezem to troszku duzo,zreszta zobacze jeszcze,ale mam za to numer do poloznej i lada dzien jak juz bede zdecydowana na szpital w ktorym ona pracuje zadzwonie do niej i sie umowie i ona mnie oprowadzi po oddziale itp. Ok smigam do wyrka lezec dalej,wkleje nizej linki do zdjec wozka,lozeczka i sciany jaka jest u malego w pokoju,no i moje zdjecie sprzed tygodnia,moj bebcon zrobie wieczorem to jutro wkleje. 1)WóZEK http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd3316681136f20b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3624d45fd394fad3.html 2)łóżECZKO http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dad86bf62e6ee43.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea0ca1d1d533f118.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45f4af8e7cea358b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40b09ce05e5fa92d.html 3)śCIANA http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0d6c3586e154e6a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/caa9f0cde231b665.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd07cd1e84fd3d3b.html 4)SZAFA(bedzie jeszcze jedna i komoda,ale beda pomaranczowe:D)no i zamiast tych wszystkich rzeczy,ktore teraz stoja na niej beda zabawki:D:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89dcb4990ae789a9.html 5)No i w końcu JA:P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e2459a5c0e3a387.html Pózniej mój brzuch:D:Dteraz musze sie polozyc pozdrawiam wszystkie cięzarówki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia naprawdę super! I widzę że wszystko przygotowane, nawet pieluchy kupione:) Kurcze my mamy taki mały pokoik tylko że w nim jest tapeta taka czerwona i nie bardzo się dla małej będzie nadawać, więc pewnie na razie łóżeczko będzie u nas, a za 2-3 lata przerobimy ten pokój Marzka - ja też wysłałam mój nr tel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze parę dni poczekam na nr i później wyśle listę do Was z numerami tych co mi podały ;) Dzisiaj odstawiłam leki przeciwskurczowe i ciekawi mnie to jak się wszystko potoczy ;) jak będzie ok to za tydzień idę na kontrolne KTG i wizytę ;) Szylusia pokoik ślicznie zrobiony. Jeżeli chodzi jeszcze o polskiego mutsy to jest jeszcze jedna firma co produkuje takie wózki, tylko stelaż nie jest idealnie taki sam, ale skrętną ośkę posiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka___
Ktos sobie moj nick zablokowal i musze byc z kreskami:) Szylusia ciesze sie, ze wszystko u Ciebie ok i bardzo Ci wspolczuje z powodu rwy, bo slyszalam ze to koszmar totalny, bidulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×