Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

anabanana chodzi o to aby zdjęcia naszych dzieciaczków wysyłać na maila zamiast umieszczać link do niego na forum, aby tylko osoby zainteresowane oglądały a nie kto popadnie. oczko później założe tego maila i wyśle hasło z niego na te maile co na razie dostałam z nich nr telefonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie dostałaś ? Chyba tak bo mi odpisałaś :D Jejku dziewczyny wiecie co mam dobrego? Młode ziemniaczki, kalafiorka i jajko sadzone :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie pieke biszkopt zrobie ciasto z bita smietana a na gorze truskawki zalane galaretka... wiadomo maz wraca do domu hahahah a jutro wg zyczenia gulasz, kopytka a dla mnie mloda kapustka z marchewka i koperkiem podlana smietanka mniam tez pycha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana nawet mnie nie denerwuj, albo mnie zaproś :) Chętnie bym zjadła takie ciasteczko :). Jutro sama musze zrobić bitki, zrazy, albo coś innego, bo mam wołowinke i coś można wykombinować :). Albo dalej się będziemy żywić warzywami, dobrze, ze mąż za mięsem nie przepada :) PS. Dostałam maila z hasłem. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh :D Wkurze się to zrobie jakąś galaretkę :D Nienawidzę piec, poza tym nie mam teraz piekarnika, to znaczy mam ale jest zepsuty i mam tylko urządzenie zwane kombiwarem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie moze link do tematu o tych smiesznych zdarzeniach z porodowki ktore tak polecalyscie? chcialam poczytac a nie moge znalezc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.u mnie jakos leci,ostatnio doły łapie jakos mam nieodparte wrazenie ze urodze wczesniej i strasznie sie boje zeby tylko nie wczesniaka.W sumie to dopiero 29 tydzien jeszcze co najmniej 1.5 mca zeby spokojnie mój Bartus mógł sie wykluc.Wyprawka prawie gotowa,jeszcze tylko pamperchy i kosmetyki.Maluch mnie kopie tylko nad linią bikini i u samej góry pod cycami wiec sie odwrócił tylko mnie zastanawia czy napewno głowką w dól???Dzis porałam i poprasowałam tetrówki a własnie - dziewczyny kupcie ich sporo nawet jesli bedziecie uzywac tylko pampersow to są przydatne minimum 20 sztuk.Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam uzywac pampersow ale tertowych mam zamiar kupic 10szt na poczatek ewentualnie zawsze potem mozna dokupic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka___
Czesc! Ja wciaz nic nie kupilam dla malej, ale moja mama poszalala. Wozek tez juz zamowilysmy, i na razie ani widu ani slychu o dostepnosci. Z wyprawki nie mam zupelnie nic, ani dla malucha ani dla siebie. Tzn mam jakies ubranka, ale nic wiecej, zadnych pieluch, smoczkow, laktatorow, termometrow, nic. Zamierzam wrocic do Polski na 2 tygodnie przed porodem i wtedy mam nadzieje, ze wszystkim zdazyc. W ogole nie biore pod uwage, ze moge urodzic wczesniej, a przeciez to wielce prawdopodobne (w sensie zdarza sie przeciez). Tak niestety u mnie ze wszystkim, zero systematycznosci, a na koncu nawal i sie niezle wkurzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia!!! Supcio bryka!Podoba mi sie bardzo.Kolor też jest zjawiskowy! Ja wróciłam z pracy.Dostałam rano telefon ,że była próba włamania i musiałam iść ocenić straty (wgniecenie drzwi od łomu) i złożyć zeznania na komisariacie.Potem gotowałam szybki obiad,sprzątałam domek i pastowałam podłogi a teraz muszę rozmrozić lodówę i wyprasować ubranka dla małej ,które wczoraj wyprałam.Miłego weekendu kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamunie! Alez u mnie goraco. Ale za to mam udany weeked, w piatek bylam na 18-stce, a wczoraj na festynie i koncercie feel. Fajnie bylo. Nawet moj Gracek pol koncetu podskakial i tanczyl:) Rozrywkowy chlopak chyba bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj. Progi u niemowlaka owszem, ale ty wsadź sobie głowę do wanny i posłuchaj koncertu, zobaczysz czy tak dobrze słychać i jest to takie denerwujące. Dziecko w brzuchu słyszy dużo słabiewj niż niemowlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co radzę najpierw dobrze poczytać i dowiedzieć się jak słyszy płód w brzuchu, owszem głośne dzwięki mogą go przestraszyć, ale też bez jaj. Co do słuchu dorosłej osoby, to zaufaj mi, ze my jesteśmy już głusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym zakładanie, że jej dziecko dostało szału jest mocno przesadzone, czyżbyś był/a tam i widziała gdzie ona stoi? Może stała na samym końcu, nie sądzę, żeby stała przy samych głośnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzisz w sieprniu
rodzisz w sierpniu 2008 ze wpier.... sie dziewczynom do topiku, czy tak ci sie zaj... nudzi, won stad i nie denerwuj nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na koncert nie wybieram, nie mówię, że to dobre dla dziecka. Ale też nie krytykuje, każdy robi z sobą i swoim dzieckiem co chce, a mi nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że masz prawo :). Każdy ma prawo :). Ale też stresować kogoś po co? uwaga zdecydowanie tyczyła się Gimelki. Dlaczego więc nie cofnąć się kilka stron w tył i nie zacząć wyrażać opinii na inne tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dziewczyny nie podejmujcie wogóle dyskusji z tymi pomarańczami,bo nie ma sensu.One nie maja co robic,sa zazdrosne,ze my niedlugo bedziemy mialy swoje maluchy i tyle.Niech sobie pisza co chca a my udawajmy,ze wogole nic nie pisały,ta bedzie najlepiej,bo one czekaja tylko na odzew z naszej strony!!!! Ja wlasnie poszlam na cmentarz podlac kwiaty u mojej babci,oczywiscie z mezem,mamy cholernie blisko jakies 5 minut normalnych tempem,a szlismy 20 i ja juz w polowie drogi mialam twardy brzuch:(:(:( Spowrotem ledwo co doszłam no i teaz leze,bo jeszcze mlody kopie do tego i odczuwam to podwojnie:(:( A wklejam dzisiejsze zdjatko mojego bebcona,jest jeszcze mały,hehehe tak mi sie wydaje jak na 29 tydzien:D:D Moze pkarze sie wieczorkiem jeszcze,ale nie obiecuje,bo dzis mecz i pełne mieszkanie facetów bedzie,mąz urzadza klub kibica:P:P:P,wiec bedzie pewnie bardzoooo glosno i ja uciekne do sasiadki:D:D:D A TO MOJ BRZUCHOL http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31dffcb510ff07cb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/225152fc08fcce79.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczny brzucholek, nie za duży, śliczny, ale powiem ci że piersi to ty masz ogromne :D Przepraszam, za szczerość nie wiem czy takie miałaś czy w ciąży ci tak urosły :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×