Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

z tym bólem to macie racje... od jakiegos czasu czuje sie jakby @ miała lada dzien przyjsc :) a jak wstaje to musze chwilke postac bo tak mnie krocze boli ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffffffffffff Czyli to normalka:Dwidze,ze kilka z nas tak ma,hehe ciekawe jutro sie zapytam czy to mlody sie cisnie w dól już czy coś innego. Hmnnn mz mówi,ze poczekamy na wynik paciorkowca(jutro będe miała wymaz)i wtedy będziemy działać:D:D Wiecie może ile sie czeka na wynik tego wymazu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Szylusia - mysle, ze na wynik czeka sie ok tygodnia, chociaz z mojego wymazu wynika, ze chyba w ciagu 4 dni to zrobili, tzn z dat na wymazie. Robia Wam tylko tego paciorkowca czy inne rzeczy tez? Mam wyniki z chyba 7 roznych rzeczy, ale to mi robili jeszcze na Slowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabana,buziaki ogromne!!!!ja tez tak chce rodzic jak ty!!!! Na prawde super wiesci,oby tak do konca!!!! w czwartek mam wizyte u lekarki,ciekawe co tam słychac u mojej małej,oprócz tego,ze jest jej juz starsznie ciasno,bo sie wierci,kopie i przeciaga. przede mna wyjazdy moich\"panów\".jutro D jedzie z kumplami na dwódniowy wypad motocyklami/ostatni w tym sezonie/,w piatek młody wybywa na obóz,a starszy na zawody na cały weekhend. a ja zostaje z zosia i psem...:) zmykam,pozdrawiam wszystkei forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czlowieka pare godzin i tyle sie dzieje:) Anabanana, blondynka Gratulacje!!!!!!!!!!! JA nadal czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia wypytaj dokładnie co jest głównym powodem tego ciągnięcia tam na dole i ogólnie czemu kłuje i boli na dole - kurde czyżby nasze cipeczki sie rozszerzały ? :p nie no nie może być ! Jak ja potem będe tam wyglądać :p :p ;-) oK spadam do jutra :* powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! przyłączam sie do waszych boli jak nie ciagniecie w podbrzuszu jak na @ to takie klucie-ja sie pytalam mojego gina to mi powiedzial ze dziecko uciska jelita ale przecież to jelita sa wyzej nizej to tylko jajniki i macica.mnie jeszcze dokucza bol kregoslupa. witamy na swiecie kolejne maluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj do bolu tez sie przylacze! MNie az nogi bola po wewnetrznej stronie ud. moze to znak, ze juz coraz blizej? Karusia-=> sliczniutka ksiezniczka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a macie może jakby skurcze
podobne do tych w łydkach, ale w okolicy pachwin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zagladac tu przez chwilke a tyle dzieciaczkow :) naturalna blondynka i Anabanana gratuluje pociech :D Karusia jak Ciebie czytam to jestem pelna podziwu, ledwo wrocila ze szpitala juz obiad robi, na spacery lata. Szok :) Ja bede pewnie w domu stekala przez 2 tyg :o LadyMia moj maly tez glowa do gory, wlozy ja sobie pod zebro- prawe lub lewe i ma radoche :) dzis sie pakuje i jutro do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-> trzymam kciuki za jutrzejsza cesarke. Jutro bedziesz juz tulila swoja dzidzie! Oko- te przytulanki z bijacym serduszkiem to prawdziwy hit. Ktora wybralas? (Misia?) Ja tez przylaczam sie do bolow sciegien i po wewnetrznej stronie ud. I uklucia w pochwie tez mam. Z tego co wiem, to dziecko uklada sie w kanale rodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap cesarke mam 31 w czwartek ale juz jutro jakies tam badanie robia czy cos i zostaje od poludnia... :o dzis u mnie znowu ponad 30 st i padam juz od tej pogody. Jak do czwartku sie zadna nie rozpakuje to moj chlopak bedzie pierwszy w tej tabelce !!! :D bo same panienki sa jak widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka- no to bede trzymac za Ciebie kciuki do 31! O ile dobrze pamietam, bedziesz rodzila w GB. Ile przewiduja tam dni pobytu w szpitalu po CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap dziekuje za kciuki :) mieszkam w Holandii, lekarka mowila, ze zalezy jak z rana po cc i ogolnie moim samopoczuciem i mam sie przygotowac na 3 do 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co. Ja mieszkam w Hiszpanii i tutaj po CC zostajesz w szpitalu 5-7 dni. Ciekawe ktora z Was zainauuguruje tabelke pierwszym chlopcem, Ty czy Oczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe co tam z oczkiem :) Moze cos sie ruszylo... juz po terminie w sumie. ewitap jak dajesz sobie rade w taka pogode? Bo chyba masz cieplo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ja to chyba naprawdę jak wielki hipopotam będę wyglądać.. właśnie wciągnęłam wieli kawał arbuza i mam ochotę na obiad wiec pędzę do kuchni i już go robię :) mnie się tez zdarzają skurcze w pachwinach, zwłaszcza jak się z boku na bok przewracam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rzeczy samej, na zimno nie narzekam... Dla mnie gorsza od tych upalow jest wysoka wilgotnosc powietrza, to wrazenie duchoty. Siedze caly dzien w klimatyzowanych pomieszczeniach, kursujac miedzy praca a domem. A w nocy to jest koszmar: budze sie zlana potem. Trafila mi sie dobra ciaza, ale mam napady goraca jak kobiety w menopauzie:) Pocieszm sie, ze juz niedlugo zostalo do zobaczenia mojego malego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab-> ja pozeram arbuza jak wariatka, wczoraj kupilam takiego 6-kilowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wcinam arbuzy, winogrona i kiwi :) dzis jeszcze duzo czekolady zjadlam i zagryzlam chipsami cebulowymi :) Wiem, juz sobie tak nie pojem po porodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec własnie dlatego nie ma co sobie teraz załowac.. potem na gotowany ryz pozostanie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałyscie dzis kupony na lotto?? kurde juz jest 40mln do wygrania.. oj chyba bym padła jak by mi sie to trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab-> Ty to koniecznie musisz zagrac w totka. Moze ten sen to byl jakis proroczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Po prostu Julka - na pewno bedzie wszystko ok. Bedziemy trzymaly za Ciebie kciuki. Na pewno maja super specjalistów w Holandii wiec bedziesz pod dobra opieka. Mnie nic nie kluje i nie bola mnie uda, zadna strona, ani sciegna wiec Zuzia pewnie w ogole nie ustawia sie w kanale rodnym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie byłam i wysłałm az 5 zakładów.. zaszalałam.. kurde jak wygram to sie podziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam do domu. O 19 mam kolejne ktg, coś jakieś dziwne rzeczy wyszły w zapisie dziecka, ja skurczów nie mam nadal. Miałam badanie, koszmarne, popłakałam się z bólu, nie wiem co to było. Chciał pobudzić macicę do pracy i szyjkę do rozszerzania się, bo nic się nie dzieje. Ja totka też puściłam z mężem i jeden dostałam od mamy :). W sobotę w sumie trafiliśmy 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale trzeba powtórzyć. Miałam możliwość zostania w szpitalu, albo powrotu do domu i przyjechać na 19. Z dzieckiem wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×