Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

widze ze julka znalzała ten artykuł o tym zeby nie truc dziecka szczepionkami..własnie miałam go wkleic bo znajoma mi go podrzuciła..paranoja co to sie dzieje, ja juz jestem zielona w tym temacie !! dobranoc babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zniosla szczepienie? moj mial temp 38 przez 3h a potem nic mu nie bylo czyli chyba dobrze zareagowal mnie martwi to ze mam juz wyznaczone 2 kolejne co 4 tygodnie a wszedzie pisza ze co 6 maja byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobry wieczór:) EJ polejcie i mi :) bo ja małą jeszcze pędze na swoim , wiec za winko przyjdzie czas. Malir--> a ten most to ruchomy??? jaka ty chuda jesteś to przed ciażą czy po???? no teraz to już wiem kogo szukać w autobusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zapytam mojej lekarki czy to prawda z tymi szczepionkami i czy ona szczepi. bo tutaj robisz co chcesz czy szczepisz czy nie to Twoja prywatna sprawa. wszystko jest za darmo i matka wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego pierwszego szczepienia Majki do następnego będzie 6 tyg. Mała chyba też dobrze zareagowała. Temperatury nie miała w każdym razie. Hej Pliszka, Julka taka wspaniałomyślna że pewnie i Ciebie też poczęstuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, ale jesteście przygotowani :) My mamy w barku tylko jakieś słodkie likiery i czystą. Akurat jak mam ochotę na winko to nie ma he he Jak bym była w ciąży to pewnie nie miałabym sumienia i mąż już by śmigał do sklepu. A tak to żal mi chłopa z łóżka na takie zimnisko wyganiać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka--> u nas tak samo szczepisz nieszczepisz, twoja sprawa, ja sobie dam chyba kieliszeczek różowego, teraz mklekoodciągnęłam , a nastepne dopiero o 6 rano, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladałam fakty, wyrok dla tego skurwysyna co zabił swojego syna, po co bedzie chodziło takie scierwo po swiecie...?nic 25 lat w gniazdku za kratami za nasze pieniadze. nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!! A ja się na lampeczkę na dobry sen załapie???? Julka jak dobrze, że wyczuwam u ciebie lekka poprawę nastroju!!! Karusia ----> swietnie wyglądasz Reszty fotek jeszcze nie zdązyłam obkukać tak więc zaraz to nadrobię. Padam na ryjek i muszę odsapnąć. Mój synuś kochany miał dzisiaj coś na kształ kolek czy jakies inne paskudztwo i odrobinę mnie wyprał....ale po lampce czerwonego będe jak nowa Wasze zdrówko dziewczyny!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka---- baty masz zajefane, zazdroszcze Ci . ja zapuszczam zapuszczam i całe g. z tego wychodzi malir ---- szczuplaczku nie wziełabyś od koleżanki paru zbednych kilogramów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka --> u nas nie szczepią na wzwb , tylko tych z rodzin ze służby zdrowia, szcepią 5 w 1 dodatkowo na pneumokoki i meningokoki i jeszcze na coś jeszcze musze sprawdzić ale to dopiero za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba--> poczekaj jak skończe karmić , bo gówno z nich zostanie tak mi wypadają , a wcinam rybie oleje witaminy, i pije mleko dla dzieci rano na mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Julka mentalność iroli mnie zaskakuje, oni są jak owce z owczym pędem, szcepić szcepią ale nie muszą , jak by położna czy health visitor ich nie zaprowadził za rączke to pewnie by nie szczepili, dzieci biegają bez skarpetek w październiku , niemowlęta bez czapek no mówie CI meksyk. Pytałam się babeczek na forum jak ja mam to swoje dziecko ubierać w taką pogode bo zgłupiałam któregoś dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×