Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Oczko mam wiązaną chuste nie elastyczną Girasol dalam okolo 200 zl jest rewelacyjna na poczatku uzywalam jej sporadycznie ratowalm sie w sytuacjach ekstrymalnych ... np jak musialam umyc zeby a maly plakal :D teraz uzywam w zasadzie co dzien - chodzimy na spacery a ja nie mam problemu w wejsciem do autobusu ... Borys strasznie polubil takie spacerki bo moze wszystko obserwowac a jak jest spiący to sie wtula i zasypia :) Wiazanie to nie problem,na prawde, kilka dni i nabierasz wprawy ja teraz go wiąze w podwjnego iksa i jest to prosciutkie wiazanie a wyciagnac go moge bez rozwiazywania w kazdej chwili - ale polecam dopiero jak dziecko dobrze trzyma glowkę ,... aaaa moja siostra chuste sobie uszyla i tez jest ok choc pewnie na krócej jej posłuży bo nie jest tak mocna zeby utrzymac duzy cięzar - a ja mam zamiar kozytsac z niej na maksa bo strasznie jestem zadowolona Niedługo bde próbowac wiazaania na biodrze a potem jak juz maly bedzie nie taki maly na plecach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewuszki :) Dzisiaj Mihasia stanowczo protestowała przed siedzieniem na internecie , no cóż ilez można nie ;P.Byłyśmy w Ikei i kupiłam tą żabe na ściane , ale w sumie nie taki kolor jest zupełnie jak na zdjęciu, a szkoda bo ja tak starsznie lubie soczystą zieleń .A zaopatrzyłam się również w grzańca ale bezalkoholowego, bede robić romantica live w wannie w jakiś wolny wieczór, pseudo bo pseudo ale zawsze. Ja słyszałam , czy gdzieś przeczytałam że w tym wieku maluchy nasze mogą się ślinić bo nie radzą sobie z połykaniem sliny i nie trzeba się tym martwić, a dopiero poźniej bedzie to ślinienie z ząbkowaniem . Też się zastanawiam nad kupnem nosidełka czy chusty bo szczerze nienawidze wózków, a niestety mam ich dwa i w sumie używam ze wzgledu na kręgosłup małej,ale manwry tymże to środkiem lokomocji to istna KATASTROFA. Ale mnie dzisiaj Michasia zmęczyła, normalnie oczy mam na zapałkach a jeszcze musze się wydoić i wysterylizować sprzęt. ehhh dobrej życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir--> ja się tez lepiej czuje jak się zrobie na bóstwo rano , tylko po takim dniu jak dzisiaj, wyglądam jak upadły aniol z oczami pandy, i pewnie tak zostanie do jutra bo nic mnie nie zmusi to z siebie zmyć....dzień dziecka , a co. Chimerka --> ufam że nie zjadłaś a w meilu, jak coś to poszło :) Kurde no--> my jedziemy na 2 zółtych i aktive baby 3 ale czas na zmiane jak skończymy to co mamy. bomba --> love jak zwykle :P, coś miałam sie pytać i zapomniałam . nic nowego ciekawe co u anybanany, ewityp i esab, coś się długo nie odzywają teraz to na bank dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko Cibie Pliszka jakaś choroba na kształt skerozy dopadłą hi hi hi ja też coś chciałam, weszłam na forum i za boga nie wiem o co mi szło tak więc milej nocy przespanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Pliszka - nic nie zjadlam. Mejla dostalam i juz wyslalam Ci zaproszenie na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) oo,moja zocha tez ostatanio wciska piastki do buzi. ja tylko na chwile,bo usneła,a jestem w trakcie robienia gołabków.no i własnie w zwiazki z tym mam pytanie.jakbym zjadła gołabka,a moze i dwa,na pewno 3:)np o 15-stej,to o której godzinie i kiedy nie mogłabym nakarmic młodą piersia?? ja na kregosłup nie narzekam,bolał mnie tylko przez pierwsze tygodnie po porodzie.ale musze wam powiedziec,ze ja zadnych chust i nosideł nie uzywam.mysle,ze jakbym miała to uzywaz to dopiero wtedy zaczałby mnie bolec kregosłup.w domu ponosze troche mała,ale jak robi mi sie ciezko to po prostu ja odkładam i bawimy sie jak ona lezy.a na dwór to tylko z wózkiem. moją pieluszkuje jeszcze w pampersy 2,ale jak tylko ta paka mi sie skonczy przechodzimy na 3.coraz wiecej fałdek zosi przybywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ijeszcze jedno,jak myslicie czy herbata czerwona /pita przeze mnie/moze szkodzic małej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Ja tez zadnych nosidel ani chust. Poza tym jak trzymam mala na rekach to zazwyczaj siedze, nie spaceruje z nia na rekach za bardzo, a jak sie bawimy to ona jest na lezaco:) A na dwor czy gdziekolwiek out tylko w wozku. Moja mala tez sie slini, nie jakos tak drastycznie i wklada piastki do buzi. My jeszcze uzywamy Pampers 2 i jeszcze troche ich pouzywamy bo moja mala jakos tak malo na wadze przybiera, tzn w normie, ale jak czytam ile Wasze dzieci waza to moja jest jak szkielecik. Cos jeszcze chcialam i wypadlo mi ze lba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie używam żadnych nosidełek i chust a i tak mnie boli kręgosłup :( tak jak pisałam- ciężar Majki i pozycja przy karmieniu tak działa na mój biedne plecy. Chyba zacznę karmić na leżąco :) Ja czytałam na ulotce że czerwonej herbaty nie można pić w ciąży, a jak jest z karmieniem to nie wiem. Kilka dni temu jadłam kapuśniak i mojej małej nic nie było. A jeszcze wcześniej skusiłam się u znajomej na bigosik. Też nic się nie działo. Od około 3 tyg używamy już pieluch rozmiar 3 :) Ja nie wiem w takim razie dlaczego mopjej lekarce takie się to dziwne wydawało, że mała się ślini... Pakuje piąstki do buźki, puszcza bąble ze śliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem gołąbki normalnie,a wcześniej jak się bałam jeść kapusty to odwijałam i jadłam tylko srodek:-) coś jeszcze chciałam napisać i też nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha -czerwona herbata-może być dziecko pobudzone bo zawiera więcej teiny niż kawa kofeiny i może ci nie chcieć spać.No i moze mieć rozwolnienie bo ma takie działanie. Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju herbaty i na razie nie piję czerwonej tylko słabą czarną,białą i zieloną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj będę miała robiona sesję zdjęciową taką \"pół gołą\" ale w granicach przyzwoitości.Wyśle wam zdjęcia na maila jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow :) a z jakiej to okazji robisz sobie taką sesję? Czyżby Mężusiowi do woja, żeby pamiętał kto czeka na niego w domku ?? ;-) Ja też bym chciała kiedyś zrobić sobie taką sesję ale dopiero jak schudnę 20 kilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moja robi TYLKO I WYŁĄCZNIE zielone kupy, nie wiem czy to normalne..jutro ide do lekarki to se dowiem. Karusia ty tez?? ja tylko czekam zeby wrocic do pozowania, przed ciązą to dluugo sie tym zajmowalam.prowadzilam nawet cos w rodzaju wirtualnej agencji modelek.Malowalam je ustawialam.5 lat bylam z fotografem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bardzo :)))))))))))))) Pieknie dzis słonko swieci :) Myśmy dopiero wstały , wstyd się przyznać, jak ja się przestawie jak bedzie potrzeba wracać do pracy... Pojdziemy po obiadku kupić nośidło albo chuste jeszcze poszperam w info.Ale u zzdecydowanie coś takiego bez kółek. U nas są piękne tereny do spacerów z psem, ścieżki bezwózkowe. chimerka--> dzięki za zaproszenie:) Baby mi przez Was ta szczęka w końcu odpadnie. Dwa miechy po urodzenia dziecka Półrozebrana sesja a ja mam cycki po pas, Karusia ty mnie wpędzisz w kompleksy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Widzę, że trochę z was robi sobie zdjęcia. Ja też. Mąż fotograf, zawsze byłam dobrym obiektem. A teraz lipa bo się wstydzę. Zwykłe zdjęcia robię ze wstydem a co dopiero rozbierane. EHhh., Mikołaja już od około 4 tygodni wsadzam w pieluszki 3. Ale on od samego początku był na 2. Potem od razu przeszliśmy na 3. Kurde no, jakim mlekiem karmisz? Bo u nas zielone kupy spowodowane są mlekiem wzbogaconym w żelazo. I to jest całkiem normalne. Mini wiellkie dzięki. Tez czytałam, ze lepsze nieelastyczne. Chyba się zdecyduje. Zawsze to inaczej przeczytać opinię mamy, która ma z tym do czynienia. Nie wiem czy nawet dzisiaj nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o spotkanie przy kawie:) Kurde moja to ma tą cholerna czkawke, praktycznie po każdym jedzeniu, sama nie wiem czy się martwić czy nie, w sumie już mi w brzuchu czkała niemiłosiernie, ale ileż razy za dzien można? co to za mleko wzbogacone żelazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała też ma często czkawkę. Jest jej ciepło, bo jedzonku porządnie odbije a i tak często chwilę później ma czkawuchę :( Dobrze, że jak przystawię na chwilę do cyca to przechodzi. Czasem też jak za dużo zje na raz to z przejedzenia spro uleje i wtedy też czkawkę ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja żre Bebilon1 zielony, i na zmiane ten antykolkowy niebieski w puszce, daje jej w ciagu dnia raz ten raz ten.Ona mi po tym nie ma kolek. Czkawke ma, tez często a najgorsze jest to pierdzenie w niebogłosy!!!nie mialam pojecia ze takie male dziekco moze tak glosne bącyny puszczać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chuste, pisałam kiedyś że zamówiłam, mam el;astyczną wiązaną i jestem baaardzo zadowolona!!! wiecie mój mały tylko na rękach a ma już6kg i kręgosłup mi wysiadł!!! a chusta dla mnie okazała się rewelacyjna, plecy naprawde przestały mnie boleć, wiązania nie są aż takie trudne i szyko idzie je opanować, można wyjąć i włożyć dzidzie z powrotem bez odwiązywania, mały jest zadowolony bo jest z mamą a ja mam wole ręce i swobodnie mogę się poruszać, u mnie chusta zdała egzamin :) któraś z was pisała, że plamiła mimo, że karmi piersią. Ja też tylko cycem i wczoraj zaczęłam krwawić, tylko troche i pewnie szybko minie, ale tak może być, szczególnie jak wydłużą się pory karmienia np. w nocy :) mój mały też się ślini, bez obaw mamusie, mój to już tak ładuje piąstki do buziola że szok!!! kuzynka mówiła mi, że jej mały zaczął się ślinić na 4msc przed wyjściem pierwszego ząbka, tak że spoko :) co do jedzenia to jem prawie wszystko, z umiarem, unikam tylko nabiału ale dlatego, że Konrad ma skaze no i oczywiście żadnych używek nooooo Karusia czekam na fotki :D ja jeszcze się nie odważe tak jeszcz zrzuce z 5kg i będzie git! eeee laseczki przestańcie z tą starością, przecież młode mamuśki jesteśmy :D :D :D a i mój małżonek mnie oświecił, że całkiem poważnie myśli o trzecim dzidziusiu! o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje ale moja mała wczoraj cały dzień płakała, w nocy płakała i teraz płacze, prawie wogóle nie spała.. nie wiem czy to kolki czy co, przecież daję jej Infacol:((( idziemy na 13 do lekarza to zobaczymy co powie... My jeszcze używamy 3-6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś to ja, w zeszłym miesiącu przez 1 dzień a w tym miesiącu 1,5 dnia. Juz myślałam, że to @ ale przestałam juz plamić. Ja sobie to tłumaczę w ten sposób, że powróciłam już do całkowitej płodności, mam normalne cykle ale że karmie piersią to nie mam @ tylko takie właśnie delikatne plamienie. No bo co to może być innego? Tamto plamienie było dokładnie cykl temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×