Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

pliszka podobnie jest w anglii wg mnie. ja we wrzesniu deszczowa pogoda zmarznieta poszlam do tesko po mleko a tam babka w wozku pcha dzieciaka w body na dlugi rekawek i gole nozki i skarpetki :) ale jak szczepia w uk to pojecia nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,tesknilyscie za mna???? :-) wlasnie magdulka sie do mnie odezwala na gg i zmobilizowala mnie dotego zebym do was wkoncu cos napisala hmm nie bylo mnie bo najpierw maz byl w domku potem chrzciny malej potem odwiedziny moich rodzicow a potem codzienne obowiazki iczasami brak czasu... nie nadrobie wszystkich zaleglosci ale juz od teraz bede na biezaco :-) u mnie nadal 1.5kg do zrzucenia... mimo ze karmie piersia nie chudne bomam wilczy apety na slodkosci...masakra a ta faldka i kilka rozstepow na brzuchu doprowadzja mnie dolez alejak patrz na moja Martynke i jak pomysle ile o niej marzylam ile na nia czekalam i ile sie modlilam to odrazu smutkimi odchodza... U nas po starmu maz pracujeco 3tyg przyjezdza do nas na tydzien a ja wkolko sprzatnie gotowanie prasowanie karmienie przewijanie spacerowanie itd no i oczywscie sciemnianie pracy mgr... A teraz omojej Malej.. wazy juz jakies 6kg,rosnie mi w oczach, smieje sie czesto \"romawia\"z nami gaworzy,duzo je najchetniej calydzien byspedzala przy piersi, daje juz je jabluszko marchewke no i zajadaze smakiem ja zreszta juz tez wciagam wszystko i jak narazie nie mielismy przygodz kolkami na maila wrzuce kilka zdjec Martynki ogladalam wasze malenstwa sa urocze :-))) oj i Karusia czorcico haha tezchcialabym tak wygladac po 3dzieci super wygladasz!!! kochane sciskam was mocno do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj magdulka, magdulka :-) gdyby się anabanana nie wygadała, że j ściągnełaś, to ja bym sie z tobą na tarota chciała umówić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba --> ja też hehehe, fajeczka i winko:) nice anbanana--> gdzieś się zgubiła co????? jej ty już dajesz małej jabłuszko? wow mi zakazała położna do 6 miesiąca cokolwiek ponad mleko. magdulka --> tak myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba powinnam spadać bo jakieś straszliwe durnoty sie mnie czepiają pliszka---> no to zaciągamy sie trzy, cztery ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka moja mama mowila ze od 2miesiaca juz mi dawala jablko marchewke a nawet zupke z marchewy ziemniaka i pietruszki albo pora i ja mam w zamairze ugotowac i nakarmic mala w przyszlym tyg a pozatym moja lekarka tez mowila zeby od 2 miesiaca dawac juzjablko czy marchewke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Magdulka wygadalam sie haha wiedze ze mamusie sobie uzywaja hmm ja tez mam 3butelki wina :-) lae chyba poczekamna meza bo samj to jakos mi chyba nie posmakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURWA BABY OJCIEC MAJEŁ DO MNIE DZWONIŁ. O KURWA, ALE DOSTAŁAM STRZAŁA CAŁA SIE TRZESE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam w ksiazce pierwszy rok zycia ze karmic az dziecku zaniknie odruch wypychania jezyczka. moj maly caly czas pcha jezor na zewnatrz jakby cos z buzi wypychal. probowalam mu dac mleko lyzeczka to nie potrafil tego wypic, wypychal ... Wasze dzieci tak nie robia z tym jezykiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kobitki pranie wywieszone, winko wypite, fajeczka wypalona, synek spi to i na mnie juz pora śpijcie słodko do jutra - mam nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czerwone polwytrawne...jednak smakuje haha u mnie malanie wypycha jezyczka bo ma przyrosniety i dopero ok roku bedziemy jej podcinac wiec pieknie je z lyzeczki pliszka opowiadaj co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw zadzwoni ł jakiś bcy facet ze jest znajomym Michala, powiedziałam ze takiegp nie znam, a potem zadzwonil on sam.o kurwa, ja pierdole sorki al eni moge sie przestać trzasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×