Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość ___chimerka___
Julka - przykro mi, ze tak sie porobilo. Za jakis czas wszystko sie wyprostuje. Zycze wszystkiego dobrego dla calej Twojej rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka---.mnie też jest przykro ,że cię to spotkało ale dobrze że się mąż zorientował.Musi cię bardzo kochać.No i dobrze że się wygadałaś.To zawsze trochę pomaga. pliszka---.ale jesteś ładna.Ja mam swoje włosy bardzo cienkie i nawet by głupio wyglądały długie. Patrzyłam czym zaszczepiłam małą enfanrix hexa się to nazywało bo dostałam ulatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcieło mi posta. julka--->mąż cię musi bardzo kochać bo faceci przeważnie nie zauważają takich rzeczy.Mój by na pewno nie zauważył.Dobrze że się wygadałaś i leczysz. pliszka---.jesteś laska.Ja swoje włosy mam cieniutkie tak więc nie miało by to żadnego wyglądu ja zaszczepiłam małą szczepionką enfanrix hexa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby no co wy. to jest moje pierwsze zdjęcie w sieci a tu takie opinie. dzieki :) Julka --> DObrze że znalazł się ktoś kto to zauważył :) mam nadzieje , że bedziesz z nami częsciej , bo tu naprawde można wszystko wyrzucić, forum wszystko przyjmie, jak papier. My po spacerku , mała dosypia jeszcze na powietrzu, kupiłam jej pierwszą książeczke taką duża, jak powstaje tęcza, ładna i taka łagodna ale wyraźista więc może ją nie zmęczy burzą kolorów.no i zabieram się za gotowanie , bo coś mi się chce, bedzie schabik z kuskusem ze szparagami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, napisalam tego posta i wyslalo sie tylko polowe a w sumie to go skasowalam bo poszlam do malego jak zaczal jeczec ... ale dziekuje dziewczyny za slowa wsparcia. wiem bo czytalam tez wasze wpisy kilka stron wstecz. lepiej sie czuje, jak wiem, ze nie jestem sama. a tak, moj maz jest bardzo dobrym czlowiekiem. Zawsze o mnie dbal itp w ogole to mi zrobil jeszcze jedna niespodzianke bo zalatwil mi osobistego trenera i od poniedzialku mam z nim cwiczyc, to mam nadzieje, ze zgubie co mi zostalo :D Karusia widzialam fotki niezla dupa z Ciebie :) tak chyba mlodziez mowi hehe pliszka zarabiste wlosy ja mam cienkie i lamliwe. wyslalam na poczte film mojego malego mieszkalam w londynnie a teraz jestem w nl bo ktos sie pytal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka ---.teraz się mówi wypasiona foczka:-) ja też ćwiczę choć tego nie lubię ale też muszę schudnąć tu i ówdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia---> tylko ja nie mam wiecej zdjec bo nie specjalnie ma mi kto je robić :P Julka --> ja pytałam , no ale skoro jesteś w pl to nieistotne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w ogóle co ja miałam za chory pomysł żeby wam swój tyłek pokazywać...boze,ja i te moje pomysły...taki ekshibicjonizm...jezuniu...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to posłałam swoje fotki mam nadzieję że się nie przestraszycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka --. myslala, ze ci sie literki pomyliły, fajowe masz te filmiki , a hormonek w kapieli rewelka , przy jajeczku padłam :) a głos twojego m , podobny jest do głosu pawła zawitkowskiego z portalu e dziecko, tego fizjoterapeuty.sorki za styl ale jestem okupowana :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wszzedzie o tych szczepionkach, kurcze zaczynam sie bac :( http://www.eioba.pl/a75701/nie_truj_dziecka_szczepionkami http://www.tvn24.pl/28377%20,1568691,0,1,na-dobre-czy-na-zle,fakty_wiadomosc.html nie chce wprowadzac paniki na forum ale powiedzcie co o tym myslicie? w ogole mi wyznaczyli terminy szczepien. jedno juz mieslismy 30 wrzenia, potem 30 pazdz i 28 list czyli co 4 tygodnie a podobno powinno sie robic przerwy 6-cio tygodniowe? i prosze sprawdzcie w ksiazeczce jak macie te szczepionki, bo ja wyboru nie mam , wszystkie dzieci w tym kraju dostaja tak : 2 miesiac DKTP/ HIB pneu to polio -to juz mialam z malym 3 miesiac DKTP/HIB 4 miesiac to samo 11miesiac to samo 14 miesiac BMR Men C to jest ta ospa odra i rozyczka i potem 3 i pol roku DTP i 9 lat to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale zdjęciami posypałyście :) Ja też jakieś mogłabym dodać ale nie chce mi się zgrywać na kompa :-P Coś taka się dziś zdołowana czuję :) Pogoda chyba wpływa, jest zimno i deszczowo. Może też wpłynął na mnie ten artykuł o szczepieniu. Jak sobie wyobraziłam co Ci rodzice przeżywają i jak by to się nam przytrafiło.... :( :( Majeczka od kilku dni chyba więcej zjada na raz, bo dopiero po około 4 godz domaga się piersi. Jak miło :) Ja też się zastanawiałam co słychać u pozostałych sierpniówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magulka :D co do rozbieranych zdjec to ja jak juz schudne to ide na profesjonalna sesje do fotografa i ladnie oprawione w albumie dam dla meza :) jako prezent kolezanki znajomy robi fotki do jednej z popularnych gazet wiec zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tak kombinuję, że napiję się winka, mleko będę odciągać a jak mała będzie chciała jeść to jeszcze mam spore zapasy zamrożone :) Z tym że jest problem z podaniem. Któregoś dnia jak byłam na większych zakupach a malutka została z tatusiem w domku to chciał jej podać mleko przez butlę. Urządziła mu takie wrzaski, że pędem do domu wracałam. Za cholerę nie chciała z butli, tak samo smoczka nie chce więc wogóle jej nie dajemy. No a Mężowi nie przyszło do głowy, żeby jej na łyżeczce po troszku podawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, prezent będzie mieć szałowy. Ja też bym tak chciała. Co prawda mój Mężulek uwielbia moje kształty ale ja jak każda kobieta mam do siebie jakieś -ale-. Wogóle to ja jestem trochę zakompleksiona i mam niskie poczucie wartości. Co prawda umiem z tym żyć ale czasem jest ciężko. Jak bym schudła z 20 kilo to może dopiero bym się pokochała ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×