Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

czesc mamuski...my juz zostalysmy same moj K.pojechalna 2 tyg do pracy.. --->brombabomba znasz lekarke krystyne tarkowska-brozyna? bylamuniej nausg bioderek we wtorekwybieramsie do zgdo niej na kontrol,ona przyjmuje w osteonie na mrowisku hmm zobczymy co powie czy bioderko juz sie \"naprawilo\" czyjeszcze bedziemy pieluszkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana--------to chyba jest jedyna babka od bioderek w zielonej. Ja też u niej byłam w przychodni koło mrowiska. Kontrole mamy za jakieś 4 tygodnie. Kazała szeroko pieluchować no to pieluchuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir--- rzec by można, że ekonomista WE TAKE "IT"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! właśnie zaczynam organizować sobie liste zawodowych priorytetów///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo prosze, ona jest ortopeda ihirurgiem urazowym,mam nadzieje ze jest kompetentna i teraz juz bioerka beda ok... mam zle dosewiadczenie z poprzednim ortopeda ktory nas chcial naciagac na kase a niepomoc wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Brombabomba - nie mam pojecia jakie sa cwiczenia na bioderka, bo moja mala miala wszystko ok i nie dostala zadnych zalecen od pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosssseeeeee bromba---> w zyciu nie oblałam egzaminu z wyjatkiem EKONOMIi...są rzeczy nie pojęte na tej ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Musze sie przyznac, ze w ogole nie przewoze malej w foteliku (pare razy mi sie zdarzylo). Caly czas uzywam gondoli, a nie mam na niej zaczepow na pasy. Wiem, ze nieodpowiedzialnie, ale... Mala mi zawsze zasypia (prawie zawsze) podczas jazdy autem, a jak ja przekladalam z fotelika to mi sie wybudzala, a tak sciagam jej czape, rozpinam kombinezon i zostawiam w gondoli. Poza tym zawsze mam przy sobie wozek, stelaz z kolkami zajmuje caly bagaznik, gondola 3/4 tylnej kanapy, a fotelik zajmowal mi przednie siedzenie pasazera wiec moglam jezdzic tylko z jedna osoba, a tak jest jeszcze wolne miejsce, bo nie mam fotelika. Pewnie wkrotce trzeba bedzie zaczac go uzywac. W piatek wydygalam i wzielam fotelik. bo wszedzie suki staly, a mandat za brak podobno 500 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba---> ja miałam zalecone ćwiczenia na bioderka dla małej bo miała dysplazję \"2a\" na obu biodrach no i pomogło razem z dodatkową pieluchą. Ćwiczenia polegały na robieniu dziecku tzn rowerka - ruchy nóżek zgiętych w kolanie na przemian do góry i do dołu (lewa do góry-prawa do dołu) i też takich ruchów kolistych na rozwartych nóżkach i też zgiętych w kolanach. U mojej Natalki rzadko się to udawało bo się napinała. Ale z tego co wiem to mogą być różne odmiany dysplazji bioderek i może skoro wam lekarz nie zalecił ćwiczeń to nie są one wskazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mi sie tez zdarzylokilka razy wiezcmalaw gondoli ale stwierdzam ze tomalo bezpieczneiwoze ja w foteliku moj boltylko jesttaki zemala musi byc na tyniej kanapie boz przodu mam poduszki powietrzne aze fotelik jesttylem do kierunku jazdy wiec jej nie widze alejuz przywyklysmy i tak jezdzimy co dolezaczkow tomam i uzywam kiedy cos robie w kuchni, karmie ja czy gotuje klade ja wtedy na blacie i wtedy ona wszystko widzi gadai wogole alesamai tak dlugo wnim nie usiedzi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Anabanana - poduszke pasazera wylaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izuuula moj sie nie przekreca czytalam ze to moze byc pod koniec 3 miesiaca ale reguly nie ma :) Ja nadal nie mam okresu :( juz ponad 6 tyg nie mam , odkad odstawilam cerazette. Pobolewa mnie brzuch tzn podbrzuesz tak jakbym miala wlasnie dostac okres. Zrobilam test ciazowy. Jak stanelam pod oknem to widzialam 2 kreske bardzo ale to bardzo slaba :( Moj maz nie widzial i mowi, ze mam schizy. Jutro mam ginekologa na 8 rano. Jak to bedzie ciaza to nie wiem co zrobie, Szczerze mowiac to mam nadzieje, ze mi po cc cos zle zaszyli. Wszystko lepsze tylko nie kolejne dzieco. Malutki ma dopiero 3 miesiace :( Trzymajcie za mnie kciuki jutro o 8 rano. Jakbym sie nie pojawila jutro to znaczy sie utopiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Już po urodzinkach pierworodnego! Fajnie było, mały ucieszony z imprezki :-D Ja też się przyznaję, że czasem przewozimy Niunię w gondoli. Nadal nie kupiliśmy fotelika do samochodu. Mało jeździmy z córcią autem bo Mąż jeździ firmowym, nasze stoi w garażu- jeszcze nie mam prawka. Mamy wszędzie blisko a tylko kilka razy jechaliśmy gdzieś dalej. Wiem, wiem, głupie tłumaczenie! No nic, trzeba będzie wreszcie wybrać się na zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jednak Ci się wydawało tylko, że jest druga słabiuteńka kreseczka! Moja Majka jeszcze się nie przekręca z brzuszka na plecki a 3 miesiące będzie kończyć za tydzień. Ona to wogóle jakaś leniwa jest. Na brzuszku nie chce leżeć, ciągle ćwiczy przewrót z plecków na brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka 3maj sie... mi tez @ sie spoznia... mysle zetohormonydaja o sobie znac mysli ociazy nawet nie dopuszczam do siebie i cierpliwie czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako pedagog nie mogłam się powstrzymać, żeby tego nie wkleić :-D * * * \"Wychowanie i rozwój dziecka\" Nie psuj mnie. Dobrze wiem, że nie powinienem mieć tego wszystkiego, czego się domagam. To tylko próba sił z mojej strony. Nie bój się stanowczości. Właśnie tego potrzebuję- poczucia bezpieczeństwa. Nie bagatelizuj moich złych nawyków. Tylko ty możesz pomóc mi zwalczyć zło, póki jest to jeszcze w ogóle możliwe. Nie rób ze mnie większego dziecka, niż jestem. To sprawia, że przyjmuje postawę głupio dorosłą. Nie zwracaj mi uwagi przy innych ludziach, jeśli nie jest to absolutnie konieczne. O wiele bardziej przejmuję się tym, co mówisz, jeśli rozmawiamy w cztery oczy. Nie wmawiaj mi, że błędy, które popełniam, są grzechem. To zagraża mojemu poczuciu wartości. Nie chroń mnie przed konsekwencjami. Czasami dobrze jest nauczyć się rzeczy bolesnych i nieprzyjemnych. Nie przejmuj się za bardzo, gdy mówię, że cię nienawidzę. To nie ty jesteś moim wrogiem, lecz twoja miażdżąca przewaga. Nie zwracaj zbytniej uwagi na moje drobne dolegliwości. Czasami wykorzystuję je, by przyciągnąć twoją uwagę. Nie zrzędź. W przeciwnym razie muszę się przed tobą bronić i robię się głuchy. Nie dawaj mi obietnic bez pokrycia. Czuję się przeraźliwie tłamszony, kiedy nic z tego wszystkiego nie wychodzi. Nie zapominaj, że jeszcze trudno mi jest precyzyjnie wyrazić myśli. To, dlatego nie zawsze się rozumiemy. Nie sprawdzaj z uporem maniaka mojej uczciwości. Zbyt łatwo strach zmusza mnie do kłamstwa. Nie bądź niekonsekwentny. To mnie ogłupia i wtedy tracę całą moją wiarę w ciebie. Nie odtrącaj mnie, gdy dręczę cię pytaniami. Może się wkrótce okazać, że zamiast prosić cię o wyjaśnienia, poszukam ich gdzie indziej. Nie wmawiaj mi, że moje lęki są głupie. One po prostu są. Nie rób z siebie nieskazitelnego ideału. Prawda na twój temat byłaby w przyszłości nie do zniesienia. Nie wyobrażaj sobie, iż przepraszając mnie stracisz autorytet. Za uczciwą grę umiem podziękować miłością, o jakiej nawet ci się nie śniło. Nie zapominaj, że uwielbiam wszelkiego rodzaju eksperymenty. To po prostu mój sposób na życie, więc przymknij na to oczy. Nie bądź ślepy i przyznaj, że ja też rosnę. Wiem, jak trudno dotrzymać mi kroku w tym galopie, ale zrób, co możesz, żeby nam się to udało Nie bój się miłości. Nigdy. Autor: Janusz Korczak pedagog, pediatra, pisarz, prekursor walki o prawa dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pytałam o przekrecanie bo moja niunia wczoraj przekrecila sie pierwszy raz i wlasnie wydawalo mi sie ze strasznie szybko, ona 3 m-ce skonczy dopiero 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesckochane,ja wstalam przed 8 bosnilo mi sie cos strasznego, nahgorsze comogloby mi sie przysnic...wstalam poryczalam sobie i zrobilam mocna kawe bo z nerwow i chyba tezodpogody glowami peka... jawlasnie ulozylammalana brzuchu itez odrazusie przewrocila na plecki,wczesniej tegoniew iwidzialam bo ona ogolnienielubilezec na brzuchu bo zaraz zaczyna sie wsciekac wiec klade ja u siebie na kolanach a tam niema jak sie przewracac... ---->blondynka fajne te zasady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza najpierw test z krwi i wynik za 15 minut :) Beta pokazala ze ciazy nie ma :) a okresu nie mam bo: za malo spie, za malo jem i jestem zmeczona :) Mam wyluzowac, tak powiedzial lekarz. Mowil ze po cc czasami tak jest z tym okresem :) ufffffff odetchnelam z ulga :D ale nstres byl ogromny, nie powiem,ze nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana dzieki :D Moze tez masz tak jak ja, stres itp ja malo spie do tego mam diete i od 2 tyg chodze na silownie 4 razy w tyg a moj trener mnie zajezdza delikatnie mowic bo w 2 tyg zgubilam 3 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Wczoraj w nocy wróciliśmy do Krakowa. Dzisiaj miałam nadzieję na jakiś spacer a tu lipa. Pogoda paskudna. Ehhh nic się nie chce. Muszę się zebrać do piątku, bo muszę oddać coś na seminarium bo mamy komisję akredytacyjną i obecność obowiązkowa a na dodatek trzeba coś oddać :D. Jejku jak mi się nie chce. Julka ale mi stracha napędziłaś, to super że jednak ciąży brak :). Uffff. Cieszę się razem z tobą. Naturalna blondynka już to czytałam. Miał facet rację :). izulka mój mały nadal nie przekręca się z plecków na brzuszek. Ćwiczymy sobie, turlamy się ale nie stresuję się. Nie poganiam. Wszystko w swoim czasie :). Każde dziecko rozwija się inaczej. Mój Miki zaczął szybko gugać ale podnosić główki mu się nie chce. Te teksty co w jakim miesiącu czytaj, ale one są takie książkowe, a jak wiadomo żadne dziecko nie jest robotem. Ja się wkurzyłam czytając topik o młodych matkach heh, aż żal bierze :(. Nie wiem skąd zarówno u młodych mam, jak i tych starszych oraz bezdzietnych tyle złości. Wystarczyłoby trochę szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko mama zalplacila 7 tys bo byla na prezentacji i niby promocja. firma zelmer. w cenie byly 4 garnki 2 patelnir i jakies sitka no i plyta indukcyjna. Mowila, ze nie miala wyszczegolnionych cen co za ile . my kupujemy mieszkanie na wiosne i tez kupie plyte indukcyjna, tylko garnki zwykle- tak jak Ty planujesz :) no ciesze sie niesamowicie ze to falszywy alarm byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna blondynka -> bardzo fajne, nie tylko w stosunku do dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez lipna pogoda ale na spacer idziemy mala tak juz przywykla ze o12-13tej jest spiaca i w domumarudziana spavcerze wmomencie zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×