Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

bromba mi lekarka nie powiedziala, ze mam nie szczepic i juz. Pytalam sie o powiklania to mi odpowiedziala. Pytalam sie czy szczpi SWOJE dzieci to mi powiedziala, ze szczepi ale oprocz mmr jest jeszcze duzo czasu, mysle tez ze mmr zaszczepie ale jak maly bedzie mial 3 lata a nie 14 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) Majka była szczepiona w szpitalu Hepavaxem a już w przychodni Euvaxem B. No i już w czwartek po raz drugi będzie szczepiona Infarixem+IPV+Hib. Synek miał 3 dawki Euvax B, 4 Infarix IPV+ Hib oraz raz to nieszczęsne MMR II. Mojemu synkowi Dzięki Bogu nic nie było po tej szczepionce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dajcie mi dzisiaj cos mocniejszego bo nie wytrzymam........... kuzwa kazdy lepiej wie od ciebie co jest dobre niuni....... nawet rodzina juz mam dosc ich komentarzy pomimo tego ze staram sie nie sluchac to i tak gdzies to w glowie zostaje ale od poczatku otoz nikomu w rodzinie sioe nie podoba ze jeszcze nie ochcilismy naszego dziecka a i na razie nie zamierzamy tego zrobic w najblizszym czasie no i my nie wiemy co robimy przeciez jako rodzice chcemy zle dla naszej kruszynki -- przynajmniej takie odnosze wraze4nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dajcie mi dzisiaj cos mocniejszego bo nie wytrzymam........... kuzwa kazdy lepiej wie od ciebie co jest dobre niuni....... nawet rodzina juz mam dosc ich komentarzy pomimo tego ze staram sie nie sluchac to i tak gdzies to w glowie zostaje ale od poczatku otoz nikomu w rodzinie sioe nie podoba ze jeszcze nie ochcilismy naszego dziecka a i na razie nie zamierzamy tego zrobic w najblizszym czasie no i my nie wiemy co robimy przeciez jako rodzice chcemy zle dla naszej kruszynki -- przynajmniej takie odnosze wraze4nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka-> nie łam się u mnie doszło do tego że ograniczyłam wszystkie kontakty. Jak teściowa ostatnio była to wyszłam z małym na spacer a jak przyszłami i Mały sie obudził to jej nie zatrzymywałam, bo mam już serdecznie dosyć tyrad pod tytułem \"wspólne spanie\" \"leżaczek\" itp. ale oczywiście zdąrzyła stwierdzić że nie możliwe żeby zaraziła maksa znowu jakimś choróbskiem bo przecież małe dzieci nie chorują. Moja mama też nie lepsza ostanio uwzięła się że mały ma problemy z brzuszkiem bo śpi w naszym łóżku a tam są roztocze itp. Z rodziną najlepiej na zdjęciu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Bromba to ja też poproszę :D. Kurcze jak ja nie lubię takich ludzi :D. Masakra :D. Co do szczepień, moja mama mówi szczepić, ja też jestem za szczepieniami. Szczepiony był w szpitalu Euvaxem potem też do tego ifarix czy jakoś tak. MMR też będe szczepiła. Mimo, że się stresuje. Po każdym szczepieniu mogą wystąpić skutki uboczne tak jak po lekach. To gorzej może skończyć się odwlekanie w czasie szczepienia lub całkowite zaniechanie. A jeszcze jedno, kobiety w ośrodku mojej mamy pokazywały mi jak wygląda procedura ze szczepionkami :). Tymi, które wycofują. Kupiłam sobie dzisiaj podkład i puder w kamieniu z Astor zobaczymy jak się sprawdzi. Ostatnio używałam zwykłych i lipa. To znaczy z Lirene. Nie matują nie pokrywają. W ogóle w piątek byłam zrobić sobie pazury. Oczywiście zniszczyłam sobie, bo się śpieszyłam na szczepienie małego i zepsułam lakier :). No nic. Głównie chodziło o wyprowadzenie paznokci, skórek itd. Dopytałam się też co zrobić z moimi paskudnymi rozstępami, no i poleciła kapsułę SPA. Także w najbliższym czasie wybieram się do SPA :D. Zrobię sobie dobrze :). Kupiłam też sobie spodnie. Jak dobrze poczuć, że moja szanowna d... mieści się w rozmiary wystepujące w każdym sklepie :). Poza tym zaczęły się wyprzedaże, więc można przyszaleć. Miekiemu też muszę kupić jakieś bluzy. Bo nie posiadam na rozmiar 68. Karusia gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka doskonale rozumiem problemy chrzcielne, bo z każdej strony słyszę jaka to jestem wyrodna matka, jaką krzywdę robię dziecku i bla bla bla. Jaaaasne, lepiej pokazywać jakim się jest hipokrytą. Co do rad, to każdy udziela, odpowiadaj tak tak i rób swoje. Ty wiesz najlepiej, wiadomo jak będzieszz potrzebowała rady to o nią poprosisz. Na szczęście moja mama nie daje rad, dzięki jej za to. Ogólnie rodzina się mniej wcina, pomijając starsze pokolenie, które wie lepiej że małego trzeba kołysać w wózku, jak jest w domu, że trzeba wpychać smoka na siłę, mimo że nie chce, że trzeba to czy tamto. Olej. Natomiast reszta oczywiście wie lepiej ode mnie. Nawet wczoraj na kafe współczuli mojemu dziecku, że ma taką matkę która je wychładza. Bo śpi w rampersie i w śpiworku bez ręekawków. Ale oczywiście ja nic nie wiem. Kochana przytakuj i miej w d.... Szkoda twoich nerwów. I tak się znajdą nalepiaki, które wiedzą najlepiej. A niech żyją w swoim przekonaniu. A ty jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka, bo ty wiesz najlepiej co mu potrzeba, co lubi, czego chce itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir i okokok buzka dzieki troszke mi lepiej kochane staram sie jak moge i mysle ze nawet niezle mi to wychodzi no ale wiecie kazdy ma jakas granice i moja chyba dzis pekla bo sie czuje fatalnie ehhh miejmy nadzieje ze jutro bedzie lepiej buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka ja wiem, że każdy ma granice. Ale trzeba je czasem przesuwać. Malir, cóż to za leżaczek, super dzwięki wydaje :D. A mały boski, zastanawiam się tylko czy ja swojego za słabo nie stymuluje bo nie szaleje jak twój :D.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka------na szczęci złe nastroje przechodzą!!!!! A co nas nie dobije to nas umocni.!!!!! okokoko---- ale te przytyki to chyba nie na naszym topicu co? Tobie nie mówie olej bo mniemam, iż to robisz ;-) Agdzie sie podziały Pliszka i Karusia????? Bo Szylusia to albo sie obraziła albo nie wiem co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia dodaje zdjęcia na NK także nie wiem co z nią. Karusia też się nie odzywa. Zaraz napiszę do niej eska. A te przytyki heheheh uśmiałam się jak norka :D. Nie przejęłam się. I nie były na naszym topiku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir - co to za lezaczek ?? maly swietny ile juz ma ? moja mala 10 tyg ale az tak robawiona to nie jest :) raczej do spokojnych dziewczynek nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Ja pomarzylabym o spokojnej, ale wyjatkowo temperamentna mi sie trafila, a energia tak jak synus Malir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki ! Jakoś nie mam nastroju i nic mi się nie chce.małą siedzi na leżaczku i się domaga a ja najchetniej zapadłabym się na sofe i włączyłą romansidło na dvd.ale to poźniej;) Jutro przyjeżdza dziadek małej.bedzie wesoło.ehhh. Cały dzień stałam przy garach na to konto. ide poćwiczyć. wezne mała na rece na stepper w ramach nie wiem czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Pliszka - a co Ty tak szalejesz z tym sportem?! Sama musze dupsko ruszyc, a brak mi mobilizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka --czy ja wiem , jakies depki mnie dopadły, jak juz nie jest dobrze to chociarz moge wyglądać. ot tak się dowartościowuje. Każdy ma jakis ssposób. a zresztą sprzęt stoi , to co mi szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... a my bylysmy dzisna kontroli bioderek, jest ladna poprawa ale zeby byloideanie mamy sie pieluszkowac jeszcze przez 6tyg wiec16 grudnia znow kontrol.. mnie juz drugi dzien boli glowa od wczorajszej mocnej sypnej kawy mala nie mogla usnac a potem sie coraz budzila wiec dzis tylko paracetamol.. aaa kupilam na allegro chuste nati zajedyne 100zl ale jestem happy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana--- a powiedz mi kochana co usłyszałaś na pierwszej wizycie??? Czy dysplazja dotyczyła obu stawów czy tylko jednego? I czy była delikatna czy mocniejsza? Też muszę pieluchowac podwójnie dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka----na popatrz jak to po nas lataja de pieprzone depki... mnie troche odpusciło, Ciebie za to dopadło.... Wszystkie cholera tak mamy - raz z górki a raz pod... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno bioderko bylo ok a drugie nie. dokladnie pokazala mi na usg ze powinno byc pod katem prostym, jedno wlasnie taklie bylo a drugie niestety tak jakby pod katem rozwartym. Ja kupilam 2 pieluchy tetrowe i z nich uszylam jedna na srodku ma zgrubienie wiec w tym miejscu jest szersza, doszylam tasiemki i sie elegancko zawiazuje i tym samym pielucha jest zawsze na swoim miejscu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz tak rozmawialam z tymi mamuskami ktore byly tamzeswoimi malenstwami i obligatoryjnie wysylaja dzieciaki do niej 2 razy, po 6 tyg i 3miesiacach jezeli jest ok to dobrze a jak nie to pieluchowanie wiec mysle ze babka jest konkretna i dla widzimisie nie kaze pieluchowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dziewczyny dziękówa za troskę nie wiem czy żyję.Od piątku mam taki młyn że masakra.Chłop mi poszedł w długą w piątek i dopiero wczoraj się odezwał,matka zostawiła ojca na 3 miesiące i wyjechała bez słowa 1 listopada do roboty na Słowacje,ojciec pracujący cały dzień został sam z moim 12 letnim bratem bo starszy brat wyleciał w poniedziałek do Hiszpanii.Do tego ze stresu dostał stanu przedzawałowego i wylądował w szpitalu.Młodszy brat został sam w domu.Nie mogę wziąć go do siebie bo szkoła więc kursuję z 3 dzieci tam i z powrotem.Matka nie wzięła komórki zeby im zrobić na złość i nie zostawiła namiarów na siebie.Próbuje ją znaleźć ale to graniczy z cudem.Jakiś koszmar to jest.Do tego 3 dzieci,pranie,lekcje i gotowanie bo na sprzątanie nie mam już czasu. kurwa mać.nic tylko się wieszać.Jeszcze mój chłop zbumelował w poniedziałek pracę i musiałam jechać do jego kierownika i tłumaczyć.Dam znać jak będę cwiedziałóa jak się nazywam,bo na razie słabo.Do tego tracę z nerwów pokarm a mała za cholerę nie chce się chwycić czego innego więc ryczy z głodu.Csały czas przy cycu i jęczy żałośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przed chwilą dzwonili ode mnie z baru ze jest tam moja zawalona w 3 dupy teściowa i robi dym.Pytali mnie czy wzywać psy.Jeszcze co mnie spotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze u mnie tez przejebane ;( mam kupe problemow, z kasa, mezem, rodzicami..zaczelam podpalac ;( z tych nerwow chudne w zatrwazającym tempie, juz sie mieszcze w spodnie 36 mam dosc moje drogie.. chcialam sie zapisac na aqua aerobic, mam basen posd blokiem! i kurwa NIE MA MIEJSC do lutego! stare cipska z wielimi dupami sie pozapisywaly i smialy sie ze mnie ze mnie nie wpuszcza ;( az sie poryczalam ;( kupe kasy bo 220 zl za 4 spotlkania w miesiacu, ale by bylo bliusko.. a tak to jestem zmuszona jezdzic na drugi koniec krakowa, za 100 zl ale za to daleko ;( no i nadal otwarta sprawa z prawkiem jazdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia---> tylko spokój CIe może uratować. Dasz rade babo, wytrzaskaj kogo trzeba po pysku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×