Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

karusia matko trzymaj sie kobieto dasz rade jestes silna i spokojnie !!!!!! kurde no przykromi zewszystkoci sie chrzani a jak wyglada sytuacja z mezem???? a ja dziewczyny nadaknie dostalam @ testu nie robilam bo sie poprostu boje.... jesssu jak tobedzieciaza to nie wiem co zrobie hmmm no nic alewiem ze byloby mi holernie trudno jestem 3tygw miesiacu sama a tylko tydz z mezem... niemowle i niespelna roczna martynka...masakra juz mam filmy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Karusia - kobito trzymaj sie dzielnie! Ja nie mam okresu w ogole, a odciągam dziennie uwaga 20ml więc nie rozumiem dlaczego nie mam. Dzis rowniez ide po test, bo cos mi sie to dziwne wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmar rodem z książek Robina Cooka.Odrobilam się w swoim domu czekam aż Paweł wróci ze szkoły i jadę do Kamila.No nic -co nas nie zabije to nas wzmocni.To jest tak ,że ja nie mam rodziny jak coś potrzebuję a jak ja jestem potrzebna to mnie z pod ziemi wygrzebią.A matkę i teściową zabiję gołymi rękami jak je dorwę.Tylko tą drugą na trzeźwo bo inaczej nie poczuje.O chłopie nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia---> i bardzo dobrze, niech leca wióry!!!!!!a i patrz czy równo puchnie...trzymaj się trzymaj . Mam nadzieje , że z mlekiem lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki KArusia -------- ja już nie będę marudzić, ze mam doły.... całą trójkę wytrzaskaj po pyskach a sterego to jeszcze na kolanach do częstochowy wysłała na przebłaganie za grzechy.... kurde no -----nie daj się zmorom.... z chłopem Ci się jakoś zaczęło prostowac czy dalej bryndza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chlopem raz progresja raz recesja ;/ wczoraj kupil mi sukienke wyjsciową a dzis razo znowu sie pozarlismy o kase ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no--> Ja tak właśnie myślałąm że ty pewnie kośćmi świecisz...ehhh, no a w końcu jakoś sie dogadaliście , czy bedziecie się kąsać? teraz pisze na kolanie bo mam przerwe w ćwiczeniach , ale potem wam napisze co mi się wczoraj przytrafiło . bromba --Love jak zwykle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Kurde no - ale za to będziecie sie milo godzic, bo zażartych kłótniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera Emilka ma ROTAWIRUSA!!!!!!!!!! :((((( Ale jestem wkur...... bo mówiłam milion razy lekarce że robi rzadkie kupy i boli ją brzuch to mówiła że to normalne!!! Więc sama zrobiłam jej badanie i wyszło dodatnie. Muszę zawołać lekarkę prywatnie bo do tamtej baby już chyba nie pójdę albo pójdę ją opieprzyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zadzwoniłam i powiedziała mi że nic się tego nie leczy...że samo ma przejść. Sama nie wiem co robić:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no---> wysłąłam Ci zaproszenie na nk jakis czas temu? i co? LadiMia---> ale jaja, zrób awanture bo to przegięcie, i to grube...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zastanawiam się teraz bo miałam małą jutro szczepić tą szczepionką 5w1 i nie wiem czy można bo w końcu nie zapytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Tez musze malej zrobic badanie kalu, co prawda kupy nie sa rzadkie, ale za to zielone i moja pediatra rowniez twierdzi, ze to ok. Kiedys juz miala zielone jak karmilam ja cycem, potem samo przeszlo i teraz od kiedy podaje modyfikowane znowu sa zielone. Mam pytanie, pewnie glupie, ale nigdy takiego badania nie robilam. Czy w aptece sa jakies pojemniczki na kał? I jesli zrobi kupe wieczorem, czy mogę zebrac a potem rano zawiezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady---> szcepi się tylko zdrowe dzieci, ja bym nie szczepiła, infekcja wirusowa to infekcja i organizm jest osłabiony.Nie ważne co by mi lekarka powiedziała, ja bym nie ryzykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimerka....możesz , tylko na noc owin w jakas folie czy cos i wloz do lodowki. Jak się karmi piersią to kupki mogą byc rzadkie? Bo mój takie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może któraś z was wie co oznacza \"PATOGEN ALARMOWY\" - bo tak mam na wyniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Zwykla kobieto - bardzo Ci dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady--- ja tez bym nie szczepiła. Mój Ivo też czasami miewa zielonkawe kupy choć jest tylko na sztucznym, ale nie zauważam jakis innych szczególnych dolegliwości tym bardziej, że kupy nie sa rzadkie. anabanana--- no to winko wieczorem z tej okazji... chimerka----- z tego co pamietam, Ty pisałaś o zielonych kupach na sztucznym i chcesz zrobić badanie na ROTA. Masz jeszcze jakies przesłanki do badania czy tylko kolor??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Baby Ide sie przygotować na WIZYTACJĘ - bez obiadu. A swoją drogą wiecie co? Wczoraj i dzisiaj byliśmy z Ivo na spacerze w lesie i mialam radochę jak chlera, bo tyyyylllleeeeee grzybów nazbierałam (no oczywiście jak przystało na łażenie z wózkiem tylko po ścieżkach). Ludzie gonią w głąb lasu a a piękne okazy z brzegu znajdowałam. Dzisiaj robie grzybową kolacyjkę. Mniam Zapraszam wszystkie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka=== chciałam Ci wysła piekne serduszka ale *rwa mać nie mam ściągi do emotikonów :-( Poratujcie sierotę linkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba oj takwinkowieczorkiem napewno bedzie :-) a moja martynka wlasnie wtrabila 3/4sloiczka zupkij arzynowej zwykle na1 raz je 1/4 a dzis sie domagalam sama otwieraladziubek i sie smiala haha a teraz siedzi wlezaczku wpycha sobie piastki do buzi i targa sie za sliniak... zaraz jeszcze idziemy sie przejscdo piekarniipo cieple pieczywo i paczuszki... dziewczyny czy wasze dziecisie tez takslinia??? moja mala baardzo albo puszcza bable ze sliny albo piane alboporostu leci jej ciurkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Anabanana-> Gracek slini sie na potege. Juz zaczynam sie smiac ze to na zeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana, Gimelka---Ivo też sie ślini,że o Jezu....a pzry tym jak wciska piąstki do buziaka to tak cmoka, ze po całej chacie sie niesie;-) Smoczek mu tak nie pasuje Myśle, że to zaczyna się etap pakowania wszystkiego do buzi i poznawania w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana--- my się musimy kiedyś umówić i spotkać :-) wkoncu nie mamy do siebie tak daleko. Może się kiedyś uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimerka-> jesli jedyna przeslanka jest zielonkawy kolor kupy, to sie nie przejmuj. Moj synek tez tak ma i wg mojej pediatry ma to zwiazek z niedostatecznym wchlonieniem sie zolci i nie jest rzadkoscia u niemowlakow. Zdaje sie, ze oczko jakis czas temu pisala, ze zielony kolor spowodowany jest obecnoscia zelaza w mleku modyfikowanym. Gimelka_> fajnie, ze sie odezwalas, bo dlugo Cie nie bylo i myslalm o Tobie. Ktos cos wie o Eudaiomoni??? gdzie sie podziewa? Widze, ze temat wpychania piastek do buzi jest na topie. Moj maly przylacza sie do klubu. Cmoka i lize piastki, ze az na gorze slychac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×