Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Bromba dawaj, albo przejedź się tak jak ja wczoraj taksówką. Kurna pół godziny psychoterapii. Hehehe. A zaczęło się od popłakania się jak mu wsiadłam do samochodu :D. Plisza przeklinaj ile chcesz. Ja też jestem klnąca paskuda. Ja piję kawę bo normalnie na pysk padam. CHyba ta pogoda, nie dziwie się, że mój dziubuś śpi. PS. Podrzucćie mi pomysł na obiad :). Albo w sumie zrobię chłopakom kotlety (tak dla wyjaśnienia nie mężowi i Mikołajowi, a mężowi i jego koledze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
A ja tez wkurzona jestem, bo mieszkam w centrum Katowic i dojazd do chaty zajmuje mi dlugie godziny, a dzis to juz w ogole bylo przegięcie, bo wszystkie ulice pozamykali. Nie wiem czy nie przypadkiem na okolicznośc przyjazdu naszego szacownego prezydenta. W kazdym razie wszedzie pelno suk, a ja z dzieckiem w gondoli, bo wciąż nie mam przekonania do fotelika. Oko - moja mała w ogole na boku nie spi, a do usypiania sluzy albo glaskanie po glowie albo jazda samochodem. W aucie mala 99,9% czasu spi. Najlepiej jednak gdy jedziemy, bo stania w korku nie lubi. Zresztą tak jak mamusia. Oko - działamy i działamy z Misiem, ale nie wiem czy w ogole owul mam bo okresu wciąż niet Oko - zagęszczac jej mleka nie będę, bo mała i tak nic poza nim nie pije wiec chyba powinno byc w miare wodniste zeby sie nie odwodnila. A ulewa małe ilości i nigdy jeszcze nie ulała chlustająco, a poza tym rzadko po jedzeniu. Najczęściej taką strawioną wodą z serwatką wiec zagęszczanie nie sprawdziloby się. Karusia - ja jutro też szczepię, bez WZW. Ciekawe jak moja bestyjka to zniesie. Mam nadzieję, ze tak samo dzielnie jak ostatnio Laski podjelam decyzję, zakladam aparacik na zęby. Zabieram sie za to od 15 lat, ale nigdy nie bylam w 100% przekonana, bo w sumie zębów złych nie mam, ale skoro potem moga być zajebiste to chyba warto. Julka - laska, z ktorą leżałam w szpitalu tez ma taki problem ze swoim synkiem. Malemu luszczy sie skora i pediatra zdiagnozowal na tej podstawie u malego skazę białkową. Ona sama jakos nie ma przekonania do tej skazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby na łuszczącą się skóre żadne oliwki z drogeri tylko kupcie oliwe z oliwek. tak mi położna doradziła i mówiła jeszcze , że te oliwki przeważnie wysuszają skóre. i u nas na brzuchu jak sie łuszcze to terapia oliwą i jest git:) CHimerka ---> byłaś w wannie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Chimerka_ ten zagęstnik nie spowoduje odwodnienia, ale jeśli tak się ulewa to nie problem, u nas jest tak samo. Za starania trzymam kciuki :) Oby się udało. Ja zdecydowałam się na korektę wady wzroku. W najbliższym czasie będe robić rozeznanie w cenach i czy moją wadę da się usunąć laserowo. Mam dość okularów i soczewek kontaktowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba ---> love!!!!! co ty ? co Cię dopadło ??? Chimerka ja już przed ciążą miałam konsultacje bo mi jedynka z przodu jakoś śmiesznie wystaje i połowe zebów mam usunięty jeszcze mi została jedna 8 i jedna 5 ale te musze usunąć razem i z ranami na aparacik, więc dygam , a dwa po ciąży to najpierw musze do ortodontki czy wsio ok i dalej wg planu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka ja też olwiki niet. Kupiłam ale nie używam, ona jeszcze bardziej wysusza skórę. Poza tym zatyka pory. Jeśli już to olilatum, albo jakiś inny tego typu specyfik. O Oliwie też słyszałam, ogólnie na wiele rzeczy jest polecana :) Ja kupiłam stary dobry Linomag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
W Polsce i na Slowacji jest jak jest z lekami, chyba 100% albo moze jakas refundacja, ale mój mąż ma w kontrakcie bezpłatną opiekę medyczną więc kazał mi zbierać wszystkie rachunki z apteki, bo dostaje za to zwrot kasy. Ja w aptece malo kupuje, ale moi rodzice duzo wiec mąż oddaje ich rachunki i wynika z tego ze leczy się na serce, na nadcisnienie, bierze leki na pracę jelit, szczepi się (rachunki za szczepionki malej tez oddaje), używa do kąpieli Oilatum i zazywa kwas foliowy:) Oko - podaj linka do tego co zamowilas dla malego. Kurde, muszę swojemu dziecku kupić jakies zabawki, bo wszystkie ktore ma to jakies prezenty, a matka jej jeszcze nic nie kupila. Matka uważa, ze najważnieszja dla jej rozwoju jest intrerakcja, ale wlasnie zdala sobie sprawę ze jakies stymulatory inne tez by się przydaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niestety wszystko coraz droższe. Owszem interakcja ważna, ale nie chciał się na brzuszku podnosić na moje wołanie, śpiewanie, tylko na zabawki. Kupiłam mu takie, a raczej to od babci w prezencie zamówiłam: http://www.allegro.pl/item480789092_little_tikes_1621_muzyczny_ogrodek_zabaw_5w1_nowy.html A od nas, to już tyle zabawek ma :). Dostaliśmy bardzo mało :). Ta kula jest ekstra co ostatnio kupiłam, teraz szukam już na przyszłośc jakiś fajnych rzeczy. Tyle, że ja zabawki uważam, że powinny być edukacyjne, przynajmniej na początek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Oko - Linomag bardzo stary i bardzo dobry, z tym ze smierdzący. Moja matka uzywala jak ja bylam niemowlakiem, czyli to bardzo stara masc:) Oko - daj znac co i jak z tą laserowa korektą, bo tez myslę nad nią od 15 lat. Jakos mam tak dziwnie, ze do podjecia wszelkich decyzji potrzebuję wielu lat. Soczewy mi nie przeszkadzają, ale bez nich jestem slepakiem okrutnym. Moj kolega robil ten zabieg w Londynie, mial dziwną wadę wzroku, jedno oko -6, a drugie +2, nie mogl nosic soczewek i smiesznie wygladal w okularach, bo jedno oko wielkie a jedno takie malenkie. Trochę kapy bylo po samym zabiegu. Przez tydzien nie mogl myc glowy, na początku mial swiatlowstret, ale teraz jest mega zadowolony. Pliszka - ja mam troche wystającą prawą trójke, ale jak orto powie ze trzeba rwac np czwórkę to sie nie zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Fajny ten ogrodek. Chyba tez go zamowię. Mała jest na etapie wyciągania i chwytania takich dyndających miskow wiec z ogrodkiem tez sobie poradzi:) Dzis dwa razy sama sobie wyjela smoczek z buzi, nie w sensie ze wypadl, chwycila za kółeczko i i sobie wyjela. Pewnie to przypadkiem, ale mnie rozwalilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie odkrylam, ze malemu ta skorka sie luszczyla od jakiegos napa w bluzeczce :o Jaka ja jestem glupia. Po prostu wystawalo i go podraznialo, w sumie mnie to tez dziwilo, ze mu sie skora luszczy w jednym miejscu cm x cm :o pliszka ja wyrywam gorna czworke i w to miejsce wstawiam licówkę. Nie mam wyjscia a lekarz mowil, ze jakas korona czy jak to sie nazywa zeby wstawiac to sie nie oplaca bo trzeba 2 zeby po bokach piłowac. A wiadomo ile wkret kosztuje, a jak sie nie przyjmie to lipa trzeba bedzie piłowac :o hehe usmiałam sie z tej kawy :D chimerka moj smoczek tez sobie wyciaga a potem piszczy :) Pewnie wiecej w tym przypadku niz jego swiadomych działań :D chimerka zaklada aparat na zeby, oko robi oczka a ja cycki :D Kazda cos, z ta korekta oczu tez sie zastanawialam kiedys. Ale ja mam malutka wade. Ale poczytam co i jak. Moze kiedys sie zdecyduje. Moj maly jak lezy na brzuszku to mu wlaczam zawsze tego teletubisia co pokazywalam wczesniej i maluszek sie cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam w sklepie takie cos podobne jak okoko chce zamowic i chyba tez kupie. Maly na macie bedzie lezal i sie bawil. dla wiekszych dzieciaczkow, smieszne :) http://www.bartsmit.com/shop/productDetail.php?fh_params=fh_eds%3D%25c3%259f%26omitxmldecl%3Dyes%26fh_secondid%3D190324%26fh_lister_pos%3D3%26fh_location%3D%252f%252fbartsmit%252fnl_NL%252fcategories%253c%257bbartsmit_2_2__1%257d%252fcategories%253c%257bbartsmit_2_2__1_4_4__0%257d%26fh_refview%3Dlister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczyny co jest dobre do nosa - co to jest ta frida macie moze linka i gdzie to mozna kupic ? My uzywamy gruszki mala sie smieje ale slabo wyciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Vanilka - ta Frida to jest wlasnie glutownica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby ale mam meksyk w domu!!!!!! Właściciel mi biega po pokojach z robotnikami , mała na rekach pies na smyczy przy kaloryferze i jeszcze koktawy madziar przyszedł żeby mu zabookować bilet do budapesztu bo sie chudak jeszcze visy nie dorobił, ja tu odpadne dzisiaj jak boga kocham. za godzine ma przyjść właścicel jeszcze raz bo musimy iść do sąsiadów bo są na wakacjach , dobrze że to mooi dobrzy znajomi bo juz do nich dzwoniłam ze musze im wejsc na chate bo cos z dachem robią jessuuu mam nadzieje, że si emała ni eobudzi bo bedzie kapa bo znowu bedzie na rece, ło jesssuuu uffff kawa dobra żecz:) ja znowu o kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziweczyny! podczytywałam tem topik już kiedyś a teraz już od miesiąca planuję sie przyłączyć ale niegdy nie mogłam się wyrobić żeby być ma bieżąco i jeszcze coś napisać. ;-P te wasze pogaduchy to jak balsam dla duszy dosłownie! niedawno sie przerpowadzilisy, siedze sama jak wilk na puszczy bo nie ma do kogo paszczy otworzyć, tematu kupek omówić itp. ;-P przygarniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka małą w chustę zapakuj, to jak będziesz chodzić, to się nie obudzi :). A jak się obudzi to się nie będzie złościć. Ja chustę w domu też zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zrobiłam małej badanie na rotawirusa i już nie ma:)) Jutro idziemy na szczepienie... Ale za to ja mam kamicę żółciową i stad te moje bóle i złe próby wątrobowe, także tabletki odstawiłam już z miesiąc temu, brałam jak Karusia-Azalię...Także teraz tylko prezerwatywy bo na spiralkę się zdecydowałam ale jakoś nie mam kiedy iść... A tak wogóle to po porodzie wogóle nie mam ochoty na seks:( Masakra Oczko - też ten ogródek zabaw zamówiłam na Mikołaja:) Anabanana - staniczki przyszły, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi--->jasne że przygarniemy.Witaj!!! pliszka---.jak ja kocham takie dni...masakra...ale dzielna jesteś dasz radę.Masz pewnie tak jak ja ,że czekasz aż będzie noc,ciemno,dziecko wykąpane i trochę czasu dla siebie ,nie?Twoja kawa pobila mojego racucha!;-) ja też cycuszki chcę nowiutkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia ale ty tzytzki masz całkiem całkiem :D. Idę jutro do sklepu :D Hehehe tego co ostatnio :). Dramat, nie mam pomysłu na prezenty gwiazdkowe, a muszę ich trochę kupić. Podrzućcie pomysły dla 2 letniej dziewczynki, 3 letniego chłopca, 6 letniego chłopca i 7 latka :). Kurcze trochę tych dzieci jest :). LadyMia, spirala jak na razie spoko. Nie odczuwam prawie żadnych objawów jej posiadania, oprócz zwiększonej wydzieliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzienks! :) chyba juz sie od was uzalezniłam! jak tu raz dziennie nie zajrze to mnie ciekawosc bierze co tam sie podziało. :P moj babel, a raczej bablica Emilka biega po gornych centylach. wszyscy oczy wyrapiaja, ze takie duze dziecko a ponoc przy karmieniu piersia utuczyc nie mozna! tylko czekac az przy kolejnym szczepieniu kaza mi ja "odchudzac"! Karusia i Szylisia - mchyba wy miałyści etaki eproblem, bierzecie sie za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi-mami Witaj :) Racja, czytanie tego co napisały dziewczyny to jak uzależnienie ha ha :-D Ja jestem tu dopiero od sierpnia. Poświęciłam całą noc żeby choć \"po łebkach\" przeczytać i zaznajomic się z dziewczynami :) Wszystkie są super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze sa super tez sie zdazylam zorientowac :) nie słódze, stwierdzam fakt! mam nadzieje sie tu zadomowic bo bardzo mi brakuje towarzystaw takich agenciar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo emi memi. z ta smietana to jeszcze Magdulka :) POSZLI . mala ma temp.kurwa mac.teraz ja karmie i ululam i potem napisze co i jak.ale to przeziebienie raczej nie jest... BROMBA----> no napiszesz co i jak czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka ---3maj sie emi-->moja na niecałe 4 miesiace wazy 9 kg.jutro bede dokładnie wiedziała ile bo ide szczepic i wazyc.nic nie robie oprócz wprowadzenia warzyw za jedno mleko oko jak dam rade pójde z toba daj cynk moze to jajos ogarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jak miala 7tyg wazyła 6.300! na poczatki jak mnie lekarka i pielegniarka dopytywaly czy czyms dokarmiam nie iwadzialam o co im chodzi ale jak spojrzalam na siatki centylowe i wyszło ze ponad 97 to oczy mialam chyba jak 5zl! niedlugo idziemy na kolejne szczepienie to psrawdze wage. Karusia nie pamietasz ile twoja wazyla przy 1.szczepieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi mami witaj w gronie szurnietych mamusiek, ktore prawą ręką piszą a lewą wciskają dzieciom cyce, które zamiast mydełka kawy używaja, robia kupę racuchami, wypłakuja się taksówkarzom, robią sobie nowe cycki, zęby, oczy i co tam sobie jeszcze wymyślisz, które co jakis czas na moment znikają bo im sie świat na leb wali - ale wracają silniejsze. Witaj w gronie pieprzniętych mamusiek wąchających kupki, opisujących bardzo obrazowo przeróżne wydzieliny, mających hossy i bessy (lub beksy jak kto woli). Witaj w gronie zwariowanych kobiałek, które dobrze czują się w sierpniowym sosie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×