Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ttaaaakkkkiego posta mi wpierdzieliło... Widocznie głupi był. Oczko pliszka ma niezly pomysł z tym wykładem. W kinie z Mikim juz byłaś, teraz czas na uczelnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko-tak tu nas duzo ze jak sie chce odpisac kazdemu to takie epopeje wychodza, i nikt nie czuje sie pominiety Co do ilosci jedzenia to u niej jest roznie,zazwyczaj zjada ok 5 razy dziennie 130-150 ml.Tydzien temu bylismy u lekarza i mala ladnie przybiera a lekarka powiedzila ze nawet za szybko wazyla 6,510kg wiec wage do wieku ma ok-tak mi sie wydaje porownujac z waszymi dzieciaczkami. Urodzeniowa 3550, 1 m-ac 3550, 1,5 miesiaca 4400, 3 miesiace 6510, Tylko po pierwszym miesiacu nic nie przybrala wiec ten przyrost teraz bardzo przyspieszyl i lekarka sie obawia ze jak mala bedzie tak przybierala to bedzie za duzo wazyc w stosunku do wieku. Wczesniej karmilam ja co 3 godz niezaleznie od tego czy domagala sie jedzenia ale zjadala zawsze cos.Teraz czekam az zglodnieje zwykle co 3,5-4 godz.ale sporo posilkow przesypia wiec chyba tyle nie potrzebuje no i czesto ulewa.Waszym dzieciaczkom tez sie to czesto zdarza ulac?Wiem ze do 6 miesiaca to normalne ale jestem ciekawa jak u Waszych pociech. A jesli chodzi o smoczek to mala bez niego nie zasnie,a jak juz usnie i smoczek jej wypadnie lub wypluje to za jakis czas sie budzi i marudzi i wlasnie wtedy jak zacznie glosniej marudzic to mnie wola(tak to odbieram) no i wkladam jej smoka i spi dalej poki twardo nie zasnie. Smoczek mala dostaje tylko do spania i w awaryjnych sytuacjach jak placze ale chcialabym ja od niego odzwyczaic bo wiem, ze pozniej sa z tym problemy.Czytalam ,ze najlepiej rozpoczac odzwycajanie w okresie od 3-6 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie łykam jakiś pieroństwo już 3 dzień - ale zawsze tak mialam, ze po przerwie w braniu tabsów pierwsze opakowanie musialam wpierdzielić i łapać się jeszcze dodatkowych srodków. dopiero przy drugim poakowaniu byłam spokojna. Tak więc aby do nastepnęj @:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bez tego smoka to moja bedzie podrapana i bez oczu....ja sama nie wiem ....skąd u niej to drapanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to drapanie to chyba standart Ivo raz włożył sobie palec pod powieke. Serio. Ztwierdziłam, ze jakby sie miał drapnac to by go to zabolało i by wyjał tego palucha z oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj poczekaj, zanim doszłam co to jest poakowanie myslałam , że to od koktać....czysta blondyna ze mnie tylko, że farbowana. Koktać to sie jąkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz Pliszka Ty się koktasz (superanckie słowo) a mnie kutwa literki w wyrazach miejscami sie wredne zamieniają. a najgorsze, że ja nei weim jka to się nazyaw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palcopląs. cholera mała sie rozbudziła i co 5 min biegam żeby sprawdzić sytuacje a ta mała się śmieje ..a mi sie tak chce dymka.... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Anabanana - Oko ma absolutną rację, zawsze jestes matka karmiącą:) Ahatka - witaj i pewnie zgodzisz sie ze mna, ze Zuzia to piekne imie:) Chociaz w tym czasie zrobilo sie cholernie pospolite, niestety. Jak zawolamy nasze corki w piaskownicy to 50% dziewczynek sie odwroci. Julka - karmie modyfikowanym i podaje dziennie, kroplę wit. D. Tak zalecila moja pediatra. Zazdroszczę Wam tych spiochów. Kurde, dzis czekalam w aucie na chlopa i z nudow czytalam ksiazeczkę zdrowia malej (z braku innej lektury), z przodu są jakies tam pierdoly i m.in wyczytalam, ze 3-miesięczniak spi srednio 15 godz na dobę. Mala 3 miesiace skonczy za 11 dni, a ja juz teraz nie moge doliczyc sie tych 15 godzin. A z tylu są takie wykresy z centylami i tutaj z kolei wszystko ma ksiazkowo, zgodnie z wykresem, obwod glowki, wzrost i waga. Ahatka - podobnie jak Ty karmilam piersią tylko przez miesiąc, i tydzien. W ogole mi tego nie brakuje. Uwazam, ze to byla najwieksza kleska w moim macierzynstwie, rano jeszcze bylo znosnie, ale pod wieczor karmilam malą po godzinę co godzinę. Jakis totalny dramat. Nie moglam niczego zaplanowac, nigdzie wyjsc, wprowadzić jakiegos planu dzialania. Mala malo przybierala na wadze. Wszystko sie zmienilo po wprowadzeniu Nana... I wiem, ze to moze bedzie troche na wyrost, ale mysle, ze kolejnego dziecka/dzieci nie będę karmila piersią. Kobity, my z mężem totalnie bez anty. Jeżeli sie przytrafi to dobrze, jezeli nie to rowniez dobrze. U mnie wciąż brak okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ssię przyznaje, że na samym końcu ciąży wydałam kilka stówek na Angel Care i teraz biegam na dymka ze spokojem. I wręcz nie potrafie sobię wyobrazić, ze tego ustrojstwa nie mam. Kupiłam to bo mialam jazdy odnośnie nagłej śmierci łóżeczkowej a to cudo monitoruje tez oddech. Boska rzecz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka---> bedziesz zakładać topic Sierpnówki 2009 :) ale by było fajnie. Ja zawsze chciałam mieć jedno po drugim , ale jak zwykle los mi pokrzyżował plany. ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka, ahatka - Zuzia to piekne imię!!!! Tak miała na imie moja mama. anabanana - no fakt, zdobywasz u mnie pseudo ALMA MATHER;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba tez to mam i pare razy dobrze, że sobie zebów nie wybiłam w biegu , bo czasem jakoś głośniejszy był niż mała ...np jak gadałą z aniołkami to ja leciałam bo płacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Jeżisz Maria - ja juz marzę o dymku, i nawet moje cieniasy gdzies wykopalam sprzed ciązy, czy raczej z jej początku, ale zero ognia w domu. Totalne zero, przeszukalam wszystko! Fajnie byloby gdyby sie udalo, ale tym razem pewnie bylaby juz w ogole totalna kapa z ustaleniem dobrego terminu. Zero okresu, owul nie wiadomo kiedy, bzykano dziennie. Mysle, ze moj termin 17.08 byl solidnie chybiony, bo wszystko tez bylo tak trochę nie wiadomo kiedy, fakt ze byl okres, ale cykle mialam max dlugie wiec owul tez pewnie roznie wypadala. Stąd to wszystko sie tak przeciągnęło, myślę! Anabanana - niech zyje Alma Mother!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
A ja sie pobeksalam na dzien dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka - ładne zdjecia, podoba mi sie malutka :) W ogole lubie czarno- biale foty. brombabomba- slyszalam to samo o cerazette, w ogole bralam je tylko przez tydzien mojego karmienia i mam wrazenie, ze po nich mialam jeszcze mniej mleka. Trzeba by bylo kilka pokolen zbadac jak one reaguja na dzieci zwlaszcza chlopcow zeby wiedziec, ze sa bezpieczne. A sa nowe. okoko- ale numer z niania, wiem sama co to znacza cudowne wyklady :) Mialam kilku takich prof na studiach. W ogole powiem Wam, ze przez 3 lata licenjatu mialam tylko 8 przedmiotow, a moja kolezanka z pl kolo 40 :) na Juno bylam w ciazy z mezem, bardzo mi sie film podobal, nawet sie poplakalismy :) Podobal sie Tobie? Swietnie zrobiony wg mnie. Moj maly poki co nie wie, ze ma nogi... ahatka u mnie tak: urodzeniowa 3550 6 tyg 5620 9 tyg 5785 3 mies 6995 czyli przybiera ladnie i moze nie powinnam mu dawac jesc na spiocha, nie ma niestety zlotego srodka. Jak nie je od poludnia do nast dnia rano to mnie to martwi. Co do smoczka to ja daje tylko przed snem bo on ma ochote, jak zasnie to po jakims czasie albo wypluje albo mu wypadnie i on sie tym nie przejmuje. chimerka jak zalozysz sierpiem 2009 bedzie fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko---.matko założycielko spróbuj z miałym iść-najwyzej wyjdziesz.Ja dziś małą w chustę i na zebranie na 18 a jutro na 9.10 na dzień otwarty do Emilii,a w czwartek za zdrową stronę z całym towarzystwem-wszyscy do szczepienia. ja biorę azalię bo tańsza od cerazette ale to to samo.Mleka nie mammniej,przy emilii też brałam coś podobnego tylko nie pamiętam nazwy,wiem,że było droższe.Brałam tyle ile ją karmilam--3 lata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×