Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

sory za bledy i literowki ale jak zwykle mam mala przy cycu,a gdzie sie podziewaha pliszka, bromba bo szylusiajuz calkiem chyba o nas zapomniala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyglądałam. Hmmm ponoć dobrze, chcoiaż pluję sobię w brodę że słuchałam innych. Niby suknia nie ważna, ale żałuję, że słuchałam tych co mówili, że nie wypada. Chociaż moja kiecka była pomiędzy ślubną a wizytową. Niektózy nawet myśleli, że to awangarda ślubna :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za rady :) malir suknia ladna ale trzeba byc smuklym i wysokim, ja wysoka jestem z figura gorzej. Ty jestes szczupla i ladnie lezala. Ja juz suknie wybralam, jestem zdecydowana... Ma gorset do tego dluga spodnica z trenem, z przodu prosta a z tylu ma cudnie pomarszczony taki jakby tren. Nie wiem jak to sie nazywa ale efekt jest. Poszukam na ich stronie i Wam pokarze bo mi nie pozwolili zrobic fotki :P Model 2008 wiec tez obnizona troszke cena wiec jestem zadolona :D oczko pokarzesz swoja na poczcie naszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kreseczki- sukienka ladna, ale ja nie chce ramiaczek... boze jaka ja wybredna jestem :o anabanana a mi sie Twoja z cywilnego bardzo podoba, jest sliczna, naprawde ladnie wygladalas. Tylko ja do kosciola szukam wiec tez odpada zreszta ja juz znalazlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie podwójnie na wspominanie wzięło. raz to temat sukienkowy i od razu mój ślub i wesele przed oczami. :P Kurcze, kiedy to było... mam wrażenie, że wieki całe a to dopiero 3 lata. :) ja miałam sukienkę z cymbeline, taką rybią, jak to ananabanana pisze. :) koronkową. właśnie koronkowe, ew gładkie najbardziej mi się podobają bo inne to mi się często z bezą kojarzą. :P Julka grunt to dobry salon. dobry to znaczy taki z dobrym personelem. jeśli babki znają się na rzeczy to każdemu potrafią odpowiednią sukienkę dobrać. w kilku znanych przypadkach się sprawdziło. :) ja polecam salony madonny ale pewnie już tam byłaś skoro mierzyłaś pronovias. moja siostra korzystała z tego w krakowie, na florianskiej chyba jest, jeśli dobrze pamiętam. szefowa ma tam świetne oko. niektóre faktycznie b drogie ale część jest i piękna i cenowo przystępna. nie marudź z tym wielorybem bo naprawdę dobrze wyglądasz. bardzo proporcjonalna jesteś a to przy doborze stroju bardzo ważne. a drugie moje dzisiejsze wspominki to ciążowe. :) była u mnie koleżanka i pochwaliła się że jest w ciąży, 7tydz. ciąży może nie miałam idealnej i oczywiści przy końcu już trochę marudziłam ale bardzo miło ją wspominam i kiedy widzę jakąś dziewczynę w ciąży to mnie jakieś wzruszenie, rozczulenie nachodzi i myślę , że już znowu mogłabym być w ciąży. chyba się we mnie jakaś matka polka rodzicielka budzi! ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze gunia Twoja widzialam tez ladna ja tez mam gorset wlasnie ale caly prawie jest wtsadzany kamieiami, tego svarowskiego a spodnica spokojniejsza nie moge jej znalezc na ich stronie jak znajde to pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Emi-mami - ja tez moglabym cały czas w ciąży chodzic. Fakt, ciążę miałam filmową (poród gorzej:), a 16.12 jest rocznica zrobienia testu, mam nawet fotkę testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Emi-mami - ja tez moglabym cały czas w ciąży chodzic. Fakt, ciążę miałam filmową (poród gorzej:), a 16.12 jest rocznica zrobienia testu, mam nawet fotkę testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wysłałam swoje zdjęcia. Dziewczyny tak oglądam wasze fotki i stwierdzam, że każda panna młoda wygląda pięknie. Dziewczyny wyglądałyście pięknie :). A jakoś tak oglądnęłam swoje zdjecia i w ogóle dzuje się tak jakby mnie tam nie było. Nic nie pamiętam. Było ponoć całkiem miło. :D A test hehehe. Wiecie co, dostałam na rocznicę naszego bycia razem album i do niego dołączoną książkę z smsami, które do siebie pisaliśmy zanim się spotkaliśmy :D. A teraz chyba zrobimy taką ksiażeczkę z naszej ciąży. Mój mąż wszystkie smsy, przechowuje na komputerze. Wszystkie... :D I dzisiaj mi tak czytał. Hehehehe. Wspominki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko ja mam cały stos listów od Męża i drugi stos ze spisanymi smsami. Przez lata zanim zamieszkaliśmy razem to się troche tego uzbierało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> super sukienka :-) ślicznie wyglądałaś normalne nie mogę się napatrzyć na te Twoje zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego głupi my sie poznaliśmy w knajpie o 6 rano byłam tak rozimprezowana że napisałam mu zły numer telefonu i wiecie co przy przeprowadzce znalazłam ta karteluszkę u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka wcale szczupła nie jestem podstawa to dobry krawiec i wyyyysokie obcasy ja miałam takie 10.5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jatez mam swoje2 testy sa w albumie malej tj mam album martyny zaczyna sie odtestow, wynikow bt hcg wszystkich zdjec usg 2d i 4d potem zdjecia brzuszka zdjecie przed wyjazdem na porodowke no i juz martynki po kolei a tych archiwalnych smsow zazdroszcze wam... topiekna i wyjatkowapamiatka... na maila przesle wam zaraz zdjecia mojej martini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karusia :) Julka - te ramiączka byly przyczepione specjalnie, żeby lepiej sie kiecka trzymala. Prawie w każdej wersji sukni ślubnej doczepiają i odpinają ramiączka, nawet przy gorsetach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja swój ślub brałam 7.07.2007 o 17.17 :-) cywilny tylko bo kościelnego nie mogłam...nie mieliśmy gości ,tylko świadkowie byli,nawet rodzice o niczym nie wiedzieli:-)taka jestem wyrodna:-)do ślubu mieliśmy iść w dżinsach ale świadkowa nas postraszyła,że jak zrobimy bydło i nie ubierzemy się jak ludzie to spali się ze wstydu i wygrzebałam jakąś tam kieckę z szafy dzień przed ślubem i było.A mój mąż ,że tyle młodszy to śmialiśmy się,że zapodał garniak z komunii i gitara:-)wysłałam wam na maila zdjęcia.a jak pani nas prosiła do sali to spytała czy poczekać,aż reszta gości dojedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam na mailazdjecia, haha popatrzcie na to w fotelikyu w kapieli jaka moja ma faldki :-) a wazy 7600 imierzy 57cm ale chyba bedzie baba po mamie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemymiez 1 rocznice 29.grudnia a tez byli tylko moja sis(swiadkowa) z mezem siostra meza z mezem (swiadek ) i ich corka rodzice owszem wiedzieli ale nie byli bo powiedzie;lismy ze tylko chcemy teraz swiadkow a na koscielnym beda wszyscy rodzice goscie no i impreza :-) a znajomyk mktorzy chcieli wpasc na cywilny zakazalismy hahaha atak z innej beczki moja mala dzis jadla warzywa z indykiem ale plula wiec starlam jej swiezrgo jablka zobaczymy czy dostane wysypki czy nie no iteraz jej dalam kawalek bulki do pozuci a tak wogole zaczme jej dawacpietke od chleba i chrupki kukurydziane niech juz sobie ciumka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana czy mała zadowolona jest z tego fotelika? Sprawdza się ?? A Martynka to ma tylko 57 cm ????? Ależ Was dziewczyny na wspomnienia wzięło... :) Ja też podesłałabym fotkę z mojego ślubu ale nie wiem gdzie płytkę ze zdjęciami mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej malamierzy 67cm :-) a fotelik dostalysmy w prezencie i jestem bardzo zadowolona mala bawi sie obserwuje nozki a ja moge sie spokojnie umyc wytrzec nabalsamowac i dopiero mala myje na koncu naprawde polecam :-) magdulka poszukaj plute i wyslij fotki ze slubu:-) a ciedsze sie zewam siemoja sukienka podoba ja szukalam dlugo az wkoncu znalazlam i zgadnijcie za ile ja kupilam hahaha 120zl :-) moj maz obkupil na slub za ponad 1tys zl bo zakupy eleganckie tylko w sunsecie robi a panna mloda miala sukienke za 120 hahaha bielizne mialam drozsza niz sukienka :-) ale ja w korzysnych zakupach jestem dobra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Anabanana a co ja się ozastanawiałam której to dzieciaki na NK mają takie stroje. Mega, ty kupiłaś cały komplet. Nad tym fotelikiem myślę, ale Miki jeszcze nie siedzi, także czekamy i na razie korzystamy z wanienki. Ja kieckę kupiłam hmm średnio, za niewiele więcej miałabym ślubną. Ale dziękuję Malir, że ci się podba :). Karusia, a ty mi powiedz jak Miśka się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko---.>dobrze już katar ma byłam u lekarza bo kaszlała ale okazało się że to od kataru nawet leków nie ma:-)ale z polem uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze się pochwalić, że dziś po raz pierwszy od dwóch miesięcy wykąpaliśmy Majkę w jej wanience !! I jestem sczęśliwa bo nie wrzeszczała, nie płakała a wręcz była wesoła, pluskała rączkami i nóżkami :-D Jednak dużo dała nasza wspólna kąpiel. Mała się oswoiła z wodą, poczuła bezpiecznie i wreszcie mogliśmy ją wykąpać bez stresu :) Anabanana rozważam zakupienia takiego fotelika :) Ja się napatrzyć nie mogę na tą Twoją ślicznotkę... Zarąbiście wygląda w tych pajacykach :-D Pliszka coś nam dziś przepadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja malausnela a ja wyjelam kartony z ozdobami swiatecznymi i zabieramsie za dekorowanie domu:-) juz niemoge doczekac sie choinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×