Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ja ide z mała 2 stycznia do szczepienia to bede dokładnie wiedziała ile wazy ale na pewno ponad 10 kg.Wolę nie wiedzieć chyba.Byłam dziś na rozmowie w urzędzie skarbowym,pisałam test z ordynacji podatkowej i egzekucji w administracji -na 5 osób miałam najlepszy wynik,potem rozmowa z naczelnikiem na której lało mi się mleko z cycków:-)odp mam mieć po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane dawno mnie nie było ale dpadła mnie złośliwość rzeczy martwych, mój komp padł na amen :) teraz chyba będzie dobrze... Konrad 12.12.08 skończył 4 miesiące i wyszedł mu pierwszy ząbek :) w święta (25.12) wyszedł mu drugi, ślini się na potęge, a w piątek idziemy do szczepienia to powiem wam ile waży, ale pewno już z 8kg, bo 21.11 byliśmy też na szczepieniu i miał 7300g więc pewno 8kg teraz ma , reszta po staremu, jedziemu na cycu i od 2 tyg daje mu na zmiane nutramigen (ma skaze białkową) i raz dziennie obiadek, lub kaszke z owocami ze słoiczka, prześle nowe fotki bo już wielki ten mój synek, a podajcie mi hasło naszego meila bo nie pamiętam GG 5493936 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia- Twoj synek jest duzo wyzszy od mojego, a i mniej wazy. Moj ma 65 cm a wazy prawie 9 kg. Troche mnie martwi ta waga, ale pediatra pociesza, ze to genetyczne i ze wyrosnie (maz jest wysoki i duzy). A fotelik znalazlam taki, ktory ma dwie grupy w jednym, tj. od 0 do 1+. Chyba bede musiala kupic, bo dluzej juz nie wysiedzi w tym, co ma. Meczy sie w nim biedaczek. No i ta dodatek sie przeziebil - kaszle, kicha i cos mu lezy na oskrzelach. idziemy dzis do lekarza zeby go osluchal, bo nie chce zeby spadlo mu na pluca. Karusia - moj maly goni z waga Michalinke ;) Anabanana - odwazna jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy dostałyscie juz wszystkie paczki dla dzieciakow?Bo ja dopiero dostałam z Hippa i nic wiecej a jakie jeszcze wam przyszły i co w nich było?Ja pamietam ze jak Kinia była mała to dostałam z netle,nutrici chyba ze dwie.A teraz tylko hipp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Gunia222 mi ciągle przychodzą z bebilonu, najpierw małe próbki mleka a ostatnio całą puchę dostałam, z gerbera deserki obiadki i herbatki no i z hippa tak samo plus próbki kremów i próbkę oliwki. Z bebilonu dostaje co miesiąc z listem "Twój maluszek właśnie skończył miesiąc... 2 msc... 3 msc... 4 msc" Ciekawe do kiedy będę to dostawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie, ja nic nie dostałam:(( dziewczyny ile maluszki powinny przybywać na wadze tygodniowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tego nie dostawałam. izula--->nie wiem ile powinno przybierac dziecko ale cos mi sie obiło ze nie mniej niz 150g tygodniowo.Moja potrafiła w pierwszy miesiąc przybrac 2 kg ale na szczescie juz zwolniła z przybieraniem na wadze ale tak czy inaczej ciezko jest nosic takiego kloka .Moja nadal na piersi plus zupka i owoc ale moje mleczko jest nadal głównym jej pozywieniem.Jestem rozleniwiona i mi tak wygodnie bo nie musze myslec kiedy ostatnio jadła czy moge wyjscczy moze bedzie głodna.Wygodnictwo po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Ja już jestem w Krakowie. Nie było źle, w sumie 3,5 godziny jazdy z przerwą na jedzenie Mikiego. Myślałam, że w dniu dzisiejszym będzie znacznie gorzej. Trochę mi smutno. Już mam serdecznie dość tego jeżdzenia. Tęskni mi się za wszystkimi. Jutro sylwek. Impreza u nas. Odstałam dzisiaj swoje w sklepie. Musiałam zrobić zakupy bo lodówa pusta, do tego coś na jutro. Oczywiście takich rzeczy jak piersi z kurczaka, bądz indyka wyszły. Jutro muszę dokupić. Muszę się pochwalić, że mam nowego sprzęciora. Mój laptop zaczął się sypać, pochodziliśmy po sklepach, aż w końcu zadzwoniliśmy do kumpla. A on załatwił mi nowego :D. Ale jestem mega happy :D. W końcu normalnie mogę pracować. Ekran nie drga, kabel nie odpada. Na razie się uczę, bo na vista jeszcze nie pracowałam :) Miki całkiem nieźle zniósł ten urlop. W sumie coś tam mu chyba w tej paszczy wyłazi, bo non stop wsadza coś do buzi, ślini się na potęge. Dramat. Poza tym nie bardzo chce jeść stałe pokarmy, a gryzak, który wcześniej był niedobry bo ostry, teraz jest najlepszym przyjacielem. Jutro muszę jeszcze zrobić mu zupę, bo rozmroził mi się królik, także muszę go wykorzystać. Muszę tylko warzyw dokupić. No a na imprezkę każdy przynosi coś, a ja stwierdziłam, że postawię grilla elektrycznego, zrobię szaszłyki, pokroję warzyw do upieczenia, ser żółty do roztopienia, orzechy prażone i takie tam :D. Ja się nie narobię :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy? Gdzie się podziałyście. Ja już z nężem od 9 sprzątamy. Teraz mam chwilę przerwy na kawę. Zaglądam na kafe a tu cisza jak makiem zasiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynia ma zapalenie oskrzeli ;( nie wzielam opieki od lekarki bo nie wiem czy moge jak jesytem na urlopie. Boze ale jestem smutna, chodze i placze. Dostala Summamed.W poniedzialek do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u nas tez przygotowania do imprezki,dom udekorowany balonami i serpentynami;-) mala ubrana w elegancka sukienke hak wkoncu tojekj puierwszy sylwester! mazpojechal doberlina po szwagierke mala dojada i leimy pospaceroewac i dokupic jwszcze cos do jedzenia ;) ja dostalam paczki z hippa, gerbera. pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego w 2009 r spelnienia marzen i zadowolenia z pociech !!!!!!!!!!! a sobie zycze dzidzi # 2 :):):):):):):):):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Już wam składałam życzenia noworoczne. Ale wszystiego naj naj naj, po raz kolejny :). Dużo zdrowia dla dzieci, żeby się ładnie rozwijały, były piękne i mądre no i wiadomo grzeczne. A dla nas żeby nam waga z przed ciąży szybko wróciła. Żebyśmy się opodobały naszym facetom i sobie, żebyśmy sie wysypiały, zawsze miały czas na dobrą książkę, dużo kasy na własne zachcianki. Żeby nasi pracodawcy byli wyrozumiali i wspaniali :). I w ogóle naj naj naj. Sobie życzę dużo wytrzymałości i więcej pieniędzy na remont :D. To tak na ten rok :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja rowniez dołączam sie do życzen! ;) wszystkiego najlepszego w Nowym 2009 Roku! ps. ktora jutro idzie 1szy dzien do pracy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,wszystkiego najlepszegow tym nowymroku!!! jak tampo zabawie? my przywitalismy nowy rokz naszamartynka i znajomymi,mala bawilasie z nami a po1 na sileja ispialam...masakra ztym jej nie spaniem,mybawilismy sie do 3ciej wiec dzis odsyaialismy do13tej :-) alebylismytez na rodzinnym spacerku i zaszlismy na imprezkenoworocznmado wujkow:-) teraz malausnelaw ramionach tatusiaktory wyleguje sie na sofie a ja dojadam salatki z wczoraj ;-) moje postanowienie:konieczeslodyczami,tj jesc jew normalnych ilosciach anie pozerac;-) hmm dzwonoiladzis siostra i mowila ze ma serniczek a ja juz tylko o nimmysle i mam wielke ssanie na slodkosci,oj to bedzie trudny odwyk napewno ciezszy niz zycaniepalenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki..Wszystkiego dobrego w tym nowym roku !!! my bylismy na imprezce u znajomych a mały spał jak zabity u babci... ja wracam do pracy w poniedzialek..masakra juz mi sie chce ryczec jak sobie pomysle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! WSZYSTKIEGO NAJ- I CZEGO TAM JESZCZE SOBIE SAME ZYCZYCIE! esab -> nie lam sie, nie jestes sama. Ja wracam do pracy 16 stycznia, a maly do zlobka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pitole dziewczyny śpicie? Ja i Miki jesteśmy chorzy. Biedne moje maleństwo. Dobrze, że mąż jest w domu, to on dba o cały ten maly szpital. Leci właśnie zaraz kupić nawilżacz, bo jest dramat. Takie mamy suche powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry babeczki !!!! Ja mam dzisiaj wolne i biegam z małą w szlafroku :P Mama ma wychodne. Kupiłam maej krzesełko chicco pooly II swietnew sumie mślałam nad czymś tańszym ale przekonałą mnie regulacja orajtycznie wszystkiego, nóg oparc itd. a i kupiłam sobie perfumy terrego muglera angel i moja koleżanka skwitowałą ze śmierdze jak stara kurwa żydowska....ehhh nie ma to jak byc trendy... oczko --znalazłaś film którergo szukałaś? Ja przynisłam z roboty jakiegoś wirusa ja umierałam , potem mama a małej nic nie było w co dalej nie moge uwierzyć , jak to się stało . Tym bardziej ze my razem śpimy... odpukać na razie jeszcze nei była chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty, nie znalazłam. Kazali mi się kontaktować z producentem tego filmu :D. No ja mam nadzieję, że Mikiemu przejdzie szybko, szkoda mi go, mały bidula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko biedulo zdrowia wam życzę pliszka--->ja angel od lat uwielbiam i są dla mnie zdecydowanie number one:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie konczy urlop i 26 stycznia powinnam wracac, ale pojde na tydzien na L4 aby wrocic od 2ego lutego. kurde szlag mnie trafia jak sobie pomnysle ;/ ja chce na wychowawczy;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×