Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Po prostu Julka, jakbym nie słuchała innych, to też miałabym kieckę taką typowo ślubną. A że się posłuchałam, to mam wyrzuty do siebie o to. No trudno. A wesele miałam normalne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula ja tez pisalam ze suknia piekna..jestdelikatna a zarazm baardzo szykowna.. Oko ale wogole nie myslicie o koscielnym? my wzielismy cywilny sami sobie po kryjomu :-P (rodzice wiedzieeli ale nikt inny) tylko ze swiadkami z mysla ze potem wezmiemy koscielny z rodzoicami,goscmi i impreza ale teraz jakos juz o ty, nie myslimy ale czujemy obowiazek wobec rodzicow.. hmm to ja chyba tez juz zakupie 4+, ale ja wam zazdroszcze tego spotkania w realu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmala kurcze twoja zosia jest super!!! piekna z niej smieszka i widze ze zabawyz psem tez juz sa jak u nas, pozatym kobieto nigdy nie powiedzialabym ze masz juz dwoch wyrosnietych synow.. swietna z ciebie babka!!!! dziewczyny macie jakies cwiczenia? jezeli tak to podeslijcie na maila bo ja do holery muszesie wkoncu za siebie wziac i zgubic ten brzuch!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabananana nie nie zamierzamy brać ślubu koscielnego. A co do ćwiczeń, ja jeszcze mam luz, ale tylko do końca lutego, bo karnet już czeka na kupienie. Idę na siłownię i basen :D. Ale polecam wam rewelkacyjną płytkę. Sama widziałam efekty po ćwiczeniu z nią. Nowy wymiar Cindy Crawford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są ćwiczenia skierowane głównie dla kobiet po ciąży, dbające o partie mięśni i ciała, które po porodzie i ciąży najbardziej ucierpiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacindy mam wlasnie cwiczena poporodzie a kiedys mialam jejtakie hardcorowe cwiczenia ze przypolowie15min rozgrzewki padalam na pysk.. no niestety kondycjau mnie zerowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te co ci mówię, są podzielone na zestaw, 10, 16 i 30 minutowy chyba. Te pierwsze 10 minutowe są luzackie i lekkie. Ogólnie nie padałam na pysk przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O MAM TA KASETE TO 30MIN CICZEN, ZESTW.1 10MIN LKKA ROZGRZEWKA ZESTAW.2 17MIN CWICZENIA-DOSKONALY DLA KOBIET CHCACYCH WROCIC DO FORMY PO URODZENIU DZECKA...hmm cos dla mnie..te sa lekkie fakt ale te inne to byly masakra aaa i video znalazlam ale kablajuz nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wracam na moja silownie za tydzien i bede chodzila juz regularnie. PRzyznaje sie bez bicica, ze w Polsc przytylam. Ale wiadomo jak jest albo jechalam w gosci albo mialam ludzi u siebie. I ciagle cos slodkiego do kawy sie jadlo. A szkoda bo tyle schudlam wczesniej... Ale to nic, bede cwiczyc a maz mi obiecal nocne poty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula----->sukienka-marzenie!!!! Lady---->zapraszamy na spotkanie,a jakże:-) ja się z terminem dostosuje:-) Miśka sama jeszcze nie siada,ale posadzona siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) przepraszam że przeszkadzam. Jestem lipcówką 2008 i moja córka do tej pory ulewa (ma pół roku). Podałam jej Nutriton i ulewanie ustąpiło, ale równie szybko pojawiły się biegunki ze śluzem. Nie mogę podać jej mleka AR, bo ona ma skazę białkową i mleko Nutramigen. Wiem że dzieci alergiczne częściej ulewają. Chciałabym zapytać, czy ktoś wie czym różni się Nutriton w żółtym opakowaniu od tego w niebieskim??? Bo firma jest ta sama. Waga też. Czy różni się składem??? Ja mam to w żółtym i odstawiłam go, ze względu na te biegunki. Tylko że nadal ulewa... nie wiem czy kupować drugą paczkę i testować, czy odpuścić... Tak czy siak - szkoda Dziecka, bo albo ulewa, albo ma biegunkę :o i jeszcze coś - czy to prawda że Nutriton zostaje wycofany??? Bo ciężko go teraz dostać w aptekach. Dziękuję za odpowiedzi 🌻 pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Ahoj kobity! Laski - kurde, nie wiem jakie tyłki mają Wasze maluchy, ale moja Zuzia nosi cały czas 3 i spokojnie ma jeszcze miejsce:) Zresztą one są chyba do 11kg. Choróbsko mnie chwytalo, prawdopodobnie mężuś mi je zapodal, ale chyba zdusilam końską dawką wit. C i Biseptolem. Chyba zadzialalo. Martwię się czy nie sprzedalismy Małej, bo rano mialam wrazenie, ze ma katar, ale nic nie bylam w stanie jej odciagnac z nosa. LadyMia - ja mam tak syfiastego neta i rowniez proszę o zmniejszanie fotek:) Popieram Cie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Rowniez musze sie swoim tylkiem zajac, bo cos mi sie coraz mniej podoba jego rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
news z ostatniej chwili..kolezanka sie odezwala na NK, przeprasza i chce oddac kase, ponoc to ja wyjebali. coz, tylko ta sprawa z dowodem..kurwa lęk zostal,,chocbym juz pewnie dostala jakies zawiadomienie jakbym miala jakis cudzy kredyt splacac. zreszta tak jak pisalam, na mnie sie juz nie da nic wziac bez poreczenia, zaswiadczenia o zarobkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie jak ja z tych stresów zeszczuplalam?? 3 kilosy w dol mi polecialo, 55 siadlo, weszlam juz we wszystkie dzinsy sprzed ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde--->a o dowodzie nic nie wspomniała? ja co do mleka z puszki sie nie wypowiadam,bo nie mam pojęcia bo moje na cycu jest. może ma nietolerancję nie tylko białka ale takze laktozy.poszłabym do lekarza bo nie jest to błaha sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko dobrze że przypomnialaś - ja też mam gdzieś w szufladzie nowy wymiar z Cindy :) Jak dla mnie byl super !! Ćwiczylam z tą plytą na rok przed ciążą - ten najdluższy program 40min - efekty byly ale jak pilnowalam dietki :) Zaraz idę odkopać :) Ona tam ćwiczyla karmiąc piersią o ile pamiętam :) więc może spróbuję choć na początek te krótkie, żeby zakwasów nie zlapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowod ponoc ona nosila. wiesz, podejrzewam ze goscia namierzyli w MORDZIE i musial zwinąc interes na jakis czas bo wczesniej zalatwial te egzaminy, szkoda tylko ze przy mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Julcia to ma taki chudy tyłek, że przy 3 to jeszcze rzepy na siebie zachodzą. I jeszcze na dokładkę ubzdurała sobie ostatnio żeby ją karmić na leżąco. Na rękach cycek jest be. Chyba zacznę ją powoli przyzwyczajać do butelki, albo do niekapka. po prostu Julka suknia śliczna. Zdjęcia naszych maluszków też są super.Pliszko Twoja mała wygląda jak królewna wybierająca się na bal w tej kreacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marzka:-)ja przewaznie karmie na lezaco,bo mi sie juz na rekach nie miesci i tak mi wygodniej. powiem wam ze moja mała uwielbia kaszki mleczno ryzowe ale daje jej tylko jak jedzie do tesciów bo w domu boje sie ze jak bedzie jadła to całkiem zapasnik sumo sie zrobi:-)acha, i jeszcze lubi deser który nazywa sie sałatka owocowa czy jakos tak z bobo vity kurde--->to nie moze ci oddac tego dowodu,bo ja jakas tepa jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia, dowod mi oddala przed swietami! tyle ze nie dala kartki z potwierdzeniem terminu egzama. bo go po prostu nie bylo wrr... a ja cipa zawierzylam i nie sprawdzilam tego w osrodku! wtedy moze bym i sie za luty zapisala..Boze ale ja naiwna jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anababanana - zdjęcia są idealne bo w małej rozdzielczości i otwierają mia się od razu:D A Martynka podobna do mamusi:) I jak już siedzi, moja Emilka to się od razu przewróciła do przodu jak ją wczoraj puściłam więc na razie jej nie zmuszam.. Co do choroby to chyba odpuszcza. Przynajmniej Emilka nie ma już takiego katarku. Tylko jeszcze kaszle. A daję jej syrop Bactrim i się trochę bałam bo różne opinie są na jego temat w necie. Masakra, ale człowiek to ma w głowie, naczyta się o czymś w internecie np o chorobach i wszystkie objawy odnajduje się u siebie:( Co do pieluszek to u nas nadal 3, mała waży 7200 a one są 4-9kg. A wogóle to dałam w dupe bo kupiłam Huggies\'y Premium wielką paczkę bo była na promocji i poza tym ze nie śmierdzą jak pampersy to u nas są do dupy:( Przeciekają i się wylewa rzadsza kupa. A teraz jak mała jest chora to nie chce zupek bo się krztusi i tylko cyc więc kupy są rzadkie. Dziewczyny ja nie wiem jak ja ją nauczę jeść. Zupki zje odrobinę łyżeczka i zaraz płacze, soczkiem pluje, kaszką pluje, tylko cyc, a już 5 miesięcy skończyła to musi jeść inne rzeczy:( Butelki też nie chce:( Nawet z moim odciągniętym mlekiem. Zaczyna mnie to martwic:( Ja 2 lata temu chodziłam na Aquaaerobik 3-4 razy w tyg i w 3 miesiące schudłam wtedy 10kg, bez diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Kurde no - ale za to masz piekna godz examu i zdasz z palcem w dupie, bo o 6 to nawet w Kraku ruchu chyba nie ma. Pare lat temu jezdzilam po Kraku po 3 piwach o 6 rano, jechalam z imprezy w Awarii do Kryspinowa czy czegos takiego i dalam rade, ale to zaden powod do dumy. Teraz jestem grzeczna i juz tego nie robie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Ja 4 lata temu chodzilam na fitness 3-4 razy w tyg i mialam tylek i cycek zajebisty;) A teraz ani jedno ani drugie nie jest nawet srednio fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka- o 6 15 mam tam byc, na bide jak wyjade na plac o 7 00 to bedzoe OK, o to mi chodzi, strzele ze dwie kawy, ze 2 Tigery, zjem Snickersa i jade dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×