Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Hej kochane czy któras z was mas karuzelkę plastikową nie pluszową?Bo ja chciałam kupic pluszową ale Bartus doatał od mojej mamy plastikową i ona tak sie tłuycze tzn jak grzechotki jak w nia walnie raczka badz nózką i musze ja do spania śiągac czy wy tez tak robicie?Pewnie z pluszową tak nie ma,ale cóż... Aha i cos odnosnie hippa.Uwielbiam wszystkie ich produkty,szczególnie ostatnio mleczko i \"przysmak na dobranoc\" moj mały wcina cały duzy słoiczek tego na noc,ale....wczoraj na jednym z forum przeczytrałam ze herbatki z Hippa te owocowe zawieraja cukier zwykły a bobovity nie,poszłam do półki sprawdzam-faktycznie-jabłkowa z melisa Bobovity nie zawiera cukru a malinowa Hippa owszem,jestem rozczarowana tymi herbatkami bo wolałam te z Hippa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha obejrzałam fotki: Julka-suknie urzeka,swietna...seroi! Lady mia-ciemne i długie zdecydowanie Anabanana-Martynia wymiata,piekna,urocza,całuje ja mocno :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia to że nie zawierają cukru zwykłego to nic, ale zawierają dekstrozę a to też cukier. I co do tego cukru to sprawdziłam wszystkie herbatki bobo vita i tylko z ziołami zawierają dekstrozę a owocowe już są dodatkowo z cukrem :). Ale zakupy zrobiłam. Masm nadzieję, że nie zdechnę jutro, ale byłam w Ikea, także nakupiłam trochę badziewia, głównie dodatki do Mikołajowego pokoju. W postaci maskotek robali, balddachimu listka, zwierzątek leśnych itd. :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--->zdrowiej!!!!naprawdę aż tak się moja mała zmieniła?????? anabanana---.zmierz małej rtęciowym naoliwionym oliwką w pupie(wtedy trzymasz znacznie krócej niz 5 min)-sama będziesz widziała jak rtęć szybko na początku zasuwa,a potem stanie w miejscu i odejmij 5 kresek.Wydaje mi się ,że wtedy będziesz miała najdokładniejszy pomiar.Ja tak robię,bo się nie dorobilam elektronicznego termometru ,a ten w smoczku ,to nie zdaje relacji,bo mała smoka nie ciągnie kurde--->ja jestem czarownica,wiem,ze tym razem zdasz(wyczerpałaś swój limit pecha na ten rok:-))-zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nos mam obdrapany, nastrój chorobowo zrypany, żołądek boli mnie od leków. Ale jest mega :D. Karusia strasznie sie zmieniła strasznie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja juz jestem u siostry, mala lepiej nie ma juz temp. a jak ma glaszce ja po culku i jakos znika hmm mam chyba rece ktore lecza :-P ale powaga poglaszcze ja i glowka odrazu chlodniejsza i temp. spada.. Gunia dziekujemy za komplement i buziaka :-* my mamy z pluszowymi miskami balam sie tych plastikowych.. Oczko zdrowiej!!! twoje zdjecia na n-k sa powalajace!!! wow!!! aaa kupilam dzis pake pampersow ale zwyklych nie sllep&play rozm.4 72szt za jakies 48zl mysle ze to dobra cena.. ostatnio mialam na wyprobowanie dada z biedronki hmm sa podobne do rosmanowskich i hugissow sa twrdsze i ciut grubsze ale tez calkiem przyzwoite :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniaztegopowoduze niedaj Boze spadnie naglowe dziecka to je poobija.. ale spokojnie namiejsce tych zabawek mozesz powiesic jakies pluszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Emi na plastikową karuzelę i powiesiłam jej pluszowe maskotki i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma misie pluszowe przebrane za pszczółki z FP (kupiłam na Allegro za 50zł) ale siostra miała dal małego plastikową z Canpola i wymieniła zabawki na pluszaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to jest pomysł ale jak to zrobic?????Poucinac te plastikowe i co dalej?sakd wziąsz takie sznureczki i podobnej wielkosci misie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misie kupisz w zabawkowym albo w markecie -to nie jest drogie,takie niewielkie maskotki kosztują około 3 zł/szt,a zamiast sznureczka,który mozesz kupić na metry w pasmanterii,mogą być dziecięce sznurówki:-)jeden koniec sznurka przyszywasz do misia,a drugi wiążesz na supeł na karuzeli i gotowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah porady zrob to sam :-) moja niunka spi juz od 21 wymeczona dzisiejsza wycieczka :-) a goraczki juz tez dzis nie miala z rana chyba leciutka a potem juz luz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Kupe czasu mnie nie bylo, ale od Nowego Roku Maly i ja chorujemy i nie mozemy sie wykurowac. Ja najpierw mialam operacje, potem grypa, ktorej chyba nie doleczylam, a teraz zapalenie oskrzeli i tchawicy... Oczko,objawy mialam calkiem jak Ty, tylko ten bol gardla byl taki heavy... No i zaniemowilam po czterech dniach. Teraz jestem juz po antybiotykach, ktre konia by powalily i jakos ciagne, ale musialam isc na trzy dni na zwolnienie, bo umieralam. Maly ciagle chory - najpierw mial zapalenie oskrzeli, a od tego czasu charczy i co chwile lapie katar. Nosek zatkany, nie moze spac ani jesc, a jeszcze na dodatek dzis mial lekka goraczke (37,6 pod paszka). Mysle, ze to zabek, bo widac juz na dole biala kreseczke. Co do termometrow, toopowiadam sie za rteciowym. Ten elektroniczny jest wg mnie do dupy. Ehhh, kiepsko zaczal sie ten rok. Mam juz serdecznie dosyc tych chorob. Nie moge patrzyc jak moj maly sie meczy z tym niekonczacym sie katarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewitap kobieto alez was porozkladalo duzo zdrowka dla ciebie i mlodego!!! Jak wyzdrowiejesz i bedziesz mial wolna chwile mialabym do ciebie prosbe.. czy napisalabys maila do hiszp. producenta wozkow? szczegoly napisze ci potem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki anabanana! Z tym mailem, to nie ma sprawy, napisz co chcesz, to Ci przetlumacze. Do jakiego producenta chcesz pisac i w sprawie jakiego wozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wlasnie na mailu i ogladalam zdjecia. Alez sliczne sa te wasze dzieciaczki! Wysylam pare fotek Victora. Pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap--->dużo zdrówka!!!spróbuj mu dać marimar cu do nosa,jest z miedzią na przewlekły katar.Ponoć dobre.i nawilżaj pomieszczenie w którym jest.Mojej małej na katar jak raz miała pomógł otrivin dla niemowlaków i euphorbium chyba tak się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, dzieki. Jutro przylatuje moja mama, wiec poprosze ja zeby kupila mi ten otrivin. Moze uda jej sie znalezc jakas czynna apteke. A co to za lek ten euphorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewitap dzieki,juz pisze o co mi chodzi. Mam wozek firmy Arrue (http://www.arrue.com/) i chcialabym ich zapytac czy jest mozliwosc kupienia u nich kompletu kol do wozka. Mam starszy model Lord i moje pytanie czy pasowalyby kola od modelu Lujo, bo na oko sa takie same jak nasze tylko ze my mamy kolor czarny.Ewentualnie moglabym podeslac im foto naszego wozka. No i oczywiscie jaki bylby koszt tych kolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dodam ze na ich str. model Lord ma juz male kolka, chyba nawet pompowane a ja w swoim mam duze szprychowane takie jak na str. sa w Lujo tylko ze detki mamy czarne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lecimy: Hola! Tengo el modelo antiguo de vuestro cochecito LORD y me interesaría saber si pudiera comrprar un juego de ruedas de recambio para este cohcecito. En vuestra página web he visto que actualmente los cochecitos LORD tienen otro tipo de ruedas pero tal vez me servirían las ruedas del modelo LUJO porque me parecen iguales a las que tengo yo, con la única diferencia que las mías son negras. Por favor, infórmenme sobre la posibilidad de compra de ruedas de recambio y sobre su precio. Gracias de antemano. P.D. Adjunto una foto de mi carrito Ana, staralam sie ujac to, co napisalas. Napisalam tez, ze zalaczasz zdjecie wozka. Trzymam kciuki! Teraz mozesz juz wysylac. Jak przyjdzie Ci odpowiedz, to daj znac jak bedziesz potrzebowala pomocy. Sluze tlumaczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia-> wlasnie zobaczylam, ze ten otrivin jest tez tutaj, wiec jak bedzie mu sie przedluzal katar, to moge w kazdej chwili kupic. Ale to w ostatecznosci, bo te krople maja jeden skladnik uzalezniajacy (sa nawet na stronie www.drugs.com!). Moj maz stosowal jedne takie krople do nosa i potem juz nie mogl bez tych kropli oddychac. Bez kitu! Poki co poprosze mame o ten marimar cu, bo tego tutaj nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otrivin stosujesz max 3 dni. marimar albo sterimar bez ograniczeń bo to woda morska w areozolu ale kup sobie tą wzbogaconą w cynk,na nawracający katar euphorbium to homeopatyk a więc też nie ma przeciwskazań do stosowania ,mojej małej pomógł. i koniecznie nawilżaj pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 A moja mala kilka dni po wyjsciu ze szpitala dostala goraczki 39*C miala tak przez dwa dni a pozniej goraczka spadla bylo juz ok tylko ja cala obsypalo plamkami takimi jasnymi no i sie okazalo ze miala trzydniówke,musiala sie w szpitalu zarazic😠 Teraz juz jest wszystko ok mam nadzieje ze juz nie bedzie chorowac:)chociaz znowu idzie ochlodzenie:-/ Ja jak jej mierzylam temp to w pupie elektrycznym i odejmowalam 0,5*C,mam tez do ucha specjalnie dla niej kupilam ale jest do bani za kazdym razem pokazuje inna temperature bez sensu.... Mnie na szczescie grypka nie dopadla i oby tak do konca zimy hehe Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Księć wybył do sklepu, to ja dorwałam się do kompa... DZiewczyny, wczoraj zdychałam. A przynajmniej tak się czułam. W piątek byliśmy na imprezie, impreza się udała, było naprawdę super, ale ja się coraz gorzej czułam i w sumie już ok 21 chciałam do domu jechać. Ale że mój gospodarz impry, współorganizator... No to go proszę, odwieź mnie i wróć. Usłyszeli to znajomi - i zaraz "a nigdzie nie pojedziesz.siedź, nic ci nie będzie, jeszcze kieliszeczek i wyzdrowiejesz". W końcu i tak do domu pojechaliśmy ok północy, nad ranem dostałam tak wysokiej temperatury, ze dosłownie bredziłam. Miałam w sobie jeszcze tyle przytomności, że zrobiłam sobie herbaty i wzięłam dwie aspiryny i poszłam do innego pokoju. I padłam. Ok 10 ksieć mnie budził, temp powyżej 39. Cały dzień koło mnie chodził, przebierał, dawał leki, nacierał, no i na wieczór już i jego zaczeło pobierać. Dziś mi troszkę lepiej, nie mam wysokiej temp, cos ok 37. Ale słaba jestem jak niewiem. Młodego zaraz do moej jmatki odeślę, aby znów nie zachorował. Idę pod kołdrę. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pliszka.
Dzień dobry babole, widze, że nie gylko ja walcze z Katarem.Michaśka ma juz tydzień. Kupiłam marimer, i euphorium , i maść majerankowa i kuźwa nic.mokreręczniki na aloryferach bo tu normalnie pustynia jakaś jest. Siedze obładowana ksiązkami przed TV Miśka się kuruje normalnie zyć nie umieraĆ tylko ciagle musze urzywać glutownice. ehhhh n oto wtorek , a oczko jak ty z wtorkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Ja od dzisiaj zaczynam antybiotyki. Od wtorku walczę innymi lekami i g... daje. Wczoraj z koszmarnym samopoczuciem, z gorączką poszłam spać. Dzisiaj też czuje się nie najlepiej. Plisza, nie wiem jak wtorek, kochana przyznam się, że wolę wam dzieci nie zarazić, z Karusią też muszę się spotkać. Ale nie chce na razie. Marzę tylko, żeby mi się Miki nie rozchorował. Jak nie zdechnę do następnego tygodnia to będzie ok. Najgorsze, że jutro mam egzamin i w środę to samo. :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×