Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ja tylko się wytłumaczyłam, bo mogłam coś powiedzieć w desperacji :D. Naturalna wiesz co, ja coś o tym wiem, bo przez wiele lat widziałam jak moja mama po wielu latach pracy zarabiala marnie. Oczywiście mało kto w to uwierzy, przecież taki zawód, oni łapówkarze itd. No w sumie nie każdy. Gdyby nie mój tato, który jest nauczycielem z zawodu (pracował na początku i zarabiał tyle co nic), nie założył własnej firmy, to pewnie teraz żyliby marnie, a na emeryturze czekali by już na śmierć, prawodpodobnie głodową plus spowodowaną brakiem kasy na leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab jak nie karmisz to polecam Zelixę bądź Lindaxę :D. Ja na tym schudłam już dwa razy. Narutalna, ale wiesz co ci powiem, to jest najgorsze w tym kraju, że ludzie którzy skończyli wyższe studia, pracują itd zarabiają dużo gorzej, niż przykłady wśród moich znajomych, ktore nawet matury nie zdały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Generalnie zauwazylam, ze wydaje sie tyle kasy ile sie ma. Jak zaczelam pracowac na drugim roku i zarabialam 200PLN to wystarczalo mi to na miesiac, bez luksusow, ale jakos wystarczalo. Mieszkalam z rodzicami wiec czynsz, jedzenie, ubrania odchodzily. Na trzecim roku zarabialam ok 800, 900PLN wiec z poczatku myslalam, ze za taka kase to bede szalec dalej niz widziec i jeszcze sobie zaoszczedze na wakacje, ale dupa. 8, 9 stow rozchodzilo sie tak jak rok wczesniej 2. Na czwartym roku juz sie od rodzicow wyprowadzilam wiec w ogole musialam kombinowac, bo doszedl czynsz, zarcie, ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie oczko nie przepraszaj bo nie ma za co... moja mam przez 32 lata pracy pracowała na akord w branzy odziezowej..dokłanie szyła i zarazbiała po 500 zł a przy dobrych wiatrach 700...i czego sie dorobila zmasakrowanego kregosłupa i braku mozliwosci zdobycia renty czy emerytury bo nie ma skonczonych lat i wypowiedzenia z pracy..kuzwa szlag mnie trafia !! Polska rzeczywistosc jest porąbana !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolaczam sie do duzych cyckow :-P i do klasy normalnej, choc jedziemy na wczasy za granice :-P no ale m,usielismu zrezygnowac z innych zachcianek.. tez mamy kredyt, raty, oplaty za dom i auta..a wyplata mimio ze nie jest mala jest tylko jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko a jak mam zdobyc recepte na ta zelixe?? bo to chyba na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Faktycznie kobitki, Ewitap mieszka w Hiszpani. Esab - Ty masz cycki, a ja jakies marne wyrostki. Przed karmieniem zajebiscie jedrne, a teraz takie miekkie sa. Masakra Oko - co to za srodki? Jakies przeczyszczacze? Ja chce zrzucic tak 4 kg, ale boje sie srodkow jak ognia, bo kurde chyba zawsze organizm sie przyzwyczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jesuuuu babole ale trudne tematy.... no to ja Wam powiem, a raczej napiszę, że nie należę do klasy normalnej:P ponieważ nie wiem co to jest:P:P:P ja należę do klasy popierdzielonej :P:P:P i zajebiście chciałabym być megaaaaa bogata!!!!!!!!! no może nawet nie megaaaaa ale chociaż trochę!!!!!!!! No i jeszcze uważam, pewnie mnie za to wyklniecie, że pieniądze dają szczęście, ojjjj dają. Ale chyba sobie poimaginuję jakby to było........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie_kreseczki dzięki. chimerka nóżki po mamusi. Dziecko od małego w kompleksy wpędzasz! ;) ana mi ktoś graco odradzał. mówił że strasznie skrzypi. esab ja też uważam, że takie zarobki to kpina ale... w pl wielu ludzi za takie pieniądze żyje, my też. :O I niestety niewiele mogę na to poradzić bo w branży mojej i męża tak właśnie płacą. Frustrujące to bo ja mam studia+różne kursy, on studia + podwójne podyplomowe. Możemy sobie te dyplomy wsadzić! Moje siorki też skończyły studia i zarabiają bajeczne pieniądze a jakby im było mało zawsze mogą dorobić, ja nie. Czasem czuje sie jak kopciuch... :O Ale jak zaczynałam studia sto lat temu naprawdę nie mogłam tego przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ale to co iszesz jest frustrujace ale taka polska rzeczywistos i przyklad mojej zanjomej po filologii polskiej pracujacej za lada u rzeznika.,.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana w sumie nie miałam dużego wyboru w wózkach bliźniaczych, a nie chciałam też wydawać nie wiadomo jakiej kwoty na niego. Jak jest za bardzo przeciążony to troszkę skrzypi. Był moment że zaczęły mi kółka skrzypieć, ale popsikałam wd i już było ok. Ja tam na niego za bardzo nie narzekam, ale jak się śmieje jest to przegubowiec i jak mam się gdzieś dalej wybrać to tylko i wyłącznie komunikacja miejska niskopodłogowa, a linia która koło mnie jeździ skąpi takich i trzeba albo zrywać się z rana, albo czekać 1,5 godziny na kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę brała przykład z zaradnych i bogatych....... zresztą dobry start miałam ale, że z natury wredna jestem i pewnie wielu ludzi mi źle życzyło to i fortuna jakoś mnie zaczęła łukiem omijać. A to się łobuzom udało:P:P:P Ale co ma wisieć nie utonie....... Mimo, że należę do topicowej starszyzny śmiem twierdzić, że jeszcze wszystko przede mną....:D:D:D:D:D:D:D:D:D a tym bardziej przed Wami hihihihihi "smarkule":P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka--->❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️dla małej i głowa do góry.Kurcze przykro mi ,że ona biedna musi w tym gipsie.Nie mogę sobie jakoś tego wyobrazić.Co do ciałka,to mogę wziąć od Ciebie trochę:-) kogo nie spotkam słyszę,że jego dziecko chore i powoli popadam w paranoję,że moja też zachoruje... a dziś kończy 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie kilka dnia a Wy co? Co to mam być? Dziewuchy weźcie sie w garść co to jakiś obóz dla pensjonarek? jesteśmy matkami kobietami mocno osadzonymi w rzeczywistości, dzięki temu jesteśmy takie jakie jesteśmy a nasz topik do tej pory kwitł niech mi się żadna nie zamierza zmieniać. Bo się wkurzę. Jesteście mi potrzebne wszystkie takie jakimi jesteście. Wczoraj wrócilam z podrózy słuzbowej. Jest ciężko. A tu na topiku takie buty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, że ten kraj jest popierdzielony! I to w temacie zarobków i np warunków funkcjonowania matek z dziećmi. brombabomba twoje teksty zawsze mnie rozbrajają :-D A co do klasy społecznej to nie miałabym nic przeciwko gdybym urodziła się w tej zamożniejszej :-) przynajmniej pod jednym względem życie byłoby łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia to buziaki dla Miśki. Moja za 5 dni kończy 8, jak ten czas leci. Co do polskich realiów to wypowiadać się nie będę, bo szkoda gadać. Magdulka a co Twojej malutkiej się stało, że ma nóżkę w gipsie. Chyba musiałam gdzieś to przegapić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny o opinie o GRACO haha Bromba tak jest ja smarkula mam wszystko przed soba :-) oczywiscie ze tak,a co do zaradnych i bagatych to dogadalabys sie z moim K. on ciagle kombinuje zeby zarabiac wiecej i zeby w zyciu miec lepiej tylko ja taka jakas pesymistka zyciowa jestem... Karusia a jak sprawa z domem? moja 7 skonczylaby 29. ale w tym miesiacu niestety 29.nie obowiazuje :-P jesssu jutro wraca moj malzon i doczekac sie nie moge.. z nim jest tak fajnie ,bezpiecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna---- dzięki:D a widzisz, bo ja to jestem taka wpadka rodziców po laaataaach i już niestety niezbyt dokładnie mnie wyklepali........... i stąd te inteligiętne przemyślenia malir-- no nareszcie, któraś nas do pionu postawiła:D:D:D:D ja już stoje na baczność i melduje pelna gotowość do bycia tą, którą byłam........ cokolwiek to oznacza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zarobków to jeśli ktoś zarabia więcej bo jest akurat popyt na rynku na jego branże to zarabia tyle ile wskazuje rynek i tyle. To tak jakz benzyną i innymi "środkami produkcji" o ograniczonej podaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzis kajmak-taki tradycyjny bo jutro chce zrobic wafle bo maz je uwielbia :-) no i teraz to tofi zaglada z garnka i sie do mnie usmiecha wrrrrr:-P :-O:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem ale to chyba normalne, ze o tej godzinie was juz nie ma..... to i ja spadam kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja znów mam przerwę. Przed łazienką :D. Padam na pysk. Mojej mamie to chyba nie wiem jak podziękuję za pomoc. Bo sami z małżonkiem nie dalibyśmy sobie rady. Laski ile tego jest, pudła nas zawaliły, jest ich tak ogromna ilość, że w ostatnim momencie zmieniliśmy wielkość ciężarówki. TO JEST JAKIŚ DRAMAT, JAK JA TO ROZPAKUJĘ??? Bromba, no po prostu cię uwielbiam, pisz dalej :D. Też marzę o tym żeby być bardzo bogatą, ale nie tak najbardziej, bo co bym potem robiła. Esab, mam taką znajomą. Teraz dziewczyna pokończyła jakieś szkoły dodatkowe i w końcu zaczęła zarabiać więcej. A były miesiące gdzie w czasie upadania firmy zarabiała UWAGA UWAGA 75 zł miesięcznie, bo firma nie była w stanie zapłacić więcej. A receptę u swojego rodzinnego. Myślę, że bez problemu ci napisze. Naściemniaj że diety nie działają itd. A jak nie to może jakiś znajomy, albo prywatny lekarz. Dziewczyny pytające o Zelixę. W sumie ja jeszcze używałam Meridii i Lindaxy teraz. To jest tolatnie to samo, tylko ceny różne. :D Za pierwszym razem przy Zelixie schudłam hmmm około 10-12 kg w około 3 miesiące, z tym, że gdyby nie to że zaszłam w ciąże to efekt byłby jeszcze lepszy. Bo po przerwaniu kuracji po 3 miesiącach, nie miałam jojo a jeść mi się nie chciało. Ale to tak bez większego wysiłku. Ale ogólnie jest tak 10-15 kg. Wszystko działa na zasadzie blokowania chyba w przysadce uczucia głodu. Nie jestem głodna, najadam się mniejszymi porcjami, no i chyba jestem trochę szczęśliwsza (kiedyś sibutramina była antydepresantem). Meridia nie zadziałała na mnie całkiem. Teraz po porodzie znów brałam Zelixę, ale już bez takich efektów. Przerzuciłam się na Lindaxę no i w końcu ruszyłam z wagą. Noby to to samo, nie wiem dlaczego działają różnie. Prawda taka, że za pierwszym razem działają najlepiej. Mam mnóstwo znajomych w towarzystwie które schudły. Mają doskonałe efekty, które co najlepsze się utrzymują. Zjadam ciastko ku pokrzepieniu i śmigam na spotkanie z wanną i kibelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez biore Zelixe i 4 kg w ciagu tygodnia poszły w dło a teraz stoję w miejscu.Dietke mam rowniez z Vitalii-smacznie dopasowaną.Niestety strasznie mi w noicy niedobrze,mdłosci mam jak w ciązy (a to nie ciaza bo okres mi sie dopiero skonczył) i to chyba przez ta Zelixe.Mysle własnie czy odtawic czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zarobków to pracuje tylko mój maz ma własną firme i zarabia róznie raz 2 ty raz 4 na miesiac ale ma pracownika jemu trzeba pensje wypłacic no i mamy od choler długów bo to pozyczył od ojca to raty za karty kredytowe i inne bajery.Ale tak jak oczko mowiła-Bartus i Kinga maj.a ładne czyste ciuszki,pieluszki w zapasie,jedzonko,my tez nie chodzimy biednie ubrani(ale nie firmowo tylko normalnie),jemy normalnie itp.My tez nie mamy na luksusy typu weekend w górach,perfumy za 300 zł czy markowe jeansy ale jakos jest i raz na miesiac na fryzjera sobie moge pozwolic i na ciuszek czasem tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab-mamy podobna wage he he :-) a my w dodatku mieszkamy w domy mioim rodzinnym i mamy jeden pokój z ty ze Kingunia spi z moją mam w pokoju a my z bartusiem.Ktos ma gorzej?Chyba nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×