Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

no coz, i doprowadzilam sama jak wdac do tego, ze musze stad odejsc. Ale nie uwazam sie za winna tego ze nie odpisauje na kazdego posta, ze nie sledze na beząco co piszecie. Nie czytam i nie bede czytac wszystkiego. To ze narobilam afery zgadzam sie, ale to jedna sprawa, i to nie upowaznia Julki do tego aby wi wypominala cos co nie jest zwiazane z tematem. Same przyznacie ze nie zawsze odpisujecie i nie zawsze odpisuje sie wam. To co robi Julka do wyciaganie brudow, zwalenie tematu na inn tor aby tylko sobie wreszcie pojedzic po Kurde no. Znalazl sie pretekts to polecialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no- czytaj uwaznie co napisalam, dobrze ? Nie oceniam Cie, nie osądzam ani nie wyciagam zadnych brudow, napisalam, ze rzucasz sie czesto w oczy swoimi wypowiedziami i zeby nie bylo, ze to palcem po wodzie pisane- podalam przyklad ok? Dlatego sie Ciebie czepiaja na innych topikach i sa jakies pomarancze. Nikt nie czyta calego forum od deski do deski i nikt nie odpisuje na wszystko. Ktos napisal do Ciebie po imieniu a Ty wlazlas na sierpien2008 narobilas rabanu, ze jest tu szmata? A co Ciebie upowazniło do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wczoraj za to przeprosilam. No i wlasnie widac ze ty tez nie czytasz na bieząco wszystkoego co jest pisane na topcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
Jula i anan, to nie jest tak , że mysmy się spotkały i oplotwowałysmy wszystkie laski po kolei , no bez jaj, pamiętacie te wpisy do okokok i karusi takiego typu jak do marzki? o tpo prostu stwierdziłysmy , że to któraś z nas i tyle, a niby skąd miałybysmy snóc domysły kto konkretnie. a po zatym siedząc z dzieciakami jest milion innych tematów niż czepiająca się pomarańczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro, ze uznałyście, że obgadujemy was na żywo na spotkaniach. Tak się nie dzieje, rozmawiamy o sobie o tym co się u nas dzieje. Ale po co się tłumaczyć. Nie chciałam nikomu dać tego do zrozumiania i spowodować takich odczuć swoją wypowiedzią. Ale wiecie co trochę też mi się wydaje, że przesadzacie. Przecież niektóre z was mają kontakt mailowy z innymi, jedna z jedną druga z drugą. I nikt nie mówi, że na pewno piszecie o nas. I co ja mam teraz zacząć się martwić, że jak wyjeżdzam z Krakowa, to dziewczyny będą mnie obgadywać? Że będą snuły domysły za moimi plecami? Tak jak mówi Pliszka, tamten temat był związany tylko i wyłącznie z tym, że Kurde no mówiła, że ktoś ją goni na Kafe, a my z Karusią też miałyśmy problemy, no i Marzka. Dlatego powiedziałam im co myślę, że kogo podejżewam. Proszę was, po co wprowadzać taką atmosferę? Wyciąganie pochopnych wniosków jak widzie nie ma sensu. Pokasowałyście zdjęcia z maila a jak się okazuje to wcale nie jest ktoś od nas. Wiadomo przezorny ubezpieczony. Ale... Atmosfera zaczyna być niezdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
i może sobie pozwole pociągnąc myśl oczko. chyba potrzeba powiedzieć DOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no zdecydowanie dramatyzujesz.. niestety jula miala racje piszac ze najwidoczniej lubisz jak swiat sie wokol ciebie kreci...bo wlasnie ciagle to robisz zamiat raz na zawsze skonczyc dyskusje na ten temat.. plisza nam, calej reszcie nie jest milo, mowicie ze macie podejrzenia ale tylkomiedzy soba o tym mowicie.. a teraz kurde no napisala tobie, oko ikarusi maila na nk... co my mamy o tym myslec??? wogole mam dosc tewgo tematu mam chore dziecko sama jestem chorazle sie czujemy lekarkja nie chce przyjechac wiec same musimy do niej jechac do aptekibede musiala jechac do innej wsibo u nas o 13 zamykaja imusze fatygowac innycvh zeby kuopilii przywiezli mi inchalator z miasta! mam dosc tych chorob, tej wiochy, samotnosci i bezradnosci!!!!!!!! zwylam sie dzisiaj i na dzisiaj wrazen mam juz dosc a czeka mnie jeszcze \"werdykt\"lekarki na temat zdrowia martyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko, ja pisalam tylko, ze atmosfera na topiku robi sie dziwna po zamęcie jaki wprowadzila kurde no. A o podejrzeniach pisalyscie tutaj same na forum. Prosze dziewczyny czytajcie uwaznie co pisze :o Bo zaraz sie okaze ze to ja jestem ta niedobra :o I napisalam co sądzę o tym, ze nikt inny a kurde no jest ciagle atakowana ... I wg piszac takie oskarzenia pod niewiadomym adresem, kazda z dziewczym moze sie czuc wlasnia \"tą \" Tylko o to mi chodzilo. Moze zamknijmy temat i niech sie kurde no nie obraza bo nie ma o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
ana--> wejdź na nk prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula, Ana, nie badźcie złe. Może ja też się źle wyraziłam. Jula doskonale rozumiem o co ci chodzi. Nie uważam, że którakolwiek jest zła. Co do wiadomości na nk. niestety nie odpowiadam co ktoś robi. Kurde no uznała, że nam coś napisze to napisała. Wszyystkie jesteśmy chyba przewrażliwione. Myślę, że czas się przeprosić. Obiecać poprawę i zakończyć ten beznadziejny temat, bo szkoda tego wszystkiego. Naprawdę pełen szacunek do was. Naprawdę was polubiłam i szkoda by mi było gdyby się skończyło w taki paskudny spsób. Jeśli chcecie nika, to Eudaimonia, szczególnie po tych kilku akcjach. Tak ją zapamiętałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska891
Czesc mam problem ores spoznia mi sie juz 10 dni robiłam test wyszedł negatywnie ale dalej nie mam miesiaczki do tego od jakies 4 dni pobolewa mnie brzuch tak jak przy miesiaczce i mam taka mleczna wydzieline z pochwy czy jednak moge byc w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne ja. OFICJANE PRZEPROSINY. DZIEWCZYNY JEŚLI CZYMKOLWIEK WAS URAZIŁAM, NIE MIAŁAM TEGO NA CELU. PRZEPRASZAM, BO NAPRAWDĘ MI NA WAS ZALEŻY, BARDZO SIĘ DO WAS PRZYWIĄZAŁAM I TRAKTUJĘ WAS JAK NAJLEPSZE KUMPELE. TUTAJ WAM PISAŁAM SWOJE NAJSKRYTSZE MYŚLI A WY MI. NAPRAWDĘ CHCIAŁABYM ŻEBY SPRAWY WRÓCIŁY DO NORMY I ŻEBYŚMY SOBIE POWYBACZAŁY WSZYSTKO. BO TOPIK BYŁ NAPRAWDĘ MEGA, TYLE SZACUNKU ITD. JEDNAKŻE MAM PROŚBĘ BY NA PRZYSZŁOŚĆ MÓWIĆ O TYM CO NAM LEŻY LUB NIE PASUJE, BY POTEM NIE BYŁO TAKICH PROBLEMÓW JAK TERAZ, NP. JULI NIE PODOBAŁY SIĘ ZACHOWANIA KURDE NO, WAM SIE NIE PODOBAŁO TO ŻE MY SIĘ NIE SPOTYKAMY, NIEKTÓRYM DZIEWCZYNOM TO, ŻE SĄ OLEWANE ITD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie moze nie rozrzucajmy tego jak gnojowki po polu bo nie ma sensu. Mi tez zalezy zeby ten topik byl w takim porzadku jak wczesniej. Dziewczyny ja napisalam, ze nie chcialam obrazac kurde no tylko napisac co o tym mysle, jesli urazilam kogos za bardzo to przepraszam. Powiedzcie lepiej co sie kupuje na bierzmowanie bo mam byc swiadkiem w kwietniu :) malgoska a Ty idz do lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plisza dzieki Kurde no teraz bardziej sytuacja jest dla mnie jasna.. DOLACZAM SIE DO OKOKOKO... PRZEPRASZAM ZE JEZELI KTORAS Z WAS URAZILAM.. PRZEPRASZAM EUDAIOMONIE ZA TO ZE JA BEZPODSTAWNIE OSKARZYLAM, PRZEPRASZAM ZE NIE ZAWSZE WAS DOKLADNIE CZYTAM I OPISUJE, OBIECUJE POPRAWE :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam na moje konto na nk i chyba w kontaktach mam tylko oczko i anabanane.. i jeszcze chyba dwie dziewczyny, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia kim sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULA ODEZWIJ SIE NA MOPJEGO MAILA TO TEZ PRZESLE CI CO NAPISALA KURDE NO,MYSLE ZE KURDE SIE NIE OBRAZISZ ALE TENM MAIL DUZO NAM WYJASNIA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DWIE KRESECZKI aja ci sie przyznam ze tez pomyslalam o tobie.. wczoraj za bardzomnie poniosla wyobraznia i do tego goraczka...ale mi glupio ze moglam ktoras z was podejrzewac o swulicowosc..przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
dwie kreseczki. jak masz laske z koniem zamiast zdjęcia to ja :) a jak nie to chetnie się poznamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
Tym bardziej , że mamy dzieci z tego samego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×