Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ja tez dopiero doczytałam. A co to się Zwykła kobietko stało? A z małym próbuj może z tracy hogg, może coś pomoże. Miki też mi tak wył, przeszło mu. W ogóle wiecie, że za to, że chciałbym oddać szpik musiałabym zapłacić od 400-700 zł. Tak ten k... kraj działa, nie ma dawców, bo kto ma płacić za to że chce coś zrobić dla drugiego człowieka. To tak jak podatek od darowizny. Mapeciak a dlaczego niezadowolona. Ja się zastanawiam nad sprzedaniem tego baby design i kupieniem używki, ale lepszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykła kobitko -trzymaj się i zdrowiej w takim razie :) Mi Miki (odpukać puk puk) póki co nie wyje. Jak był przeziebiony i go katar w nocy zatykał to tak, ale normalnie raczej nie wyje. Chyba że wyjdę po powrocie z pracy i wtedy chyba myśli że znów na cały dzień zniknę :) Albo jak mysli, żę jest sam to też się rozpłacze, ale wystarczy sie odezwać i już zasuwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już większej kasy za wózek nie dam. Wyrzucone pieniądze. Później jeszcze się gimnastykować, żeby sprzedać :o Też chciałam zostać dawcą szpiku, ale to było 6 lat temu. Zadzwonili do mnie jak byłam "na ostatnich nogach" z Michałem i nie mogłam wtedy sie zgłosić na badania. Potem karmiłam, chodziłam w ciązy, znów karmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, ja miałam pierwszy wózek z Graco Quattro Sport i baaardzo sobie chwalę. rozglądałam się za spacerówkami też z Graco, ale żadna mi nie podeszła. ostatecznie mamy Euro Cart Lira 4 http://www.allegro.pl/item668281985_euro_cart_spacerowka_model_lira_4_nowosc.html i jestem naprawdę zadowolona. jedyny minus w porównaniu do poprzedniego wózka to malutki koszyk na zakupy. ale właściwie to cecha prawie każdej parasolki. Liwul na szczęście nie wyje, choć kto wie, może wszystko przed nami. w porównaniu do większości dzieci z tego topika jest prawie najmłodsza, więc większość tego co aktualnie u nas u Was już było :) w piątek ją ważyłam - 8,1 kg, i ma około 75 cm. lecę zaraz do lekarza po skierowanie na badania. po porodzie miałam podawaną krew i chcę sobie kontrolnie zrobić morfologię, no i pasowałoby się zająć żylakiem - paskuda, w ciąży tylko się większy zrobił i nijak nie znika. miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ OGLADALAM GRACO MOJO NIEDROGI A FAJNY, Oko ja tez jestem dawca krwii ale w naszym miescie zamkneli krwiodastwo!!!! co za paranoja!!! do naszej wsi przyjezdza coraz autobus w ktorym badaja i pobieraja no ale ja wtedy kjestem albo chora albo w ciazy albo karmie :-) a to napewno przez tatoosa oni maja pewne zasady i koniec :-) a moja krolewna to jest apartka mamy z nia kupe smiechu, ja iz jestem uzalezniona od pomadki ochronnej nawet z nia spie, dzis rano mloda dorwala pomdke i ze udawala ze sie maluje potem wtykala sobie ja w buzie i plula ja smiejac sie do rozpuku, teraz jadlam sniadanie a ten glodomor po butli kaszy i cyckowym mleku wolal na widok jajecznicy mniam mniam !!! hahaha zaraz przesle jakies nowe fotki mlodej na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski my juz u siebie :) Balagan, kartony i jeden wielki syf :D Ale jest ok. Filipek ma juz pokoj prawie zrobiony, kuchnia urzadzona wiec moge gotowac :) U nas pogoda cudowna, ciagle 30 st sie utrzymuje ale mialam w calym domu pootwierane okna i chyba malego przewialo bo dostal chrypki i dzis wyjatkowo jeczy, na szczescie zasnal. Ze spacerowek to my mamy maclarena, nie byla tania ale wg mnie jest bardzo dobra, nie mam z nia problemow. Koszyk na zakupy nie jest duzy ale wieszam siatke na raczce z tylu i jest ok :) anabanana slodka masz coreczke, a zeby jakie hehe u nas tez wampirek bedzie bo wlasnie gorne dwojki sie przebily, jedynki juz prawie :) Mamy problem bo wanna jest z jacuzzi i jest cos zapchane i sie kapac nie mozna, dzis przychodzi jakis facet sprawdzac i czyscic. Pozostaje prysznic :) milego dnia dzis malzon ma imieniny i robimy grilla :) okoko jaki masz basenik? Ja mysle, ze wystawie do ogrodu stara wanienke, chociaz jest za mala. Moze powinnam poszukac basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka--->ja pracowałam codzień 5 dni w tyg to pod koniec tyg miałam mniej pokarmu ale miałam ,a zresztą ona sobie zawsze coś wydoiła a teraz pracuję w systemie dwa na dwa czyli po dwóch dniach pracy dwa dni wolnego,bo tak mi lepiej ze względu na emilię ,która idzie do 1 klasy i misię którą widzę co 2 dni a nie raz na tydzień. jak karmiłam 4 lata to te cycuchy takie miękkie były laktatorem byś nic nie uciągnęła a ta doiła i jej leciało misi idą górne 4 i tak daje popalić że szok.Typ wyjąco-marudzący miała dzisiaj ,a ja musiałam obskoczyć z nią urzędy i ginekologa.hehe.cóż zrobić.Moja waży 13 kg,ma skończone 11 mieś.w jej wieku to starsza dwójka już sama latała a ona tylko przy meblach ale mobilna jest strasznie. nieraz też tak ma że wyje i marudzi ale raczej nie bez powodu.W nocy mi też popłakiwała boli ja pewnie bardzo. co do jej wyglądu to WSZYSCY mówią mi ,że to chłopak:-)miał być syn dla męża to jest męska córka. ja też będę kupować spacerówkę,chociaż jestem mega zadowolona z tej od wózka głębokiego,ale muszę kupić taką żebym nie musiała kółek ściągać do bagażnika jak ją składam ,bo naprawdę super mi się jeżdzi tą moją spacerówką. ja kupię wózek z większymi kołami,bo te co pokazywałyście fajne ale ja wiem jak w praktyce wygląda taka jazda tymi wózkami w zimie...spychacz... http://allegro.pl/item663729546_wozek_spacerowy_tiny_nowosc_baby_design_kurier.html http://allegro.pl/item663304582_nowosc_spacerowka_4baby_neato_niska_cena.html coś takiego bo takiej typowej parasolki nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! ten skwar mi mózg rozmiękcza! :P już zapomniałam co przeczytałam. my spacerówkę mamy od 3w1, jest duża ale poza tym wszystko super. o czymś mniejszym jeszcze nie myślałam i na pewno w tej "przezimujemy" i dopiero na wiosnę coś małego kupimy. czym myjecie dzieci? ja to nadal się boje problemów alergiczno-skórnych i używamy emolium. przez te skwary Emilka tylko raz dziennie na spencerze, wieczorem. zielonej trawki pod domem nie mamy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rykow mojego malego to napewno sa chimery, nic go nie boli.On ryczy kiedy mu czegos nie chce dac, albo mu cos zabiore co dorwie a czego mu nie wolno nawet o glupi paproch z podlogi, albo go przenosze i sadzam gdzies jak posadze albo postawie przy czyms, doslownie o wszystko jest ryk. Jak mu sie znudzi zabawa to nie ruszy sie z tylkiem tylko bek.Na czym polega ta metoda fogga czy jakos tak? Mnie czeka operacja podniesienia macicy. Bardzo mi sie obnizyla po porodzie. Jestem zyciowym pechowcem, chociazby ze spotyka mnie zawsze cos, jak nie urok to sraczka. Takie obnizenie dzieje sie u wielorodek albo u kobiet w starszym wieku, lekarze bylam u 2 w klinice i 1 w sz[pitalu i kazdy byl zdziwiony ze w moim wieku po 2 porodach to sie stalo. Zabiej jest ryzykowny bo istnieje duze ryzyko na uszkodzenie pecherza moczowego. Alergia tez nieokreslona, zreszta nawet nie wiem czy to alergia, odpukac ale niedawno w dzien dobry tvn wypowiadal sie alergolog ze czasem niezidentyfikowane zmiany skorne moga byc objawem raka ktory tak sie objawia, ale jeszcze raz pisze odpukac bo ja to zaraz najgorsze mysli. Co do wozkow to ja jezdze zupelnie zwykla spacerowka a moj ROAN czeka na zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ale skwar ja pitole. Ja przesuwam Mikiemu drzemkę, bo kładł się o 9 ale potem już nie chciał spać i wieczorem był padni,ęty. Przetrzymałam go do 11 dzisiaj zobaczymy jak się sprawdzi. Jestem zła, bo kamień do pieczenia nie smieścił mi się do piekarnika, grrr. Dzisiaj się kisimy w domu, bo się nie da wyjść. Emi mami ja myję johnsonem tym trakim różowym. Ale on od początku był myty johnsonem. Po Olilatum miał jeszcze gorszą skórę. Zwykła kobietka n\\o to rzeczywiście pech. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas od prawie 2 tyg upal jak jasna cholera :) Dzis znowu ponad 30 st az mi slabo a maly na dodatek kaszle, dzis mu zapodalam eurespal zobaczymy czy cos da. Teraz spi w ogrodzie. zwykla kobietka- moj tez urzadza czasami takie piski jak mu cos zabiore a ostatnio jeszcze piszczy i macha nogami :o Od 2 dni mu ustepuje bo jak sie drze to jeszcze bardziej zdziera gardlo, ale pozniej sie za niego wezme :) emi mami ja od jakiegos czasu myje johnsonem, pierwszy raz kupilam w pl a teraz tutaj i ma zupelnie inna konsystencje, jest taki gesty, fajny. Lubie ten co ma pompke okoko jaki kamien pieczesz? U nas jest wlasnie drzema po II sniad kolo 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Jula nie piekę kamień, a kamień do pieczenia mam za duży. To jest taki specjalny kamień do wypieku chleba i pizzy. On podnosi temperaturę, ma taką specyficzną fakturę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nie wiem co za kamien hehe katar ma baaardzo slabiutki, sol morska i frida raz dziennie i jest ok. Katart mu sie robi chyba od placzu :) Mam nadzieje, ze syrop mu pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kupujecie na roczek dla dzieciakow? Chcialabym mu kupic cos fajnego ale nie mam kompletnie zadnego pomyslu, poza tym on chyba juz wszystko ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może przejdzie bez echa. Zdrówka życzę :). Kamień fajny bo temperaturę trzyma i podnosi. I w końcu zrobili nam wycenę szkody, bo jak jechaliśmy ostatnio do krk to baba w nas wjechała. No i super, 3500 akurat na naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze on byc senny po tym eurespalu? spal 1.5h obudzil sie, zjadl i znowu padl. przy jedzeniu usypial. na ulotce nic nie bylo , ze powoduje sennosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie koniecznie eurespal musi go nurzyć. Może być że temperatura tak na niego wpływa. Moja Julka to potrafi wstać i za 5 minut zaczyna oczy trzeć jakby nie spała nie wiadomo jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka tylko on wlasnie temp nie ma, zwalam na syrop bo dalej spi. Jak mi dziecie nie chorowalo to ode mnie najpierw tego rotawirusa zlapalo a teraz go trzymalam w przeciagu. I chrypke ma. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka miałam na myśli temperaturę na dworzu, ona też potrafi takiego malucha wymęczyć. Dzisiaj jak dzieciaki pójdą spać to chyba zacznę robić ozdoby na tort z masy cukrowej, aby później mieć mniej roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały jest strasznie chory ma 39 gorączki i non stop płacze ma zapachany nos i nie umie oddychać noskiem bo leje mu sie z nosa taka woda ... całą noc wył wczoraj o 4 rano tak sie zaniósł że chciałam dzwonić po karetke myślałam że nie weźmie powietrza ale uspokoiliśmy go dałam viburcol n , usnął w wózku na siedząco tak po pół godzinki dziś śpi w wózku ale jest ciężko potrafi sie tak rozpłakać że nie mam sił i z nim płacze że jestem bezradna :( byliśmy od razy o 8 rano u lekarki ma ceclor , fenistil , naslivin i nurfen narazie nic nie przechodzi :( uważajcie żeby wasze dzieciaczki sie nie przegrzały i jak sie spocą przbierajcie szybko . Mój usnął spocony na dworku i od 3 dni był niespokojny w nocy wyszła choroba . ciężko mi strasznie nie widziałam jeszcze w takim stanie mojego Mikuśka ... łzy leją mu sie po policzkach i nie pomaga noszenie , śpiewanie , jazda samochodem ani przytulanie no po prostu nic płacze całe godziny ;( aha i waży 12 kg ważyłam go w poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, a my bylysmy dzis w galerii na zakupach i zadna rewelacja, schodzilam sie i kupilam tylko skarpetki dla malej a dla siebie 2 koszulki i stringi... dobrze chociaz ze Martyna praktycznie cale zakupy przespala. U nas dzis niedosyc ze duchota to do tego piekace slonce, maskra teraz chwile pogrzmialo troche popadalo i koniec! Jula zdrowka dla Filipa! Euda.. 3maj sie, lada moment leki podzialaja a Mikiemu zrobi sie lepiej! Duuuuzo zdrowka i wytrwalosci! Marzka a ile mozna przetrzymywac takie ozdoby z masy i jak, w woreczku w lodowie? kupilam barwniki w proszku na allegro i juz sa w drodze i tak mysle ze tez wzesniej zrobilabym mase i ozdoby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Zaraz wsadzam chleb do pieca. Trzymać kciuki. Miki dzisiaj siedział z nami w piaskownicy bawił się, bardzo mu się podobało. Oczywiście nie obyło się bez dezaaprobaty pań siedzacych na ławeczkach, takie małe dziecko w piaskownicy. Eudaimonia, Jula zdrowia dla dzieciaków. Marzka, Anabanana zastanawiałam się nad tym samym, czy można go przechowywać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko 3mam!!! ja wyczytalam ze mozna ale krotko, kilka dni ale potem nie jest tak plastyczna nawet po podgrzaniu w mikrofali-oczywiscie mowie o masie do pokrycia calego tortu a nie figurkach :-) Martyna ostatnio tez siedzilala w piaskownicy ze swoja 3.5letnia kuzynka i swoim chrzesnym, tak jej sie spodobalo ze na dobre 1,5godz zapomnialam ze mam dziecko :-) oczywiscie bylo kilka prob jedzenia piasku ale memlanie rekoma w nim to byl dopiero raj dla Malej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówię o figurach, bo o samej masie, wiem że można podgrzać. Natomiast co do piachu, to był rAJ. Miki był przeszczęśliwy :D. Poza tym powiem wam, że mam mega fana wszelkich owoców :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×