Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Yenny z tego co słyszałam to w Lublinie jest specjalistyczny sklep z bielizną który zajmuje się doborem biustonoszy. Jakieś 2 czy 3 miesiące temu organizowali spotkanie gdzie właśnie tłumaczyli jak dobierać i zakładać biustonosz. Jakby Cię to interesowało, to mogę się podpytać o adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z racy dziewczyny oczko buziaki yenny nawet nie wiesz dziewczyno ile mamy chyba ze sobą wspólnego.podoba mi się Twoje myślenie i podejście do zycia.chyba dlatego,że mam taki sam pogląd na niektóre sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia- bliżej proszę ;-) ja tez Cię lubie dziewczyno, jesteś bezkompromisowa jak ja, chuda jak ja... Tylko Ty masz męża młodszego, a ja starszego :-D Marzka - popytaj, z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluuugim czasie, nie wyrabiam z tym czasem odkad zaczelam prace na zmiany. Wszystkiego naj naj naj dla maluszkow, moj jutro bedzie mial swoje swieto a wyprawione w sobote. anabanana mam pyt. Jakim barwnikiem barwilas mase cukrowa? Tym w proszku o ktorym byla kiedys mowa? Bo ja mam wlasnie taki i tak sobie mysle jak mi sie zabarwi. A moj ciagle jeszcze na cycu, ale juz pieknie chodzi sam i wyszedl drugi zabek.W drodze widac juz 2 gorne, wiec teraz sie posypia pewnie hurtem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykla kobieto tak tym w proszku Haartman, ja robilam na ozdoby mala porcje i jak jeszcze byla ciepla i lekjaca dodawalam wtedy ladnie sie barwil aaa pamietaj daj duzo barwnika bo z czasem jak dodajesz cuker puder do wyrobienia masy to masa jasnieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mały zasnał, ja z kawą na necie :) Wczoraj robiłam weiczorem chleb, znowu nie wyszedł i już się chyba poddaje :( Ale jak znam zycie znowu sie wezme za kilka dni, bede robila tak dlugo az zrobie dobrze :o Zaczynam sie troszke martwic tym wrzesniem, młody do żłobka, ja na uczelnie. Bede miała tyle roboty, że szok. Bedziemy wychodzić z domu przed 8, koło 15 bede wracac z uczelni i odbierac małego. I kiedy zakupy, obiad i inne rzeczy. Mazlon wraca 17-18. Wiem, ze bedzie mi pomagał, od zawsze pomaga. Ale po prostu boje sie, ze czas ktory bede miala wolny i bede mogla go spedzic z młodym to bede- prała, sprzatała,gotowała i robiła obiad :( DO teg wszystkiego będe musiała sie uczyc. Pocieszam sie, ze to tylko rok i moze szybko zleci. Jednak bedzie ciezko.... ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźnione życzonka urodzinkowe dla : Karusi przede wszystkim 🌼 oraz dla maluszków które już miały urodzinki :) no ale mnie nie było i nie zdążyłam złożyć życzeń na ręce mam : Julki (od marzki) 🌼🌼 Natalii ( od naturalnej ) 🌼🌼 Vanesski ( od violi27 ) 🌼🌼 Michalinkii ( od karusi ) 🌼🌼 Martynki ( od anybany ) 🌼🌼 Filipka ( od Julki ) 🌼🌼 Mikołajka ( od oczka ) 🌼🌼 Majusi ( od magdulka24 ) 🌼🌼 Martynki ( od kurde no ) 🌼🌼 Zośieńki ( od mmałej ) 🌼🌼 Mikołajka ( od Mapeciaka ) 🌼🌼 a dniu dzisiejszym 100 latek dla Maksia ( od malir ) :) 🌼🌼🌼 życzy ciocia euda :D :classic_cool: No a u nas nudy jak pada to mały śpi a ja nadrabiam zaległości a ich jest sporo !! Oczko co ubrałaś na roczek Mikuśkowi ? Ja mam dylemat ... w sumie kupiłam dżinsy takie eleganckie z złotymi przeszyciami i szukam jakiejś koszuli . Pozdrawiam was wszystkieeeeeee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z was może mi przesłać na maila albo na gg hasło i ligina do poczty z zdjęciami nie zapisałam i nie pamiętam hasełka :( mój gg 5727850 dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Miki zasnął mi dopiero jakieś pół godziny temu. Szaleństwo. Zabrałam mu wszystkie prawie zabawki z kojca, zostawiłam dwie, w pokoju przekładanie zabawek, tak żeby się uczył. Bo dostawał świrka, wszstko wyrzucał, niczym się nie bawił. Za dużo wsyzstkiego miał. No i uczymy się, żę bawimy się jedną rzeczą a nie że wywalamy z półek wszystko i nie bawimy się niczym. Bo oszaleć już szło. Zdążyłam nastawić rosół i siadłam w końcu z kawą. Dzięki dziewczyny za wiadomość na temat TESCO, właśnie chodziło mi głównie o to, do której w piątek będzie czynne, bo to że w sobotę zamknięte to wiem. Yennyfer, staniki magiczne są w Triumph, już od jakiegoś czasu kupuję tam bieliznę i jest coraz lepiej. Ten stanik który teraz zamówiłam to jest: http://www.allegro.pl/item693200136_triumph_nowosc_smart_curves_whum_cielisty_75a.html On ma calkiem inaczej ułożone te poduszki push up, inną ich budowę i super jest., Tylko musi być dobrze dobrany rozmiar i dobrze wyciągnięte z niego piersi, a raczej zebrane i dobrze dociągnięte szelki. Moje cycki wyglądają w nim prawie jak na tym zdjęciu. będe w Lublinie teraz od piątku do niedzieli, ale niedługo znowu będe bo dzieciaki szwagierek mają urodziny. Zwykła kobietka, ale tak jak Ana mówi, trzeba dużo barwnika bo żeby nie było blade. Julka próbuj, ja się na razie poddałam :D. Robię dzisiaj tort Pawłowej, obiecałam mężowi, i nie wiem co to będzie. Nie mam dobrego piekarnika, w sumie mam taki elektryczny stary, to tam może ta beza wyjdzie. Ja zaczynam też przed wrześniem się bać. Miki do żłobka, ja do jakieś roboty, ale ja i tak większosć rzeczy w nocy robię, więc jakoś o ten czas dla Mikołaja się nie martwię :). JA na allegro ostatnio zamawiałam sukeinkę. Z książek z lekkiej literatury mogę polecić ci Kate Mosse "Labirynt" i "Grobowiec". Mąż ostatnio zachwalał "Księga bez tytułu" śmial się, że to coś al'a tarantino. Ostatnio też coś mnie ciągnie do literatury związanej z obozami, eksterminacją żydów itd. No i polecam ci tą książkę "i była miłoś w getcie". Polecam. Któraś z dziewczyn pytala się mnie coś o mmr? o co to chodziło, bo nie mogę tego znaleść? Eudaimonia Mikołaj miał spodnie i koszule białą, tkórej można podwinąć rękawy i zapiąc na guziczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pytałam o tę szczepionkę. Ty oczko zawsze masz dobre źródła informacji :) będziesz szczepić? z książek "lekkich" polecam "Bajerom wbrew" Anny Ziętary http://www.allegro.pl/item690008652_bajerom_wbrew_anna_zietara_ksiazka_nowa.html - żadna to nowość, ale ja całkiem przypadkowo dopiero teraz się na nią natknęłam. Połknęłam w dwa wieczory :) w temacie biustonoszy. polecam http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ z kalkulatorem doboru rozmiaru i ciekawym opisem. ja aktualnie 70E, w ciąży skoczyła mi miseczka od C-D i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama dzidka, jasne że będe szczepić. W sumie pewnie w przyszłym tygodniu na MMR, a po tym jak pójdzie do żłobka, to u nas jest darmowa pneumokoki i meningokoki, dla dzieci żlobkowych więc przynajmniej zaoszczędze na trzeciej dawce pneumo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. I tradycyjnie sto lat dla dzisiejszego solenizanta. Oczko, ja też mam 75 A - no i chyba się skuszę, ale ja chcę biały. W pray ciagle białe bluzki - no i najlepiej dwa od razu, by się nie niszczyło tak szybko :-D Albo 3, czy 4... Idę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mi wczoraj powiedziano, że ten kolor zdecydowanie mniej widać pod białą bluzką niż biały stanik. Aaaaaa ja miałam zawsze miskę a lub b, a teraz w sumie kupiłam c :)> To jest jakies namieszane :). Z tym doradztwem i z kolorami itd, to jestem pewna, bo to pracuje bardzo bliska mi osoba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos martwie sie, ale nie chce juz w domu siedziec. Zobaczymy bo wyjdzie w praniu jak to bedzie, mam nadzieje, ze dam rade. Wczoraj napomknelam mezowi, ze by mi sie male auto przydalo to bedzie szybciej. On i tak jezdzi sluzbowym, ja uzywam nasz kiedy chce ale jest wielki :( Mam klopoty z parkowaniem, auto jest boskie na wyjazdy czy zakupy bo sie wszystko miesci i komfort jazdy dobry, ale nie dla mnie w miasto :o No zobaczymy. dzieki dziewczyny za linki, zaraz przejrze i moze sama czegos poszukam :) I powiem Wam, ze ja od lat nosze cielisty stanik pod białymi bluzkami, duzo lepiej to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko - z tym szczepieniem to niepotrzebnie zaczęłam czytać w necie, a wiesz, niezadowoleni znacznie częściej się wypowiadają :( wystraszyłam się trochę objawów "po" bo opisują, że dzieci mają symptomy tych chorób, na które są szczepione: wysypki, temp. itp. Ale już chyba sobie przegadałam. Do tej pory wszystkie szczepionki znosiła świetnie to czemu by teraz nie? Pielęgniarka od szczepień kazała nam przyjść jak Mała skończy rok, czyli początkiem 13 m.ż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 14 miesiacu szczepie na menignokoki, a z MMR wstrzymamy sie jeszcze kilka miesiecy. Tak mi poradziłą lekarka, w sumie moze i dobrze. 4 dawke pneumokokow i 6w1 mamy juz za soba :D Zostaly nam wiec tylko 2 szczepienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już mam tylko pneumo i meningo i mmr. Objawy są po wszystkich, jakby tak czytać o skutkach tabletek itd, to też by się ich nie brało. Zawsze jest jakieś ryzyko. Ale wg. mnie mniejsze niż powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do cielistego nigdy nie mogłam się przekonać, zawsze jakoś tak mi było hmm, a wczoraj dowiedziałam, się że to nieeleganckie, biay stanik pod białą bluzką, szczególnie koszulową, gdzie prześwituje :D. Miki po brykaniu nadal śpi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-kupiłaś tę sukienkę, do której link kiedyś wstawiłaś? ja tez ją kiedyś wypatrzyłam i ciekawa jestem jak wygląda "na żywo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej nie czytac, ja juz przestałam. Mały dobrze znosił wszytskie szczepienia. Dzis zauwazyłam, ze przebiła sie dolna dwojka. Mamy wiec 7 ząb :D Myjecie zeby z pasta do zebow? Bo mi powiedziano, ze powinnam odrobinke nakładac na szczoteczke mimo, ze on tego nie wypluje. Kupilam wiec taka mleczna paste 0-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama dzidka wlaśnie czekam na tą kieckę, zamówiłam wczoraj rano :D. Aż nie mogę się doczekać. Julka myłam zęby wodą, ale kupiłam już pastę od 0-3 smiles chyba signal, albo któraś z tych i muszę zacząć. W przyszłym tygodniu idę do swojej dentystki, to zabiorę Mikiego i niech ona popatrzy, oceni, w razie czego doradzi. Poza tym dolne jedynki krzywe, górne ze szparą:D. W sumie ma 8 zębów, własnie przebijają się górne 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip tez ma małą szparke miedzy gornymi jedynkami, lekarka mi mowila, ze wyrosną kolejne to sie przesuną i to jest normalne. U nas jest tak, ze mycie zebow wodą mu sie podobało, a jak teraz myjemy z pasta to nawet buzi nie chce otworzyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajecie soki rozcienczane do picia? Ja sama np pije tez herbapolu, zawsze ich sobie sporo kupuje jak jestem w Polsce, jest napisane, ze sa pasteryzowane bez konserwantow. Daje ostatnio malemu i mu smakuja bardziej niz te babcine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja soków nie daję, bo ich nie lubi. pije albo samą wodę, albo wodę z dodatkiem dosłownie kilku granulek herbatki ziołowej. czasem wypije malinową, ale rzadko i na ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×