Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Hej kobiety ! :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KOLEJNEGO SOLENIZANTA :) MAKSIU ROŚNIJ ZDOWO I RADOŚNIE !!!! ❤️ Aktualizuję tabelkę : Marzka............3.07.08......2840....50cm...Julka...8, 35 kg...75cm naturalna blondynka..22.07.08..2300..48cm..Natalia...9,6 kg..76cm Viola27............25.07.08.....3100....54cm...Vanessa.. 9,3 KG...76cm Karusia1978....26.07.08....4020....57cm...Michalinka...o koło13kg..86cm anabanana198..29.07.08...3530...57cm....Martynka..10,2kg ..77cm Julka...............30.07.08...3550....47cm...Filip... ...9.9kg.....76cm okokokoko.......1.08.08......3900....57cm...Mikołaj..1,5 kg...ok.85cm Magdulka_25.....7.08.08.....4000....57cm...Maja.. 10,8 kg...78cm Kurde_no.........8.08.08.....3700....54cm...Martynka.. . mmała.............9.08.08..... 2800....56cm...Zosia... Mapeciak.........9.08.08......4120.....58cm..Mikołaj...1 1kg.....76cm Malir..............11.08.08.....3400....54cm...Maks(?) ... Moniś-27.........12.08.08.....3570....55cm...Konrad... 9,5kg...74cm Pliszka............15.08.08.....3210....53cm...Michael a...7,8kg...74cm dwie_kreseczki...15.08.08...3250....55cm...Bartuś... Gimelka..........17.08.08......3500....55cm...Gracjan.. . LadyMia..........18.08.08.....2920....52cm...Emilka... 9,2kg...76cm ewitap............18.08.08.....3400....50cm...Víctor.. . esab...............19.08.08.....3325....56cm...Filip.. .7,3kg...74cm brombabomba....20.08.08.....3340....51cm...Ivo.....8,8kg ....76cm Szylusia...........24.08.08.....3680....55cm...Kornel. .10,5 kg...73 cm mama_dzidka....25.08.08.....3090....53cm...Liwia...8,1 kg ... 75 cm eudaiomonia.....26.08.08.....4060...60cm...Mikołaj... / 10 kg / 81 cm _chimerka_....28.08.08.......3050.....54cm...Zuzanna... Gunia222.........30.08.08......3750....56cm...Bartuś... ekino.............3.09.2008.....3880....58cm...Blanka..< br /> No więc jednak byłysmy dziś na tym szczepieniu MMR . Zdecydowałam się szczepić po rozmowie z naszą pediatrą. Maja pięknie zniosła ból. Zapłakała chwile podczas ukłucia ale szybko się rozpogodziła. Narazie nie widać po niej by coś było nie tak. Jest wesoła i pogodna, nie marudzi. Apetyt dopisuje. Zachowanie normalne więc mam głęboką nadzieję, że wszystko jest dobrze i tak też pozostanie! Waga mniejsza niż na naszej ale wiadomo, że ta w przychodni jest dokładniejsza. No i 2 cm ma mniej niż jak ja ją mierzyłam :D:D :P Następne szczepienie w listopadzie. Julka ja raz dziennie przemywam Majce ząbki z odrobinką pasty dla niemowląt i dzieci.Mamy 8 ząbków więc juz jest sens by jej używać hehehe ;) Maja tez ma szparkę między jedynkami. Ja do picia daję sok Herbapolu rozcieńczony z wodą, Kubusia, słabą herbatkę, wodę z łyżeczką herbaty granulowanej... Pozdrowionka ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli, że zdecydowałam się już teraz szczepić a nie odwlekać w czasie bo jak wiadomo - to szczepienie jest obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to przepisy dla Ciebie ;) Chleb podstawowy: 500g 750g 1000g Olej 3,5ł 1,5Ł 2Ł Woda 190ml 250ml 330ml sól 1ł 1ł 1,5ł cukier 2,5ł 3ł 1Ł mleko w proszku 1,5Ł 1,5Ł 2Ł mąka 350g 455g 605g drożdże 1ł 1ł 1,5ł Chleb na mleku 500g 750g 1000g miękkie masło w kostkach po 40g 50g 70g sól 1ł 1ł 1,5ł cukier 2Ł 2,5Ł 3Ł mleko 200ml 260ml 350ml mąka 310g 400g 530g drożdże 1ł 1ł 1,5ł Ćhleb francuski 500g 750g 1000g Woda 210ml 275ml 365ml sól 1ł 1,5ł 2ł mąka 360g 465g 620g drożdże 0,5ł 1ł 1,5ł Chleb wiejski 500g 750g 1000g Woda 210ml 275ml 365ml sól 1ł 1,5ł 2ł mąka 290g 370g 395g mąka żytnia 70g 90g 125g drożdże 1ł 1ł 1,5ł Chleb pełnoziarnisty 500g 750g 1000g Olej 1,5ł 2ł 2,5ł Woda 210ml 290ml 355ml sól 1,5ł 1,5ł 2ł cukier 1,5ł 2ł 2,5ł mąka 140,5g 200g 240g mąka pełnoziarnista 210g 300g 365g drożdże 0,5ł 1ł 1,5ł Chleb tradycyjny 500g 750g 1000g Olej 1,5ł 2ł 2,5ł Woda 205ml 290ml 355ml sól 1ł 1,5ł 2ł mleko w proszku 1Ł 1,5Ł 2Ł cukier 1,5ł 2ł 2,5Ł mąka 180g 255g 310g mąka pełnoziarnista 85g 120g 145g mąka żytnia 85g 120g 145g drożdże 0,5ł 1ł 1,5ł Bułka 500g 750g 1000g Jaja 2 2 3 masło 115g 150g 195g mleko 45ml 60ml 80ml sól 1ł 1ł 1,5ł cukier 2,5Ł 3ł 4Ł mąka 280g 365g 485g drożdże 1,5ł 2ł 3ł Chleb super szybki 1000g Olej 1,5Ł Woda (35 do 40 stopni) 360ml sól 1,5ł cukier 1Ł mleko w proszku 2,5Ł mąka 565g drożdże 3,5ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jak nie bardzo możesz się rozeznać w tym co wkleiłam, to najwyżej daj znać to wyślę na pocztę te przepisy w pliku tekstowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka dziekuje bardzo, moze dzis cos zrobie :) Rozumiem o co chodzi, bo u mnie przepisy sa podobne. Tylko te drozdze mnie zastanawiaja, bo 1.5 łyzeczki, chodzi o suszone??? sto lat dla Maksa [kwiat[ czemu malir juz nie zaglada? a pliszka gdzie sie znowu podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkahejka
mam pytanie dostałam na nie wiele odpowiedzi i licze ze teraz dostane takie ktore juz mnie w tym upenią otóż 3 tyg temu uprawialam z moim chlopakiem petting ja dotykałam go w intymnych miejsach on mnie równiez . trwalo to pewną chwile potem od zaczal dotykac mnie penisem w miejscu intymnym ale zaraz sie odesunelam po czym znow wlozyl mi palce do pochwy nie doszlo do wytrysku ani nie wlozyl mi czlonka do pochwy moje pytanie CZY MOGE BYC W CIĄŻY???!!! oboje bylismy mokrzy czytalam o tym plynie jedni mowią ze przez niego mozna zajsc w ciaze inni nie . zawiera on plemniki ale niby nie zdolne do zapoldnienia wiec jak to jest ? dodam ze jakies 2 tygodnie po pettingu dostalam plamienia nocą kilka dni pozniej okres ale nie jets obfity jak zawsze i nie mam az takich bóli i to mnie niepokoi objawow ciazowych nie mam nie bola mnie piersi ani plecy tylko od czasu do czasu mi sie odbija prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkahejka
poprostu sie boje tak trudno odpowiedziec ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkahejka
w czasie ciazy moga wystapic podobn 3 okresy. okres jest inny mniej obfity i bol tez nie jest taki jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka w przepisach jest podana ilość drożdży suszonych, ale jak dodasz taką samą ilość świerzych to będzie ok. Ostatnimi czasy jak robiłam to nie miałam innych jak świerze i wychodził piękny i pyszny chlebek. Muszisz przestrzegać kolejności dodawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hejkahejka
idz babo do apteki i kups sobie test i przestan truc........brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Co do zębów to ja myje 2 razy dziennie małej pasta bez fluoru w aptece kupilam z ziaji bo mi lekarka powiedziala ze dopóki nie nauczy sie wypluwac to taką mam myc bo fluoru nie mozna polykac. A co do soków to moja nie pije nic innego tylko wode nie chce soków herbaty kubusia doslownie nic na wszystko sie kwasi tylko woda jej samkuje nawet lepiej dla jej zebów hehe Teraz wybieram sie na spacerek bo pogoda sie troche polepszyla ogolnie to lało:/ Vanesia coraz wiecej kroczków stawia myśle że do miesiaca juz bedzie sama śmigała:) Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Upiekłam na smuty muffinki z malinami, czekoladą i borówką amerykańską :). Po 6 sztuk, od razu mi lepiej. Inni jedzą a ja się zrelaksowałam :D. Hehehe fajną mam terapię nie? :D. Nie jem tylko piekę lub gotuję. A ogólnie jakoś się tak przygnębiłam tym jaką jestem mamą bla bla bla. Zaczynam się martwić, co by tu robić żeby mój dzieć nie właził na głowę, ale tak żeby nie było to dla niego przykre itd. Poza tym akcji z UPC ciąg dalszy, czyli sprawa przekazana do agencji windykacyjnej. Jutro wizyta u prawnika w Federacji Konsumentów. Wczoraj mąż godzinę ponad wisiał na telefonie rozmawiając z UPC. Nagle gdy powiedział, że będzie konsultował się z prawnikiem, to wszystko dało się sprawdzić, wyjaśnić, wysłać itd. Co za chora firma. Do tego leje jak jasna cholera, w piątek wyjazd do teściów, aż mnie mdli na samą myśl. Nie wiem co do jedzenia, oczywiście nie wiem, czy bede miała coś do gadania, bo teściowa jak teściowa. Mam nadzieję, ze tak muszę jej tylko znaleść jakieś zajęcie. A stanik był tylko czarny, może być i czarny :D. Julka ja daje czasem Mikiemu kompot, albo soki robione w domu, bo mam multum więc nie kupuję. Ale ogólnie jest tak, że nie chce za bardzo pić innych rzeczy. Szczególnie słodkich, najlepiej kwaśne, kompot niesłodzony, albo woda. I dostaje biedny tak wodę do śniadania, obiadu, deseru itd :). Próbowałam kakao ale miał odruch wymiotny, to samo z kawą zbożową. Przestałam próbować. Viola ja właśnie też poluję na tą z Ziaji, bo też wiem, że jest bez fluoru, ona jest od pierwszego ząbka? Prawda? Ale jak się chce to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko-> tak od pierwszego zabka jest,i bardzo smaczna żurawinowa:)ja ją w aptece kupilam pewnie gdzies u Was znajdziesz;) twój Miki to ma tak jak moja woda do kazdego posilku hehehe ale jak lubia to po co im dawac co innego:) pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mam z tym wysyłaniem pustych postów? :) zjadłam właśnie górę naleśników. ostatnio bardzo się mnie uczepiły. mam dwa warianty śniadaniowe albo omlet biszkoptowy albo naleśniki właśnie, he he. ktoś jeszcze kawkuje? :) oko dlaczego się nie chwaliłaś, że foty wysłałaś? wiesz, że właśnie dziś mi się przypomniało, że jakieś zaległe bieszczadzkie mieliśmy oglądać a tu proszę już coś jest. głownie od fryzjera co prawda. :P fajnie to wygląda, taki Dzieć na fotelu! mam wrażenie że Miki to skóra z Ciebie, nie? ja staników białych nie nosze. ani jednego nie mam. pod jasne ubrania zakładam takie cielisto-złote z triumpha właśnie. Śmiesznie, że kiedyś pół babek w Pl nosiło 75B i dopiero od kilku lat większa świadomość, lepsze mierzeni ei dobieranie. i teraz każdy literkami przy obwodzie może się cieszyć. mi wg przelicznika wychodzi 65E, buahahahaha. jak zeszczuplałam to nie zostało mi nic wyglądającego jak C nawet. :P ostatni mój zakup z triumpha to 70D bo babka powiedziała, że 65 nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi-mami ja kawkuje ;) :) Oczko, Avi super fotki :) Przydałoby się, żebym tez kilka wysłała :P W wolnej chwili to zrobię :) Ja lubię białe staniki.Zreszta uwielbiam kupować sobie bieliznę i mam dużo różnych staników i majtek, w przeróżnych kolorach. Różne modele, fasony,koronki :P Wg kalkulatorów w necie to mam 80C, a niektórych 80D. Mała wieczorem zaczęła mi trochę marudzić ale dałam jej czopka Viburcol i przeszło. Przespała pięknie cała noc,tj. od 20 do 8 rano, bez żadnej pobudki :) Dziś juz od rana pogodna i uśmiechnięta. Teraz ucina sobie drzemkę. Czy Wasze maluszki mają jeszcze wyczuwalne ciemięczko ?? Maja ma ok. 0,5x 0,5 cm i pediatra nadal każe podawać jej 1 krople wit. D3 mimo,że jest już ne modyfikowanym mleku. Mam okropny problem by jej paznokietki obcinac. Czarek tez nie lubił ale wystarczyło go w tym czasie czymś zainteresować i gładko poszło. No a Maja za nic się nie da, drze się masakrycznie. Tak samo jest z aplikowaniem czopka. Musi Mąż ja przytrzymac bo tak się wygina i wydziera. Nie wiem dlaczego. Nigdy jej krzywdy nie zrobiłam, zawsze delikatnie i troszkę kremikiem smarowałam pupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja jak zwykle kawkuje. Zrobiłam leczo, więc dzisiaj krócej posiedzę, bo Miki już od ponad godziny śpi. Wczoraj muffinki wyszły jak szalone, dzisiaj Miki zjadł jedną a małżon zabrał restę do pracy. A dzisiaj robie następne, bo wpadną znajomi na filmik :D. Viola ja też uważam, że jak nie chce to niech pije wodę i bardzo dobrze. Emi-mami, bo ja taka wstydliwa jestem. Miały byc Bieszczady, ale wybrałam trochę, ale mąż miał masę roboty wczoraj i coś pomylił i kilka zdjęć nie pomniejszył a ja nie potrafię. Miki ponoć poidobny jest do taty, mało osób mówi, że do mnie. Ja chciałam własnie cielisty teraz, ale niestety nie ma mojego rozmiaru. Ja też nosiłam 75 b, ale teraz ten co kupiłam to jest hmmm chyba 80 C to ponoć jak 75D itsd. Ogólnie fajna ta rozmiarówka. Ale prawda taka, że doradzają najczęsciej w dobrych salonach. Fakt, że jak kupowałam staniki po 15 zł to wymieniałam je średnio co 2 -3 miesiące bo się wyciągały, rozpruwały, wyłaziły stalki. A odką kupuję tylko triumph, to nagle staniki, gdyby nie rozmiar, to mogłabym nosić takie sprzed 3 lat, bo pomimo prania w pralce, ani się nie wyciagneły, nie straciły koloru, nie zdefasonowały. Ale niestety u nas jest nadal tak (mam kilka takich pryzkładów w rodzinie i wśród znajomych), że na wierzchu muszą być metki, widoczne napisy, a pod spodem wycieruchy majty, staniki z których wyłażą stalki, szaro bure szelki. No ale nie moja sprawa. Magdulka Miki dalej ma troszkę ciemiączka, ale mają jeszcze czas. Ja też daję nadal wit d3, i nadal jest na modyfikowanym 3 bebiku. Ja też bym nie lubiła p;akowania czopka :DDD Dla mnie w dzieciństie to też była tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka Emilka też ma malutkie ciemiączko. ja zrobiłam bunt i d3 nie daję. dziecko jest codziennie 2-3h na słońcu. do wytworzenia dziennej dawki u dorosłego potrzeba 20min, nawet jeśli dziecko potrzebuje więcej to te 2h i tak wystarczą. lekarze maja jakieś dziwne parcie na d3. :O rd przy 80 to już fajny biuścik, jest czym zafalować. Emilka się obudziła i jak zwykle łąpki w klawiaturę. :) Avi ale Martyśka opalona ślicznie! wydaje się że to taka już duza dziewczynka. moja to łysolek total i nadal wygląda na bobasa. bardzo mi się opalone dzieci podobają ale moja to blada twarz bo boję się takiego malucha na słońce wystawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, moja mama mnie wystawiala na slonce jak mialam kilka miesiecy ;)mam takie fajne zdjecia jak leze w koszyku, a buzka czarnaaaaa;) w ciazy tez sue opalalam , dlatego rodza sie kolejne maniaczki slonca ;) ja sie ne boje, zreszta to moja mama ja piecze jak w pracy siedze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daję bo np w te upały nie siedzieliśmy na słońcu. Daję jedną kroplę jak byliśmy na zewnątrz, a dwie w mniej słoneczny dzień. Poza tym tak na początku się martwiliśmy, bo Mikemu bardzo się poci główka i dlatego ta d3 bo tak to byśmy nie dawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko więc czekam dalej. :) w temacie zakupów wszelakich to "tanich rzeczy nie kupuję bo mnie na nie nie stać" - ten tekst mojej mamy sprawdza się w 100%. jak chciałam przyoszczędzić to zawsze się to kończyła szybkimi ponownymi zakupami. dziwne że doradzili Ci taki obwód bo przeważnie zaniżają. sprawdź co Co wychodzi w tym zalinkowanym wcześniej przeliczniku. luźne staniki źle na mnie leżą i mi w nich niewygodnie bo się przesuwają. Avi no właśnie bo ja fanka słońca nie jestem ale opalenizny u innych jak najbardziej. sama mam jasna karnację. Młoda po mnie też. ja cała usypana pieprzykami na punkcie których miałam straszne kompleksy. na dodatek jeden miałam kiedyś usuwany bo podejrzanie się zmienił, wyglądał na tyle źle że nawet pielęgniarka pracująca przy onkologu miała oczy jak 5zł i tego strachu przed czerniakiem nie chce sobie kolejny raz aplikować. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, rozumiem, pewnie mnie zlinczujecie ale ja jak widze u siebie jakiegos pieprzyka to sama go sobie na sile zdzieram ;) w ciazy mialam ich multum, takich malutkich, ale pod paznokciem schodzily ;) jestem masochoistka, wiem o tym. Po ojcu to mam, nie bede pisac co on potrafil sobie sam robic bo was zniesmacze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avi nikt Cie nie będzie linczował, nam nie zdrapujesz. ;) hmmm... nie wiem co Ci tam powyrastało ale pieprzyki pod paznokciem nie schodzą raczej. może miałeś takie małe dzyndzelki wystające, brodawki? często tym właśnie w ciąży sypie. kiedy wakacyjny wyjazd? Chimerka czekamy na fotorelacje! jak podroż minęła? coś mi się bzdurzy że kompa miałaś brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć trochę nie pisałam bo ciągle jestem w biegu i stale wkurzona :-0 chimerko ja to zacofana jestem bo nawet nie wiedziałam o autostradzie do Splitu :-) jak my jeździliśmy w głębokim PRL-u to tylko tą starą drogą wzdłuż wybrzeża (raz nawet mieliśmy tam stłuczkę :-0 ) lub przez góry, jeszcze gorzej...a autostradę dopiero budowali :-p Teraz to faktycznie łatwiej tam dojechać. Udanego wypoczynku w tym cudownym miejscu! Co do meridii to wybrałam 4 opakowania i schudłam raptem 10 kilo tak więc bez szału :-0 A poza tym jak się ważę co raz mam -10 kilo a za dwa dni -7, potem znowu -10.... Planowałam mieć więcej ruchu ale niestety moje plany się nie powiodły - raptem 2 razy byłam na rowerze i nie mam kiedy jeździć. Z dietą też różnie wychodzi choć na prawdę się staram. Mam problemy z nocnym siedzeniem przed kompem i nie chce mi się spać, poza tym mam nerwy na wszystko bo i nic mi nie wychodzi :-( Miałam mieć teraz urlop i dupa z tego wyszła, siedzę w domu z małą...Poza tym zaczęłam też łykać yaz na trądzik i niestety stale mam pełno nowych krost a do tego nie przechodzi mi plamienie po okresie :-0 Nie mam ochoty na seks... Mam do siebie żal, że jestem złą matką :-( Serio jestem sfrustrowana i mam dość wszystkiego. No to się wyżaliłam... :-( Co do staników to noszę głównie te tańsze bo nie stać mnie na triumfa :-0 Mam kilka lepszych i stale je używam. Z kalkulatora wychodzi mi 80E :-D hehehe jak to możliwe skoro ja mam teraz niecałe B? Kobitki poradźcie mi jakieś świetne sposoby na oczyszczanie skóry twarz u kosmetyczki!!! Moja twarz, szyja, ramiona i plecy to istna masakra :-( Jak zainwestuję to chcę skutecznie. Natala ma spore ciemiączko ale 1 lekarka mówi nic nie dawać a inna kazała podawać juwit multi bo tam też jest d3, ale poza tym inne witaminy. Nie podaję jej bo po faszerować dodatkowo witaminami latem... We wrześniu mamy wizytę w poradni patologii noworodka to tam spytam. A co do fotek to oko synek na serio podobny do Ciebie :-) Znasz fajne miejsce nad Soliną? Avi córeczka jak laleczka :-) piękne ma oczy!!!! yenny gratuluję synka i twoich metod wychowawczych! Tylko pozazdrościć :-) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×