Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ja zaślepki do kontaktów kupiłam w castoramie - są ok. kupiłam też takie ochraniacze na narożniki do niskiej szklanej ławy ale bez sensu bo młody bardzo się nimi interesował i je gryzł i pościągał... Teraz muszę kupić coś do szuflad bo mam mega ciężkie szuflady i boję się, że sobie przytnie paluszki. A te szuflady takie ciężkie, że mógłby nawet sobie te paluszki połamać albo jeszcze cóś gorszego. Mam w domu mega ilości szuflad. Tylko 3 szafki kuchenne i reszta same szuflady w całym domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki przywykł do żłobka. Nie płacze, zadowolony wychodzi. Ładnie je, ma nawet ulubioną panią :D. Która go zawsze karmi, usypia, tuuli itd :D. Ja też miałam takie zaślepki z castoramy, ale ich było chyba tylko 4 w paczce. Mąż kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...rwa mać... zjadło mi posta.... chyba z emocji.... wiecie co, dostałam zlecenie na napisanie wiersza napisałam i został kupiony ale się cieszę:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana - wielka prośba do Ciebie. czy masz gdzieś pod ręką link do ciasta, który kiedyś wklejałaś? chodzi mi o takie z krakersami, herbatnikami i masą krówkową bodajże, bez pieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja. Pozałatwiałam co miałam pozałatwiać :). Poszliśmy na spacer, ale zaczęło jak na złość lać. Ehhhhh i musieliśmy wrócić do domu. Wiecie co sezon zimowy, grzewczy i znów mi sie dzieje to co kiedyś z rękami. Śpię w rękawiczkach. Tragedia. Mama dzidka, ta porcja jest na małą blachę uważaj, duża wyjdzie bardzo płaska. I jeśli mogę ci doradzić, to zdecydowanie lepsze są tradycyjne krakersy lajkonika, wtedy ma taki lekko slonawy posmak. Lubię jak ciastka tak mają, np. digestive. No i ciasto nie jest takie mega słodkie. I ta masa budyniowa lepsza będzie jak jednak wbijesz dwa jajka i rozmieszasz zamiast z krupczatką to z ziemniaczaną. I ja na wierzch sypie uprażone płatki migdałowe. Przepraszam, że tak radzę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tam ? ale cisza :] ja mam zakaz picia kawy do odwołania więc zapraszam na herbate ... ale jak wypije szybko zmykam bo zaraz jade do lekarza ;( czy któraś z was kiedyś miała krwiomocz ? sikam i tak mnie boli że już nie umiem :( miałam 6 lat temu kamień może sie odniowił :((((( no i pogoda kapa znów taka dzika mżawka leci i na spacer bez sensu :( zresztą nerki mnie nawalają więc lepiej nie ide nigdzie :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki oczko za rady - bardzo się przydadzą - masz duuużą wprawę w gotowaniu/pieczeniu, ja to laik totalny jestem :( ja też przy herbatce, jakoś do kawy lubię mieć towarzystwo, a dziś sama siedzę. u mnie za oknem piękne słoneczko, cieplutko, szkoda tylko, że zanim wrócę do domu będzie prawie ciemno. dziś jadę z Młodą do moich rodziców, także wieczór mamy zaplanowany. Karusia - jak się miewa Misia? mam nadzieję, że już sytuacja opanowana 🌼 ana - przepadłaś przy pisaniu pracy? 🌼 miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Ja już po obskoczeniu paru sklepów, odebraniu butów od szewca i innych takich zasiadam do śniadania. Dzisiaj ładna pogoda u nas, także pewnie jak będzie ok, to pospacerujemy trochę z Mikołajem. Zaczynam się denerwować prze rozpoczęciem pracy, czy dam sobie radę, czy będę umiała, jak się przygotować itd. Powiem wam, ze znów biorę tablety żeby schudnąć, do tego piję nowe takie herbaty Herbapolu, Fit ale te 20+ one nie mają tego nieszczęsnego kopru włoskiego którego nie znoszę :D. A jeszcze zajadam Xenea ten proszek taki jabłkowy. Błonnik. No i w czwartek idę pierwszy raz na zajęcia :D. Eudaimonia, to idź do lekarza. Mama dzidka nie mam wprawy :), szczególnie w słodkościach, bo do niedawna jedynym słodkim jakie robiłam był wafel przekładany, galaretka, kisiel i budyń :D. Ale to ciastko już jadłam kilka razy w różnych wersjach, sama też robiłam w kilku i takie kilka spostrzeżeń. Nawet tam dalej w tym przepisie jest napisane o tej kremówce i migdałach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia-> ja mialam wiem jaki to ból wiec ci współczujemi przeszlo po tabletkach jakie mi lekarz przepisal .szybkiego powrotu do zdrowia;)jak dzisiaj wezniesz tabletke to po paru godzinach bedzie juz o wiele mniej bolalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki, a ja wczoraj pojechalam z martynka do sis i dopiero dzis wrocilysmy, ja jestem przeziebiona wspomagam sie witaminkami i homeopatia, mala tez psika i zaczyna jej sie katarek a mazlon tez zasmarkany... musze wam przyznac ze jak narazie bdb ukalada mi sie z K. juz ponad tydzien sie nie klocilismy nawet nie bylo malej sprzeczki haha do tego malzon duzo zajmuje sie mala :-) widze ze ktos wkleil link do casta, ja tez polecam krekersy z lajkonika sa o niebo lepsze od innych, przeczytalam kawalek artykulu o bialych malzenstwach i jak dla mnie to troche dziwne.. dla mnie osobiscie sex jest bardzo wazny w zwiazku no i dlaczego swiadomie rezygnowac z przyjemnosci???!!! nie rozumiem.. Karusia jak Misia? Kurde no jak tam twoje zdrowko? Yenny cou ciebie??? cala reszte kochanych dziewczynek mono pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna blondynkaaa
hej dziewczyny!!! Oko dasz radę kochana! A czemu miałabyś nie dać???? Robota zgodnie z kwalifikacjami :-) A swoją drogą w takim ŚDS-ie nie ma aż tak dużo pracy :-p bromba ty zdolniacho ;-) anabanana to superowo, że chłop się stara :-D Ale wiesz jak pisałaś, że on dopiero teraz przewija małą, kąpie itd. to trochę doceniłam mojego , który w weekendy stale przy młodej zasuwa i od urodzenia ją kąpie i usypia wieczorem. Teraz jak wyjechał to sama to robię ale jak tylko wróci na weekend...:-p i w końcu udało nam się kupić buty dla Natalki w bartku ale w Poznaniu bo w Łodzi ceny są nawet wyższe niż na stronie batka w internecie :-0 Mąż kupił po promocyjnej cenie około 70-80 zł ;-) Ja też jej kupiłam w końcu pościel z feretti tą z ingeo - a cwaniaki poduszkę zrobili ze zwykłego poliestru a piszą, że POŚCIEL z ingeo :-0 ale trudno...ileż można spać na jaśku flakowatym :-) i 2 czapeczki z H&M na zimę plus rękawiczki. Ceny of kors niższe niż na allegro :-0 http://www.allegro.pl/item792823771_h_m_nowa_czapeczka_na_polarze_86_1_1_5_roku.html http://www.allegro.pl/item793040672_h_m_nowa_czapeczka_ecru_86.html#gallery http://www.allegro.pl rękawiczki -/item794043571_super_czapka_i_rekawiczki_h_m_nowe_okazja.html#gallery My używamy zaślepek do kontaktów takich najtańszych z baby one chyba i są ok. Narożniki co założę to mała je ściąga :-0 a z szuflad nie wyjmuje nam rzeczy bo wie, że jej nie wolno. za to wywala swoje ciuchy z szafki i wyciąga ulubione futerko, które nosi potem na głowie po domu :-) Ostatnio pasjonuje ją zabawa w chowanego i jak ją wołam to ucieka i czeka w różnych swoich kryjówkach na mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko napisałam przecież że wypijam szybciutko herbatke i spadam do lekarza ! Byłam złe wyniki ..krwiomocz jakieś tam nabłonki i w ogóle źle . mam palin i neo proxen na 4 dni jak nie pomoże chyba do szpitala :( boże jaki ból :( :o najgorsze z wszystkiego to to że nie umiem utrzymać moczu jak stara omcia :( dobrze że nie pracuje ja nie wiem jak czułabym sie w pampersie w pracy bo musze w nim chodzić od 2 dni ;-(((((((((( normalnie rozpacz :(((( pierwszy raz w życiu mam takie coś ale moge podziękować mojemu ślubnemu że w nocy zabiera mi kołdre kupuje 2 normalnie będzie miał swoją i ja swoją nie daje rady już :( aha mam pytanie Violcia1081 jakie miałaś na to leki pamietasz ? pozdrówka i mały usnął mam czas na zakupy przez allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromka wielkie dzięki za życzonka. Normalnie dzisiaj miałam pierwszą miłą wiadomość. Od jakiegoś czasu rozsyłam CV i właśnie dzisiaj zostałam zaproszona na jutro na rozmowę. Tyle tego już wysłałam, że nawet nie wiem, z jakiej firmy się do mnie odezwali ;) A jak googlam to nie mogę znaleźć niczego konkretnego ;) eudo życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Ja dzisiaj ogólnie w średnim nastroju. Idę też dzisiaj do okulisty. Zabieram się zaraz za gulasz :). No i przeczytałam książkę :D. Zabieram się za następną, tym razem na lekko "Julia&Julia" to co teraz w kinach grają. Ehhhh jakoś tak mi bleeee. Naturalna, wiem, że w sumie nie jest to taka praca mega na głowie. Ale ogólnie się stresuje. Chyba syndrom pierwszej prawdziwej pracy :D. U mnie też buty z Barka są w promocjach w innych sklepach, 80-90 zł max. Ja kupiłam Mikiemu tą samą czapkę tylko neibieską w paseczki, do tego rękawiczki i taki jakby golfik przez głowę :)> Zamiast szalika. Ana super, że lepiej, trzymam kciuki, żeby tak dalej było. Eydaimonia, bardzo mi przykro. Szybkiego powrotu do zdrowia. Marzka wszystkiego naj naj naj naj. I żeby ta dzisiejsza wiadomość miała dalsze pozytywne skutki. Tak oglądam teraz dzień dobry TVN i gadają o fotelikach i już zgłupiałam, jedni mówią najbezpieczniej za kierowcą inni mówią, że na środku a jeszcze inni za pasażerem. Zgłupiałam, gdzie przewozicie dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka no ode mnie również 100 latów i zdrowia i szczęścia oraz pociechy z dzieciaczków !!! Ile to już Ci walnęło :p wiem kobiet sie nie pyta o wiek ale co tam nam możesz powiedzieć :))) Dzięki baby miłe słowo wiele daje czasami więcej niż wizyta u lekarza który najlepiej odesłaby z witaminą C przy grypie :o Hm z tymi fotelikami różnie ... przewżnie zimą są kolizje ślizgające czyli więcej uderzeń z boku samochodu . Ostatnio miałam stłuczke jakiś debil na stopie ja sie zatrzymałam a ten mi wjechał w zderzak :/ cała klapa i zderzak mam nadzieje na jakieś 500 zł z ubezpieczenia no ale co miałam mówić dobrze że nie jechałam z dzieckiem ... nie wiem jak bym sie zachowała chyba panika by była :o mam wujaszka w straży jest komendantem najeździł sie troszke po wypadkach i mówi przede wszystkim że za kierowcą jest w miare spokojnie ale w środku też jednakże za pasażerem z tyłu jest najwięcej obrażeń nie mówiąc o siedzeniu z przodu za pasażera ginie 80 % ludzi w wypadkach . Ja woże Mikosia za kierowcą lub w środku . Fotelik zmieniłam na chicco ten do 18 kg leżący pożyczyłam od znajomej bo ja jestem taka mądra że już kupiłam Recaro ale nie można go regulować a my mamy małego śpiocha samochodowego więc pożyczyłam ten z regulacją pozycji i przeważnie jedzie na leżąco jeszcze jak małe dziecko :) a recaro poważnie piękny zakup tak stabilny jest że moge dać uciąć ręke że jest jednym z najbezpieczniejszych na rynku zresztą mój mąż miał kiedyś sam recaro bo miał kiedyś takie autko do melanży i jeździł szybo a z normalnego wyskakiwał przy zakrętach :p no miłego dnia ide gotować zupke mikosiowi :) wstał już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euda na razie nie mam co się wstydzić wieku ;) ćwiartka walnęła ;) oczko i euda dzięki za życzonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol, wlasnie wrocilam z apteki, jade juz na gripexie bleee tak nas porozkladalo dobrze ze narazie martyska sie trzyma.. Marzka 100lat!!! laski uciekam przygotowac malej obiad, wlacze jej bajki i sama sie poloze bo czuje ze zaraz i tak mnie zwali z nog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem wkurzona dzis i mi smutno dzwonili z zlobka ze mam przyjechac bo maly sie uderzyl, tzn upadl na twarz i rozcial warge i caly czas chodzi i wola mame :( odebralam go i spi. oglnie mam dola, wiem, ze takie rzeczy sie zdarzaja, ale jestem zla na opiekunki i na sama siebie chyba :( Co mam z nim zrobic? Nie wiem czy sie mocno uderzyl, widze, ze ma dolna warge rozcieta na dole, ale juz nie krwawi... Marzka sto lat dziewczyno, obys byla szczesliwa :) Ja mam fotelik za kierowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana zdrówka. Julka a jak warga wygląda, to nic że nie krwawi. Zobacz jak bardzo rozcięta, jak coś to jedź na pogotowie na szycie. Kochana takie rzeczy się zdarzają. Ja wiem, bo ja bym też była wściekła na wszystkich ddokoła. Ale nie ważne co byśmy robiły, jak bardzo by się opiekunki starały, to nasze dzieci mogą wymodzić coś same. Ja sama wiem po sobie, co potrafiłam sobie w swoim życiu zrobić. Zobacz tą wargę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×