Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ja dzisiaj leżę cały czas. Jest mi tak paskudnie niedobrze, popijam herbatkę z korzeniem imbiru, może pomoże. Strasznie się denerwuje jutrem. Nie mam nadal wyników badań a szkoda, bo będą mi potrzebne jutro. No nic nie poradzę, nie przyśpieszę. Duphaston mam nadzieje pomaga. Wógle zaczynam znosić jajko i świrować, co będzie jutro.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana23
hej!!! dziewczyny, ja moze nie bardzo pasuje do tematu bo swoja dzidzie straciłam w zeszłym tygodniu (6 tc), ale mam takie pytanie czy któras z Was (oczywiscie zadnej nie zycze) była w takiej sytuacji. miałam łyzeczkowanie i nie wiem po prostu co dalej, jakie badania powinnam zrobic, czekam jeszcze na wypis ze szpitala bo w weekend nie mogli mi go dac i mam nadzieje ze tam bedzie wszystko opisane. Ps. trzymam kciki za Was wszystkie, które zyjecie w niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że najlepszym wyjściem będzie po prostu zapytać się lekarza w szpitalu jak będziesz odbierać wypis. Ja niestety nic na ten temat nie wiem i powiem szczerzę, że mam nadzieję, że się ne będe musiała dowiadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do załamanej.Moja koleżanka jakiś czas temu była w takiej samej sytuacji.Po trzech miesiacach zaszła w ciążę. Rodzi w maju:)Innej kolezance lekarz powiedziała,że \"to była ciąża treningowa i niczym nie trzeba sie martwic.Nie bedzie miała problewmów z zajcsciem w kolejną\"-i nie miała. Trzymamy kciuki za Ciebie.Następnym razem na pewno sie uda:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś z Was przekazawyła juz ta cudowna wiadomosc o ciaży w pracy,tzn. szefowi,prezesowi? Jestem w 5 tc i kilka osób już o tym fakcie wie,tylko nie moja szefowa i prezes.Jak im to powiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest beta
to to samo co test ciazowy z surowicy krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana23
dzieki dziewczyny, gdyby wszystko było ok, mogłabym tu sobie siedziec i pisac z Wami, jescze raz trzymam za Was kciuki! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta to hormon wydzielany w czasie ciąży a jeśli mowa o tym co podają dziewczyny to tak wszystkie mówią o teście z krwi. Załaamana ja mam nadzieję, że szybko uda ci się zajść w kolejną ciąże i że tym razem wszystko będzie już dobrze., Co do mówienia ludziom hmmm ja jakoś narazxie nie mówię, bo się boję, że coś się stanie i potem będe musiała rozdrapywać rany tłumacząc dlaczego jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana23
okokokokokokoko rozumiem Cie, my strasznie sie cieszylismy, powiedzielismy i rodzicom i znajomym, a teraz przed nami przekazanie zlaj nowiny :( w kolejnej ciązy nic nie powiemy nikomu dopuki nie mina 3 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolderka jeszcze nie napisala
:( miala miec rano USG a juz jest po 14......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ktore badania trzeba zrobic na poczatku.Morfologie?Co jeszcze?Szykuje sie na pierwsza wizyte u ginekologa a nie pamietam juz z pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki;)Grupe krwi mialam robiona w pierwszej ciazy.To ide zrobic bete.U nas mozna do 17.30 w laboratorium.A mocz jutro.Ile sie czeka na wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY, pisalam pod nickeim 110581 wczesniej ze tez jestem w ciazy. zalamana strasznie ci wspolczuje, ja cos podobnego w marcu mialam tylko poronilam samoistnie w 5 tygodniu i teraz znowu jestem w ciazy bo je sie ale daje rade :) nie zalamuj sie kademu si emoze to zdazyc. ja mieszkam w anglii, i u mnie to bradziej skomplikowane nie mam mozliwosci pojscia do gina, i dopiero w 10tyg bede miala wizyte z polazna i tyle, potem ok 14 tego tygodnia pierwsze usg. a do tego czasu bede w niepewnosci, taka proceduwa, w UK nic nie robia z czlowiekiem do 3 miesiaca, znaczy z ciezarna. chyba ze pojade wczesniej do polski do swojej gin ale nie wiem jeszcze. mam nadzieje ze wszystko bedzie oki tym razem zalamana nie daj sie i proboj dalej. bo jak kiedys slyszalam ze my poroniajac nie tracimy dziecka, to dziecko zmienia termin przyjscia, to dziecko wybiera kiedy je urodzimy, i tez tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki no stał sie cud:)))) dzis widzialam mojego maluszka na usg , przez chwile nie chcial sie pokazac bo mialam pełny pecherz ale jak go oproznilam to sie pokazał:) jestem przeszczesliwa, a juz byłabym wyłyżeczkowana, jak sobie o tym pomysle.... dziekuje wszystkim za trzymanie kciuków, jestem z Wami, trzymajcie sie , wszystko bedzie dobrze!!!teraz juz wierze w cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko, bardzo, bardzo, ale to bardzo się cieszę:):):):):):):):) wiara czyni cuda:) teraz może już być tylko dobrze:) dbaj o siebie i o maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolderko gratulacje, szczescie ci sprzyja, ciesz sie teraz :) ciaza :) pozdrwaiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko, wiedziałam że będzie ok, a jak Twoje beta HCG Budgie i Twoje beta, ja właśnie odebrałam wynik i mam ponad 40 tyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelina---------> to świetnie:) widzę, że beta pięknie rośnie więc pewnie maluszek też:) Dziś we Wrocku paskudna pogoda, leje więc wolę nie wychodzić z domu dlatego wyniki będę miała dopiero po 20.00 jak mama wróci z pracy. Jeśli będziesz na forum o tej porze, to zajrzyj, bo na pewno napiszę jak u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) jestem lipcówką 2008 czyli rodzę tuż przed Wami :) przypadkiem natknęłam się na Wasz temat, postanowiłam zajrzeć. Widzę, że Wy tu bardziej się angażujecie w opisywanie. U nas też dziewczyny piszą, ale mam wrażenie, że na każdej stronie gadam do siebie. Pewnie teraz jeszcze nie mają zbyt dużo czasu, bo prawie każdy pracuje. Jak będziemy na zwolnieniach to będziemy tu przesiadywały ;) Ja urodziłam się w połowie sierpnia i bardzo lubię ten miesiąc. Jestem lwem, jak większość Waszych dzieciątek będzie :) powiem Wam że lwy są dosyć uparte... ale i samodzielne :) życzę pogodnych miesięcy i dużo zdrówka 🌻 p.s. wybieracie już imiona?? bo mi się teraz żadne nie podobają... ech, nie wiem co to będzie. Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shamnka, prawie dla każdej z nas to pierwsze dziecko, więc przeżywamy :), a poza tym tak jak ja prawie nikomu jeszcze nie powiedziałam więc przynajmniej tu mogę sobie pogadać , pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shamanka------>🖐️ to pisz również z nami:) Chciałabym już znać ten wynik, ale boję się wyłazić z domu w taką pogodę zwłaszcza, że zanim dowiedziałam się o ciąży wzięło mnie mocne przeziębienie i teraz boję się znowu pochorować:O A Wy dziewuszki nie dajcie się chorobie;) choć widzę, że chyba okres ciąży sprzyja infekcjom, bo ja nie chorowałam od marca, gdy po raz ostatni leczyłam zatoki i tak się cieszyłam tym dobrym zdrowiem, ale jak widać do czasu:O Teraz bez czapki nie ruszam się nawet, gdy mam tylko wyjść z domu samochodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam przeziębiona w tamtym tygodniu, poszłam do lekarza chciał mnie wysłać na zwolnienie, ale jakoś sobie poradziłam bez zwolnienia i bez lekow, brałam i biore tylko krople do nosa - otrivin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu leczyłam się domowymi sposobami dlatego to przeziębienie długo trwało u mnie:O A te krople są dozwolone w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie są dobre, ale inne, które przepisał mi lekarz na bazie soli morskiej nie pomagają :(, staram sie brać tylko raz dziennie, na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tych kropli OTRIVIN nie polecił Ci lekarz? bierzesz je na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×