Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość cocaina83
Czesć dziewczyny!!! Już tu raz pisałam do Was. Kolejny raz GRATULUJĘ! Kołderko--->cały czas trzymałam kciuki za to, że Twoja Kruszynka będzie z Tobą i bardzo się z tego cieszę! Okokok----> ja również mam 24 lata :) narazie w szoku są tylko koleżanki ze studiów, rodzina szaleje z radości Byłam u Ginekologa 5 grudnia, jak zobaczyłam na USG bijące serce to się popłakałam.....mam już fotkę mjego Żuczka :) codziennie ją oglądam by się upewnić, że jesteśmy razem :) Okres miałam 24 października cykle mam 27 dniowe i termin na USG pokazało--->27 lipiec ale mam nadzieję , że nie macie nic przeciwko temu bym tu czasami coś do Was naskrobała? :) Lekarz założył mi odrazu kartę ciąży (ktoś pisał, że nie założono mu) i w karcie są rubryki dokładnei dotyczące 1 wizyty i jak najwcześniej wykrytej ciąży. Buziaki dla Was przyszłe mamusie :) a tym jeszcze niezaciążonym życzę Fasolki , wiary i relaxu, to opdobno bardzo pomaga---->polecam przygarnięcie szczeniaka :) w mojejj rodzinie to już 4 przypadek że zaraz po adopcji pieska pary zachodziły w ciążę...no i badania to potwierdzają....i nawwet mój ginekolog :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim:) cocaina-------->🖐️ kołderka--------> co za radość:):):) nie wiesz nawet jak się cieszę!!! nie wiem co jest ze mną, ale ja wiedziałam, że będzie ok, bo tak mi podpowiadała intuicja:) nie wiem co ja mam ostatnio z tą intuicją, naprawdę... po prostu czuję pewne rzeczy;) teraz już będzie tylko dobrze, zobaczysz:) Jeśli chodzi o wiek, to prawda, nigdy nie jest dobrze, bo zawsze jest jakieś \"ale\". Ja jestem zdania, że jednak najodpowiedniejszy jest tuż po studiach, zanim podejmie się jakąkolwiek pracę, ale wiadomo, że kleje losu bywają różne:O Ale bez przesady, kobity! żadna nie jest tu w wieku emerytalnym;) nie dajmy się zwariować:) To co robimy z tabelką? tworzymy? tylko co w niej zamieścimy? nick, miasto, wiek, termin ostatniej @ i termin porodu (przybliżony)? hmm? piszcie czy się zgadzacie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zakładam:) i najlepiej każda niech się dopisze:) NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10..............? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10..............? Terminy porodu to chyba będzie mozna wpisać po ewentualnym usg;) I jak? może być?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ciekawe, czy będziemy mieć ten sam termin porodu :), a jakie miałaś cykle, bo ja tak 28-29, góra 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym pomyśłałam:) Normalnie mam cykle 28 dni, ale od kiedy zaczęłam starania wszystko mi się pokręciło i miałam naprawdę różnie, ale najdłuższy to 33 dni, a najkrótszy 27 więc teoretycznie powinnyśmy mieć ten sam termin z tym, że ja jestem przkonana, ze owulacja w tym cyklu przesunęła mi się o 5 dni i była 15 listopada. Ciekawe co powie usg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie wiem kiedy miałam owulację, nie myślałam o dziecku, choć od jakiegoś czasu totalnie przestałam myśleć o zabezpieczeniu zdająć sobie sprawę z konsekwencji, ale schizy na punkcie dziecka jakoś nie miałam, poza tym w tamtym miesiącu kochałam się tylko 2 x, ale totalnie nie mogę sobie przypomnieć kiedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś już o płci dziecka? chciałabyś chłopaka czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze dziecko i chciałabym dziewczynkę - tatuś dzidziusia też :), ale coś czuję, że będzie chłopak. Już nawet myśleliśmy trochę nad imieniem, ale tu na publicznym nie chcę zbytnio podawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok:) Mój też chce dziewczynkę i dlatego ja chyba też:) Zresztą ja mam przeczucie, że to jest dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak:) zielona jestem w \"tych\" sprawach:D ale sporo czytam i mam koleżanki, które są już mamami więc wiem coraz więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam żadnej koleżanki, która miałaby dziecko i nie mam się nawet kogo podpytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ostatni okres mialam 9.11 wyszly mi 2 kreski i jestem w ciazy- zrobilam 12 testow bo nie wierzylam :) chyba wiec nie ma mowy o pomyłce. mam wizyte na 18grudnia na usg wiec sprawdzi lekarz wszystko. wydaje mi sie, ze termin moge miec na koniec sierpnia lub poczatek wrzesnia... jak sądzicie? moge sie do was podczepic?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) witamy w naszych szeregach:) fajnie, że jest nas coraz więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie troche to normalne ze mnie to podbrzusze tak boli? bo czasami tj mocny bol :o jakbym miala dostac okres...ale 12 testow mowi swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez pobolewa z lewej strony podbrzusze.To moja 2 ciaza(corka ma juz 10,5lat)i przy pierwszej nie pamietam zeby bolalo ale pewnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo, przez pierwsze 3 tygodnie od zapłodnienia można odczuwać różne bóle podbrzusza czy jajników, bo zarodek musi się zagnieździć, ale po tym czasie już nie powinno boleć. Pamiętam, że jak byłam w poniedziałek zarejestrowac się do gina, moja ginekolożka pytała: czy nic się nie dzieje? brzuch nie boli? więc tym bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie powinno boleć już po implantacji. Julka-------> w Twoim przypadku raczej to ciągle jeszcze ból związany z implantacją:) tak sądzę wnioskując po dacie ostatniej @:) ale jeśli jest to ból, który wydaje Ci się być niepokojącym, to radzę udać się do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka---------> świetnie, że taka doświdczona mama jak Ty będzie z nami:) Dziewczyny, dopiszcie się do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12.............? kurcze jestem najmlodsza :o wiecie o czym pomyslalam, ze bede miala wielki brzuchol na wakacje. a pewnie beda upaly i bedzie mi ciezko chodzic bo sie bede pocila....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12.............? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D może nie jesteś najmłodsza;) dopiero Carmelina i ja wpisałyśmy się do tabelki, a jeśli nawet to moim zdaniem jesteś w idealnym momencie na pierwsze dziecko:) Gdybym mogła cofnąć czas, to zdecydowałabym się wcześniej na macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 to wiek idealny to prawda, ale ja bym w życiu nie chciała mieć tak wcześnie dziecka, mimo, że od razu po studiach założyłam rodzinę, to był to czas kiedy mogliśmy się nacieszyć sobą i zrobić wspólnie parę różnych, fajnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola8509
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... ......? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11........... ....? Ola8509.......22..........Łódź............29.10..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle wczesniej napisalam i kafe mi sie zawiesila :o ehhh czy 24 lata to odpowiedni wiek na dziecko? ciezko stwierdzic, ja skonczylam wlasnie studia i znalazlam prace o jakiej marzylam wiekszosc zycia... przyznaje sie ze te kreski na tescie mnie zaskoczyly...a to dlatego ze bralam pigulki anty....co prawda tylko 2 miesiace. nie chce was zrazic do anty tym co pisze, bo wymiotowalam i mialam biegunke i nie zadzialaly...owulacja sie odblokowala, nie dostalam krwawienia w tej przerwie wiec zrobilam test- 2 kreski... :) na poczatku szok, zalamanie,a teraz to juz sie ciesze i to nawet bardzo :) a to dlatego, ze gdybym sama miala wybierac keidy zostane mama to pewnie bym poczekala jeszcze z 10 lat. a moglo by byc juz za pozno. mam swoje wesele, tzn same i wszystko juz zamowione wlasnie na sierpien 2008- cos czuje ze sobie nie potancze :) mam wielkie wsparcie w moim narzeczonym. jest bardzo szczesliwy i zyje nadzieja ze \"ustrzelil syna\" co by nie bylo ja pragne zeby wszystko bylo w porzadku :) dzwonilam do mojego gina dzis i uspokoil mnie, ze anty nie maja zadnego wplywu na plod. a ze bralam je tylko 2 miesiace to jeszcze lepiej dla mnie :) pozdrawiam was serdecznie dalej mnie kuje w dole brzucha. raz kuje a raz przestaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×