Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

to zalezy, w 5 tyg powinno juz być cos widac , ja tez czekam jak na szpilkach bo jeszcze nic nie widac , wg ostatniej @ to juz prawie 8 tyg a wg owulacji 5 tydzien , bylam juz 2 razy u gina ale nic, ide w poniedzialek, mam nadzieje ze juz cos zobacze bo mam dosc tego czekania, aha , mam pytanie do tych dziewczyn , które robiły bhcg - jakie Wam wyszły?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
anabanana----->ja przy drugiej ciąży miałam robione usg 1 sierpnia a zaszłam w ciążę(wiem to napewno!!!!)20 czerwca i to było jakieś pięć - sześć tygodni od zapłodnienia i widzałam bijące serduszko.To co zapamiętałam to "kropka w kulce" i tak to pamiętam do dziś.Jeszcze z usg ale późniejszego z drugiej ciąży pamiętam że koło 20 tygodnia pokłóciłam się z lekarzem o płeć dziecka.On mówił że ewidentnie chłopiec a ja że dziewczynka .No i wyszło na moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za odpowiedz, na wizycie chcialabym juz zobaczyc moje malensto :-) kołderko ja robilam wczoraj i bete mam 12193,9 a progesteron 23,15 ostatnia @mialam 24.10 ale tak z moich obliczen i z waszych norm do bety to mysle ze to 3.5tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to masz wyskoką bete , ja mam tylko 2300 ale dla mnie to i tak cud bo mialam 200.. boje sie o ta moja ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolderko ale sama widzisz ze twoja beta rosnie czyli ciaza sie rozwija, mam nadzieje ze u mnie, u ciebie jak i u wszystkich naszych kolezanek z forum wszystko jest w jak najlepszym porzadku. nie mamy wplywu na to co sie stanie wiec myslmy pozytywnie i nie zamartwiajmy sie na zapas chcoc wiem ze to trudno nie myslec :-) dziewczyny glowa do gory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale ten lekarz który mi powiedzil ze to puste jajo plodowe i kazal sie wyłyzeczkowac wzbudzil we mnie taki strach i obawe ze teraz bede drżeć przy kazdej wizycie, bede spokojna dopiero jak pokaze sie moje malenstwo, a tu 2 usg i nic:( juz bardzo bym chciala je zobaczyc...no wlasnie co u okokokokoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolderka uwazaj
nie czekaj zbyt dlugo z wizyta masz bardzo niska bete jak nawet na 4 lub 5 tydzien ciazy, jezeli diagnoza brzmi hydrovum beta moze jescze troche wzrastac ale znacznie wolniej niz przy zdrowej rozwijajacej sie ciazy, uwazaj by nie doszlo do zakazenia..tutaj byl na forum barzo nieszczesliwy wypadek wrecz tragedia, dziewczyna stracila bliznieta wlasnie przez zakazenie organizmu doszlo do tego ze usuneli jej macice,,,nie czekaj tym barziej ze masz bole brzucha..oczywiscie zycze ci jak najlepiej ale moim zdaniem to powinnas nawet leciec na ginekologie do najblizszego szpitala i normalnie zrobic najszybciej USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pocieszenie:( ja tez sie tym martwie ale patrze teraz na normy , na usg w czwartek wyszlo mi 4,5 tydzien a na normach bety w tym laboratorium w którym wykonywałam badanie jest : ciąza 4-5 tydzień- od 101 do 8850 , wiec myslalam ze jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolderka uwazaj
a normalnie z miesiaczki to ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnią @ mialam 18 pazdziernika, czyli jakis 7,8 tydzien , poprzedni lekarz dal mi termin tylko do 3 grudnia na pokazanie sie zarodka, a ten kazal czekac bo mu na usg wyszlo 4 ,5 tydzien , beta mi sie zwiekszyla bo mialam 200 a teraz mam 2300, tez bardzo sie boje , usg mam we wtorek lub poniedzialek , jesli zarodek sie nie pokaze to chyba juz sie poddam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie straszcie dziewczyny
jest teoria ze przy chlopcach beta na poczatku duzo wolniej rosnie. u mnie dopiero w 8ym tyg bylo cos widac na usg i beta w tym dniu wyniosla 7600...tez mnie straszyli....odczekaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolderka uwazaj
aha skoro lekarz kazal czekac to ok , wiesz ja nie chcielam Cie Bron Boze przestraszyc ale trzeba bardzo uwazac by do zakazenia nie doszlo bo jezeli nie daj Boze to puste jajo plodowe to o takie rzeczy nie trudno, po takiej diagnozie mozna bez problemu zajsc w ciaze wiec sie nie martw w razie tej ostatecznej diagnozy badz na razie dobrej mysli i dbaj o siebie..a najlepiej to ja bym poszla na izbe przyjec ginekologiczno-poloznicza w twoim miescie powiedziala ze jestem w 7 tyg ciazy ale boli mnie brzuch nie maja prawa cie odeslac i powinni zrobic usg w szpitalu pracuja bardzo dobrzy ginekolodzy przemysl to moze...aha no i bardzo czesto przyczyna pustego jaja plodowego sa bakterie w nasieniu lub nieprawidlowa budowa glowki plemnika wiec sa to przyczyny na ktore ty jako kobieta nie masz zupelnie wplywu..zycze ci duzo szczescia i wiecej nie bed niepokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dziewczyno nastarszyłas:) ale w poniedzialek mam kolejne usg wiec ten jeden dzien poczekam , brzuch pobolewa mnie raz na jakis czas , tak jak przy okresie ale to podobno normalne, no nic , jestem przygotowana nawet na najgorsze po słowach tamtego lekarza :( ale urosła we mnie iskierka nadziei jak zobaczylam ze beta rosnie , bo bylam juz przygotowana na łyżeczkowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolderka uwazaj
jeszcze raz przepraszam i duzo szczescia i zdrowia mam wielka nadzieje ze bedzie wszystko dobrze trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie przepraszaj , dzieki za ostrezzenie , ja i tak jestem przygotowana na najgorsze aczkolwiek gdzies w głebi serca wierze ze bedzie oki:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dopisuje się do tabelki. Kurcze znów najmłodsza :). No nic. Nie pisałam bo niemiałam kiedy. Muszę odpoczywać, bo zaczęłam plamić. Dostałam duphaston i teraz siedzę grzecznie i odpoczywam. Poza tym jestem u rodziców, bo chciałam tacie powiedzieć osobiście. Strasznie się ucieszył :) Reszta rodziny dowie się na wigilii. W środę mam kolejną wizytę może zobaczę już moje maleństwo, bo powiem prawdę, że trochę się zmartwiłam tymi plamieniami. Ale wszyscy mnie uspokajają, że to normalne i wiele kobiet tak ma w pierwszym trymestrze. Szczególnie, że czuje się dobrze, nic mnie nieboli. Widzę i witam wiele nowych koleżanek. Narazie początek sierpnia. Zobaczymy która będzie pierwsza. Miło mi bardzo, że topik zaczął się rozwijać. Czekam z niecierpliwością na kolejne wiadomości od was :) Pozdrawiam serdecznie :) NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... ......? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11........... ....? karusia1978...29......Kraków......24.10........31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól.... 24.10 .................? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław.........24.11.....27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź............29.10......... .... .....? moniś..........27..........Poznań..........26.10........ 1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11....? okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jaki paskudny błąd na początku mojej wypowiedzi :) Pragnę się poprawić :D Hehehehe zamiast NIEMIAŁAM ma być NIE MIAŁAM :D bleee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) . Ja dowiedziałam sie w piątek,ze jestem w piątym tygodniu ciąży :) Strasznie sie cieszę. Moje maleństwo przyjdzie na świat 7 sierpnia 2008roku. możecie mnie dopisać do Waszej tabelki??? A tak odnośnie usg,to mój lekarz kazał mi przyjść na pierwsze usg w 10-11 tym tygodniu, żeby wykluczyć wszelkie wady genetyczne i zespół downa. narazie jeszcze nie widziałam mojej istotki - a szkoda... pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anqa81 To proszę się dopisz :) Ja jeszcze powiem tylko, że w piątek oddałam mocz do badania ogólnego i do posiewu. Takie zalecenie pani ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafe jest taki niepisany
zwyczaj ze zalozycielke wpisuje sie jako pierwsza:) okokokoko przepisz sie na poczatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej już poprawiam. Nie wiedziałam o tym :D NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...........? BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... ......? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11........... ....? karusia1978...29......Kraków......24.10........31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól.... 24.10 .................? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław.........24.11.....27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź............29.10......... .... .....? moniś..........27..........Poznań..........26.10........ 1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zdecydowanie lepiej
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, w takim razie dopisuje sie do Waszej tabelki :D NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... ......? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11........... ....? karusia1978...29......Kraków......24.10........31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól.... 24.10 .................? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław.........24.11.....27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź............29.10......... .... .....? moniś..........27..........Poznań..........26.10........ 1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11....? okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...........? anqa81…..26….Zamość…01.11……07.08.2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie znowu cie tu widzec okokokokoko! trzymam za ciebi kciuki! tak mysle dziewczyny ze chyba byloby dobrze jesc juz jakies witaminki dla przyszlych mam, ale jakie? slyszalam ze najlepiej wybrac takie ktore w zestawie nie zawieraja wit. A ktora w I trymestrze moze spowodowac poronienie. co o tym myslicie i ico wy polecilybyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam FEMINATAL N - nie zawieraja witaminy A. Nie trzeba juz brac kwasu foliowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaminy są narazie zbędne. Z tego co rozmawiałam z ginekologami, jeszcze teraz kobieta radzi sobie z zapotrzebowaniem na witaminy. Natomiast niezbędny jest nadal kwas foliowy. Co do witamin powinno się je brać od 2 trymestru. Ale niektórzy mówią, że jeśli jest to dobry okres np są nowalijki, kobieta racjonalnie się odżywia to wcale nie trzeba, ale można. Ale teraz jeszcze nie. Kwas foliowy jeszcze do końca 3 miesiąca ciąży, obowiązkowo. Prawda jednak taka, że co ginekolog to inna szkoła. Ja nie biorę nic, oprócz kwasu. Jem to co powinnam i co zapewni dziecku niezbędne wartości :) No i czasem dla siebie coś miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×