Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość ola8509
Dziewczyny! byłam wczoraj u ginekologa i tylko zapytala mi sie o date ost miesiączki,(29.10) i wogole mnie nie chciala badać!! kazała mi przyjść we wtorek i wtedy mam miec tez robione badanie moczu a w czwartek ma mi założyc kartę ciąży. Pozatym wczoraj rano robiłam 4-ty test. oczywiscie wynik pozytywny. To byl pierwszy jaki robilam z porannego moczu, wczesniejsze te poniedzialkowe robilam wieczorkiem i popołudniu, Noi i kreska w obszarze T byla grubsza od kreski w obszarze C Co to oznacza? Pytam bo z trzema poprzednimi testami bylo odwrotnie - kreska w obszarze C była grubsza od kreski w obszarze T. Nie robilam sobie tez badania betaHcg, a moze sie na nie wybiore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia1978
korka112 NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... ......? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11........... ....? karusia1978...29......Kraków......24.10........31.07.2008(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia1978
wejdzcie sobie na wyszukiwarkę w googlach i wpiszcie termin porodu to tam wam komputer obliczy na podstawie daty ostatniej@.To ma być moje 3 dziecko.Syn ma 10 lat a córka 6.Z tamtymi zachodziłam w ciążę od kopa a teraz...9 miesięcy starań.No cóż...Pozdrawiam i ściskam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia1978
Budgie---------->jestem rocznik 78 a więc mam 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podstawie miesiaczki oblicza sie tak ze od daty ostatniego okresu odejmuje sie 3 miesiace i dodaje 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hejka:) super,że jest taki temacik !!! ja w zeszłą sobotę zrobiłam 2 testy,oba pozytywne !!! z moich obliczeń wg ostataniej @ termin porodu jest na 9-11 sierpień 2008 :) powiem szczerze,że troszkę z mężem jesteśmy zaskoczeni,ale teraz powoli to do mnie dochodzi i bardzo się cieszy:) to moja pierwsza ciąża,mam 25 lat;) foremki a macie już jakieś objawy??? bo ja nie mam jeszcez żadnych mdłości,tylko chyba wypiłabym ocet;) tak mi sie chce kwaśnego i strasznie boli mnie brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety krucho jeśli chodzi o regularność cykli w ostatnim czasie dlatego nie mogę z całą pewnością określić terminu porodu nawet przy przelicznikach z netu:O Natomiast w/g mojej teorii, że owulacja miała miejsce 15.11 powinnam mieć termin na 8 sierpnia:) zobaczymy co pokaże usg:) ale to dopiero 18 grudnia:O i bądź tu człowieku cierpliwym w takiej sytuacji:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola--------?🖐️ U mnie objawów to jakby coraz mniej:( nie wiem dlaczego? nie muli mnie już tak bardzo jak jem, piersi mniej bolą... tylko ciągle odbija mi się wszystko co zjem no i w nocy się budzę często głodna... nie wiem czy tych objawów nie jest za mało?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jak na razie to boli podbrzusze z lewej strony i troche piersi,najbardziej sutki.Zachcianek nie mam,nie mdli mnie jeszcze(ale na to to chyba zawczesnie) Dziewczyny nauczona doswiadczeniem przypominam wam o uzywaniu kremu do piersi,ja niestety przy pierwszej ciazy to zaniedbalam no i sa tego efekty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz czy to normalne, że prawie nie mam żadnych objawów? Jaki krem do biustu polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia1978
mnie okrutnie bolą piersi, do tego stopnia że nie mogę leżeć na brzuchu.Bolał mnie brzuch jak przed @.Taki ciążowy standardzik.Pochłaniam mandarynki i pomarańcze ale większość tak ma.Na uwielbianą czekoladę z orzechami nawet nie mogę spojrzeć.Każda ciąża jest inna więc nawet nie próbuję jej porównywać z dwiema poprzednimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDGIE->normalne,kazda ciaza jest inna.Jedne maja wiecej objawow,drugie mniej;) Co do kremu to ja uzywam dax cosmetics przeciw rozstępom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka------> dzięki:) a ten krem to taki specjalny, że można go w ciąży używać? bo czytałam, że niektórych kosmetyków nie wolno stosować na cellulit czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia1978
To czy będzie się miało rozstępy czy nie uzależnione jest od stopnia elastyczności skóry.Ja jak do tej pory ustrzegłam się rozstępów i nadwagi po ciążach.Zobaczymy tym razem.Wiem że nie wszystkiego można używać w ciąży.Preparat musi mieć wyraźnie napisane że mogą go stosować ciężarne.Ja osobiście używałam oliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co radzicie stosować? ja jeszcze w ciąży nie byłam więc nie wiem:D Jak patrzę na moją mamę to nie ma ani jednego rozstępu, a nie stosowała żadnych kremów. Może ze mną też tak będzie?;) Jednak wolę zapobiegać mimo wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , dzieki za trzymanie kciuków ale nie wszystko jeszcze przesądzone, dopiero jak zobacze moją krusynke na usg to moze troche odetchnę...kolejne usg mam we wtorek wiec dam wam znac co i jak , co do objawów to mnie boli normalnie brzuch jak na okres, no i piersi , nawet na brzuchu nie moge sie polozyc:( pozatym jak przed ciąza bylam wielkim lasuchem tak teraz nie moge patrzec na słodycze, ciazgle jadłabym tylko śledzie i piła sok pomaranczowy:)pozdrawiam Was wszystkie i 3mam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budgie, ja też nie mam żadnych objawów - piersi już nie bola, choć niestety są troszkę większe i nabrzmiale, czasami kuje mnie w brzuchu tam gdzie prawy jajnik, od niczego mnie nie odrzuca choć byłam strasznym fanem słodyczy to je odstawiłam, nie ciągnie mnie do nich, ale i nie mam wstrętu, ale przyznam się że tak jak ktoraś tu pisała, mam większą ochotę na ogórki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama po 3 ciazach tez ani jednego rozstepu a ja po jednej...szkoda gadac:(Lepiej zapobiegac.Dax cosmetics jest dla kobiet w ciazy.Kosztuje okolo 24zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia1978
wiecie jak mówią?Jak chcesz wiedzieć jak będziesz wyglądała po ciąży to spójrz na swoją mamę .Ale to też nie jest reguła.Ja przed ciążami ważyłam 60 kg a teraz po dwóch ważę 54...A co do kremów to najlepiej dopytać się w aptece bo lepiej nie ryzykować na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderka--------> 🖐️ wszystko będzie dobrze, zobaczysz:) jestem z Tobą myślami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelina--------> to trochę uspokoiłaś mnie:) ja też nie mam na nic specjalnego smaka, ale też od niczego mnie nie odrzuca. Mam nadzieję, że wszystko z nami ok:) Moja mama to akurat ma tak dobre geny, że będę się cieszyć jeśli odziedziczyłam je choć w połowie;) całe życie utrzymuje tę samą wagę (57kg/172cm), a je... nie powiem ile:D W każdym razie w ten krem do biustu zainwestuję na pewno i jeszcze jakiś krem na rozstępy przydałby się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym nie chciała brać przykładu z mojej mamy, bo choć teraz jest szczupła, to przy każdej ciąży tyła ok 25 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witam nowe forumowiczki ;-) bylam dzis na badaniach i... bete mam 12193,9 a progesteron 23,15 i cieszce sie z tego baaaardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia1978
Trzymam kciuki za was i za wasze fasolki.Napewno wszystko będzie w jak najlepszym porządku.Najgorsze będą letnie miesiące jak będziemy chodzić takie ciężarówy...Ja urodziłam się 5 sierpnia i może dzidzior też zechce się tego dnia urodzić .A tak w ogóle nasze dzieci będą spod znaku lwa a to jest najlepszy znak w zodiaku.Wiem co mówię bo to również mój znak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia1978
a miałyście dziewczyny jakieś kłopoty z zajściem? Pytam bo nie śledziłam tego topiku od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dopisuje sie do tabelki NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU BUDGIE........29.......Wrocław.........28.10............ ..? Carmelina.....32.......Warszawa.......28.10............. .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... ......? sikorka112....32.......Szczecin.........01.11........... ....? karusia1978...29......Kraków......24.10........31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól.... 24.10 .................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×