Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Jeszcze nie śpię, jakos się zebrać nie mogę. Wcinam właśnie brzoskwinie z puszki. A mąż siedzi za mną i mi masuje plecy. Ja też jestem ciekawa co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra - przykro mi, ze tak Ci sie ulozylo. kazdy musi podjac sam decyzje i nie mnie oceniac, na co sie zdecydujesz. Pamietaj jedno: ta decyzja jest nieodwracalna i jesli zdecydujesz sie nie urodzic tego dziecka, niech bedzie to Twoja decyzja i TYLKO TWOJA. Mysle, ze jesli On Ci ja narzuci, to mozesz z czasem go za to znienawidzic. I nici z wielkiej milosci. Milosc od nienawisci dzieli tylko maly krok. Eudaiomonia - zapomnialam o Tobie:) Bylas juz u gin? Cos Szylusi dawno tutaj nie bylo. Aha, i witam nowe sierpnowki. Malir-> jak duzy jest Twoj synus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna jestes oko z tymi brzoskwiniami z puszki:D Ja mecze swojego meza o masaze stop i tez mi je cierpliwie robi, bo strasznie mnie odprezaja. A jak tam twoja praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spoko jeden rozdział już oddałam :D Napisałam w dwa wieczory, także niezła jestem. A brzoskwinie z puszki, kurcze jakies takie zastępstwo za brak owocow, nadchodzi najgorszy okres, już jest. Jabłka już nie najlepsze, owoców brak, albo ceny zawrotne, jeszcze na zmianę zjadam pomarańcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostanio zajadam die plastikowymi truskawkami, no ale rosna tutaj, wiec nie sa takie drogie, za to troche plastikowe:) A potem latam siku przez pol nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to tez mam ochote na brzoskwinie z puszki. Jak pojde na zakupy, to sobie kupie. Aha, jeszcze jedno. Ostatnio troche cztalam o zamrozeniu krwi pepowinowej. Jedni twierdza, ze to najlepsze ubezpiecznie na zycie dla dziecka, inni, ze wyrzucanie pieniedzy. Co Wy o tym myslicie? Jaka opinie ma Oczko Twoja mama jako lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dopisuje sie do tabelki. Ja to akywna dzis jestem: NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10..........28.07.2008 BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 .............01.08.2008 pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r....18 tc czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.200 evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .......16.08.200(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08 Szylusia.........28........Gdańsk.............19.11..... .........22.08.2008 eudaiomonia___22____Górny Śląsk_____18.11.07______25.08.08 malir.............27......3miasto............hmmmm...... ......06.08.08 Justyska1234.....30....Wrocław.......15.11.............. ..22.08.2008 Viola27...........27.....Żory.............18.10......... .25.07/03.08.2008 Gimelka.......22..........lubuskie.....????............5 -10.08.08 arvena4.......26........UK/Basingstoke....05/11/07...... ....08.08.08 mmała3........35......Bydgoszcz............09/11/07..... ......16.08.08 ewitap.........28........Hiszpania...........12/11/07............20.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedzie mnie dzis pelno, ale teraz juz znikam. Ide pod prysznic i spac, bo jutro do pracy. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co m usiałabym się zapytać. Ja jestem sceptyczna. Gdzieś kiedyś czytałam, że to bzdura i wyrzucanie pieniędzy w błoto. A koszty są niemałe. Ide się położyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. W sumie to znalazłam mniej więcej cennik. 7500 za przechowywanie próbek przez 18 lat. Po podziale próbek na dwa preparaty, około 1500 mniej jak w jednym. W innym banku te ceny są niby po promocji 8000 za dwie, 6000 za jedną. Ale to w promocji. Jeszcze inny bierze 4400 za pojedynczy preparat, na 18 lat. Nie wiem. Ja raczej sceptycznie się nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Tak wiec napewno nie usune mojej malej Kruszyny!!!!! jestem po spotkaniu z ojcem dziecka i naprawde mamy spore problemy a wrecz ogromne ale dziecka nie usuniemy!!! No nie bede miala osoby ktora bedzie przezywac zdjec USG poniewaz tatus ma cholerne problemy i teraz martwie sie zebym Go nie straciła zupełnie...popadł w depresje.... ahhhh ale dam rade!!! Sa dwie osoby które Kocham ponad wszytsko Moja Kruszynka która rosnie i Tatuś tej Kruszynki... Oboje są dla mnie wszytskim i dla nich dla Nas bede walczyc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej laseczki. jak dzionek? Ale sie rozpisalyscie... czytalam i czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra! -> az sie wystraszylam Twoich zamiarow. Ciesze sie bardzo sie zdecydowalas tak a nie inaczej. Gwarantuje Tobie ze nie bedziesz zalowac tej decyzji. 3mam za Was kciuki. Ewitap-> jak zaleglosci w pracy? Dobrze ze nadrabiasz wszedzie zaleglosci:) Moj mezolek nieraz podgladuje co piszemy sobie i bardzo sie ucieszyl z wynikow Twoich badan. Pozdrowionka A u mnie bez zmian. Mamy maly remont w domu.l czekam az sie skonczy zeby w koncu pozadnie posprzatac:) Bede juz miala ladnie na swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra - jesli to Cie pocieszy to znam tatusia ktory w czasie ciązy biegal wokól swojej małzonki , chodził na kazde USG i nie mogł sie doczekac dziecka - a teraz ma wszystko w dupie - Matka woli dac dziecko do zlobka niz zostawic z ojcem ... A sa i tacy tatusiowie którzy dopiero po porodzie zakochali sie we wlasnym dziecku - czego i Tobie i tatusiowi zycze :) Ach trzymam kciuki za Ciebie dzielna dziewczyno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, mam zmartwienie, w moczu mam wysoki poziom leukoczytów i bakterie  i się martwię, pytałam lekarza kazał zrobić posiew więc idę jutro, kurcze, zastanawiam się skąd te bakterie w poprzednich badaniach nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap-> lekarz ostatnio nie mierzył synusia na długość bo był skulony i mówił że nie ma sensu więc nie wiem , za tydzień go zmuszę do podania wymiarów ;-) sandra-> bardzo sie cieszę :-) życzę ci dużo siły i szczęścia :-) amba fatima..-> witaj!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjaaa
okokoko----------ale masz brzucholka:) waw!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmala3
sandra,jestes twarda dziewczyna!gratuluje i trzymam kciuki! ewitap,a ty wiesz,ze ja ucze sie hiszpanskiego,moze kiedys pojade sobie tam na wycieczke,he to moje marzenie:) malir,my to chyba juz do samego konca bedziemy sie zamartwiały.jak nie anemia,to bakterie ,jak nie bakterie to dzdzia sie mało rusza i nie czujemy zadnego kopania.a tak w ogole to słyszałam,ze od któregos tygodnia dzidzia po prostu uczy sie zasypiac i dlatego zadziej juz kopie. gimelka,jak ja nie cierpie remontów.na szczescie ja na 3-4 latika mam spokój,bo w sumie niedawno kupilam mieszkanie i jestem po remocnie. O RETY,ALE U MNIE SYPIE SNIEG!!!!!masakra,znów błoto,a juz tak było ładnie. witaj amba,he,ale masz smieszny nic acha,przypominam tym co maja i tym co chca pamietac,DZIS DZIEN TESCIOWEJ.od rana chi chram sie w aucie sama do siebie,bo smieszne kawały zapodaja. do nastepnego,apa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc malir -> ja wlasnie wrocilam z usg i tez bez pomiaru, bo wlasnie udawal kulke;) Ale podobno tez jest duzy. Jak bedzie po tatusiu, to nie wiem, jak urodze takiego olbrzyma...:) Aha, malir, nie martw sie tymi bakteriami w moczu. Moga wziac sie skadkolwiek i wywoluja zapalenie cewki moczowej. Wiec co predzej zrob posiew i bierz przepisane leki, bo samo nie przejdzie. Mnie zdarzylo sie juz kilka razy, najczesciej w lecie (baseny, toalety publiczne itp.) O leukocytach nie mam pojecia. Gimelka, fajnie, ze sie ze mna cieszycie:D Wlasnie jestem w pracy i nie wiem w co rece wlozyc. Dlatego tylko te pare zdan i znikam. Sandra - gratuluje odwagi i zycze wytrwalosci. Na razie dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmala-> jak sie bedziesz wybierac do Barcelony, daj znac. Spotkamy sie na kawke:) I co z tymi Twoimi wynikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam o tym jakze pieknym dDniu Tesciowej. Tylko ze moja doprowadza mnie do kresu wytrzymalosci:) Znowu mam taki dziwny humorek, i znowu wszedzie pelno kurzu, ale nie sprzatam!! Zaczne po remoncie!! W koncu nie moge sie przemeczac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,oczywiscie tym bardziej,ze mój młodszy syn trenuje piłke nozna ,a jego ukochany piłkarz to leo messi,wlasnie z barcelony:) moje wyniki dopiero pod koniec marca,zaplanowałam pytać sie 26 marca. a ty długo tam juz mieszkasz?napisz prosze jak ci sie podoba ten kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoklokopkokokoko - piekny brzuszek hm spory ale jakze ciazowy - jestem pod wrazeniem :) ja wam zdradze ze w pracy nikt jeszcze nie zauwazyl ze jestem w ciazy czyli ze brzuszek niewielki ( a to juz 16 tydzien ) a przytylam sporo :) ale teraz uwazam na swoje porcje wczesniej jadlam zdrowo ale duzo a wiadomo w nadmiarze nawet zdrowe szkodzi a i zrezygnowalam ze slodyczy zobaczymy jak dlugo wytrzymam i pije tylko wode min 2 l dziennie - zadnych sokow slodzonych --- trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka-> a w jakim zawodzie pracujesz? ja na zwolnieniu jestem od 8 tygodnia ciazy. Czasami brakuje mi pracy, ale co zrobie... Pracowalam jako sprzedawca w sklepie monopolowym i niestety... Musialam isc na zwolnienie. Na zmianie bylam sama, wiec wszystko na mojej glowie. Jednego dnia za bardzo sie przemeczylam chyba i strasznie bolalo mnie podbrzusze. Moja gin stwierdzila, ze tylko zwolnienie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Padnięta jestem, zaraz się zabieram za robienie pulpecików w sosie pomidorowo śmietankowym. :) Ale mąż dopiero o 20 wróci z pracy. Ehhh. Dzisiaj w Krakowie śnieg. Ale ponoć to tylko dwa dni. Co do teściowej, to my utrzymujemy stosunki protekcjonalne. Nawet życzenia na 50 składał mąż za nas dwoje. Może to sie kiedyś zmieni. Ale krwi napsuła mi wystarczająco, chociąz teraz odkąd jestem w ciąży jest miła. Sandra trzymam kiciuki, zeby wszystko się ułożyło. Bądź dzielna. Amba fatima było i ni ma- gratuluję, zapraszam do zapisania się do tabelki i dużo zdrowa życzę :). Gimelka ja ci tego remontu zazdroszczę, bo ja bym chciała już robić a nie mogę. Malir, zrób posiew, bakterie czasem się zdarzają, szczególnie teraz kiedy jesteś podatniejsza na różne choroby. A co do leukocytów to może oznaczać różne rzeczy, zaczekaj co powie lekarz. I nie szukaj sobie w internecie co to!!! Bo to najgorsza rzecz i można dużo nerwów zjeść. Dziewczyny co do mierzenia maleństwa, to potem lekarz już nie mierzy długości, tylko sprawdza długość kości udowej, brzuszek główkę. I w końcu waży nasze maleństwa. Ja też się zdziwiłam jak na ostatniej wizycie lekarz już nie zmierzył dziudziusia. Co do brzucha, to z jednej strony dumnie go wypinam, żartuje a z drugiej to się martwie co to będzie :). Chociaż może bardziej miarowo będzie rósł. Co do kopania to pytałam gina i on mówi, że nie ma się co zastanawiać i co wyliczać, bo różne szkoły różnie mówią. Maluch czasem jest po prostu mniej ruchliwy, czasem bardziej i już w brzuszku pokazuje swój temperament. A co do spania to fakt, on śpi głównie kiedy my się ruszamy a budzi kiedy odpoczywamy. Dlatego najlepiej czuć wieczorem i w nocy :). Chociaż u mnie czuję go nawet jak siedzę na uczelni :) Dzisiaj mam paskudny nastrój od rana. Bojowy jak fix :D Blehhhh. A zaczęło się od tego, że znow psuje mi się laptop. Ehhh A ja mam prace do pisnania, jutro mąż zawiezie mi go do naprawy. Zobaczymy czy zrobią, a teraz musze się zastanawiać i kombinowaać żeby ktoś ze stanów przysłał mi nowy. Nie mogę pisać pracy jak laptop co chwilę mi się psuje. Grrr, uczelnia mnie denerwuje, ludzie mnie deerwują i wogóle jestem zła. I mam głupią sytuację z której musze jakoś wybrnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski, ja niedawno wrocilam do domu bylam zrobic badania (mocz, cukier i morfologia) i polatalam pomiescie, mierzylam dziny ciazowe ale jakies niewydarzone byly i chyba zamowie na allegro kupilam tez nasiona kwiatow bo chce posadzic na ogrodzie ach niemoge sie doczekac juz wiosny u mnie dzis snieg i 0st!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×