Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

gimelka - uważaj na męża .... ja sie zapomniałam i ... sru biedny cierpi . O widze że u Ciebie też będą remonty - u mnie stanęliśmy - moja choroba teraz mąż chory i kurde od 1,5 tygodnia nic nie robimy - a ja chciałabym już sie wykąpać w mojej new wannie i spłukać wode w nowym kibelku :p hehe no i umyć łapki w nowej umywalce ;) :p :p :p W jakim banku bierzesz kredyt ? My wzięliśmy w POLBANKU i naprawde polecam - konkretny bank . Ni e to co inne pożyczasz 3000 zł a oddajesz 7000 :o my narazie mamy 20 000 a spłacimy 24 000 zł - nie jest to dużo w innych bankach kazali za 20 000 spłacić 30 000 !!!!! Wariaci ! pozdrawiam u mnie słonko świeci i żyć sie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w SGB. Wlasnie dzwonilam do tego palanta z banku. Juz taki matoł!! i jutro musze jechac dowiezc mu jakies papierzyska. Kurde!! Gdybym sama nie zsdzwonila to on by sie nie odezwal i wniosek by lezal!!Ale mu jutro dam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihi - mam nadzieje że Cie nie wywalom na szaro :p :p :p u nie by nie przeszło ! Kobiety ;( co jest ze mną nie tak ? Brzucha nie widać ruchów nie czuć - kurde :/ już wkurzam sie tylko tym że nie widać że jestem w ciąży - kupiłam spodnie ciążowe z H&M i musze pasek nosić bo ze mnie spadają :( kurde kurde kurde ! Jestem dokładnie pomiędzy 16 a 16 tyg ciąży - moja gin twierdzi że około 16 tyg powinnam odczuć już 1 ruchy dzidziusia a ja nawet brzucha nie mam więc skąd ruchy ? Podobno sie tak dobrze rozwija - podobno takie duże zdrowe dziecko - to gdzie ten brzuch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudoimonia spokojnie ja jutro zaczynam 20tydz i dopiero teraz brzuch mi sie zaokraglil a ruchow tez jeszcze nie czuje a dziecko tez duze i zdrowe!!! co do ruchow w pierwszej ciazy to raczej od 18 do 22tc moga sie pojawic a nawet i pozniej potem w klazdej nastepnej ciazy pojawiaja sie coraz szybciej ale napewno nie w 16! a co do brzusia to kazdy jest inny jednym kobietom wyrasta juz w 2miesiaca a drugim dopiero w 5,6 choc jak najbardziej cie rozumiem bo tez nie moglam sie doczekac :-) teraz codziennie wyczekuje ruchow ale sie wyczekac teznie moge hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ok anabana troszke mnie uspokoiłaś - moja gin powiedziała że od 16 można sie spodziewać pierwszych ruchów ale nie musi ich być ! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny sie nie martwcie jeszcze wam brzuszki sie pokaza :) tak to jest co kobieta to inny brzuch i inny przyrost wagi a ja to chyba rekord pobilam :( --- nio ale teraz bardzo uwazam zero slodyczy i gazowanych slodzonych napoji - tylko woda i zdrowe odzywianie a i jak pisalam w pracy jeszcze nikt ze wspolpracownikow nie zauwazyl i z klientow tez ( pracuje w banku ) a wiec az tak nie widac a to juz szesnasty tydzien :) Ale za to ja na wadze widze 8+ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mój laptop w naprawie. Znowu. Ehhh. Dzisiaj dopiero wróciłam do domu. Ale za to byłam w galerii i kupiłam sobie dwie bluzeczki i jedne śpioszki dla maleństwa. Oglądałam tą karuzelę co wczoraj pokazywałam. Na allegro kosztuje 119 zł. Zgadnijcie ile w Smyku. 270 zł SZOK jak to zobaczyłam. Umęczona jestem koszmarnie dzisiaj. Dziewczyny nie przejmujcie się, że nie macie jeszcze brzuszków, albo czekacie na ruchy. Wszystko przyjdzie. A co do brzuszka, to niektórym dziewczynom, np mojej szwagierce wyskoczył dopiero około 6 miesiąca, także jeszcze macie czas. Plus jest taki, że mniej ciuchów ciążowych złużyjecie i będziecie potrzebować. A ja już biedna od stycznia kupuję a wiadomo w tym samym cały czas chodzić nie będe. A spodnie ciążowe jedne ze stycznia już za małe na mój brzuchol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko to fakt na allegro czesto mozna kupic taniej i okazyjniej niz w zwyklym sklepie, moi znajomi smieja sie ze ja juz calkiem przerzucilam sie na zakupy w necie i to prawda :-) choc np u nas w sklepie wozek marita ktory mi sie podoba jest tanszy o ok 100zl niz na allegro comnie zdziwilo ale i tak juz sie przerzucialam na implast bolder 4kolowy hmm choc do konca ciazy jeszcze ze 3 razy zmienie zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:)))) okokokokokokoko a na kiedy masz dokładnie poród?? Kurcze ja strasznie zgrubłam w tych pierwszych 13 tygodniach:/ no niesety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane sierpniowe mamusie:) Wstalyscie? ja clay ranek czulam jak mi cos po brzuchu plywa:) suuuuuuperrrrr. Za tydzien mam wizyte. Mam nadzieje ze wszystko w porzadku i ze moje nerwy nie zaszkodzily mojej Kruszynce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ja wlanie po wizycie.Dziecko rozwija sie prawidłowo,przytylam 2,5 kg w koncu cos bo juz sie martwilam,ale jak zapytalam czy juz widac co bedzie to mi powiedzial : co sobie zrobiliscie to bedziecie mieli:) i taka z nim gadka a ja chcialam wiedziec:( na to 3d to chyba wczesniej sie wybiore hehe.Wczesniej mialam ze poloznie płodu zmienne a teraz mam ze głowkowe czyli tak jak do porodu ale nic nie mowil to chyba nic zlego.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Ukochany jak po piatek w poscie zazyczyl sobie sledzika!! On ma wieksze zachcianki niz ja!! Nie pozostaje mi nic innego jak isc do sklepu i brac sie do roboty:) Pozniej jeszcze z tym kredytem jechac musze. ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie :) a ja właśnie wróciłam ze szpitala. Trzy dni temu pobiegłam do szpitala bo mój mocz był koloru kawy. Okazało się że mam jakieś bakterie w moczu i mnie zatrzymali. Nafaszerowali prochami i niby wszystko w porządku. Nerki i reszta wszystko w porządku i nikt mi nie potrafił powiedzieć skąd te bakterie i skąd taki brudny kolor moczu. Wypuści i kazali dbać o siebie. Mam pretekst w końcu żeby zagonić mojego starego do prac domowych bo jak dotąd uznawał że skoro ciąża to nie choroba to ja się mogę zaharować. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amba fatima było i ni ma -> bakterie w moczu to moga sie nawet pojawic od tego ze sie przetrzymuje mocz i dlatego tez ze mamy cewke moczowa krótką nie to co faceci hehe,kiedys tez mialam i mi tak lekarz powiedzial przepisali antybiotyk i przeszlo tylko teraz musisz uważać bo to sie czasami nawraca.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) ja dzisiaj po urzędach biegałam uf ale mnie nogi napieprzają a jak sie zmachałam to już nie ta kondycja co kiedyś :p hihi a wieczorkiem mój mężuś zabiera mnie do kina :-) na mgłe podobno horror - na ile ocenie ;) pozdrawiam a jutro dodam że nasze święto kochane kobieetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh. Bylam w banku. Wszystko zalatwione. Decyzja ma byc w przyszlym tygodniu. Poczekamy, zobaczymy. Zrobilam interes zycia. Maz kazal mi zamowic drzwi i futryne do pokoju. Niedawno przywiezli. Tylko okazalo sie ze futryna drozsza od drzwi. A ja zapomnialam sie zapytac ile taka kosztuje. Teraz on lazie i smieje sie ze mnie. Niech sie cieszy ze jeszcze klamek nie zamowilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rosnących brzuszków to ja powiem tak, jak brałam ślub to byłam w 6msc ciąży, a wszyscy znajomi mojego męża pytali mu się tak ukradkiem czy aby go nie wkręcam że jestem w ciąży!! kompletnie nic nie było widać właściwie nie miałam brzuszka! wtedy byłam szczuplutka, a przytyłam tylko przez całą ciąże 6kg, naprawdę!!!! jak pojechaliśmy z mężem do szpitala i trafiłam na porodówkę przyszła położna popatrzyła na mnie i pyta dlaczego trafiliśmy na porodówke, jak jej powiedziałam że zaczełam rodzić i jestem 38tyg ciąży to myślałam że padnie!!!! do dzisiaj się z tego śmiejemy!!! :) :) a za to teraz już od 2msc zaczął mi się powiększać brzuszek!!! Jeśli chodzi o ruchy dzieciątka, bardzo znikoma ilość mam czuje je już od 16tyg! ja teraz przy drugiej ciąży zaczełam czuć po 17tyg pozdrawiam was moje drogie, u mnie też remonty całą parą!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u lekarza.Morfologię mam świetną ,zero anemii,mocz o.k ,cukier też tylko płytki krwi spadły mi poniżej 86 tysięcy...(norma to 140tyś-440tyś).To samo co w drugiej ciąży.Tyle,że w poprzedniej leżałam na to 2 miechy w szpitalu a tym razem nie będę.No nie fajnie.Takie wyniki przy jakimkolwiek krwawieniu(wypadek,poród) to zagrożenie życia.A wiecie co?Miesiąc po porodzie wyniki wracają do normy.Lekarze nie wiedzą dlaczego.Wiedzą tylko ,że to ciąża powoduje taki stan...We wtorek idę na badania do szpitala specjalistycznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje Kobietki. Wszystkiego najlepszego z okazja Naszego Swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na dzień kobiet goździk i flaszka :p ale obrego soku marchwiowego :p co do filmu totalna porażka - szkoda czasu i pieniędzy za dużo efektów science fiction i inne :o szkoda czasu na ten film . Nie przestraszyłam sie ani raz . Porównam z Hostel i Piłą - o 84758345736 razy lepsze fimlmy - trzymają w napięciu i coś sie dzieje - w Mgle za dużo jest dyskusji i te robale z nie tego świata ja piernicze naukowcy otworzyli drzwi do innego świata buahahahhah i przeszły do nas na ziemie potwory które zabijały ludzi ! P.s nie polecam !!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie babki na naszym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc piekne kobiety i przyszle mamusie :-) ja wlasnie dotarlam do domu, rozpalilalam w kominku i spokojnie usiadlam do komputera. ---->karusia ja tez robilam badania i wszystkie mam piekne procz hematokrytu ktory jest ponizej normy ale nie przejmuje sie tym bo slyszlam ze w 5 miesiacu spada A wczoraj wieczorem jak sie polozylam poczulam moje malenstwo!!!!!!!!! doslownie poczulam jakby pekaly w podbrzuszu takie wielke banki mydlane, ktore co raz sie przemieszczaly-to niesamowite uczucie!!!!!!! teraz jestem juz pewna ze to byl maluch :-DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×