Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ja też lecę, dzięki za dobre słowo. Dzisiaj dzień pełen wrażeń, pozdrawiam was i życzę dobrej nocy. Mi mała, jak coś to będe szukać jutro twojego topiku na ślubnym :) Pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ja juz troszke lepiej sie dzis czuje ,mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie. Oczko-> nie przejmuj sie tym co ci lekarz powiedzial ,pewnie mial zly dzien jak juz ktos pisal ale w sumie to nie powinien ci takich rzeczy mowic.Ja mam taki sam brzuch jak ty ,musze sobie dzis fote zrobic to tez tu wstawie.W piatek ide do lekarza to bede wiedziala ile przytylam od ostatniego razu,no i bede ta glukoze pila fuuuuu chyba jej to tam zaraz zwróce hehe.Na razie nie mam zadnych rozstepów i mam nadzieje ze mi sie nie zrobia ,smaruje sie sama oliwka. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko-------> pewnie dziś masz już lepszy humor, bo ranek jest zawsze mądrzejszy od wieczora;) ale może dodatkowo jeszcze pocieszy Cię fakt, że ja naprawdę przytyłam już 10 kilo. Moja gin skomentowała, to na ostatniej wizycie, ale nie w tak bezczelny sposób jak ten Twój lekarz. Po prostu uświadomiła mi, że czy przytyję 7 kilo czy 27, to dziecko i tak urodzi się 3,5 kg;) I po co mam być gruba? zwłaszcza, że przed ciążą byłam bardzo szczupła. Nic nie poradzę na to, że tyle przytyłam, bo owszem jem więcej, ale widocznie tyle dziecko potrzebuje - ja wychodzę z takiego założenia:) Owszem, przytyłam, ale nie jestem spasionym salcesonem i pomimo tych nowych kilosów nadal widać mi wcięcie w talii:D W ogóle to jak tylko zobaczyłam pierwszy raz Twój brzuszek od razu pomyślałam, że ma taki sam kształt jak mój:D i jak później napisałaś, że będziesz mieć synka, a nie córeczkę, to szczerze zaczęłam wątpić we własną, kobiecą intuicję i słusznie:D Anabanana ma zupełnie inny brzuszek niż my, a nosi dziewczynkę - chyba coś jest w tych kształtach brzuszków;) Postaram się wkleić mój brzuchol dla porównania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dawno tu nie zaglądałam, ale byłam na urlopie i nie miałam dostępu do komputera. Wczoraj byłam na badanach, to już 20 tydzień, przytyłam 4 kg wydawało mi sie ze to mało ale lekarz mnie pocieszył i powiedział ze wszystko jest ok będziemy mieć chłopca mąż skacze z radości tak chciał mieć synka mi było wszystko jedno, ale przeczuwałam jak tylko dowiedziałam się ze jestem w ciąży to wiedziałam ze to synuś. Jak patrzę na te wasze brzuszki to nie mogę się nadziwić są piękne a u mnie prawie go nie widać, chodzę jeszcze w normalnych ciuchach i nikt nawet sie nie domyśla a to już połowa. Od wczoraj myślimy z mężem nad imieniem i pomysłów brak, jakie imiona dla chłopców wam sie podobają, pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko, Budgie ---> śliczne macie brzuszki, takie sexi jak to mój mąż mówi, a jakie duże:o Ja to mam bardziej taki jak Anabanana to może też będzie dziewczynka:) Jak ja wytrzymam do przyszłego czwartku:/ Wogóle mój brzuch to dopiero przez ten ostatni tydzień mi urósł, wcześniej nic nie było widać, bo trochę tłuszczyku mam :P aż się martwiłam. Ale teraz jest z każdym dniem większy, a wczoraj to pierwszy raz czułam ruchy dziecka:) Dziewczyny, czuję się strasznie w tyle bo jak tak sobie poczytałam to wy już tyle rzeczy dla dziecka macie, ja o wózku to jeszcze nawet nie myślałam... Fakt że np łóżeczko czy fotelik będę miała od siostry bo ma 4-letniego bobasa, część ubranek pewnie tez odziedziczę. Ale ja jeszcze nic nie kupiłam!!! Może też dlatego że nie wiem czy mam synka czy córę. Mój mąż mówi że mamy czas i jeszcze pojedziemy i wszystko kupimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko, Budgie ---> śliczne macie brzuszki, takie sexi jak to mój mąż mówi, a jakie duże:o Ja to mam bardziej taki jak Anabanana to może też będzie dziewczynka:) Jak ja wytrzymam do przyszłego czwartku:/ Wogóle mój brzuch to dopiero przez ten ostatni tydzień mi urósł, wcześniej nic nie było widać, bo trochę tłuszczyku mam :P aż się martwiłam. Ale teraz jest z każdym dniem większy, a wczoraj to pierwszy raz czułam ruchy dziecka:) Dziewczyny, czuję się strasznie w tyle bo jak tak sobie poczytałam to wy już tyle rzeczy dla dziecka macie, ja o wózku to jeszcze nawet nie myślałam... Fakt że np łóżeczko czy fotelik będę miała od siostry bo ma 4-letniego bobasa, część ubranek pewnie tez odziedziczę. Ale ja jeszcze nic nie kupiłam!!! Może też dlatego że nie wiem czy mam synka czy córę. Mój mąż mówi że mamy czas i jeszcze pojedziemy i wszystko kupimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny oczko,budgie to fakt mamy calkiem inne brzuszki ja mam wysoko a wy nisko hmmm moze rzeczywiscie to zalezy co sie nosi pod serduszkiem :-) ja mam ogolnie niezbyt duzy bo moja kruszynka tez jest mala ale za to dokazuje, wczoraj tak szalala ze nie moglam zasnac poscilam jej wkoncu pozytywkei polozylam na brzuszek i przy drugim puszczeniu sie uspokoila przy trzecim woggole sie nie ruszala a potem jak sie skonczyla dalej buszowala czyli juz chyba slyszy :-)))) ladyMia spokojnie tak jakmowi twoj maz napewno zdazycie kupic wszystko... a ty rob fotke i wklejaj zrobimy tu kolekcje naszych slicznych brzuszkow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budgie a jak patrze na twoj brzuszek i swietna figyre nie moge uwoerzyc ze przytylas juz 10kg!!!!!!!!!!! oczko na twojej fotce tez nie widze zebys mala wiecej gdzie indziej niz w brzuszku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny ja mysle ze to jest kazdego indywidualna sprawa niektore kobiety w czasie ciazy tyja tylko 8kg-znam taka osobiscie a urodzila dziecko 4.5kg!!! a sa takie ktore tyja 35kg!!!!!!!!!! mysle ze sa to tez predyzpozycje, zauwazylam ze tyjemy podpmnie do naszych mam jak byly w ciazy ja jak narazie ide identycznie z moja :-) znalazlam na forum fajny temat o tym ile sie przytylo i w jakim czasie sie to zgubilo po porodzie jak znajde to wkleje link glowy do gory!!!! a tak wogole to moj lekarz w 4miesiacu byl zaskoczony ze tylko przybralam 2kg a w 5m-cu jak sie zwalylam i powiedzialam ze sa kolejne 3kg to byl zadowolony bo wtedy wiadomo ze maluch rosnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za takie miłe komentarze a propos mojego brzuchola;) Anababana--------> świetną figurę, to ja miałam, ale 10 kilo lat temu;):D Niestety w moim przypadku teoria o tym, że tyje się podobnie do własnej matki nie ma najmniejszego pokrycia z rzeczywistością, bo moja mama w jednej i drugiej ciąży przytyła po 7-8 kilo i nawet w 9 miesiącu nie miała takiego brzucha jak ja teraz:D Ja to pewnie spokojnie jeszcze z 10 kilosów przybiorę:D A ile teraz waży Twoja córeczka? bo mój synek ważył wczoraj 449g Lady Mia--------> fajowy brzusio:) stawiam na to, że dziewunia będzie jak nic;) Ja też nie mam jeszcze nic kupionego dla dziecka, a wózek i łóżeczko dstanę na pewno od koleżanki:) Justyska1234---------> ciesz się, że malutko przytyłaś, to raczej nie jest powód do zmartwienia;) Najbardziej to zazdroszczę Wam tych wszystkich kopniaczków, które już tak wyraźnie czujecie:) Ja niestety ruchy czuję na razie bardzo delikatne i nie są one zbyt regularne ani częste:( Mam chyba synka leniucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala 25.03 wazyla 363g ale lekarz powiedzial ze mam malo wod plodowych i dziekonajprawdopodpmniej bedzie mniejsze i urodzi sie z niska masa urodzeniowa ale nbiby mam sie nie przejmowac bo prawidlowa waga dla noworodka to od 2500 do 4500 hmm zobaczymy w przyszly czawrtek mam wizyte i zobaczymy ile mala przybrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to rzeczywiście leciutka ta Twoja córeczka, ale na pewno nie jest to jakaś bardzo niska masa ciałka:) Poza tym, to DZIEWCZYNKA więc nie może być ciężka jak chłop;) Zresztą do porodu jest jeszcze trochę czasu i nie jest powiedziane, że malutka nie wyrówna wagi;) Poza tym uważam, że lekarz wie co mówi dlatego nie ma co się martwić niepotrzebnie na zapas. Najważniejsze, że jest zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkaaaa - serdecznie gratuluje parki :-) :-) Dawno mnie nie było .. gupi remont nawet w niedziele remontujemy już mam dość tego kurzu pyłu i odgłosu betniarki ... ale mam nadzieje że z początkiem maja robimy parapetówe :D Hehe zapraszam sieprniówki :p Wózek same kupujecie ? U mnie babcie tzn moja mam i teściowa chcą sie zrzucić i kupić jakiś mega wypaśny :p Może dobry pomysł -> ja sobie mam wybrać jaki a one sprezentują :) Oczko co do ruchów - moja kryszunka rano sie rusza , jak siedzie na laptopie przy stoliczku daje znać że tam jest no i wieczorem jak sie kłade spać -> moja mama i moja gin mówią to samo -> że szuka sobie miejsca bo ja jestem w innej pozycji niż cały dzień i one sie też kładzie do snu :-) Ładnie to nazwały :-) Ale czasem mnie też niepokoi jak sie nie rusza i mnie nie kopie :p to tylko ja.... - witaj mamusiu bliźniaczków :-) Deelite - witaj :-) ja mam do Ciebie pytanie : po czym poznajesz że to będą chłopaki ? Kurcze zaczyna mnie to troche irytować - moja gin sie mnie pyta -> a na co sie czujesz na dziewczynke czy chłopca . A SKĄD JA TO MAM WIEDZIEĆ SKORO TO MOJA PIERWSZA CIĄŻA ???? PO DRUGIE NIE WIRZE ŻE TO MOŻNA CZUĆ ... JAKIŚ ZABOBON Z TYMI SŁODKIMI NA DZIEWCZUNKE I KWAŚNYMI NA CHŁOPCA ! NIE SZLAEJMY .... MOJA SZWAGIERKA DO OSTATNIEGO DNIA PORODU MÓWIŁA DZIEWCZYNKA I Z USG TEŻ DZIEWCZYNKA NAKUIPIŁA RÓŻOWEYCH UBRANEK I BUCH CHŁOPAK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaimonia haha to tez moja 1 ciaza, i od poczatku przeczuwalam ze to bedzie chlopiec i nawet do brzusia mowilam Piotrus, pozatym wszyscy mowia ze wyglkadam na chlopca, a tu moj lekarz powiedzial ze dziewczynka nie dokonca mu uwierzylam ale na 4D sama zobaczylam ze to naprawde dziewczynka haha wiec moje przeczucie zawiodlo na calej linii!!! i tak z niebieskich i zielonych ubranek w autka-kilka sztuk zdazylam juz kupic przezucilam sie na rozowe sukieneczki i lakierki haha a co do jedzenia to od poczatku jem i slodycze i pikantne, kwasne potrawy iwec tym nie ma co sie za bardzo sugerowac... eudoimonia a jak twoj brzuszek nie chcesz go nam pokazac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983-> ja tez myslalam ze bede miala chlopca i tez kazdy mi tak mowil,a na usg sie okazalo ze dziewczynka:D pytalam czy na pewno powiedzial ze tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana->ja mam bardzo podobny brzuchol więc też mi się wydaję ,że kształt brzucha zależy od płci dziecka.Taki sam miałam z Emilią a z Pawłem miałam taki jak oko. oczko--->jak masz za dużo płytek krwi to mi oddaj trochę bo ja mam za malo.Właśnie wróciłam od hematologa i od ginekologa.Michasia dalej leży sobie w poprzek jak gdyby nigdy nic.Za dużo płytek oznacza to ,że masz nadkrzepliwość krwi,czyli za szybko krzepnie.Widzisz ja mam na odwrót i tu zaczynają się schody bo w razie porodu mże być krwotok nie mówiąc juz o konieczności zrobienia cesarki...Ale cię nieładnie ten lekarz potraktował...naprawdę.Jakoś mi się tak niemiło zrobilo jak to przeczytałam...Nie przejmuj się wyglądasz rewelacyjnie.Ale smaruj brzuszek bo jak swędzi to znaczy że skóra jest już bardzo napięta a jak się juz rozstęp pojawi to nic nie poradzisz.Ja używam Musteli ale wiem,że tańszy jest Penathen i też dziala. Anabanana---.to ty pisałaś o Bolderku? zaraz wkleję ci link z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołanczam do was kobietki termin 4 sierpień 2008 :D w piatek ide na USG moze sie wkoncu dowiem co tam nosze w brzuszku. troche nie jestem w temacie waszym a czytac cały wasz topik --- hehe tydzien by mi zajał... macie juz imiona dla swoich dzieci....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołanczam do was kobietki termin 4 sierpień 2008 :D w piatek ide na USG moze sie wkoncu dowiem co tam nosze w brzuszku. troche nie jestem w temacie waszym a czytac cały wasz topik --- hehe tydzien by mi zajał... macie juz imiona dla swoich dzieci....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana-->ten jest z 2007 roku więc może akurat...a pisałaś że ci się kwiaty podobają.luknij sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Annas-------> Witamy w naszym gronie! Kilka dziewczyn ma juz imiona.Moja córka będzie miała na imię Michalinka.Wipsz się do tabelki ze 146 strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córe nazwe Wiktoria wiem popsopolite ale mnie sie podoba, nie mam pomyslu na chlopaka..... W ogole moze sie przedstawie ;) Mam 21 lat pochodze z pomorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia ja pisalam o bolderku ale chcialam 4 kolowy, jestem niepocieszona tym co zrobili producenci i wlasnie teraz ogladalam volanta i ten akurat podoba mi sie bardziej 3kolowy bo w 4 sa duza jest roznica w rozmiarze kolek-i ze wzgledow estetycznych mi sie nie podoba haha ach sama nie wiem narazie dam sobie spokoj z wozkiem a maz zadecydowal ze i tak kupimy dopiero w lipcu bo nie ma sensu wczesniej a wozki na allegro ciagle sledze i ogladalam ten wozek :-) witam nowa koleznke... ja bede miala coreczke Martynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×