Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Karusia, moja jest na razie wypierdek i spokojnie może jeść jak ją trzymam w objęciach, ale od ostatniego weekendu jej się zmieniło i praktycznie tylko na leżąco, a jak była mała to jak chciałam na leżąco to dostawała histerii. Dobrze, że chociaż w nocy zje na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, LadyMIa ciesze sie ze zdjeciasie otwieraja,wczoraj pozmniejszalam i wyslalam raz jeszcze.. Kurde no ja tez egz.mialam o 6.45 szybko testy i ok 7.15 poszlam na auto, to bylkoniec maja wiec ruch juz byl ale bylo spoko i zdalam :-) i to w dodatku z Martyska w brzucholu :-D bede 3m,alaza ciebie kciuki!!! Moja mala tez nie chciala butelki ale posmakowaly jej herbatki wiecteraz ladnie ciagnie,smoczek tez stal sie przyjacielem:-) no i owocowe deserki mniammm Martyna je uwielbia.. a ja karmie mala na siedzaco jak i na lezaco ale sie smieje ze na siedzaco tojuz taka jest dlugasna.. ubralam jej wlasnie pieluche 4 ale pampers sleep&playi sa dobre ale hygisy4 wydaja mi sie mniejsze.. ai tak wole te pampersy niestety hugisy czy zwykle pampersy przesikuje czasem.. wiecie co moje dziecie ostatnio wykminilo, ze jak lezy na brzuszku opiera sie na dloniach i podnosi plecy i tylek haha i sie wygina smiesznie to wyglada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Kurde no - Faktycznie, zapomnialam ze jeszcze plac, wszyscy najpierw plac, dopiero potem miasto zrobi sie 8 i bedzie po zawodach. Ale moze bedzie ok. Nie wiem jak jest teraz. Mąż zdawal w grudniu na A i chyba wszyscy zdali, a mąż sam przyznaje ze kiksowal na miescie jak diabli. Jak ja zdawalam to kurde na 10-15 osob jedną przepuszczali. Czekali na łapówy bo to przed aferą i trochę juz w trakcie bylo. Marzka - Twoja Julcia faktycznie drobna, ale takie wlasnie powinny byc kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shamanka08 ja stosowałam nutriton i jesli chodzi o kolor opakowania to jest ten sam produkt ale w zmienionym opakowaniu moim zdaniem nie powinnas odstawiac tego nutritonu bo to on nie jest powodem biegunek ale moze np jakies nowe pokarmy bo dzieci czesto tak maja po ich wprowadzeniu lub moze to byc nietolerancja latozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to czesc wam babki ale jestem zalatana normalnie wszystko biegiem :) moj mały jest dwa dni po szczepieniu i co jakis czas mu sie ono przypomina i popłakuje :) a i zmienilismy mleko z bebilon pepti na zwykły bebillon bo prawdopodobnie mały nie ma juz zadnej alergii koncze bo zaraz smigam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny LadyMia mam ten sam problem ten mój maluch nic poza cyckiem nie chce jeść, pluje na odległość, już nie wiem co mam robić, czasami jak go przegłodzę i nie dam cycka to zje zupkę jarzynową, ziemniaki z marchewką, z deserków jabłka i marchewka nic więcej. Najgorsze że nie chce nic pić ani soczek ani herbatki zupełnie nic wypluwa smoka i się krzywi.On tylko cycka uznaje najgorsze jest to że to moje mleko już chyba nic nie warte bo mało przybiera na wadze kończy 29 5 msc i wazy 7,3 przy 77 cm długosci wygląda śmiesznie chudo. Lekarka kazała dawać wieczorem kaszki juz probowałam wszystkie możliwe na każde sposoby i z moim mlekiem i z butelki i łyżeczką nie ma szans plucie napinanie się i czekanie na cycka, jak mu zabieram butle z kaszą i wyciągam cycka to uśmiech od ucha do ucha. Zaczynam się martwić bo za 2 tyg wracam do pracy i nie chce nawet myśleć jak go niania będzie karmić, macie jakiś pomysł, pomocy dziewczyny bo z tym moim terrorystą już nie daję rady :) a co do pieluszek do mój Filip tez nosi 3 i jeszcze długo długo będzie nosił bo ma tak samo malutką pupkę, dla mnie najlepsze pamapki aktiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Ana - czym sie roznia Active od Sleep&play, widzialam w sklepie sleep&play, ale zawsze uzywalam Active. Moja Mala nigdy mi pampka nie przesikala, tam jest folia i nie mozna ich chyba przesikac Justyska - walcz z Malym, wykorzystaj jakos te dwa tygodnie zeby pozniej nie bylo bonanzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Justyska mamy ten sam problem, może któraś z dziewczyn coś doradzi:) Aha, wysłałam na maila 2 zdjęcia moje z jasnymi i ciemnymi włosami, w których mi lepiej bo musze jakiś kolor zrobić i jak zwykle mam dylemat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Faktycznie, teraz wszystkie manewry sa na miescie. A ja te wszystkie wjazdy kurde mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz Julka nosi akuratnie pieluchy z biedronki dada i jak na razie nie narzekamy ;) A tak to generalnie pampki, ale jak na złość nigdzie w okolicy nie miałam, a mi się skończyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
LadyMia - jak dla mnie w ciemnych lepiej, jestes w ciemnych wlosach bardziej wyrazista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerko sleep&play one są cieńsze od zwykłych pampków i mają zapach rumianku i nie mają elastycznych boczków. Taka jest różnica między nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMia trudny wybór jeżeli chodzi o fryz i w ciemnych i w jasnych wyglądasz super, w blond chyba bardziej dziewczęco, w ciemnych bardziej kobieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie pieluch KUPCIE KONIECZNIE FILOLETOWE Z TESCO! sa zajebiste! dokladnie takie same jak pampersy 3ki, tyle ze tansze bo 30 zl za 68 sztuk, nawet Dady przy nich wymiekaja, sa za twarde. Naprawde polecam, nie uzyje juz zadnych inncyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takjak napisala Marzka sleep&play sa ciensze alechlonne, nie maja elastycznych boczkow wiec jak mala sie wierci zostaja na swoim miejscu tym samym ich nie przesikuje do tego pavhna podobno rumiankiem a mi ten zapach przypomina puder ale uwielbiam je wachac :-P Ldymia w blond jak dziewczynka a w ciemnych jakkobieta, twarz jest o wiele wyrazniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .piszka.
Kurde no---> macham Ci z okna :P Lady--> sorki za wielkośc zdjęc ale nie bardzo wiem jak sie je zmniejsza. Dla mnie włosy Ciemne, Mmała--heheheh foto rewelacja , i pies mega :) Lady , suknie piękna, fakt najlepsza z dotychczasowych. Lady, chimerka, karusia. kurde no, okokoko, to co wtorek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba walnę sobie jakiś ciemny kolor, może nie aż tak jak na zdjęciu, mój mąż też mnie woli z ciemnymi... Ale z drugiej strony trochę mnie postarza chyba:P Mnie wtorek jak na razie odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka najprościej zdjęcie zmniejszyć chyba w Paincie, tam jest Obraz->Rozciągnij(Zmień rozmiar)/Pochyl i tam trzeba dać np 50% w pionie i 50% w poziomie i zapisać i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .piszka.
Lady --każdy ciemny postarza, ja wyglądam na 3 dychy w czarnych, ale może mi sie uda w pon do fryzjera i tez coś namieszam na głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Laski - ja jestem bez samochodu, bo mąż nie dostal jeszcze sluzbowego, a pociagiem to ja nie bardzo, ale umowcie sie jak Wam pasuje i jesli tylko bede mogla to sie stawię. Dam wczesniej znac oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez ciemne wlosy postarzaja ale ja co wizyta cos zmieniam :-) a tu ciemniejsze a ty jasniejsze czasami calkiem na blond pamele haha a czasami na czarnule :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w poniedziałek 27 stuknie:( W ciemnych będzie 30 jak nic w jasnych 25:) Ale chyba zrobi ciemne a w lecie jasne:D Dziewczyny jakie herbatki dajecie dzieciom? Tzn jakie smakują bo może herbatkę będzie chciała z butelki, chociaż wątpię bo jak mojego mleka z butelki nie chce to ja już nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .piszka.
moja w domu nic do ust oprócz mleka z butli a wczoraj kupiłam herbatke rumiankową łagodną i odziwo , wciagneła całą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka--->wtorek jest ok:-) jula kiedy masz slub?moja soistra sie pyta czy po slubie jej kiecke odspzedaz tak jej sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
LadyMia - coz za piekny wiek! Mnie w sierpniu 31, to dopiero zalamka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia w kwietniu tego roku. A jaki ma rozmiar? Chociaz to i tak mozna poprawiac. Ja mam 177 wiec dosc wysoka jestem, kolor ecru jest. Jak siostra jest zainteresowana to super bo myslalam, ze sprzedac jej mi sie nie uda. Suknia jest szyta na miare. Bede miala tez welon i bolerko. Buty rozm 40 tez moge oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×