Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

naturalna-> Ty to masz łeb kobieto!!! :-) a masz pomysł jaka organizacja mogłaby sie czymś takim przejąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir --->boże nie wiem co ci powiedzieć.Chciałabym tak coś bardzo od serca...doskonale cię rozumiem,miałam podobną sytuację,tyle,że mnie zmusili do wychowawczego,teraz robią mi problemy ze świadectwem pracy,a muszę to mieć,żeby pokazać w kadrach w tej nowej robocie rzecz jasna.tzn.prezesi nie robią problemów,ale ta głupia krowa która jest za mnie i owszem... marzka--->moja misia tak tylko robi jeżeli chodzi o cycka,za pozostałym jedzeniem tak sobie,jakbym jej pozwoliła to by nic nie jadła tylko cyca...odkąd poszłam do pracy całą noc doi... eudaiomonia--->ja też daję danonki i monte i pozostałe rzeczy jak jajecznice już dawno.Dawno też daję małej zupę taką jak gotuję dla pozostałych...a najbardziej jej smakuje danone biszkoptowy...a danonki to rzadko już kupuję bo zjada na raz 4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir współczuje. Mnie w dupę kopnęli jak na patologii ciąży wylądowałam, też było miło... Sytuację jak Twoja znam tylko z opowieści korporacyjnych znajomych. Koleżanka kombinowała jak niepostrzeżenie wyjść z pracy bo też wszyscy krzywym okiem patrzyli, nawet współpracownicy. Tak jedni drugich nakręcali w siedzenie po 10h i każdy miał na każdego oko. :O Koszmar! W jednej robocie też ciągle słyszałam, że na moje miejsce jest 10 innych a jak złożyłam wymówienie pitu pitu proszę zostać i takie tam. Podobnie zrobiły inne dziewczyny. Do tej pory dyr żałuje, że starą kadrę tak łatwo puściła bo nie może teraz odpowiednio wykwalifikowanych i solidnych pracowników znaleźć. A niech się męczy jędza jedna!!! :P chimerka ja bym obstawiała że zęby się szykują. Pewnie ma dziąsła obolałe a ssanie dodatkowo to nasila dlatego łyżeczka je a ze smoczka nie chce. LadyMia oooo czyli to wynalazek dla mnie bo Emilka kooocha nocne jedzenia. Dzięki!!! A Twoja też tak często budziła się w nocy i po tym trochę zbastowała? Moja je co 2,5h czasem częściej. :O esab ale masz zdolniachę!!! euda ciekawe co mu się śni, he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir bardzo mi przykro :( co za tupet ma ten zasrany szefuncio !!! dla Ciebie na małe pocieszenie 🌼 🌼 🌼 🌼 :) Karusia, Euda no ja też daję już danonki,monte, moje zupy (dziś był krupnik), chlebek z masłem, kaszkę mannę na mleku krowim, to samo budyń, itd.. Prawdę mówiąc chyba już wszystkie samki poznała :) nie daję dużo ale tak dla spróbowania :) Oczko pytałaś o sok malinowy, tak mam własnej roboty różne soki, kompoty, surówki itd. Moja mama z moją pomocą co roku zaprawia jak to mówi \"z myślą o dzieciach\". Maja już truskawki wcinała z kompotu i tez nic jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..............DP......WAGA.....DŁ.....IMIĘ....WAG A:6m....DŁ:6m Marzka............3.07.08......2840....50cm...Julka...6, 25kg...66cm naturalna blondynka..22.07.08..2300..48cm...Natalia...7,5kg...66cm Viola27............25.07.08.....3100....54cm...Vanessa.. .7kg...68cm Karusia1978......26.07.08.....4020....57cm...Michalinka. ..11kg...75cm anabanana198....29.07.08....3530...57cm....Martynka...8, 9kg...71cm Julka...............30.07.08.....3550....47cm...Filip... ...9.9kg.....76cm okokokoko.......1.08.08.......3900....57cm...Mikołaj...o k 9,5kg...ok 76cm Magdulka_24.....7.08.08.......4000....57cm...Maja...9kg. ..75cm Kurde_no.........8.08.08.......3700....54cm...Martynka.. . mmała.............9.08.08....... 2800....56cm...Zosia... Malir..............11.08.08.......3400....54cm...Maks(?) ... Moniś-27.........12.08.08.......3570....55cm...Konrad... Pliszka............15.08.08.......3210....53cm...Michael a...7,8kg...74cm dwie_kreseczki...15.08.08....3250....55cm...Bartuś... Gimelka..........17.08.08.......3500....55cm...Gracjan.. . LadyMia..........18.08.08.......2920....52cm...Emilka... 7,6kg...70cm ewitap............18.08.08.......3400....50cm...Víctor.. . esab...............19.08.08.......3325....56cm...Filip.. .7,3kg...74cm brombabomba....20.08.08.....3340....51cm...Ivo.....7,9kg ....72cm Szylusia...........24.08.08.......3680....55cm...Kornel..10,5 kg...73 cm mama_dzidka....25.08.08.......3090....53cm...Liwia... 7 kg...66cm eudaiomonia.....26.08.08....4060...60cm...Mikołaj... / 10 kg / 81 cm _chimerka_....28.08.08....3050.....54cm...Zuzanna... .8,2kg....72cm Justyśka.....29.08.08.....3050.........50cm.....Filip... .8,1kg....80 cm Gunia222.........30.08.08.......3750....56cm...Bartuś... ekino...............3.09.2008....3880....58cm...Blanka.. Mam wielkie zaległości......wiele sie wydarzyło.....eshhhh niewiem czy nadrobię i czy wszystko opiszę.....jakos wypadłam z rytmu i ciężko mi wrócić.............. Buziaki da Was wzystkich..... Brombabomba Marzka Kochane wiecie za co❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimerka z Mają była identyczna sytuacja jak jej ząbki wychodziły. Za cholerę nie chciała ciągnąć cyca ale inne danie z łyżeczki zjadała. Poprostu ssanie piersi lub smoczka od butelki sprawia ból i może dlatego dzieci nie chcą mlesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szylusia oj dawno Cię nie było.. bardzo dawno ;) Duży chłopaczek z Twojego Kornelka :) Karmisz go jeszcze piersią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka za cholerę nie wiem co Ci doradzić ... My przed ślubem "umawialiśmy się " na dwójkę dzieci i to w jak najkrótszym odstępie czasu. Teraz niedawno była mowa o trzecim ( z racji tego, iż nadal nie dostałam @ ). No ale tak naprawdę chcielibyśmy mieć dopiero za jakieś 8 lat, jak wrócę do pracy, trochę poprawimy sobie sytuacje finansową itd. Myślę, że Mąż bardzo dobrze Cię rozumie i przestanie nalegać, wspominać o dzieciątku jeśli Ty zostaniesz przy swoim, że NIE TERAZ ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Tak nadal n cycu,mniej wiecej co 4 godziny;)ale je juz o wiele krócej max.10 minut...... A od miesiaca moze troche ponad wcina juz zupki,obiadki itp.niedawno odstawilam jeden pokarm cyckowy i w poludnie dostaje obiadek zamiast cyca,za nami juz mięsko,zóltko itp.Mamy natomiast zakaz dawania kaszek,ze względu na jego wagę:D:D eshhh czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi-mami moja Emilka budziła się właśnie co 2-3 godz, a ja wstawałam rano strasznie zmęczona. Jak byłam na kontroli z małą u lekarki z poradni patologii noworodka (bo była niedotleniona po porodzie i chodzę na kontrole co miesiąc) i jej powiedziałam że mi się budzi i cały czas chce cyca, to mi poleciła tą kaszkę. Jest bardzo sycąca, i przygotowywuje się ją na wodzie a nie na mleku. Nie uczula. \"Sinlac zawiera juz odpowiednia ilosc bialka, tluszczow, weglowodanow oraz witamin i skladnikow mineralnych. Przygotwanie Silnlacu na innym produkcie, ktory rowniez charateryzuje sie okreslona wartoscia odzywcza (np. mleko) moze spowodowac ze gotowy produkt bedzie zbyt energetyczny a jednoczesnie podwoii sie zawartosc bialka i wapnia, co przy dlugotrwalym podawaniu moze znacznie obciazyc nerki.\" Także ja polecam, Emilka je najchętniej ze wszystkich posiłków (oprócz cyca oczywiście:)) No i budzi się raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyyyyyyylusia
ale brzydkie dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jak dajesz jej na noc tą kaszkę to nie budzi Ci się w nocy na cyca ? Kurde może i ja bym spróbowała podawać swojej... Mała się co 3 godziny budzi noc w noc... Nawet jak daję jej o 21 kaszkę Bobovity z mlekiem modyf. :( Szylusia he he no to Ty kolejna ze śmietaną w piersiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia witaj po latach ;) super że do nas zajrzałaś. U mnie dzieciaki śpią. Julka jest po cycu także pewnie niedługo będzie poprawka. O dziwo wczoraj w nocy jadła ostatni raz o 24 a później dopiero rano jakoś koło 6. Chyba że było jakieś karmienie którego nie zarejestrowałam, bo się sama obsłużyła ;) Jak jej kiedyś dawałam Sinlaka to nie bardzo chciała, może teraz znowu jej podam i jej podejdzie. Chyba będę musiała ją w taki sposób zachęcić do jedzenia, że jedną łyżeczkę będę dawała Maxowi, a jedną jej. Dzisiaj jak starszego karmiłam to przyczepiła mi się do kolana i też dzioba otwierała aby jej dać. Będę to musiała jakoś logistycznie rozwiązać, ale dam radę. Młody w foteliku do karmienia, a młoda w foteliku samochodowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Marzka Czarek ma czasem takie napady, ze chce abym go pokarmiła. Tak to już od dawna je pięknie sam ale coś mu się nie raz odwidzi i chce żebym go karmiła. I najlepiej dokładnie w tym momencie co Maję. No i wtedy musi jedna łyżeczka lądować w buźce Czarka, druga w Majki :D Matko, Maja mi najdłużej spała tak do 4 miesięcy. Karmiłam ja o 21 i przynajmniej do 3 był spokój. No a od kiedy zaczęły wychodzić ząbki to wszystko się rozregulowało. Karmię ją o 19, później ok 22, następnie przed 1 itd. Mniej więcej co 3 godz. Dziś mi wpadł do głowy pomysł, zeby zacząć ją uczyć dudlać smoka bo nie raz mam warażenie, ze ona sobie mnie za smoczka traktuje.... Pierwsz próby- klęska. Czerwona na twarzy, odruch wymiotny i wrzask. Chyba nie przejdzie metoda smoczkowa he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dajecie chleb ? mój sie krztusi chlebem i takimi twardszymi rzeczami :o monte jest chyba dla starszych dzieciaczków ? kurde ale musze przyznać że szalejecie jak na półroczne dzieciaczki :p cejś kochana ❤️ szylusia ;-) jak tam problemy zdrowotne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euda bo ja i Karusia to takie bardziej odważne, szalone mamy jesteśmy ;) Oczywiście wszystko z umiarem. I nie dostaje tych wszystkich nowości podczas jednego dnia. Moja zje pół kromki chleba razowego z masłem lub tez bułki kawałek. Ona od początku lubiła gryźć. Nie krztusiła się ani nie miała odruchów wymiotnych napotykając większe grudki w jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka- czy to Ty buszujesz jeszcze po NK?????? pogubiłam się już w forumowych nickach i imonach w realu :P buziaki Szylusia ❤️ mimo wszystko jak znajdziesz chwilę skrobnij cosik czasem. buziaki too

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba a no jestem na nk, ale raptem na stronie głównej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba, tak tak :D. Napiszę :D. Padam dzisiaj na pysk. O 4 rano wstałam, potem pociąg, zajęcia, znowu pociąg. Wybaczcie więc, że nie napiszę zbyt dużo od siebie. Powiem wam, że tak właśnie załatwiłam dzisiaj tą sprawę w TP. powiedziałam, że jeśli nie puszczą mi neta w trybie natychmiastowym to rządam zerwania umów ze skutkiem natychmiastowym, co będzie spowodowane wprowadzaniem klienta w błąd. Także mam nadzieję, że się sprężą. A ja jutro muszę zakupuć dodadkowoą kartę do neta. A wczoraj opitoliłam włosy na krótko, został mi tylko długi przód :D. Pozdrawiam was wszystkie. Odezwę się jutro po południu to odpiszę wszystkim :). Jak zwykle napiszę długi post :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ malir może zacznij od tego: http://www.cpk.org.pl/pl.php5/on/articles/cid/54 oko i bardzo dobrze zrobiłaś... u nas niestety w wielu dziedzinach jeszcze jest tak, że jak się nie upomnisz i nie zrobisz szumu to maja cię gdzieś na końcu kolejki :-0 Dziewczyny dajecie maluchom rybki? W jakiej postaci tzn swojej roboty czy słoiczek? Nie ma za dużego wyboru w słoiczkach z rybką. A ja będę musiała pisać pismo do pracy, żeby mi wyjątkowo wypłacili tą część 13-tki ale już mi mówią, że marne szanse. Dobija mnie ten kraj,żeby człowiek musiał się o wszystko prosić i samemu starać :-0 Mąż jest teraz ze mną w domu bo stłukł sobie palca u nogi i dostał zwolnienie ;-) Natalia dzisiaj nie mogła zasnąć...płacz, siadanie, napinanie itp chyba ją bolą dziąsełka. Dostała chamomilla vulgaris, żel na dziąsełka i się wyciszyła, mam nadzieje, że prześpi noc :-) Wczoraj znalazłam fajną stronę do zabawy ze zdjęciami, polecam :-D Karusia widziałam, że już ją zna ;-) http://www.photofunia.com/ dobranocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Halo halo w sobotni poranek! Dzięki wszystkim! Wczoraj kupilam Malej bobodent i mimo, ze zalecaja po karmieniu, posmarowalam dziasla 15 min przed karmieniem i Mala pociagnela z butli, nie jakos zabojczo duzo ale ze 120 wypila. Spala cala noc, w ogole nie jest marudna ani nic i rano znowu przed jedzeniem wysmarowalam dziąsla i Mala 120 zjadla. Chyba faktycznie zeby, mam nadzieje, ze nic innego. bromba - wiem, ze wazne by dziecko pilo, ale jak pisalam u mnie z piciem nie jest łatwo. Niczego nie przyjmuje z wyjatkiem mleka. Od biedy troche herbaty pociagnie, ale czystej wody nie ma szans. mama_dzidka - faktycznie sytuacja blizniacza, zwlaszcza ze z tego co pamietam tez jakos parę dni przed Lejdi Twoja Mala miala szczepienie WZW. esab - ten Twoj dzieciak to prawdziwy geniusz! Gratuluję i zazdroszczę takiego zdolniachy! szylusia - witamy ponownie i czekamy na Twoje posty (osobiscie zawsze je uwielbialam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Lady Mia - jak to niedotleniona przy porodzie? Przeciez mialas cięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka ---lady chyba dlatego właśnie miała cięcie,bo tętno dziecku spadało z tego co pamiętam ja też daję chleb z masłem i je normalnie,nie krztusi się,a najbardziej lubi z ziarnami,hehe-wynalazek mój kochany:-) szylusia olej pomarańczowy wpis pod twoim postem .ja przysięgam ,że jak się dowiem kto to napisał to rozniosę laskę bo to już kolejny taki numer...podjęłam w tej sprawie kroki i poprosiłam o ustalenie ip. a do ciebie głupia pomarańczowa cipo-miej się na baczności bo zalazłaś mi za skórę,a to się prawie równa z wyrokiem śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny całą noc myślałam postanowiłam tek tego nie zostawiać perzynajmniej zrobię dupkowi koło pióra mam dosyć tego że w Polsce moża traktować pracownika jak śmiecia i nie ponosić za to żadnych konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna-> dzięki Twój wpis zaważył o tym że się nie poddam trochę poczytałam Kodeks Pracy i teraz wiem że wywalenie mnie było tylko i wyłącznie odpowiedzią na niepoddawanie się molestowaniu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimerka - tak jak napisała Karusia, małej spadalo tętno podczas skurczów i jak ją wyjęli to oddychała 0,5 min a potem przestała i jej pomagali. Magdulka, teraz Emilka budzi się raz w nocy ok 3.00, a kładę ją spac ok 20-20.30 potem śpi do 7. Malir nie daj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol, ja tyklko na chwilunie..wczoraj troche was podczytalam ale nie pisalam bo bylam padnierapo calodziennycyh zakupach do tego martyska swiruje wieczorami i juz 2 noce spala z nami i non stop cyca ciagnela... dzis dzien porzadkow i gotowania dla meza .. jutro jak pojedzie poczytam was spokojnie i sie odezwe..milego weekendu pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×