Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

naturalna do lekarza idziemy w piątek, także wszystkiego się dowiem. Powiem Ci że się nie dziwię, że ona tak ciągnie do chodzenia, chce jak najszybciej poganiać za Maxem, a za bardzo chamować się jej nie da, bo znajdzie byle co aby po tym się powspinać i stanąć na tych swoich nożynach. Wystarczy nawet paczka pieluch. Mojej nogi się łapie i już hop stoi. Mama mi mówiła, że ja już zasuwałam naokoło łóżeczka jak miałam 7 miesięcy, może po mnie ona taka szybka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama82 głosik oddany marzka ale fajnie to pewnie wyglada taki szkrabik i juz tak wstaje oj musze wleciec na naszą poczte i zdjęcia luknąć bo tak się zachwycacie, ale wcale mnie to nie dziwi w końcu nasze pociechy są najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki, naturalna masz racje martska to cicha woda... Marzka tez mi sie zdaje ze to wczesnie hmm choc Jula ma juz ponad 8mcy...to w sumie nic dziwnego ze chce pomykac tymbardziej ze ma za kim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh nie chce mi się, ale idę wziąć się za robotę. Jeszcze na dokładkę z moim się pokłóciłam, nic tylko rzucać czym popadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byl maluski no nie? :) Normalnie szok jak szybko urosl :D A widze, ze panienki w hello kitty sie ubieraja :D Super ja mam stringi z tym kotkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula ja też już ci kiedyś pisałam,. żę najlepsze gacie to te ze snoopy albo hello kitty :D. Dziewczyny Marzka i Ana ale te dzieciątka szybkie. Naturalna dużo? W sumie to waga prawie 8 miesięczniaka :). Mi i tak się wydawało, że jest dużo większy. Plisza co z tobą? Mąż pojechał a ja zostałam. Miki śpi, więc szybki prrzegląd co się dzieje i zabieram się za pieczenie ciasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski. Sorki potem nadrobie zaległości bo teraz wpadłam tylko na chwilę. Chciałam się pochwalić, że wczoraj ortopeda zdjął Majusi gips i już od rana śmiga nóżką aż miło :D :D Teraz jeszcze znowu łuska gipsowa na noc ale to już pikuś. Ohh wreszcie normalna kąpiel w wannie. No i może wkońcu podniesie tyłek do pełzania;) Zważyłam się z nią na naszej wadze. Zaraz zaaktualizuję tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Widze ze z tym piersiowym dzieckiem to nie tylko ja mam problem zeby zaczal jesc cos innego. Po to co mu nie wolno to z rak wyrywa, ale to co mu sie daje to gardzi. Chcialam wam polecic fajna zabawke, przynajmniej dla mojego stala sie hitem. Nadmuchalam mu balonik, ale nie taki duzy, mniejszy zeby zaraz go nie przebil pazurkami i bawi sie nim jak kotek, przeklada z raczek na nozki, obraca i cuduje. Fakt czesto mu ucieka, ale warte ciagle podawanie dla jego frajdy :) A juz w ogole jak ma gole syrki. Zaczal tez od kilku dni czesto krecic glowka \"nie\". Cos sie do niego mowi a on kreci ze nie.A od wczoraj jedzie ba-ba, wkrecilo mu sie i ciagle ba-ba, czasem glosno, ale przewaznie szeptem, bo odkryl ze tez tak mozna. Gratuluje silnych nozek dzieciaczkow ktore juz wstaja i wszystkich siuskow na nocnik, ja mojego tez sadzam, ale jeszcze gola nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..............DP......WAGA.....DŁ.....IMIĘ....WAG A:6m....DŁ:6m Marzka............3.07.08......2840....50cm...Julka...6, 25kg...66cm naturalna blondynka..22.07.08..2300..48cm...Natalia...7,5kg...66cm Viola27............25.07.08.....3100....54cm...Vanessa.. .7kg...68cm Karusia1978......26.07.08.....4020....57cm...Michalinka. ..11kg...75cm anabanana198....29.07.08....3530...57cm....Martynka...8, 9kg...71cm Julka...............30.07.08.....3550....47cm...Filip... ...9.9kg.....76cm okokokoko.......1.08.08.......3900....57cm...Mikołaj...8 ,8kg...80cm Magdulka_24.....7.08.08.......4000....57cm...Maja..... 9,6kg ...77 cm Kurde_no.........8.08.08.......3700....54cm...Martynka.. . mmała.............9.08.08....... 2800....56cm...Zosia... Malir..............11.08.08.......3400....54cm...Maks(?) ... Moniś-27.........12.08.08.......3570....55cm...Konrad... 9,5kg...74cm Pliszka............15.08.08.......3210....53cm...Michael a...7,8kg...74cm dwie_kreseczki...15.08.08....3250....55cm...Bartuś... Gimelka..........17.08.08.......3500....55cm...Gracjan.. . LadyMia..........18.08.08.......2920....52cm...Emilka... 7,6kg...70cm ewitap............18.08.08.......3400....50cm...Víctor.. . esab...............19.08.08.......3325....56cm...Filip.. .7,3kg...74cm brombabomba....20.08.08.....3340....51cm...Ivo.....7,9kg ....72cm Szylusia...........24.08.08.......3680....55cm...Kornel. .10,5 kg...73 cm mama_dzidka....25.08.08.......3090....53cm...Liwia... 7 kg...66cm eudaiomonia.....26.08.08....4060...60cm...Mikołaj... / 10 kg / 81 cm _chimerka_....28.08.08....3050.....54cm...Zuzanna... .8,2kg....72cm Justyśka.....29.08.08.....3050.........50cm.....Filip... .8,1kg....80 cm Gunia222.........30.08.08.......3750....56cm...Bartuś... ekino...............3.09.2008....3880....58cm...Blanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,lecę teraz na zakupy bo w lodóce tylko światło.Jak będę miała wolną chwilkę- co raz ciężej o nią - to przeczytam wszystko co naskrobałyście i się odezwę. Miłego dzionka dziewczyny. BUZIAKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie zamot! Co nie dość, że wysalałam wielkie zdjęcia to jeszcze przekręcone jedno. :P Ostatnio się podejrzewam, że mam kapustę zamiast głowy! Wczoraj siedziałam na kafe i w głowie zero pomysłów co komu napisać a jak się położyłam spać to od razu mi się przypomniało, he he he! Anabanana super to zdjęcie z miskiem! I te miny! Moja tez z takim zapałem nieraz zabawki przerabia. Emilka czasem po jedzeniu, napita jak bąk, przekręca się zaspana na plecy z takim westchnięciem, że nie mogę opanować śmiechu bo przypomina mi to pijaczka pod sklepem, który sobie zdrowo golnął i wyleguje się na słońcu. ;) Marzka, Julka mimo, że chudzina na tym przedostatnim zdjęciu gdzie taka umorusana skojarzyła mi się z takim obżartuchem, spaślaczkiem, który pojadł solidnie i mam taki błogostan w oczach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny śliczne te wszystkie dzieciaczki:D A Karusia figurka no pozazdrościć. Magdulka cieszę się że mała będzie miała w końcu swobodę:) Kurcze Emilka dziś obudziła się chyba o 6 i była strasznie marudna, płakała i wogóle, a ja oczywiście się nie wyspałam i byłam na nią zła... a potem patrzę a ona ma gorączkę 38,5!!! Dałam jej czopek i usnęła ale tak jakby majaczyła jak spała. Potem się obudziła i gorączki już nie ma tylko ok 37. Zjadła i poszła spać znowu. Kurcze ciekawe co to... Teraz mam wyrzuty że byłam na nią zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka-> to chyba Ty pisałaś o ciągle nieprzespanych nocach u nas na problemy z nocnym spaniem lekarz kazał przestawić małego na jeden sen dzienny między 13 a 15 i niepodawanie posilkow w nocy zaczełam od rozcięczania mleka, i podawania kaszki, a teraz po prostu nie daje i tyle.W nocy też nie wstaje choc serce mi pęka jak płacze ale po chwili zasypia. Jak płacze dłużejto schodze i sprawdzam czy nie ma temperatury itp. ale jest lepiej tle że mąż go ostatnio rozpuścił bo go podkarmial w nocy i znów mamy fisia ale dziś nie wstawałam tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne te wasze dzieciuchy ;-) a skoro wybieracie sie nad Polskie morze to sie chyba zobaczymy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko no wlasie a Ty kiedy nad tym polskim morzem bedziesz? Swoja droga znam super pensjonat 25 metrow od morza, 50 zl za noc kasuja. magdulka ciesze sie razem z Toba, ze Majka juz sie meczyc nie musi :) malir a i my bysmy sie moze w koncu keidys spotkaly. caly kwiecien, maj i pewnie troche czerwca bede w Gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co i ciesze sie, bo moja mama zalozyla sprawe w sadzie przeciw bylemu pracodawcy i adwokat mowi, ze maja 90 % szans na wygranie. I dobrze bo to duza firma i mysleli, ze moga wszystko :) Nie chce sie rozpisywac o co poszlo, ale chyba czasami warto sie przeciwstawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki :) nadrabiam ;) no co u nas ? nowości ? mikołaj odkrył że ma siusiaka i se go dotyka non stop jak mu tylko otworze pampersa :p świetny jest :p i odkrył że ma dziurki w uszach - wkłada sobie tam palce nie że go bolą uszka ale wkłada sobie ot tak :p no czytam pare stron wstecz i nie usunęli wpisu dotyczącego szylusi - co za psiahujka to napisała ? macie już co to za IP ? Zdupimy ją na maras :p Szylusia -> no kochana widze po fotkach że mały rośnie jak na drożdżach - fajny jest podobny do Ciebie :) A ty co nie wiedziałaś że dzieciom do roku sie nie obcina włosów ? ty ty niedobra nie wolno :p i w lustrze też sie nie pokazuje do roczku - buahahaha moja babka jest dobra :p Dziś np. sie dowiedziałam że nie wiesza sie krzyża nad dzieckiem bo całe życie będzie niosło ze sobą krzyż ... ee teściowa walnik kielicha i wyluzuj :p :p :p całuski dla Ciebie :*** chimerka - my smarujemy bobdentem od 3 miesiąca i mamy już 4 ząbki - powodzenia życze w wychodzeniu zębordków ;) Yennyfer Czy masz może wolne miejsce do pracy - chętnie sie u Ciebie przyjmę :) :p ;) Łooj to sie nanerwowałaś z tymi perfumami :p Tak z ciekawości jakie to perfumy zamawiałaś swojemu ? :) Mój uwielbia puma challange niedostępna już niestety w naszym kraju - pierdolca dostaje bo podobno dolar szaleje i nie wiem czy sprowadze mu na urodziny na MAJ :o o zgrozo .. ALE PEDAŁKA mogła zadzwonić od razu do Ciebie że uszkodziła z zresztą kuźwa na ostatni moment wysyłała :o Trzymam kciuki za fasolke ;-) 🌼 po prostu Julka -niekoniecznie przewiało - może po prostu ma bakterie u nas mały łzawił ropiało mu 3 krople do oczu a i tak najlepiej pomogła zimna woda z krany i przemywanie od kącika do środka często :) i przeszło ;) ( w sumie to miał zatkany kanalik chcieli mu przetykać jakieś tam igły do oka wsadzać - a pieprzą trzy po trzy - woda kranówa i czyste waciki płatki kosmetyczne ;) GRATULUJE PEŁZACZKA MAŁEGO :) I ojej przeczytałam twoją wypowiedźi musiałabym sie też podpisać pod tym : \"nie zabijcie mnie za to, ale czasami czuje, ze macierzynstwo zaskoczylo mnie nie w pore. Jestem stanowczo za mloda na to. Kocham synka i to nie jego wina, ale...\" :-) :-( karusia i naturalna i chimerka i anabana METKI są :classic_cool: ja na przykład ucze Mikołaja jak prać albo czy dobrze zrobiona jest zabawka :p ;) okokokokokokoko i dobrze że usunęłaś metal z tamtąd -> ja nie wiem nie jestem za spiralami - to jest ciało obce w organiźmie wiem wiem jednym służą - ja napewno bym lała krwią wiem to na 100% . Od miesiąca biore Yasmin ale chciałabym wrócić do moich ukochanych Diane 35 - ale moja gin sie nie zgadza bo to lek androgenny :p a nie tabsy :p I od serca życze Ci powodzenia przy pożyczkach i remonciku ;) anaban - mój Mikołaj ma ciuszki na 2 letnie dziecko :o a do końca łóżeczka jak leży z wyprostowanymi nagmi zostaje toche luzu - ja nie wiem wszyscy mówią jaki on długi :) mój mąz ma zaledwie 170 :p och a radiu głoszą że Unia coś tam nas zaskarża czy coś tam pitolą i pielichy idą w górę i będą drogie - zastanawiam sie nad innymi niż PAMPERSY ? macie jakieś wypróbowane np z biedronki albo z rossmana ? pozdróffki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze właśnie nie wiem od czego ta gorączka, moze zęby? Nie wiem teraz jest strasznie marudna ale gorączki nie ma. A ja też jadę nad morze do Łeby tyle że w weekend majowy, od 29 kwietnia do 4 maja:) Gdyby nie Emilka to bysmy pojechali motorami, bo reszta naszych znajomych jedzie właśnie na motocyklach a my za nimi autem z Emilką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn no wiesz żeby ona sie w końcu zrobiła - z jajeczka fasolka - ech no wiadomo o co biega - POWODZENIA i stosunkowo udanego popołudnia życzę ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula-> mam nadzieję że tym razem uda się nam spotkać a nie chcesz chodzic z małym na basen od 15 kwietnia zaczyna się nowy nanbór na zajacia akurat w tych miesiącach ja własnie zapisuje małego mogłybyśmy chodzic razem zajęcia w aquaparku w sopocie. Ja własnie dłubie pismo do prawnika i chyba pójde z nimi do sadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMia może być o zębów albo szykuje się jakieś przeziębienie które się rozwinie w trakcie dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir z basenem to nie wiem bo nie bede zmotoryzowana, a od rodzicow ciezko auto pozyczyc bo sami jezdza do pracy i z pracy. A po basenie wracac kolejka pkp to nie jest dobry pomysl :) Ale na kawe do tej wielkiej galerii pojedziemy z malym na 100 % :) czy w inne miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady no wlasnie moze zeby... malir a moja mama nim poszla do adwokata poszla tez do panstwowej inspekcji pracy tam mieli porady prawne za darmo i byla bardzo zadowolona z obslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka -- czy możesz podac jakieś namiary na ten pensjonat? czy nadaje się na wakacje z małymi dziećmi? a może mają stronkę www?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×