Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gimelka pozdrowionka :D. Ojjjj rzeczywiście cię tu nie bylo kawał czasu. Do pomarańczki: NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..............DP......WAGA.....DŁ.....IMIĘ....WAG A:6m....DŁ:6m Marzka............3.07.08......2840....50cm...Julka...6, 25kg...66cm naturalna blondynka..22.07.08..2300..48cm...Natalia...7,5kg...66cm Viola27............25.07.08.....3100....54cm...Vanessa.. .7kg...68cm Karusia1978......26.07.08.....4020....57cm...Michalinka. ..11kg...75cm anabanana198....29.07.08....3530...57cm....Martynka...8, 9kg...71cm Julka...............30.07.08.....3550....47cm...Filip... ...9.9kg.....76cm okokokoko.......1.08.08.......3900....57cm...Mikołaj...8 ,8kg...80cm Magdulka_24.....7.08.08.......4000....57cm...Maja..... 9,6kg ...77 cm Kurde_no.........8.08.08.......3700....54cm...Martynka.. . mmała.............9.08.08....... 2800....56cm...Zosia... Malir..............11.08.08.......3400....54cm...Maks(?) ... Moniś-27.........12.08.08.......3570....55cm...Konrad... 9,5kg...74cm Pliszka............15.08.08.......3210....53cm...Michael a...7,8kg...74cm dwie_kreseczki...15.08.08....3250....55cm...Bartuś... Gimelka..........17.08.08.......3500....55cm...Gracjan.. . LadyMia..........18.08.08.......2920....52cm...Emilka... 7,6kg...70cm ewitap............18.08.08.......3400....50cm...Víctor.. . esab...............19.08.08.......3325....56cm...Filip.. .7,3kg...74cm brombabomba....20.08.08.....3340....51cm...Ivo.....7,9kg ....72cm Szylusia...........24.08.08.......3680....55cm...Kornel. .10,5 kg...73 cm mama_dzidka....25.08.08.......3090....53cm...Liwia... 7 kg...66cm eudaiomonia.....26.08.08....4060...60cm...Mikołaj... / 10 kg / 81 cm _chimerka_....28.08.08....3050.....54cm...Zuzanna... .8,2kg....72cm Justyśka.....29.08.08.....3050.........50cm.....Filip... .8,1kg....80 cm Gunia222.........30.08.08.......3750....56cm...Bartuś... ekino...............3.09.2008....3880....58cm...Blanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczki ile teraz ważą
o kurczę, to bardzo dużo zwłaszcza, że takie szczuplaczki były w momencie przyjścia na świat:) a karmisz mlekiem modyfikowanym czy piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczki ile teraz ważą
dziękuję okokokoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczki ile teraz ważą
to są dane, gdy maluszki miały 6 miesięcy? dobrze widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczki ile teraz ważą
a czy Waszym dzieciom zdarza się jeszcze ulewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikiemu się juz od dawna nie ulewa.. No chyba, że po jedzeniu bawi się na brzuchu, albo się wygina mocno i ściska brzuch, to po prostu mu się cofnie :D. Nie robię jednak tego ciasta teraz. Znalazłam sobie przepisy, na paszteciki z serem na słono i z pieczarkami. Zrobię jutro, bo dzisiaj musze się za chwilę połozyć, zeby się zebrać o 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczki ile teraz ważą
to pewnie dlatego tak ładnie przybierają na wadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz ,że ja jestem bi....;-) moja nie ulewa,chyba ,ze tak się wałkuje na brzuchu po jedzeniu i jej się cofnie waży około 11 kg,waga urodzeniowa 4,200g wiecie,ze stoi przy łóżeczku?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa doczytalam Karusie no to gratuluje MIsce bo moja nie stoi przy lozeczku, wogole sie nie skrobie po szczebelkach ale to dlatego ze w dzien praktycznie wogole nie siedzi czy lezy w lozeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Ja tak poranną porą. Jadę właśnie do Krakowa i aż mnie na bełty zbierA. Nie wiem w ogóle po co mi taki przedmiot, dlaczego ja tam jadę. Nie wiem. Robię prasówkę i zastanawiam się dlaczego nie wzięłam książki. Chyba by mi jednak lepiej lekka literatura zrobiła niż komp. W ogóle powinnam zabrać się za tą nieszczęsną pracę magisterską. Wczoraj jednak ie zrobiłam tego ciasta. Odłożyłam to na dzisiaj. A wiecie co wam powiem, mam tak g... torbę na laptopa, że już odpadła mi jedna kieszeń. Na dodatek jadę jak lejba, bo się właśnie zorientowałam, że mam dziurę pod pachą w płaszczu i tak się śpieszyłam, że nie wypastowałam butów. I tak szczęśliwie kupiłam bilet, bo bym nie zdążyła. Bo sprawdzałam durna dzisiaj dopiero działanie internetu :D. I wiecie co ja to jednak jestem durna baba, Nie wiem czy mogę wsadzić wtyczkę do kontaktu jeśli jest napisane 230v a ja mam na wtyczce 250 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO okokokoko
mam bardzo ważne pytanie a propos tego co napisałaś, że Twój Miki nie chce siedzieć, a prostuje się do wstawania: czy on podczas siedzenia na kolanach czy gdy go sadzasz gdziekolwiek ma taki odruch jakby zarzucania do tyłu również dosyć mocno głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc. roboty mam po pachy i czuję się fatalnie. Brzuch boli masakrycznie, wczoraj mimo 4 nosp zwijałam się z bólu. Potem zasnełam, a po 22 zadzwonił telefon. Zerwałam się na równe nogi, bo tel. o tej porze to dla mnie jak alarm... A to znów dzwonił debilowaty kolega mojego meża - ten facet nie ma za grosz wyczucia, jest beznadziejny i tle. Przynajmniej raz w tygodniu tak dzwoni, kurcze, wkurwia mnie do łez, bo on emeryt czy rencista i opieprza się cały dzień, śpi do południa, a ja wstaję o 5 rano. Już nie raz mówił mu moj by nie dzwonił tak późno. A ta menda dzwoni. A jak mój nie odbierze komórki, to ten dzwoni na stacjonarny. Więc mam hercklekoty z niewyspania, bo tak się zdenerwowałam, że juz potem nie mogłam zasnąć. I do tego te bóle brzucha... CZyli czekam na @ - nic z ciaży pewnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem na miejscu :D. Kupiłam sobie jeszcze kartę, żeby mieć kasę na koncie do siedzenia w necie. :D Już zrobiłam prasówkę poranną. :D Wiem już prawie wszystko co się dzieje w świecie :). Do okokokokokok nie nie ma takiego odruchu. A dlaczego. I nie zawsze też prostuje nogi. Ale jak już chwile się na nich przytrzyma to nie chce siadać :D. A to coś złego? Bo już sobie zaczynam wkręcać. Yennefer nadal trzymam mocno kciuki. Mimo tego bólu brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski okoko mi tez sie podoba Twoja fryzura, jak Joanna Brodzik normalnie :D A Miki jest do CIebie baaardzo podobny. co do materaca my spimy na tym sultan z ikei, byl drogi ale warto, mega wygodny. Yenny mnie tez brzuch bolal jak na okres, ale mnie cycuchy zaczely pierwszy raz w zyciu bolec co mnie dziwilo i okresu nie dostalam :) Nic straconego... ja jeszcze kciuki potrzymam :D A kolega emeryt zajebisty :) chimerka moj od kilku dni z rana zamiast 180 wypija 60ml mleka, po prostu nie ma ochoty i tyle. Mysle, ze to dlatego, ze poznal mase innych smakowi i co? mleko bedzie pil ?:P anabanana ja dalam jako nowosc maliny ale byly za kwasne i maly az sie cofal do tyłu jak widzial lyzke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula, Oczko - dzięki! ja też jeszcze nie tracę nadziei, ostatnio jak byłam w ciaży to też brzuch bolał jak na okres i cycki zrobiły się takie "tkliwe", powiekszone i bolały, a teraz tylko brzuch niestety... Cycki jakie były takie są, nie bolą i nie są spuchnięte. Za to nogi puchną mi jak balony - dziś rano i czoraj nie mogłam butów dopiąc. Ze wzgledu na to, ze mam nadzieję nie brałam nic przeciwbólowego -ale nie wytrzymałam i wzięłam przed chwila procha, bo głowa tak napier.... ze aż mnie mdli z tego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ana mój mały też jeszcze nie wstaje, leń jeden :) wstaje tylko jak go trzymam pod rączki i mocno wtedy stoi lub się obija i sobie podskakuje, ale w końcu zaczyna sam siadać :) gimelka sto lat cię nie było, skrobnij coś od czasu do czasu 🌻 do sierpnióweczki mój mały czasem jeszcze ulewa, jest na nutramigenie waży teraz 10kg skończył już7msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna- Natalia ma super zeby :) Juz widac, u nas tez dwie dolne jedynki sa. Kasownik normalnie :D Justyska a na Twojego malucha jak spojrzalam to pomyslalam, ze to starszy brat normalnie wyglada jakby mial roczek :) I jakie auto ma :D Ja natomiast wyslalam film na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny!! Moj maly dzisiaj pięknie spał!! Polozylam go o 21, a on dopiero sie zbudzil o 3 w nocy i dalam mu wody poczekalam z nim z pol godzinki i poszedl spac dalej do 5, wtedy juz plakal i musialam mu dac cyca, i uwaga: Pierwszy raz przespal całą noc w swoim łóżeczku!! :):) Do do okokokoko - moj syn tez tak robil z tym odchylaniem glowy do tylu gwaltownie - jakis miesiac temu mial caly czas taki odruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sam tez nie wstaje. Tylko jak sie go trzyma pod paszki to wyprostuje nogi i stanie, ale sam w lozeczku to nie. Karusia Twoja Misia normalnie rzadzi :D moj wazy 9.9kg i nie ulewa, chyba ze sie turla po jedzieniu. Sluchajcie u nas wiosna cudowna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie jestem w ciąży - własnie mnie zalało. Kurwa mać, co my robimy nie tak? Ja badania ok, mąż - ok, nie ma przeciwskazań, bzykanko częste, testy owulacyjne wykazują owulację, zabezpieczeń brak... Nie wiem co robić. Zaraz się rozbeczę chyba. A głowa dalej boli, drugi proch i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×