Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość emimami
Julka gratuluję!!! Wow! Pamiętam jak się z okokoko pisałyście że już koniec planów prokreacyjnych a tu taka zmiana. Super! Tak tu dziś zaglądam z rańca po baaaardzo długiej nieobecności i co widzę?! Świat się mnoży albo już rozmnożył! Wszystkim urodzonym i brzuszkowym serdeczne gratulacje i dużo zdrowia! My też czekamy na kolejne dziecko a będzie ono "już za chwilę, już za momencik" bo w sierpniu. :) ps. nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie bo juz nawet nie wiem kiedy ostatnio tu pisałam ani jaki dokładnie miałam nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka właśnie miałam sie pytać jak tam, :D. No to GRatuluję z całego serducha :). Super, super super :). To trzymam kciuki za dalszy pozytywny rozwój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emimami czyli różnca 3 lata równe będzie? :) Kurcze, któraś z dziewcyzn jeszcze ma termin na sierpień :). Większość się już porozmnażała, albo już niedługo :). Cześć na FB pisze. Ja niestety na razie czekam, nie wiem na razie stoję przed dylematem czy decydować się na stymulację cyklu. Byłam w poniedziałek u ginekologa i tak trochę jestem podłamana, ale co zrobić. Mówi, że wygląda na to że bez stymulacji się nie obejdzie. Jajeczkowania są, raz ich nie ma, nawet w czasie owulacji nie zachodzę w ciążę. Do tego małżonka trzeba przebadać, nie wiem na razie ostatni miesiąc bez wspomagaczy, chyba że w nastepny czwartek coś dostanę. I nie wiem sama czy faszerować się czy nie. Zawsze chciałam adoptować, także może po prostu zatrzymamy się na jednym biologicznym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ogromne gratulacje. Oby tym razem było bez żadnych niespodzianek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca sierpniówka
WoW! Julka gratulacje:) a pojawiły się już jakieś objawy? bo wcześniej pisałaś, że nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytwaczka sierpien 2008
Gratuluję Julka!!!! Extra !!! Pamiętam jeszcze jak się z Oczko zarzekałyście ze mowy nie ma :D:D Super!!!! :) :P Puściła blokada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie tylko podbrzusze jakbym miała dostac okres, ale lekko. Mam cykle 28dniowe, a pozytywny mi wyszedł dopiero w 31 dniu cyklu, także standardowo łapie schize że może coś jest nie tak :o Jestem szczesliwa, ze udalo sie tak szybko, bo te starania wcale takie super nie sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka spokojnie ;) Mi test nie wykazał, że jestem w ciąży z Julką ;) Dopiero kolejny zrobiony miesiąc później wyszedł pozytywny ;) Przy Adasiu też test nie wychodził mi pozytywny, a zobacz wszystko jest ok ;) To teraz będziesz miała rybkę w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytwaczka sierpien 2008
Julka a jak Mąż zareagował ? Bardzo chciał drugie dziecko prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszył się bardzo, rano mnie wyściskał, chodził jakiś taki jakby pijany :D Dzwonił w ciągu dnia milion razy i pytał jak się czuję, bredził że trzeba mi auto zmienić. Myślę, że on potrzebuje jeszcze to przetrawić przez noc :D Wróćił nawet z pracy wcześniej dzisiaj, kupił mi 30 pięknych czerwonych róż i prezent :) Wiem, że się bardzo cieszy. To dobry chłop :D Małemu nic nie mówimy bo i tak chyba nie zrozumie. Poczekam aż brzuch podrośnie to muzacznę tłumaczyć. Widziałam takie fajne książeczki, o mmaie w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytwaczka sierpien 2008
hahahaha tak myślałam :D:D:D O rany.. Extra !! hihih oszalał z radości :):) Doczekał się !! :D:D:D Az miło się czyta ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfkn jf f
Próba udana ;) możesz usunąć nawiasy to będzie jeszcze czytelniej ;) GRATULACJE !!!!!! Zdrowej, radosnej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRAAAATUUUULLLUUUJJJJEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NORMALNIE TAK SIE CIESZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulka nie pamiętam hasła
Julka gratuluję z całego serducha !!!! :D:D:D:D SUUUUUUPPPPPPEEEEERR !!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :) Trochę Was tu wywołałam dzisiaj :P Mój mąż z tego podekscytowania o 20 z Filipem już zasnął :D okoko i tak trzymam kciuki, co gin mówił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheehe, widzisz ale masz magnetyzm w sobie :D. Tak jak napisałam, że raczej nie obędzie się bez stymulacji, bo kiepsko, raz owulacja jest raz jej nie ma, nie można w nią wycelować, bo raz jest wtedy raz wtedy o i coś tam zawirowania w hormonach. Poza tym, nawet w czasie owulacji nie zachodzę, trzeba małzonka przebadać no i tak nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko szczęściu trzeba czasami pomóc, więc nie rozumiem czemu się wahasz :) Mnie dziś rano lekko zmuliło, ale wypiłam szklankę wody i jest ok. Mam nadzieję, że wymioty mnie ominą. 19 lipca mam wizytę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUUUUUUUUUUUUUULKA! GRATULUJE! Bardzo sie ciesze, ze Ci sie udalo!!! Mysle, ze masz racje z tymi blokadami. Emimami, my Cie pamietamy:) Na kiedy masz dokladnie termin i co bedziesz miala? Oko, oslabiasz mnie z tym ostatnim dzwonkiem;) Przeciez Ty mloda jestes kobieto! Rozmawialam ostatnio z kolezanka a temat roznicy wieku iedzy dziecmi i mowilam jej, ze ja wciaz nie wiem czy zdecydowac sie na drugie, ze trzebaby bylo teraz, bo Victor coraz wiekszy i bedzie dzielic ich tyle lat itp. A ona mi na to: drugie dziecko masz miec jak bedziesz pewna, ze chcesz i jestes na nie przygotowana. Roznica wieku nie ma tu nic do tego. Niezaleznie od niej bedziesz wychowywac dzieci we wzajemnej milosci i szacunku do siebie. Na efekt nie bedziesz miala juz wplywu. Mysle, ze ona ma racje. Nie wolno sie dac zwariowac ta roznica wieku, choc to prawda, ze im wiecej uplywa lat tym bardziej robimy sie wygodne i mniej mamy ochote na kolejne wyrzeczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż ciągle gada o tej ciąży i jakoś tak małemu powoli tłumaczy, chociaż ja dalej upieram się, że za wcześnie. Dziś rano spałam a 18 kilo szczęścia skoczyło mi na brzuch, zwinęłam się z bólu :o I mąż oczywiście mówi do małego, że tak nie wolno, bo dzidziuś tam rośnie itp a Filip patrzy na mnie z miną obrzydzenia " NO CO TY? Zjadłaś dziecko?" Padłam hahahaha Kupię książkę o brzuchu :) http://merlin.pl/Franklin-czeka-na-siostrzyczke_Paulette-Bourgeois/browse/product/1,527779.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×