Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Samopoczucie tak o, jest mi neidobrze i sikam na potęgę, ale to akurat norma. Co do lekarza to rozmawiałam z nim, mam przyjść w następny wtorek, nie ten tylko następny. Oczywiście też się martwię, boję się powiedzieć, u mnie małżonek chce powiedzieć już wszystkim dookoła. A ja to, a jak coś jest nie tak, a jak USG wyjdzie itd. Dostałam Duphaston tak jak w pierwszej ciąży, mam brać 2 razy dziennie. Podczytująca a kiedy ty masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie kreseczki:) Na 3 testach:D W poniedziałek mam wizytę to się już na 100%potwierdzi... boję się bardzo że ginekolog powie że to nie ciąża:/ Strasznie się źle czuję tylko mam dziwne bule brzuszka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko gratulacje!!!Super ze sie tak "rozmnażamy" he he ja narazie poprzestane na dwójce ale kiedys kto wie...Zycze Wam zdórwka i dobrego samopoczucia w ciagu 9 miesięcy. tak miałam pracowac i pracowałam 1,5 roku ale od stycznia zrezygnowałam.niestety ytrzeba było dokładac do interesu,ludzi jak na lekarstwo.Ech...nie załuje.buzki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia dlaczego ma ci powiedzieć, że to nie ciąża, skoro wyszły trzy testy? Gunia, jakbyś nie spróbowała to byś żałowała, a tak to nowe doświadczenie :). Szkoda, że się nie udało. Ja będę próbowała swoich sił, ale też się boję, że coś pójdzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Oczko, gratulacje! Wielkie, wielkie gratulacje! Trzymam kciuki by wszystko było dobrze, u Ciebie, u Julki i innych mamuś zaciążonych. :-D Ale mi się micha cieszy! Oczko, Tobie też dziękuję za słowa o moim starszym - tak, wiele osób jest pod wrażeniem. Jest super. Aż czasem mam do siebie żal, ze za mało mu to okazuję. Ale zmęczona po całym dniu z wiercipiętą Antonim nie mam siły. Teraz mało go widywałam, byl na zarobku, zbiera na laptopa, Poza tym ma dziewczynę i ona zabiera mu duuuuużo czasu :-) A dziewczyna jest super, jestem mega zadowolona, że taką sobie wybral. Postaram się zdjęcia jakieś wrzucić na @. Uciekam, odezwę się za 2 tygodnie, bo jedziemy na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, miłego urlopu :)> Ja też bym chciała lubić dziewczyny mojego Mikołaja :D. Ale nie wiem jak to będzie :D. Nie gryzie cię, ze przestałaś być jedyną kobietą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ JA TEŻ :) .. MARZEC 2012 :) 2 KRECHY JAK NIC :) 6 TYDZIEŃ :) POWODZENIA :) :) MIKO BĘDZIE MIAŁ RODZEŃSTWO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulka nie pamiętam hasła
O matko :D:D:D To się posypały nam ciąże u sierpniówek hehehe gratulacje ogromniaste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ... przyznaje sie szczerze nie wiem kiedy miałam ostatni @ ... albo 9 albo 11 albo 13 czerwiec i ni h.. nie umiem sobie przypomnieć ... nie odnotowałam... i w ogóle zaskoczyłam sie sama że nie dostałam @ ... ale wiedzieliśmy co robimy :D hehehehe im wcześniej podjęta decyzja tym lepiej Mikoś nie będzie takim samolubem ! To najważniejsze ... :) Ale co ja powiem mojej gin ? ZAPOMNIAŁAM >>>>> cały rok prowadze daty @ a czerwiec se zapomniałam ...... :o ło matko... no nic papapa do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się... bo naczytałam się pierdół w necie... że to mogą byc torbiele itp... a nie chce usłyszeć w poniedziałek że to nie dziecko:( Ale chyba my kobiety to czujemy że to ciaża... Ja bynajmniej odczuwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że wszystko będzie w porzadku... w poniedziałek się okaże po wizycie u lekarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko gratuluje CI też :) po prostu jula też GRATULAACJE ! :) i vanilce :) vanilka słuchaj ja też jestem w sumie wynikało by że 6 tydzień narazie 2 testy ciążowe ... ale jestem pewna 100 % że to ciąża moja gin na urlopie więc i tak czy tak czekam na USG potwierdzające i badania krwi :) nie czytaj pierdoł w necie tylko musisz wiedzieć jakie masz cykle ... przyznam sie ... że ja mam regural 28 dniowe a owulacja wypada ... między 9 a 12 dniem ... sama obliczałam :) i ... wyszło szydło z worka :D ... :) powodzenia ciężarne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski to dawac hasło niech mi któras napisze na maila malwinakinia@interia.pl dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę się tylko zapytać ginekologa, ale to już w poniedziałek, czy mogę nadal chodzić na pilates, strasznie by mi zależało, żeby móc kontynuować zajecia, bo nie wyobrażam sobie siebie bez ruchu. Jak to sie potrafi zmieniać., Złapał mnie dzisiaj taki koszmarny kręcz szyjny, ledwo ruszam głową i szyją. Ale owinę się na noc szalikiem, wysmaruję czymś rozgrzewającym i pewnie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko z tego co się orientuję to jest pilates dla ciężarnych ale dopiero po 14 tc i to za pozwoleniem lekarza, ale dopytaj swojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko jak byłam z Adasiem w ciąży to chciałam się wybrać na jakieś zajęcia i wszędzie było, że dopiero powyżej 14 tc, ale wyszło jak wyszło i nie poszłam ;) z resztą od 23 tc znowu miałam leżenie ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam się, że jeśli się ćwiczy pilates przed ciążą, to spokojnie można kontunuowac, raczej lepiej nie zaczynać jak sie nie ćwiczy wcześniej, ale zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko teraz wszystko zależy od gina czy nie będzie mieć jakiegoś ale przed dalszymi ćwiczeniami, bo może obawiać się powtórki skoro miałaś już raz problemy. Ale wiadomo każda ciąża jest inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje marzka i oczko dostałam hasło,wysłsłam fotki moich urwisów,ogladałam wasze,dzieciaczki słodkie,wszystkie...Marzka trójeczka cuuudowna,super masz te Szkraby,Oko- Miki na plazy super jak mój Bartek tez tak lubi w piasku,Yenny antos super,cudowny bobasek,wszystkie macie super dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia Twoja dwójeczka wygląda na bardzo kochające się rodzeństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulka nie pamiętam hasła
Gunia Dzieciaczki słodkie :) A Twoja córcia jaka śliczna dziewczynka :) Włoski ma super, i te oczka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello no newsami sypnelo ;) ja wlasnie wybieram tort na 3 urodzinki Martyni i na niej jednej u nas zostanie, bo ja nie chce i nie wyobrazam sobie kolejnego dzieciatka ;) ona daje mi popalic za 3ke, zreszta w moim wieku 33 lat to juz czlowiek coraz wygodniejszy ;P a z mezem przechodzimy 2ga mlodosc.;)) to znaczy nasza milosc rozkwitla ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×