Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

eudoimonia nie pomoge bo ja juz chyba mam tak rozregulowany zoladek ze szok, na zatwardzenie mi nie pomaga nawet jak bigos popijam mlekiem... no wlasnie - pij duzo wody :) betty83 jaki masz ten lezaczek? w ogole dziewczyny kupujecie tez lezaczki? to sie przydaje? bo ja w sumie sie nad tym nie zastanawaialam i nie kupilam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item380962744_wyprawka_niemowleca_piecioczesciowa_roz_56.html POLECAM ten komplecik wczoraj do mnie przyszedł - jest ślczniutki :-) :-) :-) :-) :-) już wyprany teraz sie suszy i poprasuje i już mam wszystko chyba do szpitala :-) moge jechać na porodówke :p O i nowe wieści po konultacjach z neurologiem nie musze mieć cesarksiego cięcia - dziecko jest dobrze ułożone , a mój wynik ostatniego TK i rezonansu sprzed ciąży jest pozytywny więc nie ma przeciwskazań do cesarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja moge zjeść 1 kg lodów i popić kranówą a potem jeszcze coca-colą i nic nie pomaga . Próbowałam popić bigos mlekiem też nic w sumie znów troszke mnie męczy zgaga właśnie po bigosach i grzybach ... nie wiem czemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam okropne zaparcia na poczatku ciazy. teraz jakos poki co przeszlo ale jakby cos sie przydarzylo to jzu nic nie dziala :D moj maluch jeszcze sie nie obrocil glowka do dolu, ciekawe czy to zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obróci :-) zobaczysz nawet nie będziesz wiedziała kiedy ;) trzymam kciuki oczywiście bo po co mają cie ciąć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia-> ja wlasnie chce zamowic u tego kolesia, ale spioszki+ kaftanik i ten komplecik moro:) Co do zaparc to nie stosuje zadnych srodkow. Chociaz czasami pomaga mi zwykla kawa. Po czym biore gazetke, siadam na kibelek i siedze... Co do lezaczka, to moja mama zaoferowala sie ze kupi. Juz jej nawet pokazalam jaki. Podobaja mi sie te lezaczki bujaczki z fisher price. http://www.allegro.pl/item390629510_lezaczek_bujaczek_fisher_price_wibracje_nowy_.html, cos takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten allegrowicz to nie koles tylko kolesiowa. dopiero zauwazylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysle nad tym lezaczkiem, gimelka ten co pokazalas jest fjny bardzo :) ja mam taki fotelik samochodowy dosc fajny wiec myslalam, ze w fotelik tez maluch mozna wsadzic zeby sie bawil. taki mam http://www.mamasandpapas.co.uk/product-primo-viaggio-ip-blac/419273500/type-i/ moze chyba maly w tym foteliku troche siedziec w domu co? on jest do 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ale się rozpisałyście. Ja już po zakupach i śniadaniu. Teraz pozazdrościłam kawki także siedzę i piję kawusie. Robię internetową prasówkę :) W ogóle, to zostało mi 25 dni wg ostatniej miesiączki :). Wg USG z około 12-14 tygodnia, bo ponoć to się powinno brać pod uwagę, zostało mi 30 dni. Też miałam nadzieję, na sierpniowego lewka, tak jak ja. Ale te z lipca są też cudowne :). Moja mama, mój dziadziu, ogólnie spokojni cudowni ludzie :). Co do syndromu wicia gniazda, to chyba oszalałam, nie wiem czy to to, ale muszę mieć wszystko. Sprawdzam listy zakupów po 15 razy, zaczęłam czytać mądre książki, chcę załatwić wszystko jak najszybciej, ciuszki poprane, teraz tylko prasować. Dzisiaj dokupiłam jeszcze patyczki do uszu dla niemowląt, chciałam kupić puder johnsona, bo te kosmetyki wybrałam ale niestety wszędzie go nie ma. Mama ma więc kupić chyba Alantan w zasypce. Kupiłam jeszcze płatki kosmetyczne i wodę termalną w spray\'u do spryskiwania twarzy i ciała w trakcie porodu. No i pewnie coś tam jeszcze było ale zapomniałam :D Karusia mnie też trzepie, chyba po mamie to złapałam. Jak widzę takie opatulone dzieciątka, to aż mam ochotę powiedzieć matce, żeby się przy 30 stopniach ubrała w kombinezon i czapę na głowę. Grrrr. Ja też mam takie plemnikowe na początek i te z co kupiłam wczoraj. Są wiązane, ale nie takie kurcze czepki (takie też mam ale nie mam zamiaru używać blehhh), oprócz tego Mikołaj ma kapelusik i wojskowy kapelusz :) Taniutko te papmpersy kupiłaś. Ja za giga pack 108 sztuk zapłaciłam 51 zł. Czyli twoje wychodzą taniej. Jak u ciebie objawia się ten słynny syndrom ? Eudaimonia na zatwardzenia kup sobie Lactulozę i pij 3 łyżki dziennie, ale to codziennie musi być, do tego dużo wody. Pomoże. Mi pomaga naprawdę. To jest syrop, w różnych smakach. Osobiście mi smakuje najbardziej pomarańczowa :). To poleciło mi kilku lekarzy, dziewczyny tutaj na forum. Unikaj czekolady, bobu i innych strączkowych kakao itd. Co do terminu to patrz na ostatnią miesiączkę i usg z 12-14 tydzień. Teraz to każdy dzidziuś rośnie swoim tempem, jeden będzie większy, drugi mniejszy. Teraz termin z USG jest już niemiarodajny. Malir, z czekoladą być nie mogą bo czekolada zatyka :D Gunia, właśnie wszystko mam :D w którymś z portali o tym czytałam. Doczytałam się jeszcze o tej wodzie w spryskiwaczu i pieluszce, albo gąbeczce do zwilżania pleców. BETTY-83 właśnie jaki ten leżaczek kupiłaś. Po prostu Julka ja zamawiam o ten: http://www.allegro.pl/item392117347_lezaczek_fisher_price_do_18_kg_z_wibracjami_e_.html Ehhh znów się rozpisałam :D Pozdrawiam wszystkie serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam jedno pytanie- co kupujecie lub co macie do wozka? wystarczy mi sam taki wiekszy kocyk zeby polozyc na nim dziecko i nakryc i pieluszka pod glowe? co sie kupuje w ogole do wozka? bo ja nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, GImelka właśnie widzę, że moda na te leżaczki, widziałam taki w Smyku, jedna z pań pokazała jak się rozkłada itd. Sama mówiła, że ma dla swojego dzieciaczka i używa praktycznie od samego początku. Mówiła, że jest super. Ja chcę z tych tylko z krówkami, a jak nie będzie to ten co pokazałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostalo 45 dni do konca i wg okresu i wg usg bo moj maly jakis taki proporcjonalny jest :) okoko widze ten sam lezaczek co gimelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do wózka kupuję jeszcze moskitierę, folię przeciwdeszczową i parasolkę, bo tego nie mam w komplecie. W komplecie są tylko śpiworki i torba. A kupiłam jeszcze cieniutki kocyk, teraz na lato i tyle. Żadnych poduszek, pościelek i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do wozka nie zamierzam kupowac zadnych poscieli. Jak bedzie potrzeba rozek rozloze. Mam tylko taki cieniutki materacyk po spod, kocyk, a do poduszeczki to nie wiem jeszcze. Jejku, pomyslec ze my lezalysmy w wozku w wielkich, pierzastych betach( bynajmniej ja), nie wyobrazam sobie tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wychowywana inaczej :D. Kocyk, pieluszka, odpowiednio ubrana a nie zawsze w ciepłych betach, niezależnie od pogody, bez przesady ze strerylnością mieszkania itd. I jestem zdrowa jak rybka :D. Poduszki nie kupuję, nawet z tego względu, że dzieci ogólnie nie powinny spać na poduszkach, przynajmniej przez pierwsze kilka miesięcy. Do łóżeczka też nie będę kładła. Przyda się na potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta w paseczki fajna, szczególnie ta zielona :) Ja mam kilka par takich śpioszków i kilka koszulek, takich jak w pierwszym linku. Fajna bawełna. Właśnie popatrzyłam i jednak ma 23 dni do końca. Ale mówię Mikołajowi, żeby siedział i czekał na tatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wyprawki to co jedna to ladniejsza. Betty-> to trzecia fajna, pomaranczowa. Mi podaoba sie taka http://www.allegro.pl/item388997899_wyprawka_dla_noworodka_balonik_piecioczesciowa.html. Z reszta wszystko takie sliczne, chyba przestane zagladac na allegro bo sie jeszcze kiedys rozchoruje:) Jeszcze tylko posciel musze zamowic. Mam juz upatrzona. Zaraz znajde link to Wam pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniusie. I ceny super. Ja niestety nie mam nigdzie ikei pod nosem, a taka zwykla posciel do lozeczka na poduszeczke i pierzynke kosztuje u nas w granicach 40-50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też, ale dziewczyny na forum powiedziały o IKEA i pojechałam. Ta 5 częściowa jest ekstra na teraz, bo ma takie mięciutkie kocyki, zamiast kołderki. A tańsze komplety kupiłam w TESCO i na hurtowni. Za komplet 3 częściowy z ochraniaczem zapłaciłam niecałe 50 zł, a za 3 częściowy z prześcieradełkiem zapłaciłam niecałe 30 zł. A ten komplet co wybrałaś śliczny, a kolor jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad niebieskim albo bezowym. Ale raczej tez niebieski, pierwszy. A bede musiala zerknac w tesco. W przyszlym tygodniu do lekarza jade to zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega jest ten niebieski w ślimaki :D. Idź może nie jest supermarkowa, ale np. flanelowa jest rewelacyjna, sama chętnie bym pod nią spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko-> ja lece do kuchni, za pol godz wraca maz a nie chce zeby mi sie obad spalil. Dzisiaj mialam ochote na jajko sadzone i fasolke szparagowa, mniammmm. Milego dnia i do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zatwardzenia ,to laktuloza jest najlepsza!Ja tego problemu nie mam.łykam hemofer(żelazo)i,które przeważnie zatwardza ,a mnie na odwrót;-) Oczko--->u mnie przejawia się to sprzątaniem w pawlaczach,szorowaniem fliz i rzuceniem się wczoraj na dokończenie baby-zakupów.Podobnie jak u ciebie.Jestem pedantką i muszę mieć poczucie ,że wszystko mam.Moje dzieci jadą do taty koło14 lipca,a wracają 28 więc jak wtedy urodzę to problem z opieką do nich mam z głowy,a jak urodzę po ich powrocie,to muszę coś tam pogotować i pomrozić jakieś pierogi,fasolkę ,czy coś,żeby nie przymarły głodem:-) co do mojej teściowej ,to ze 2 tygodnie temu urodziła dziecko na początku 6 miesiąca-dziewczynkę ,która żyła pół godziny.Nie odebrali jej nawet ze szpitala.Ale nie wiem czy nie chcieli,czy nie wydali im ciała.Nie mamy z nimi kontaktu.Przez całą ciążę nie zapytali się jak tam u nas,a ostatnio napisała mi eska,ze to nie jest dziecko mojego męża,bo on jest bezpłodny.jak zwykle była pijana,bo ona praktycznie nie trzeźwieje.Wszystko dobrze,tylko ja mieszkam ze swoim chłopem odkąd on skończył 17,5 roku więc kiedy mu te badania robiła i po co?Takiego wściekłego go jeszcze nie widziałam.Pojechał tam i powiedział im,że od dziś nie ma rodziny i żeby sobie wybili z głowy ,że zobaczą kiedykolwiek jego dziecko.Dobrze ,że to nie synek mamusi ,bo chociaż nigdy nie miał podstaw mnie o coś podejrzewać to takie zasianie ziarenka niepewności robi swoje.Ale on wie ,że to degeneraci i zamiast białych myszek widzą jego niepłodność.Wstyd mu trochę bo rozpowiedzieli to po wsi,że nie może mieć dzieci ,a wiecie jak na wsi...Wydaje nam się ,że chcieli tym zamknąć ludziom gęby na temat dlaczego ani my ich ani oni nas nie odwiedzają pomimo,że ja w ciąży,a to pierwszy wnuk.Po prostu łatwiej było powiedzieć ,że to nie dziecko Michała,a nie ,że dlatego ,że są pijakami i żulami.Także w ich mniemaniu mój mąż będzie wychowywał 3 nie swoich dzieci;-)Ale cóż.Luzik z mojej strony... Co do leżaczka ja mam fotelik samochodowy z funkcją kołyski,więc jak będę chciała wziąć dziecko do kuchni ,to w nim,a oprócz tego kupiłam taki bujak: http://www.allegro.pl/item388893959_fisher_price_2008_hustawka_delux_3w1_lezaczek_ss.html od siostry kupiłam za 120zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka to jest facet - ja z nim pisałam i przedstawił mi sie jako facet . Kupiła u niego tylko wyprawke bo moja znajoma jest teraz kierowniczką na dziale ciuszki w Tesco i ona sama decyduje jakie są czego ceny już zamówiłam całą kolekcję z tym misiem :-) taką w kolorze cappucino :-) i dostałam wczoraj mase ciuszków znów pranie :p ale fajnie nie wiedziałam że one same decydują jakie są czego ceny ;-) :p ale cii jakby co :p Pościele mam takie same jak oczko 4 komplety : 1) NAJFAJNIEJSZY : taki cały komplecik zielony za 39,90 zł BARNSLIG FLODHÄST Pościel do łóżeczka, 5szt.zielony W komplecie: 2 koce, 1 poszwa na kołdrę, 1 poszewka i 1 prześcieradło z gumką. Obie strony poszwy kołdry są takie same. adres : http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50118380 Ma super kocyki takie mięciusie :) 2)http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90098653 3 i 4) kupowałam na allegro ktoś dostał w prezencie i nie uzywał kupiłam jeden za 28 a drugi za 18 :-) mam 4 kompleciki wszystkie z Ikei :) Takie w robaczki i ważki - dla Mikołaja :) W ogóle lubie zakupy w Ikei - kupiłam tam łóżeczko , materacyk , wanienke i mase pluszaków :D Mam troszke daleko ale wole jechać i wiem co kupuje bo widze . Na allegro nie znam tych wszystkich firm które sie ogłaszają typu Magdex Tomex czy Kajax :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO HALO HALO a jakie macie rożki i ile sztuk ? ja myśle żeby kupić 2 jeden z wkładem kokosowym ale nie podobają mi sie te z allegro a drugi bawełniany jakby ten 1 sie zabrudził i trzeba było wyprać będe miała w ten bawełniany . O właśnie tylko rożków nie mam :p Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×