Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

jeny,teraz jak juz zasmakowałam mieszkania bez rodziców,tesciów to az sobie nie wyobrazam,ze miałoby byc inaczej. he,teraz ja moge gonic rezste bandy do sprzatania i wyłaczania swiatła,a nie ktos mnie,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co ,to ja ide polatac na odkurzaczu. dzis ide wydepilowac brwi i pomalowacje brazowa henna.w sumie robie to dopiero drugi raz w zyciu,rety,jak mnie strasznie boli to wywrywanie tych włosków. pierwszy raz zrobiłam sobie własnie rok temu po rozwodzie.przefarbowałam sie z blond na rudy,a własciwie paprykowy i zrobiłam sobie brwi.mam nadzieje,ze teraz tez bede zadowolona z kształtu brwi. narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak się zastanawiam jak to będzie z sexem po porodzie. Teraz przez tyle czasu nic, potem znów chwile nic. I za kilka tygodni. Kurczę czuję się jak dziewica przed pierwszym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko ja tez sie nad tym zastanawialam jak to bedzie ... mam nadzieje, ze jakos sie ulozy :) moj maz ostatnio do mnie mowi, ze on czeka do 16 sierpnia ( bo termin porodu mam na 15.08) to mu tlumacze, ze dzien po pordzie to nie mozna , ze polog itp to sie chlopak zdziwil haha nie zapomne jego miny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okko,to jeszcze ja,ja mam czasem teraz wielka chcice,ale i tak nie jest jak przedtem,a to przez ta moja ociezałosc i przez tego"grzybka".czuje dyskomfort. teraz to juz na prawde zmykam. acha,napisałam mojemu,ze mamy pierwsza dzidzie na forum,nie mogłam sie powstrzymac,choc on nabija sie z tego mojego udzielania sie tutaj.ach te chłopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety,ja to mam skleroze,bo chciałam jeszcze napisac,ze po porodzie jak juz mogłam to pamietam,ze czułam strach,miałam wrazenie,ze znowu sie rozerwe.ale w koncu to mineło. julka,heheh,dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka,mamy ten sam termin:) o rety,odkurzacz juz sam sie odpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż się nabijał, kiedyś. Ale jestem już tutaj tyle czasu, że przywykł. No własnie dziwnie, przez całą ciąże praktycznie nic. Ehhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Czy któraś potrzebuje majtek jednorazowych, tych poporodowych. Bo kupiłam dwa opakowania z BabyOno i niestety są za małe. Każde są pakowane w osobny woreczek. Rozmiar M-L, bardziej nawet M. Na mnie są za małe, a co dopiero mówic o wsadzaniu w nie podkładów poporodowych. Jeśli któraś jeszcze nie ma, a potrzebuje i rozmiar by był ok. To mogę wysłać. Bo mi one są niepotrzebne. Oczywiście za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogorki zaprawione. Pamietacie Izulke? Pislalam do niej dlaczego tu nie zaglada i czekam na odpowiedz. Oj ja tez bym sie pokochala. A tu non stop tabletki i nie mozna. Chociaz czasami... nie powiem ze nie ( w przerwie miedzy tabletkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś-27 u mnie to samo remont ... narazie kończą gładzić kuchnie w łazience kończą płytkować i muszą jeszcze powiesić na ścianie kibelek ( taki se wybrałam i musiałam przez niego sie nasłuchać że zły że lepszy wolnostojący że drogi itp ) ... i musze sie przyznać że nawet nie zaczęli remontu duużego pokoju :( nie wiem kurwa kiedy ja w końcu pójde na swoje :o szkag mnie trafia jak mam myśleć że Mikołaj sie urodzi tu u kurwa mać mojej szanownej teściowej u której mamy wspólą kuchnie i łazienke :o nie mam słów po co sie denerować :o oko- mam pyt z jakiej firmy masz majteczki tak co sobie upoluje te co ty bo właśnie zalezy mi na tych co mają miejsca na wkłady a jak pisałaś twoje posiadają te miejsca :) aha i porposzę kogoś o hasło mi podesłać na mojego maila on jest na naszym mailu znam maila ale zapomniałam hasła - to z nerwów !! NO I MOJE GRATULACJE DLA MARZKI - SZCZĘŚCIARA :-) DUŻO ZDRÓWECZKA DLA NIEJ I DLA JEJ KRUSZYNKI - NO JAKO PIERWSZA SIE NAM ROZPAKOWAŁA :D HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka a ja zaprzestałam ... boje sie naczytałam sie że seks powoduje skurcze macicy i można bardzo szybko jak sie jest w 9 miesiącu doprowadzić do skurczów macicy i porodu ... i uruchomiła mi sie jakaś dziwna myśl ... więc narazie ja mojemu pomagam a sama śpie plecami do niego :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie one nie mają tego miejsca, żadne nie mają One są po prostu w pupie i z przodu takie luźniejsze. Moje to są BabyOno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo pisałaś "Eudaimonia, moje są takie, że jak wsadzę podkład i założę te majty to spoko, bo one trzymają ten podkład." A na opakowaniu ile pisze w biodrach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo mają luzy w pupie i z przodu, a od spodu trzymają. Nie mają jakiegoś specjualnego otworka na wkład. Nie ma wymiarów jest tylko rozmiar L. Ale moim zdaniem to M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko-> no tobie to tez niewiele zostalo:)tyle co mi hehe,z bólem daje rade biore nospe i nie jest zle czasami tylko pobolewa wiec raczej sprubuje sie w domu leczyc chyba ze dostane jakiegos wiekszego napadu to pojade.Kurcze jeszcze tylko 20 dni!!! Ciekawe która bedzie pierwsza z nas hehe pewnie ty bo ja mam jeszcze wszystko wysoko i dobrze zatkane jak to lekarz powiedzial wiec nie wiem czy czasem po terminie nie urodze,no chyba ze cos sie zmieni w najblizszym czasie. pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej. Co ja czytam! Marzka gratulacje! To Ty lipcówką jesteś! Ale Ci zazdroszczę. Śliczna ta malutka. Widzę ze się temat o teściowych rozwinął... Ja akurat nie mam na co narzekać, a teściowa mieszka pode mną. Tzn my mamy górę domu z oddzielnym wejściem, kuchnią, łazienka i 3 pokoje. A teściową widuję raz na 2-3 dni, i nie przyłazi do nas. Wogóle się nie wtrąca. A mówicie do teściowych mamo? Bo ja od 4 lat tak nijak się do niej zwracam, ale mamo jej ie powiedziałam... Moja mała też się mniej rusza, ale jak już kopnie to bardzo booooollli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMia podeślij mi hasło na nasz wspólny mail mój mail to ewaglanc@o2.pl ja mówie do mojej tak se kazała mówić \"TEŚCIOWA\" a nie mama - mame mam tylko 1 i niezastąpioną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, ze tylko ja mam ten problem. Ale jakos nie potrafie mowic do teciowej mamo a do tescia tato. Naprawde sympatyczni i mili ludzie, nic mi nie zrobili ale nie potrafie sie przemoc. Zreszta czy oni powinni mi zaproponowac po slubie zeby tak a nie inaczej sie do nich zwracac? Wam np tesciowa powiedziala- mo mi mamo czy samo z siebie tak wyszlo? Dla mnie to klopot jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka hahaha a najlepsze to to że ona mówiła mojemy mężowi żeby nigdy przypadkiem nie mówił mojej mamie czyli swojej teściowej per mamo bo on ma tylko 1 matke :o gupia pinda sama se to ubzdurała - mieszkam na śląsku u nas tradycja tradycją - mówi sie teściom tak jak rodzicom ! Czyli mam i tato dodam że moja mama całe życie swojej teściwej mówi mamo i jest o wiele lepiej ale ja powiedziałam nigdy nie powiem JEJ ... mamo - rzeczywiście mam tylko jedną :D najlepiej to mogłabym i na Pani jej mówić :p p.s ktoś może mi podesłać hasło na nasz mail ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okko,zaryzykuje i jezeli nie ma chetnych to ja poprosze te gadki,ale bez dwóch zdan zapłace ci za nie.jezeli sie zgadzasz to na naszej poczcie masz mój numer telefonu lub email.napisz mi kwote i numer swojego konta,abym mogła przesłac pieniazki.ja wtedy w odp.podam ci mój adres. mam wielka nadzieje,ze moja \"szanowna\"w dniu urodzenia nieco sie zmnieszy.ja i tak teraz kupuje sobie majtki\"L\". no to czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudaiomonia--->wysłałam ci hasło na naszego maila. Marzka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Całuski i gratulację!!!!!!!!!!!!!!!!Jak się nie odzywałaś to sobie właśnie pomyślałam,że pewnie jesteś w szpitalu!Cudownie!Piękna Kruszyna!Trzymajcie się zdrowo! oczko--->tak mnie ten lekarz wkurzył bo nie mógł już dziewczynie za free tego cholernego ktg zrobić?Nie dość ,że się przywlekła pociągiem to jeszcze ma nadciśnienie i za wizytę zapłaciła więc nie byłby juz taki dla sprawdzenia czy wszystko ok z dzieckiem by ten zapis zrobil... szylusia--->piękny pokój dla maleństwa!!! co do mojej teściowej to już pisałam jak się sprawy mają...ech... dziecko mi się też mało rusza i nie są to takie kopniaki tylko takie bardziej muśnięcia i się denerwuję ,że się zaplątała w pępowinę...byłam dzisiaj u gina i badał małej tętno i powiedział,że jest ok.We wtorek mam iść na zapis.Już wszystkie badania mam porobione tak więc mogę jechać rodzić:-)Brzuch nisko,szyjki macicy brak i rozwarcie na 2 cm. co do remontów to ja przeżyłam generalkę w zeszłym roku i przy 2 dzieci to był koszmar,tym bardziej,że mieszkaliśmy tu podczas remontów.ściany się waliły ,gruz,syf,nie było się gdzie kąpać ani gdzie sikać a to wakacje i upały...nigdy więcej... dzisiaj mój mąż ma urodziny...20...!!!!!hehehe mówi żebym się sprężała i rodziła dzisiaj...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudaiomonia ja też wysłałam Ci hasło:) Ja też uważam że mamę ma się tylko jedną, ale jednak jakoś bym chciała się zwracać do teściowej bo tak bezosobowo dziwnie jest. Mąż mówi do mojej mamy mama ale w 3 osobie, np \"Ja mamę zawiozę\" \"Niech mama przyjedzie\" itp, ale ona jeszcze na weselu mu powiedziała żeby tak do niej mówił i jest ok, a jego mama nic mi nie powiedziała i dlatego tak wyszło. A jak się mała urodzi to pewnie będę mówić jej babciu i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia to wszystkiego dobrego dla meza :) LAdyMia w sumie masz dobry pomysl, bo do mnie jak sie maly urodzi przyjezdza wlasnie tesciowa i nie bede mowila do niej juz bezosobowo tylko po prostu babciu :D zjadlam pol kilo truskawek wlasnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuski!!! oko - wreszcie wiem jak wygladasz! podobnie sobie Ciebie wyobrazalam :D fajne te staniki wypatrzylas. kupilam jeden bialy ale za 41 zl, w sumie to nigdzie tanszego nie bylo a i tak bralam z tych nienajdrozszych, z tych co wypatrzylas dokupie jeszcze czarny i cielisty, mysle, ze beda super :) w ogole to ostatnio studiowalam zdjecia na wspolnym mailu i musze przyznac, ze sierpniowe mamusie trzymaja sie swietnie :) dzis mialam kiepski dzien :( poszlam na zakupy takie nieduze, chcialam kupic drobne kosmetyki dla siebie na porodowke, popatrzec jeszcze raz na wozki, foteliki i zlapal mnie taki deszcz, ze o malo co japonek nie zgubilam :( niby mialam parasolke ale lalo tak, ze bylam mokrutenka :( w dodatku bylam na pizzy z siostra i troche w trakcie rozbolal mnie brzuch, takie skurcze, ktore szybo mijaly ale byly nieprzyjemne :( malo chodzilam a kilka razy zlapala mnie kolka :( cos okropnego. no i wkurzaja mnie ludzie na ulicy, mam wprawdzie spory brzusek ale niektorzy tak sie chamsko gapia, ze po prostu mnie to wkurza! nigdy nie widzieli kobiety w ciazy? kurcze, niektorym to mialam ochote wprost cos powiedziec :( zastanawiam sie jeszcze odnosnie tych wkladek laktacyjnych, wiem juz, ze przykleja sie je do stanika, ale tak zeby ten przylepiec byl u gory, na dole czy z boku piersi? a moze to wszystko jedno? i jeszcze jedna sprawa, macie posciel do wozka? jesli zamawialyscie na allegro to moglybyscie cos polecic, bo ja nie mam zadnego pomyslu jaka kupic? bede wdzieczna za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×