Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Catarinka71 -współczuje ngLka -ja czyscilam w sobote u malej wykladzine na kolanach i nic,wczoraj kupilam paste do paneli i tez sie mam zamiar za nia wziasc tylko jeszcze nie wiem kiedy moze jutro? tylko po wczorajszym spacerze-z 6 km zrobilam to mnie bolal kregoslup i do dzis mi ciezko sie podniesc lub przekrecic na bok. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanilka🌼 Dlatego nie wierze w specyfili z gornych polek typy MUSTELA itp. Ja dostalam namiar od gin na balsam FISSAN dla kobiet w ciazy,po,oraz stosujacych diety,nie ma moze super zapachu,ale 100 ml.kosztuje 19 zł.jest tlusty,szybko sie wchlania i jak do tej pory ani razu skora mnie nie swedziala ani nie mam tfu tfu tfu rozstepow..... Mozna go dostac w aptekach i hurtowniach dzieciecych... A do piersi uzywalam na poczatku oliwki,ale widzialam,ze nie za bardzo pomaga,wiec kupilam z DAX COSMETIK,czy jak sie to pisze balsam dla kobiet w ciazy i podczas karmiania z wyciagiem z kapusty,fajnie nawilza,lagodzi,cycyki tak nie bola,no ale ze wzgledu,ze zaczelam go uzywac za pozno,mam kilka rozstepow,ale nie widac ich jak mam stanik,dopiero jak sa luzem:P:P Ale co sie dziwic jak urosly mi o 5 numerow:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka ten sierpniowy poród wywołali mi kroplówką z oksytocony,gdy po 11dniach od terminu nic zupełnie mi się nie działo Po porannym obchodzie podłączyli kroplówkę o 11ej, o 14ej zaczęłam cokolwiek czuć, a o 16.50 byłam mamusią :-) Niepotzebnie leżałam w szpitalu tyle dni po terminie - jeśli u Was wszystko OK -nie dajcie się położyć -no,chyba że lekarz Wam obieca natychmiastowe wywoływanie. Po terminie chyba trzeba jezdzić na KTG bardzo często, codziennie, właśnie żeby sprawdzać czy u dzidzi OK. Jak ja czekałam na poród w szpitalu przez tydzień to tylkomi robili 2x dziennie KTG, nic więcej, więc lepiej latać na KTG do szpitala codziennie, a czekać na akcje sobie spokojnie w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie MoniaAnia🌼ma rację,bo ja całą ciążę uciekalam od patologi jak tylko moglam,teraz tez nie mam zamiaru lezec tak i sluchac tych wszystkich opowiesci dziwnej tresci. Ja poprostu pogadam z moja gin jak to wyglada,czy jadac do szpitala od razu podlacza mi kroplowke czy bede robili tylko ktg,bo jak tak to ja dziekuje i posiedze w domu.Ale w takim wypadku podjade do mojej poloznej jak bedzie miala dyzur i zagadam zeby cos ze mna zrobila,wtedy jak zalatwie to z nia to moge przyjezdzac do szpitala,bo bede wiedziala,ze ona mi pomoze i nie bedziemy czekac kilka dni..... Ja moge jeszcze poczekac,ale juz zaczynam sie zastanwiac wlasnie co sie dzieje..........powtórze moje wątpliwosci 1)jak to jest z wodami plodowymi,czy one po terminie nie robia sie stare,w sensie zielone albo innego koloru??? 2)No i co z łożyskiem,przeciez ma 3 stopnie dojrzalosci,kiedy nastepuje ten trzeci,czyli,ze jest juz do d**y???? 3)Czy mozna sprawdzic te rzeczy prze usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla mamy
1.wody plodowe po terminie moga ale powtarzam moga nie musza robic sie zielone 2.co do lozyska i 3 stopnia dojrzalosci rzeczywiscie po terminie taki jest 3.na usg mozna sprawdzic jedynie poziom wod plodowych ale niestety nie ich kolor, co do lozyska wydaje mi sie ze mozna je ocenic na usg 4.nie martw sie dziecko wie najlepiej kiesdy ma sie urodzic, a jezeli bedziesz po terminie wezma Cie na wywolywanie, a to nie jest takie straszne i napewno lepsze niz przenosic dzieciaczka, glowa do gory do konca sierpnia jeszcze 12 dni:) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia - mi sie przez noc pojawily i to z dnia na dzien - czytam teraz o tym i to jest genetyczne niestety jak znacie jakies babcine sposoby to prosze podzielcie sie a tak poza tym to mam dosc czekania chcialabym juz urodzic - zreszta jak chyba my wszystkie 2 w 1 - jutro do lekarza wiec zobaczymy - szyja skrocona, spulchniona - zero rozwarcia buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla mamy
aha i jeszcze cos mozecie sie dziewczyny smiac ale podobno rewelacyjnie przyspiesza porod dluga stymulacja sutkow, najlepiej wziac meza w obroty i zeby nie piersi! ale sutki stymulowal np tak z 20 min od czasu do czasu wybaczcie ze tak pisze o tym ale to podobno rewelacyjny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka🌼 Ja jutro tez mam wizyte,ale tez mam dziwne przeczucie,ze dupaaa,bo zawsze przed wizyta mialam takie przeczucie,ze powie mi ,ze wszystko ok. Wiec jutro pewnie tez bedzie,ze szyjka dluga,nie skrocona,rozwarcie bez zmian czyli 1 cm.i nie zanosi sie na poród:(:( ehhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia ciąża trwa 40 tygodni +/-2tygodnie, więc może Ci sierpnia nie starczyć... HEHE, nie no -żartowałam! nie życzę! ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanke tak trzymali.dzien jej brakowal do 2 tyg po terminie. 13 dnia po terminie miala zielone wody i ona i dziecko na antybiotykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla mamy
e szylusia:D to Ty masz jeszcze czas kobietko:) bez paniki:) bedzie dobrze nie martw sie i nie stresuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla mamy
i sprobuj z tymi sutkami:D a noz widelec pomoze:D pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaAnia🌼 Wiem wiem wiem....+-,ale ja nie chce być tym plusem😠 Ja juz sie nacierpialam w tej ciąży,chcę aby chociaż ten poród był normalny i abym nie czekała na niego w nieskończoność😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sobie kręciłam dwa dni te sutki hiihihihi i jakos nic nie pomaga...poza tym co sie nacierpialam,bo bolą jak cholera,nawet jak robiłam delikatnie i leci z nich siara:P Mi sie juz nie chce probowac tych magicznych naturalnych metod bo nic nie pomaga na mnie,nawet bzykanko ostrzejsze po 4 miechach nie uzywania,mialam nadzieje,ze w szoku macica sie zacznie kurczyc,a tu dupa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.intymnie.com/?str=konkurs&step=1&polecajacy=15497 Potrzebuje jedynie 7 osób do konkursu, was równiez zachęcam, co potrzeba zrobić, zarejestrujcie się, dostaniecie swój link dzięki któremu wystarczy zaprosić 7 osób, w konkursie otrzymuje się luksusowe stringi które można podarować swojej dziewczynie lub komus na prezent np.sobie Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla mamy
bo to maz ma krecic a nie Ty:D a tak na powaznie nie stresuj sie widocznie to jeszcze nie czas i z porodem tak jak z nadchodzaca @ im sie czlowiek bardziej stresuje tym pozniej przychodzi wyluzuj polez sobie umow sie z kolezanka idz na lody obejrzyj jakis film ale nie mysl ze na jutro masz termin!!! organizm sam wie co ma robic:) wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem wiem ....... Wydaje sie ,ze sie strasznie stresuje,ale ja nadal podchodze do tego spokojnie,fakt jestesm poddenerwowana,ale nie siedze i nie mnoze kiedy sie zacznie,czemu jeszcze nie itp. Zdaje sobie sprawe,ze mam czas,ale jestem poprostu juz zmeczona i jest jeszcze kilka elementow,ktore wchodza w sklad tego,ze juz bym chciala miec to za soba,no ale wiem,ze organizm sam wie kiedy ma to nastapic!! ALE ZADNA Z WAS MI NIE POWIE,ZE OSTATNIE DNI NIE SA DLA NIEJ NAJGORSZE,TO CZEKANIE MIMO WSZYSTKO DOBIJA!!!!! A ja spotykam sie ze znajomymi codziennie,ogladam filmy slucham muzyki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia ja dojrzałośc łożyska mam od 35 tygodnia, a u mnie 39 i nic sie niedzieje, szyjka też miekka od 2 tyg, lekarz mówił że raczej przed terminem urodze a nadal nic sie niedzieje, masowanie brodawek mi niebardzo pomagało a za to bardzo bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo🖐️ Ja sie po mału odmeldowuję przed nocą,bo mąz zabiera mi laptopa. Bylismy z naszym sierściuchem wlasnie na dworzu i dowiedzialam sie,ze moja sasiadka z dolu,ktora ma termin na 28 sierpnia wlasnie w piatek urodzila zdrowego chlopaka..........mam dość nawet ona szybciej.Odszedl jej czop,dostala bóli o 1-ej w nocy a o 3.15 urodzila....... Ehhhhhhhhhhhhhh idu do wyra jakas taka zmeczona jestem Dam znac jutro po wizycie u ginki............ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Gratuluję kolejnym rozpakowanym mamusiom. A tym, które nadal czekają kibicuję i jestem z wami :). Naprawdę wiem co to znaczy czekać :). Ale powiem wam, że nie będziecie tego pamiętać :). Dzielne jesteście naprawdę. Ja się nie odzywałam bo trochę się wkurzyłam, tak jak pisałam. Miałam bardzo nieprzyjemną rozmowę z pewną pomarańczką. Ehhh no nic nie poradzę. Pierwszy raz zostałam wyprowadzona z równowagi. No ale trudno. Coś Mikołajowi katarek się pojawił. Wczoraj niespokojny był. Cały dzień praktycznie nie spał. Walczymy :). A ja w poniedziałek byłam u kosmetyczki. Ale mi było dobrze. Zrobiłam sobie stopy, łapki no i twarz. Ehhhhh mogę częściej. :D Poczułam się atrakcyjniejsza, chociaż wczoraj mi przeszło jak miałam sobie kupić spodnie. Lipa, moja wielka d... Niestety jestem o jednych rybaczkach i to cieniutkich. Nie wiem w czym ja mam chodzić. Może w Krakowie sobie kupię. A wczoraj zamówiłam leżaczek bujaczek. Ciekawe kiedy przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! he,mamusie 2w1 z niecierpliwieniem oczekuja swoich malenstw,a ja z niecierpliwieniem oczekuje pierwszego spaceru.jak pogoda sie nie popsuje/choc dzisiaj sie na to zanosi/,planuje go w niedziele. wczorajszy dzien,.pierwszy od 3 dni bez bólu brzuszka.super!dzis na sniadanie zjadłam kanapki z pomidorem i jajko na miekko,kurcze,mam nadzeje,ze nie zaszkodzi.ja juz mam schize z tym jedzeniem,wydjae mi sie,ze wszystko co zjem moze zaszkodzic. pozdrawiam i nadal trzymam kciuki za brzucholki.papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okko,kosmetyczka,hmmm super!!! ja czekam az w koncu przestane krwawic,farbuje włosy i lece do fryzjerki i zrobic sobie brwi.juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha,przyszłe mamuski,póki mozecie dogadzajcie sobie jedzeniem,bo potem tym ktore beda karmic,pozostana tylko wspomnienia z pysznych dan.boz,ja ciagle chodze głodna,a jakie mam apetyty,a tu klops,nic z tego! a jakbym sie kawyyyyy napiła,takiej mocnejjjjjjj,sypanej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
mmała - to pozniej kawy tez nie mozna?! Kawę mocno ograniczyłam w ciązy, a jestem niskocisnieniowcem więc było to duże wyzwanie. Liczyłam, ze po porodzie takie extra mocne presso sobie strzelę, a tu wciąż dupa! Na razie może nie dupa, bo wciąż czekam i czekam i dalej czekam. Wczoraj na ktg zapis tętna dziecka bardzo dobry, ale krecha z mojej macicy rowniotenko na zerze. Na jutro wypada termin licząc 32 dniowy cykl i jesli nic sie nie stanie, a na razie nic sie nie dzieje to beda mnie rozkrecac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) :) :) Włączyli w końcu mi internet-a :-) I pierwsze co wale na kafe ... szylusia kochana dzięki za zaineteresowanie :) Hehe . Tak jak pisała szylusia - przeszły u nas trąby ... wichury pozdrywało dachy , potraskało wszystkie uprawy ... na całe szczęście nikomu nic złego sie nie stało . I w moim ogródku nie nawyrabiało - ta trąba jakieś 20 km dokładnie obok sie zrobiła . Ale pozrywało sieci , nie było prądu i internetu niestety . No a tak poza tym to : niech mi któraś z was powie co ja dostałam za zastrzyk ? Tzn -> byłam we wtorek bliżej mówiąc wczoraj w szpitalu ( chcieli mnie zostawić ale sie uparłam i koniec że nie i wyszłam ) . Ale wizyta wyglądała tak : Wchodze do mojej gin akurat dyżur miała i mówie że boli mnie brzuch na dole i mam uczucie jakby mi ktoś ręke tam wkładał . Mówi właź na kozioł - ... weszłam a ona mówi że jest o wiele lepiej ... wkłada dalej ręke i mówi pomasuje ci troszke szyjke ale oddychaj głęboko bo może zaboleć . O zgrozo nie umiałam oddechu wziąść tak mi przyładowała :p ... pomasowała wezwała pielęgniarke ( która mnie pamietała z 2 wizyt w szpitalu ) i powiedziała dajcie dziewczynie \"OBzero O2 \" czy OBB2 ...( nie zapamiętałam bo byłam w szoku po masażu szyjki) .... bo dziecko chciało by wyjść ale musimy mu pomóc - to dostaniesz taki zastrzyk na wywołanie skurczy - jak będą od razu to zostajesz w szpitalu a jak nie to już mówiła do mojego męża bo wyszłam z gabinetu - \" to sie Pan jeszcze pomęczy z żoną z 2 dni \" ale sie powinna rozkulkać do końca tygodnia -> ahaha rozkulkać :p a co ja kulka jestem ? :p No zrobili KTG - jeden skurcz ciśnienie dziecka w porządeczku ( i oja gin mówi lepiej idź do domu bo co tu będziesz leżała i czekała a tak se jeszcze pochodź pospaceruj i pobzykaj sie z mężem :D ) ... To tyle ... Mam do was pytanie - czy któraś z was wie co to za zastrzyk mógł być ? Domięśniowy do pupy -> nie mam pojęcia co to ale bolało ... :p :p No i co jeszcze ? Nic macie jakieś 100% skuteczne porady jak przyspieszyć poród ????????????????????????????????????? pozdrowionka dla nowych mamuś i dla 2w1 :p ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i witam MoniaAnia :-) Mam do Ciebie pytanko - czy handlujesz też proszkiem konkretnie OMO universal 5,5 kg ? Jeśli tak jaka cena i jakie koszty wysyłki - wczoraj byłam w niemieckim sklepie i u nas kosztuje 55 zł ... a na allegro za 35 ale nie wiem ile wysyłka ...... pozdrawiam i czekam na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i musze sie poprawić : MAMUSIE 2 W 1 Pseudo.......wiek.....miasto......data ost.@....termin....płeć dziecka cocaina83....24.......Wrocław..........24.11....27.0 7. 2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika.. .26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Katee........20........Radom............9.11.......15 .08.08dziewczynka mama_dzidka...30....Gorlice ......10.11.....17.08.08....dziewczynka izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... 19.08.2008....Córcia Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk...........19.11....22.08.2 008...CHłOPIEC briana.........25......Poznań............/////....23 .08.2008. córeczka flamasterka...25.....Nowy Sącz.... 16.11......23.082008 dziewczynka brombabomba...32...Zielona Góra........16.11.......23.08.08chłopiec dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 Aloesik........24.........Tarnów...........17.11.......2 4.08.08...synek esab..........26.......Września...........17.11......... . 24.08.08 synek eudaiomonia__22__katowice___18.11.07__ 25.08.2008-z ost@__BOY ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008synuś izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 podłoga.......25........krk................22.11........ 28.08.2008 córka ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 guślarka......27.........Warszawa.......23.11.......29.0 8.08 - dz. BETTY-83.....25....woj.łódzkie.......24.11....... 30 .08.08..-córka ROZPAKOWANE MAMUSIE : NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..........DP..........PDP...........WAGA.......DŁUGOŚĆ.......IMIĘ LIPIEC 2008 Marzka..... ..... 3.07.08....17.07.08......2840.... 50cm ........Julka kotkaaaa... .....16.07.08....27.08.08.... .2300/1960....T omuś/Kubuś Viola27..... ..... 25.07.08....24.07.08......3100.....54 cm....Vanessa Karusia1978.......26.07.08....24.07.08...4020..... 57cm....Michalinka naturalna ..........22.07.08....23.08.08.... 2300......48 cm.... anabanana1983...29.07.08....01.08.08.....3530....57cm. ...Martynka malolepsza ......20.07.08....26.08.08.....2480......???....Marcelinka Ola8509..........29.07.08.....6.08.08 .....4000 ....58cm ..synuś ....cc Julka.................30.07.08...15 .08.08 .....3550.....?????....??????? backspace82.......30.07.08....23.08.08......2500.... 47cm.....Mia SIERPIEŃ 2008 okokokoko.......1.08.08.....25.07.08....3900g......57cm. ..Mikołaj BUDGIE..........5.08.08......7.08.08....3450g......55cm.. ...????? nowa08..........6.08.08......3.08.08....3780g......55cm.. ... Zuzanna Kurde no........8.08.08.......2.08.08....3700g........???..... Martynka mmała...........9.07.08.....16.07.08....2800g......56cm. .. .. .Zosia malir............11.08.08......6.08.08....3400g......54c m.....?????? Moniś-27.......12.08.08......1.08.08....3570g......??... .. .....Konrad Pliszka..........15.08.08....22.08.08....3210g......53cm .....Michaela Lady Mia...... 18.08.08....22.08.08....2900g......52cm......Emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo🖐️🖐️ Hehehe nic sie nie dzieje,bo wszystkie dostaja szału w oczekiwaniu na swoje bejbiki:D:D Ja mialam napisac dzis dopiero po wizycie,no ale ni ebede taka i dotrzymam Ci Ewcia towarzystwa:P:P:P Ni cholery niewiem co to za zastrzyk,a sprawdzalas w necie??? No tak,ale jak spawdzic jak cholipa sie nie pamieta nazwy:P:P:P hmnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×