Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Jeszcze miałam napisać nt wagi i wyglądu. Skleroza ;-) Ja mam 32 lata (prawie) i choć zwykle dają mi do 25, to ja zaczynam dostawać hopla pod tytułem 'zachować młodość". Ważę 55 kg, zwykle ważyłam ok 50, a ze jestem mała i drobna, to te dodatkowe 5 widać. Ogólnie nie jest xle, nie wygladam na szkieletora, ale ma takie "pączki" na udach. Jak one mnie drażnią!!!! wrrrrrrrr No i brzuszek znów zaczyna odstawać, chyba czas wrócić do 6 Wadera. Co do włosów - to ja od 3 mcy uzywam do mycia h-panntoten, WAX jako odżywkę i biorę capivit piękne włosy. Pomaga - zwykle włosy gasciami wyłaziły, a teraz prawie nic... Wczoraj po myciu policzyłam - około 50 wylazło. Tylko 50, bo zwykle to były masakryczne ilosci. No i cellulit - wystarczyło, ze kilka tygodni nie smarowałam sie ujędrniajacym balsamem, nie robiłam peelingu z kawy i zaczął wyłazić. Słodycze, drożdżówki i siedząca praca i ... znów trzeba popracować nad sobą. A powiedzcie dziewczynki, co Wy używacie na twarz??? I pod oczy? Wiem, że w większosci jesteście młodsze odemnie,ale jak któraś z was ma ochotę podpowiedzieć, to plissssssss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, mój jest cholernie zazdrosny, jest odemnie o 14 lat starszy i ciągle nie może pojac jak mu się udało taką młodą zonę zdobyć. ;-) Ale najbardziej mnie złosći ,jak te jego koleżanki mu tak słodzą na NK - nie powiem - kawał przystojnego chłopa z niego(jak ktos lubi taki typ), ale te babsztyle to już normalnie przesadzają. A on nie widzi w tym nic złego, ale jak mnie ktos skomplememtuje, o - to jest od razu problem nie z tej ziemii, zaraz przepytuje a lto to, a co to, a czy podrywa, z czy żonaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy pierwszego zęba synek przewraca się z brzucha na plecy i odwrotnie bez problemu a nawet próbuje raczkować ;-) wczoraj skończył pięć miesięcy i cgyba postanowił przyspieszyć z rozwojem bo wszystko pojawiło sie na raz w ostatnim czterech dniach. Byliśmy w końcu na drugiej dawce szczepienia pani doktor mówila że za malo waży :-( po wpadce z mlekiem znowu spadł do niższego centyla. Próbujemy zupek generalnie idzie dobrze, ale Maks jest jedynym znanym mi dzieckiem, które woli zupki zamiast owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennifer ja uzywam do twarzy soraya mus nawilzajacy jest swietny ale ja mam 25 lat i slyszalam od kosmetyczki ze po 30tce powinnosie uzywac kremow poltlustych :-) co do wagi to ja mam jakies 75kg na176cm i teraz fakt dokucza mi odstajacy brzuch ale ogolnie jest dobrze,mam cycka mam dupe, spotykam sie z wieloma opiniami mezczyzn ze jestem prawdziwa kobieta mam wszystko na miejscu jest za co zlapac ... mam porownanie bo w wieku 17lat wazylam 57kg przy 176cm i wygladalam strasznie.. fakt cycki mialam zawsze ale chude nogi wydawaly sie krzywe, twarz zapadnieta, odstajace zebra.. pozatym wysle wam fotke jak wygladalam przed zajsciem w ciaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka :) witam fajnie że mnie zauważyłaś :) dziękuje :) Pisałyście o szamponach tóre używacie - ja osobiście na pupe polecam Bephanten maść kosztuje co prawda 40 zł ale co tam dla Miko wszystko najlepsze ;) jak sie zadrapie albo zrobi sie jakaś kropa niewiadomego pochodzenia też posmaruje bephantenem i już ;) a kąpie go w bobini szamponiku do włosków i ciała na dobranoc oliwka z johnsona taka fioletowa na noc jest super :) Oczko z Olilatum próbowała wszystkiego przereklamowane i mój też miał suchą skórę ... teraz używam oliwke z johnsona raz dziennie po kąpaniu porządnie wysmaruje i ma fajną skórke :) anabana - fajnie ja ci będe strasznie zazdrościć jak będziesz ;) no wiesz ... ja tak myśle sobie chciałabym ale nie moge po cesarskim mam zakaz minimum 2 lata i tylko nie wiem czemu mam sie stosować do tego nakazu - czyżby obawa lekarzy że znów ponowią cięcie na szwie który jeszcze sie goi ... nie czaje czasem lekarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudiomonia dziekikochana ale nie bede... dostalam wczoraj @ wysylam fotki na maila dwiema mam nadzieje ze nikogo nie uraze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze i ucięło troche tekstu ... chodziło mi o to że pisałyście i kremach , szamponach i maściach które używacie do dzieci ....................... no a wyszło śmiesznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ... szkoda :p Ja bym chciała a nie moge :( zakaz po cesarce :( ja odkąd nie karmie to mam idelanie regular @ co 28 dni ale użwamy gumek po których mój mąż ma uczulenie ................. kurde nie moge jeszcze używać tabletek po których w 100% jestem pewna że nie zajde no bo mam te zapalenie tarczycy a przy tarczycy podobno nie stosuje sie żadnych tabletek .. coś wiecie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana a mogę spytać jak Ci się udało przestawić dziecię żeby szybciej usypiało czy tak samo od siebie się udało? Mój mały zasypia na noc ok 1 w nocy a ja często padam na pysk bo o 7 muszę wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zwykła kobietka powiem Ci zależy czy karmisz piersią , czy butlą czy dokarmiasz .... to jest zależne . Powiem coś niektórzy mogą mi nie wierzyć ale tak jest u mnie to jest rytuał : godzina 8 siedzimy wygłupiamy sie jest głośno , potem jest kąpiel , potem masaż ciałka oliwką potem Bebilon 2 na noc plus 2 łyżki kaszki bebilon delikatna wanilia , potem go noszę żeby sie odbiło , na sam koniec jest tak że gasimy duże światła , załączam nocne przy łóżeczku , tv robię na cicho a mały sam wie że to pora nocna i idzie sam spać nie ma mowy o usypianiu w wózku czy śpiewniu .... Może niektóre z Was sie śmieją ale mój Miko też wstawał jak mu sie podobało wcześniej i o 1 i o 3 ... wyczytałam w książce że pora nocna dla dziecka to taka sama jak dla dorosłych - ma być cicho to najważniejsze . U mnie za dnia jest głośno - mały w dzień raz góra 2 razy śpi ... spróbuj ja polecam i pozdrawiam bo wiem co znaczy wstawać co godzine do dziecka ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznaczam że tak u mnie jest przy karmieniu tylko butelką !! Przy piersi jest gorzej bo nie dosypiesz se do cycków kaszki :p :( takie uroki ... no ale u mnie Miko śpi od 20 lub 21 do 8 lub 9 rano .... więc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja już w domu, mały śpi. W sumie byli na spacerze także dosypia w wózku. Ja pitole muszę napisać pracę na jutro a nie mam weny :D. A w czwartek pierwszy egzamin. O wadze mi nawet nie mówcie, ważyłam kiedyś 52 i byłam super mega, potem super wagą było 62. Przed ciążą ważyłam 66 przy wzroście 170. Teraz waże 71 :(. Zaznaczam, że przed ciążą a raczej ślubem schudłam ponad 10 kg, dlatego to 66 to tak bym chciała ważyć :). BYłam super, a teraz mega słoń. Taka gruszka, małe cycki duży tyłek i biodra. Podziwiam was, że chcecie kolejne dziecko. Ja nadal mówie nie i coraz poważniej zastanawiam się nad adopcją kiedyś. Yennefer (bardzo mi sie nick dobrze kojaży, tak z młodością i Sapkowskim :D.). Ja nienawidzę książek o wojnie, ogólnie raczej kiepsko u mnie z historią, jakoś nie potrafie się przełamać. Cooka czytałam, jakoś średnio mi sie podoba, Cobena lubie, tak samo Browna, chociąż ten drugi wg mnie lekko przereklamowany. Ja uwielbiam też Kinga i Mastertona. Do wlosów używam kosmetyków Lorea\'l w sumie jestem z nich najbardziej zadowolona. Do tego jeszte też ta maska WAX. Do ciała używam balsamu brązującego z Johnsona + codziennie rano krem wyszczplający na zmianę z antycelulitowym z Avon, jak dla mmnie rewelacja. Do twarzy używałam Soraya, ale zniszczyło mi tylko buzię. Tak samo jestem bardzo niezadowolona z Vichy niby powinno być dla alergików, a tylko odrobina wystarczy i robie się purpurowa, wszystko mnie piecze i pali. Teraz używam Eris, czasami Dermiki. Dermikę mogę ci polecić z czystym sumieniem. Moja mama używa, ja i jest super. Anabanana, bardzo mi miło, że tak piszesz o moich chłopakach :D, aż urosłam z dumy :D. Malir, no to gratulację, może i mój Miki się zbierze, bo normalnie sama mu te zęby wprawie :D. Hehehe taki czasami marudny jest. Do tego nauczył się tak miauczeć jak kot, zamiast płakać i potrafi tak co chwile, co mu się nie podoba to miauczy :D. Eudaimonia, ja z Bephantenu nie bylam zadowolona, za to super Alantan i Linomag, chyba ten drugi najlepszy. Oliwką nie smaruję go, bo miał jeszcze gorszą skórę po jakimś czasie. Teraz smaruje go maścią witaminową. Taka najzwyklejszą. Co do hormonów i tarczycy, to najlepiej jak skontaktujesz się z lekarzem. Bo tu chodzi raczej o połączenie leków które możesz brać. Tych na tarczycę i tych anty. Jedne mogą powodować zaburzenia w działaniu drugich. Zwykła kobieto polecam ci Tracy Hogg, naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka--->marchwianka jest na luźne stolce żeby nie powiedzieć na sraczkę:-) śliwki suszone na zaparcia zaś:-) dziadek dał radę ,jutro też bierze małą:-) anabanana--->zabezpieczaj sie dodatkowo przez tydzień i gitara.Ja nie mam żadnych plamień i w ogóle nie odczuwam żadnych dolegliwości muszę zerknąć na fotki waszych pociech ale za godzinkę bo teraz lecę karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko, a myślisz skąd mój nick ;-) ? Tylko, że Yennefer było zajete, to jest Yennfer. No i w klimatach E.Bartosiewicz - Yenny, mam na imię Yenny... Co do ksiązek wojennych to i ja nie miałam przekonania, ale jak zaczęłam czytać to wsiąkłam. Choć raczej literaturze wojennej mówię nie. Ja z kolei z polskich kosmetyków polecam SaxCosmetics, mają bardzo fajne maseczki - w rossmanie mozna dostać, kosztują ok 1,2 - 1,3, od 25 + - rózne, różniste - na dekolt, na szyję, na twarz, pod oczy i na inne zmarszczki mimiczne. Ja tak 2-3 razy w tygodniu nakładam je zamiast kremu, zmieniam dość często, raz nawilżająca, raz liftingująca, na razie jest ok - nie uczulają i skóra po nich jest bardzo fajna. No i nie mam zmarszczek, mam tylko jedną właściwie - miedzy oczami, bo się marszczę jak nad czymś myślę no i na słońcu. A do ciała też uzywam Avonu i Dove brązujacego, niezłe. Kiedyś używałam Vichy, ale jak i Ty uważam, ze przereklamowane. W sumie niewielkie efekty a kosztuje dużo. A ja teraz cienko przędę - wymieniamy okna i drzwi, zepsuła się lodówka i przed samymi świętami musieliśmy kupic nową. No i już trzeba zaliczkę na kolonie młodego wpłacać, no i mamy działke 30 arów i dopiero w połowie ogrodzona. A, ze mój mąż jest rozrzutny jak trzy kobiety razme wzięte to i oszczędzac muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia dzieki, za odp. Ja karmię piersią, ale próbowałam na noc dawać mu sztuczne lub sztuczne z kaszką różną, ale on weźmie kilka łyków, po nich kuma że to nie to w smaku i wypluwa butlę i nie chce.Kończy się na cycu. Co do światła i ciszy robię identycznie, ale to na niego nie działa. anabanana nie ma problemu poczekam :-). Dodam że oprócz tego budzi się w nocy 2 razy, ale to już mogę przeżyć bo się naje i dalej śpi ale wykańcza mnie zasypianie ok 1 w nocy. A jeszcze co do butli to nie jest to na pewno wina smoczka bo herbatke i soczki pije bez problemu z takich samych kształtem smoczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> mozż to jakiś sposób ;-) taką sztuczną szczekę z takimi nbialymi jak śnieg zębami, Tracy hogg fajnie pisze, ale jak tu przestawić dziecko z karmienia nocnego tylko na dzienne, łatwy plan stosujemy, ale mały i tak się uparł najadać sie w nocy :-( Yennyfer -> kosmetyki do twarzy uwielbiam serum chanel hydramax mleczko la roche posey tonik sephory do ciała peeling cukrowy sephory krem antycelulitowy ziaja do włosów fructis do włosów farbowanych i maska l\'oreala total repair. zwykła kobietka -> my prześliśmy już z cyca całkowicie na modyfikowane, synek nie chciał wcinac niczego nowego na noc a jak próbowałm mu dawac coś nowego jako nocne karmienie to miałam tylko odwrotny efekt, mleko wprowadzałam w propaocji najpierw 1:5 1:4 1:3 itd. Wkuraz mnie że synek pomimo tego że jest juz na modyfikowanym dalej budzi się 4-5 a czesto też od 6 muszę go brać do łóżka bo nie chce spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem po spacereze, obiedzie i drzemce malej.. Zwykla kobieto po 1. karmie piersia, moja cora od poczatku chodzi spac na noc o godz 22 probowalam w pierwszych tyg przestawic jej zasypianie na wczesniejsza godz ale nie dalo zadnych skutkow.. fakt kapiemy ja o 7 (przygotowanie kapieli, kapiel, masaz,ubranie malej) tak zajmuje nam 30-45 po tym mala juz jest padnieta popije mleka albo pomlaska cycka i usypia ok 21 sie budzila na zmiane pieluchy czasami krotka zabawi i znow cycus i o 22 spala jak zabita, bardzo szybko zaczela przysypiac mi parwie calanoc bo budzi;la sie najpierw o 5.30 a z czasem coraz pozniej jak miala skonczone 4 mies zaczela fikac tak jakby wieczorem zamiast usnac walczyla ze zmeczeniem, i snem, bywalo ze chodzila spac o 23-24 masakra.. bylama rudna wtedy ani cycek ani zabawa ani leze c ani siedziec nic.. w okolicach swiat nasze dzieckozaczelo nawet zasypiac o godz 1!!! dzien w dzien taki sam rytulal, kapiel drzemka ale zamiast o 22 usnac ona rozbawiona nas zabawiala.. potem oczywiscie spala do 8mej rano pojadla i potem do 12tej tym samym rozregulowala caly plan dnia bo o 12-13 wychodzimy na spacera tak to szlismy ok 15.. od poczatku nowego roku podaje malej granulki homeopatyczne poniewaz czopki vibrucol na moja corke nie dzialaja, granulki mam z niemiec wiec nie wiem czy sa dostepne w polsce, ufam im bo sama wyprobowlam przed i po porodzie tym samy mialam szybki porod i blyskawiczny bezproblemopwy polog. Daje malej 4 granulki ok godz 7mej i idziemy do kapieli przed 8 jej juz padnieta, daje cycka poje i usypia,odkladam ja do lozeczka przebudza sie dokarmiam ja juz w naszym lozku i poprostu mala zamiast ostatnio zasnac przy cycu ona sie rozbudzala to ja poprostu wychodzilam z pokoju no i 2 razy usnela juz sama :-), dalam jej tez kaszki mleczno-ryzowej ale takiej rzadkiej z butli ale tylko troszke popila i dojadla moim mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa granulki zwa sie cypripedium pubescens D6 i tj opis do nich: CYPRIPEDIUM PUBESCENS* (Cypr.) Cypripedium Crypipedium calceolus var. pubescens Obuwik pospolity Orchidaceae Ameryka Psłnocna Swie&y pien korzenia z korzonkami, zbierany jesienia Przepis3a; 7 D2, D3, D4, D6, D12 Cofa., Zinc. Centralny układ nerwowy, skóra. Bezsennosc na tle nerwowym, wystepujaca w szczególnosci u kobiet i dzieci; dzieci chca sie bawic noca w łó&ku; bezsennosc, której towarzyszy potrzeba bezustannego mówienia; bezsennosc wskutek przemeczenia umysłowego. Wypryski. Pogorszenie: Brak danych Polepszenie: Brak danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasencje siedzę i dumam nad tą pracą. Nie chce mi się jak fiks i na dodatek nie wiem od czego zacząć. Czytam kolejny artykuł i nic. :D. Miki zjadł w końcu moją zupę, bo od kilku dni nie chciał, ogólnie nie chciał warzyw. A dzisiaj pozwoliłam mu pogrzebać w talerzu, sam wsadzał sobie do buzi na łyżeczkę otwierał buzię. No pieknie, tylko wszystko dookoła w marchewce z ziemniakiem i pietruszką :D. Malir, wiesz co ja jestem pewna, że on się od tego odzwyczaji, jeśli dajesz sztuczne, to może próbuj mu dawać smoczek, niech idzie dalej spać. U nas Miki w sumie ze dwa trzy miesiące już przesypia noce, ale z miesiąc śpi do 7-8. Wcześniej budził się o 6 i trzeba było tulić w łóżku. Do teraz tak jest :D, że jeszcze rano się tulimy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest tak samo 6-7 pobudka i kimamy do 9 z wkładaniem smoczka i przytulaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny martiwe sie, mam dziwne bole w dole plecow, tak jakby korzonki albo nerki ;( jestem przed okresem, jajniki bolą i ten bol promiejue albo tak sie zlozylo ze to sa dwie rozne sprawy. W piatek doperi moge do lekarza, jestem przerazona ;( a jutro caly dzien jestem poza domem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a umnie byla znajoma z podstawowki, obronila wlasnie magisterke i szuka pracy. w sumie cos znalazla . i ona sie dziwi, ze ja w wieku 25 lat mam juz dziecko bo ona moze na 35 urodziny sobie zrobi bo robi kariere i chce sie ustawic. ehhh tak mnie troche zdolowala. i znowu czuje sie jak pierdolony nierob :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kosmetykow to moge Wam polecic Galenic- taki zielony krem na uda, brzuch i pupe. Uzywam od kilku lat i naprawde dziala. Z dermokosmetykow to polski Iwostin kiedys uzywalam i tez byl w miare. W sumie to teraz ja tylko Clarinis od kilku lat uzywam. Mleczko do ciala, do demakijazu, kremy, peeling mam i puder tez dobry kiedys mi sie trafil. no mowie Wam ta kolezanka mnie wkurzyla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula wrzuc na luz pomysl ze jak kolezanka bedzie miala 35lat to moze juz nie znalezc faceta bo oni szulaja 20tek..pozatym zanamwiele par ktore odkladalo sobie macierzynstwo jak juz zdecydowalo sie popracowac nad tym to okazywalo sie ze sa z tym duze problemy... Haha a moze to ty pierwsza z nas bedziesz ponownie mamusia hahaha Kurde no noto cie rozklada..3maj sie babko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×